Jump to content

החרמת המשחק באשדוד - הלחץ שלנו מול ההנהלה ששותקת בעניין

מנש שער 11

Recommended Posts

אני לא יודע מה הכמות שנמכרו, התקשרתי ללאן אמרתי שאני מתלבט אם לרכוש באתר או באצטדיון ורציתי לדעת כמה כרטיסים נמכרו, היא אמרה לי אני לא יכולה לתת לך את הנתונים, אבל נשאר נשאר הרבה...

אני לא יודע מה הכמות שנמכרו, התקשרתי ללאן אמרתי שאני מתלבט אם לרכוש באתר או באצטדיון ורציתי לדעת כמה כרטיסים נמכרו, היא אמרה לי אני לא יכולה לתת לך את הנתונים, אבל נשאר נשאר הרבה...

מוטי רשם 100 נמכרו נכון לאתמול

מכיוון שהוא די מעורב אז זה הכמות +- שנמכרה עד עכשיו

יש לא מעט אנשים שסוף סוף יש להם הזדמנות להגיע.

שעה סבבה, שבת, גרים בסביבה, יכולים להביא את הילדים בכיף. מאמין שאף אחד לא ציפה שיהיה ריק לגמרי, אני גם לא מתבאס על אנשים שיגיעו למשחק מאחר וזאת באמת הזדמנות טובה בשבילם בגלל הסיבות הנ"ל.

גם במחאה בגלאקטיקוס במחזור הראשון בטדי הגיעו איזה

300-500. למרות ששם זה סיפור אחר מבחינת הרצון שלי להבין אותם

דרך אגב גם בכלל לא בטוח שנמכרו עד עכשיו באמת 300 כרטיסים ולפי דעתי הכמות היא הרבה פחות. יש מצב גדול שניפחו את כמות הכרטיסים בשביל לנסות להראות שהמחאה לא מצליחה כמו שהיה במחאות קודמות של הקהלים עם כתבות כמו צפי לקהל רב, נמכרו מאות כרטיסים ועוד

http://sports.walla.co.il/item/2822172

בעקבות מחירי הכרטיסים: חלק מאוהדי מכבי תל אביב לא יגיעו לאשדוד
אחרי שג'קי בן זקן הודיע כי לא יוריד את מחירי הכרטיסים ל-50 שקל, עמותת אחים לסמל וארגון האוהדים של הצהובים מארגנים צפייה משותפת של המשחק בבית דני. 1,500 צהובים צפויים להגיע

תגיות: מכבי תל אביבג'ורדי קרויף
יניב טוכמןיניב טוכמן
יום חמישי, 22 בינואר 2015, 08:57

עמותת אחים לסמל וארגון האוהדים של מכבי תל אביב מכבי פנאטיקס מארגנים ביום שבת צפייה משותפת של משחקה של מכבי תל אביב מול מ.ס. אשדוד. זאת בעקבות החלטתו של ג'קי בן זקן לא להוריד את מחירי הכרטיסים למשחק ל-50 שקל במפגש בין השתיים. מוטי נוהיאן יו"ר עמותת אחים לסמל העריך הבוקר כי 1,200 אוהדים של מכבי תל אביב יגיעו לצפות יחד במשחק בבית דני. לדבריו באצטדיון הי"א באשדוד עדיין יהיו כ-1,500 אוהדים של הקבוצה, אבל הוא מתעקש על כך שאם המחיר היה יורד ל-50 שקל, כל 2,800 הכרטיסים שהוציאה אשדוד למכירה היו נחטפים.

בשלב כזה, כשאנחנו יומיים לפני משחק, היינו עומדים על מכירה של 1,000 כרטיסים", אמר נוהיאן. "כיוון שאשדוד מתעקשת על 80 שקל לכרטיס ואנחנו פתחנו במחאה הזו, נמכרו רק 100 כרטיסים. אני עדיין מאמין שיגיעו למעלה מ-1,000 אוהדים של מכבי תל אביב כי אי אפשר להגיע לכל אוהד ויש כאלה שלא מעודכנים בפעילויות שלנו, אבל העידוד הטוב והידוע של מכבי תל אביב לא יהיה במשחק, כי ארגון מכבי פנאטיקס יחרים את המשחק".

נוהיאן הוסיף עוד: "המחאה היא מחאה משותפת שלנו ושל ארגון כרטיס לכל כיס. מכבי תל אביב הביאה העונה בממוצע 4,800 אוהדים למשחקי חוץ ובאשדוד יהיו כאמור מקסימום 1,500. האידיאל מבחינתנו היה שהחרם יהיה מושלם ולא יגיע שום אוהד, אבל אנחנו לא יכולים לשלוט בכולם. עצם זה שלא יהיה עידוד ושיהיה שקט מהיציעים של מכבי תל אביב זו המחאה האמיתית".