Jump to content

החרמת המשחק באשדוד - הלחץ שלנו מול ההנהלה ששותקת בעניין

מנש שער 11

Recommended Posts

היי, אני מפרסם כאן כי לפורום הזה כבר בוכח שיש כוח גדול. פניתי בפייסבוק למכבי לבדוק מדוע הם לא תומכים בהחרמת המשחק ומדוע הם שותקים בנושא ולא משמיעים דעה כלשהי. ברור שקריאה מצד המועדון להחרים ולא להגיע תשפיע המון ואף יותר מאיתנו כאירוני אוהדים. נתקלתי בתשובה לקונית שהם לא מתערבים בנושא ומן הסתם זו התשובה שהם ישלחו לכולם ובכל זאת, צריך להפעיל לחץ על מכבי שתתמוך בהחרמה גם.

זו לשון ההודעה שלי, אתם כמובן מתבקשים לשנות כדי שזה לא יהיה קופי פייסט ואז זה סתם מאבד מהעניין. תציפו אותם בפניות בבקשה. זה מקובל כמובן על מארגני החרם וזו בקשתם.

ושוב - בכל הזדמנות בפייסבוק ובכל פוסט שהם מפרסמים, תגיבו ותרשמו לא להגיע למשחק. זה משחק בשבת במגרש קרוב יחסית ובשעה נוחה ואנשים יכולים להתפתות להגיע ולכן מאוד חשוב שהחרם הזה יצליח - זו מטרה משותפת של כולנו למען כולנו, אחרת שוב ניתקל מידי שבועיים במחירים ההזויים האלו.

*וכמובן - להמשיך ולשתף בפייסבוק את עניין החרמת המשחק, מידי יום ששזה יחלחל לאנשים שעוד חושבים ללכת. תודה.

שלום חברים,

שמי מנשה, כבר פניתי אליכם בעבר וכעת אני פונה בעניין החרמת המשחק באשדוד ע"י הקהל והשתיקה של המועדון מנגד. אני חבר בארגון "אחים לסמל" אבל אני פונה כאוהד פרטי שאכפת לו.

הייתי מצפה שבזמן שעושקים את הקהלים של הקבוצות הגדולות ושלנו בפרט במשך שנים, והשנה סוף סוף הצלחנו לעשות משהו בעניין, ההנהלה של הקבוצה שלנו תגבה אותנו, תהיה איתנו. וגם תגיד שהיא איתנו. הייתי מצפה להודעה ברורה מצד הקבוצה שאירגוני האוהדים מחרימים את המשחק ושמאחר ואשדוד סירבה בזמנו להצעת ההדדיות וכעת דורשת 80 ש"ח + עמלה גם אתם קוראים לקהל שלא להגיע. ככה, בלי משוא פנים, בלי חשבון, פשוט לתמוך במהלך. אבל כנראה שהכי קל לשבת מנגד ולא להתערב.

אני לא יודע אם זה נובע מהפחד מתגובתו של ג'קי בן זקן או מחשש לביקורת על המחירים שאנחנו לוקחים במשחקי הבית אבל חבל מאוד שהפעם קולכם נאלם. כשם שאתם מפרסמים על התרמות של העמותה בעבור נזקקים וכשם שאתם מפרסמים על פעילויות שונות למען הקהילה, מן הראוי שתבינו שגם מחאת מחירי הכרטיסים היא פעולה כזו, שכבר תרמה לעשרות אלפי אוהדי כדורגל ישראלי ואוהדי מכבי בפרט וחסכה לכולנו כמה מאות שקלים ועשויה לחסוך עבורנו גם בעתיד.

אודה לתשובה עניינית בנושא. תבינו שבטווח הארוך האינטרס של כולנו הוא משותף.

• מנהלים ראשיים

מחר כשתרצה את מרציאנו הם יגידו להם קפצו לי

תשאיר את החרם לפנאטיקס והאחים לסמל

בכלל לא, זה חשוב לכולנו

ברור...

הכוונה הייתה שיש להם מספיק כוח בשביל לבצע את החרם בהצלחה מבלי שהנהלת מכבי תתערב

אי אפשר לבקש מהנהלת מכבי להסתכסך עם הנהלות אחרות בגלל מחירי כרטיסים זה פשוט אבסורד

מחר כשתרצה את מרציאנו הם יגידו להם קפצו לי

תשאיר את החרם לפנאטיקס והאחים לסמל

אתה מציג את זה כאילו הם עושים לנו טובה אם ימכרו שחקן כזה או אחר

יש להם פה גם אינטרס למכור שחקנים-כסף

לא צריך להסתכסך... מספיק שיציינו את זה בפוסטים שהם מעלים ומפרסמים לקראת המשחק.

ולגבי מה שרשמת על מרציאנו... אם עוד לא הבנת הדבר היחיד שמעניין את ג'קי בן-זקן זה תזרים המזומנים. אחרת כבר היינו היום במחיר אחיד 50 ש"ח ובסולד אאוט למשחק בשבת.

מכבי צריכה להביע דעה באלגנטיות אופיינית

לא לפרסם באתר או בפייסבוק את דרכי המכירה

לשלוח שחקן ואיש צוות להתראיין ולומר שהוא מבין מאיפה החרם מגיע ושהם מצדיעים לקהל שנוקט בדרך צרכנית לגיטימית.

איזה אינטרס יש למכבי להלחם עם האוהדים בעניין הזה? מבחינתם שיקבעו פה נורמות גם של 200 שקל לכרטיס כל עוד אנשים קונים. זה ברור שהם לא רוצים שהמאבק הזה יצליח כי היום זה אשדוד ומחר זה הם.

רק האוהדים ישמרו על הזכויות של האוהדים. ג'קי בן זונה.

איזה אינטרס יש למכבי להלחם עם האוהדים בעניין הזה? מבחינתם שיקבעו פה נורמות גם של 200 שקל לכרטיס כל עוד אנשים קונים. זה ברור שהם לא רוצים שהמאבק הזה יצליח כי היום זה אשדוד ומחר זה הם.

רק האוהדים ישמרו על הזכויות של האוהדים. ג'קי בן זונה.

איזה אינטרס יש למכבי לשלוח בקשה מכל המועדונים להסכם של 50 שקל לכרטיס?

מעלה עוד אפשרות:

חלק לא מבוטל מהקהל הרחב רואה את הפנאטיקס ככזה שגורם ליותר נזק מתועלת. אלו לא אנשים שנמצאים פה, אלו לא אנשים שבודקים לעומק מה קורה...לרוב, אלו אנשים שבאים לבלומפילד נטו לראות משחק/רואים אותו מהבית.

עכשיו, אם מכבי תתמוך בגלוי במאבק הזה- אותם אנשים יגידו "הנה, עוד פעם חזרנו לימים שהקהל שולט במועדון, אני רוצה לבוא לראות את מכבי ובגלל גחמות של הארגונים המועדון לא מושך כרטיסים.." מפה לשם, נוצר קרע יותר חמור ומתחיל כדור שלג שאף אחד לא רוצה.

ההנהלה אולי שותקת - אבל גם לשתיקה הזאת יש משמעות.

בניגוד לכל שאר המשחקים ההנהלה לא פרסמה את המכירה בעמוד הפייסבוק שלה. קשה להגיד שאין פה איזשהי אמירה.

שטויות.

זה צעד של הקהל, אתה לא יכול להעז לבקש ממכבי להחרים/לא לקחת כרטיסים.יש לזה השלכות.

מכבי עשתה מעל ומעבר בנושא.

כל עוד היא לא מפרסמת בדף הפייסבוק ויוצאת על ידי חובה לפרסם רק באתר הרשמי שכמעט לא נכנסים אליו (הרוב המוחלט של האוהדים ניזון רק מהפייסבוק) אז היא עושה את שלה גם אם היא לא מצהירה על כך בגלוי

מכבי ממש מסתירים את המשחק באתר הראשי(אין הפניה למכירה מהמשחק מצד שמאל כמו שתמיד יש)

אין פרסום בפייסבוק

כלומר ההנהלה עושה מה שצריך בלי להגיד שהיא מחרימה

האמת שאני מסתכל על זה ורואה שההנהלה מתנהלת שונה ממשחקים אחרים. היה נחמד אם היום יוצאים רשמית אבל סבבה.

לא, לא היה נחמד.

אתה קהל, הם מועדון.

תלמד לעשות את ההפרדה.

אני גר באשדוד לקחתי את הבן שלי לאימון וניסיתי לברר איפה יש מכירת כרטיסים למשחק כמה עולה והאם התחילה המכירה. ואמרו לי שהמכירה עדיין לא התחילה וכנראה תהיה רק ממחר. לפי מה שחבר אמר לי שהוא מכיר כמה בובות בהנהלה של ג'קי הם מחכים לראות אצלנו משהו ישתנה. קשה לי להאמין שיותר ממאות בודדות ימכרו באשדוד כך שהם בסופו של דבר יתקפלו . ואם לא שיחנקו לי זה קל״ב אבל אני אראה מהבית אם המחיר לא יהיה 50 ש״ח

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

האמת שאני מסתכל על זה ורואה שההנהלה מתנהלת שונה ממשחקים אחרים. היה נחמד אם היום יוצאים רשמית אבל סבבה.

לדעתי יש מקומות שדווקא השתיקה בהם היא הכי נכונה

מרוב שהאצטדיון בלוף אין אפשרות באתר של לאן לראות את הכמות של הכיסאות. רק מישהו מתוך לאן או מכבי יודע את הנתון המדויק. לדעתי לא יותר מ200 אנשים קנו-סתם השערה. נראה שהמחאה עוזרת