Jump to content

הקהל בבלומפילד מול עכו...

loko

Recommended Posts

יחסית לב"ש בבית - היה עידוד מדהים.

יחסית לסמי עופר - היה עידוד חרא.

אין מה לעשות, בלומפילד בהרכב הנוכחי שלו ש50% מ10-11 לא מעודדים, 7ו8 מתים לגמרי וב13 יש גוש פצפונציק שמעודד, כנראה זאת הרמה שנקבל (למעט אולי בדרבי או במשחקים ממש גדולים).

ברגע שנעבור למושבה ואז נחזור לבלומפילד המחודש ונוכל לערבב את הקלפים (בעיקר להוציא החוצה אנשים שיושבים בשער 10 שאני גם מאמין שהיו מתים לעבור לשער אחר) ולהכניס במקומם "דם חדש".

אין באמת טעם בנושאים האלו.

תגידו מה קרה אתמול עם סידי? היה מדוכא בהתחלה, בהקראת שחקנים וגם בגולים הוא לא היה מבסוט מי יודע מה...

שישאר ככה רק פחות יזיין תשכל בגולים.

בדרבי יהיה יותר גרוע

אז אנשים ישתמשו בתירוץ "איך אפשר לעודד עם כל המתח הזה"?

בדרבי תמיד יש חרא עידוד

האמת.. ביחס לעכו והמשחק שהתפתח היה עידוד מעולה אתמול.

שער 11 היו טובים מהרגיל, כל הכבוד.

כמובן שיש עוד הרבה לאן להתקדם.

אם מישהו מעוניין מוזמן תמיד לשורה האחרונה בשער 9 כיסאות 87-90 אנחנו 3-5 אנשים מעודדים כל המשחק ועומדים.

יחסית לב"ש בבית - היה עידוד מדהים.

יחסית לסמי עופר - היה עידוד חרא.

אין מה לעשות, בלומפילד בהרכב הנוכחי שלו ש50% מ10-11 לא מעודדים, 7ו8 מתים לגמרי וב13 יש גוש פצפונציק שמעודד, כנראה זאת הרמה שנקבל (למעט אולי בדרבי או במשחקים ממש גדולים).

ברגע שנעבור למושבה ואז נחזור לבלומפילד המחודש ונוכל לערבב את הקלפים (בעיקר להוציא החוצה אנשים שיושבים בשער 10 שאני גם מאמין שהיו מתים לעבור לשער אחר) ולהכניס במקומם "דם חדש".

אין באמת טעם בנושאים האלו.

זה בדיוק מה שמדאיג אותי, שנגיע לדרבי והבזיון של ב"ש יחזור על עצמו והקהל שלהם יחגוג עלינו.

זה בדיוק מה שמדאיג אותי, שנגיע לדרבי והבזיון של ב"ש יחזור על עצמו והקהל שלהם יחגוג עלינו.

מניח שהעידוד בדרבי יהיה מושפע מהמשחק.

אם נהיה טובים, יהיה קונצרט כי זה דרבי, התרגשות אנדרלין וכו'..

אם המשחק יהיה צמוד או חו"ח הסמרטוטים באדום יובילו מניח שנשמע שקט מופתי למעט הפנטיקס.

כמו כן, בשבילם זה משחק חוץ, וכמו שנוכחנו לחוות על בשרנו תמיד הקהל חוץ יותר "נותן בראש"