Jump to content

איתי שכטר

Recommended Posts

מכבי לא יכולה לבנות על חלוץ בן 35 (חולה על פריצה) וחלוץ בן 33 אוטוטו (בדש)

יצחקי חזר מפציעה קשה, אי אפשר לבנות עליו הרים וגבעות.

בצער, הייתי נפרד מבדש תמורת טוטו/שכטר/עטר.

לא מבין למה לא מביאים את טוטו. הרבה יותר מתאים והרבה יותר מה שאנחנו צריכים. שכטר? תעלומה גדולה מבחינה מקצועית היה גרוע בהפועל בקדנציה האחרונה אבל פוטנציאל ענק יש. הכי זכור לי ממנו זה המשפט "אבל למה כולם שונאים אותנו?!" שאמר לורמוט.

לא מבין למה לא מביאים את טוטו. הרבה יותר מתאים והרבה יותר מה שאנחנו צריכים. שכטר? תעלומה גדולה מבחינה מקצועית היה גרוע בהפועל בקדנציה האחרונה אבל פוטנציאל ענק יש. הכי זכור לי ממנו זה המשפט "אבל למה כולם שונאים אותנו?!" שאמר לורמוט.

אני לא מבין למה לא מביאים את מסי, יש שמועות שאדידס רוצה שיעזוב.

אני לא מבין למה לא מביאים את מסי, יש שמועות שאדידס רוצה שיעזוב.

אני לא מבין למה אנשים מנסים לצאת שנונים ולא מודעים שבסך הכל יש להם בעיית הבנת הנקרא.

טוטו טמוז הוא אופציה ישראלית ריאלית בהתחשב במצבה הכלכלי של קבוצתו ולכן לא ברור למה להביא את שכטר ולא אותו. קאפיש? או שאתה רוצה הסבר יותר מפורש מר מסי.

אני לא מבין למה אנשים מנסים לצאת שנונים ולא מודעים שבסך הכל יש להם בעיית הבנת הנקרא.

טוטו טמוז הוא אופציה ישראלית ריאלית בהתחשב במצבה הכלכלי של קבוצתו ולכן לא ברור למה להביא את שכטר ולא אותו. קאפיש? או שאתה רוצה הסבר יותר מפורש מר מסי.

אתה שואל למה לא מביאים את טוטו כאילו הוא עומד על המדף ואנחנו רק צריכים לקחת.

אם היה אפשר מכבי היתה פונה, אבל הוא כבר אמר שהוא לא מעוניין לחזור לארץ, וכל עוד זה לא משתנה אין לך מה לעשות בנדון.

סבבה,ועדיין,איזה ליגיונר לא אומר שהוא מעדיף למצות את אופציית חול?

האמת, לא בא לי שמכבי תיכנס שוב לסבב של תחנונים לגרום לשחקן לחזור לשחק בארץ. ראינו מה יצא מזה בפעם האחרונה שזה קרה, רק לפני כמה חודשים.

מעדיף שחקן שבא בלב שלם ולא רק כברירת מחדל ואופציה אחרונה בהחלט.

אתה שואל למה לא מביאים את טוטו כאילו הוא עומד על המדף ואנחנו רק צריכים לקחת.

אם היה אפשר מכבי היתה פונה, אבל הוא כבר אמר שהוא לא מעוניין לחזור לארץ, וכל עוד זה לא משתנה אין לך מה לעשות בנדון.

מאז טמוז אמר שחיפה היא אופציה. ברור שהוא מעדיף אירופה אבל הוא לא פוסל חזרה. בהתחשב בכך שאנחנו צריכים חלוץ 9 וגם בהתחשב ביכולת הוא עדיף משכטר בהרבה. לא יוע אם הייתי מביא את שכטר גם אם הוא היה האופציה היחידה. אין ספק שאני מבין פחות מג'ורדי אבל זו דעתי.

אם שכטר ישחזר את עונת הדאבל של הפועל, הרווחנו סקורר אדיר שיכול לשחק טוב גם באגפים (בניגוד לעדן שנעלם באגף). ועדיין, אני חושב שאנחנו צריכים קילר, חיית רחבה, אחד שיתמודד פיזית מול כל הבלמים בליגה, שיגיע ראשון לכדורים ברחבה, על הרצפה ובאוויר. שכטר לא זה,טוטו קצת יותר דומה לזה. כמה הייתי רוצה את פריצה בכושר חזרה להרכב!

אם שכטר ישחזר את עונת הדאבל של הפועל, הרווחנו סקורר אדיר שיכול לשחק טוב גם באגפים (בניגוד לעדן שנעלם באגף). ועדיין, אני חושב שאנחנו צריכים קילר, חיית רחבה, אחד שיתמודד פיזית מול כל הבלמים בליגה, שיגיע ראשון לכדורים ברחבה, על הרצפה ובאוויר. שכטר לא זה,טוטו קצת יותר דומה לזה. כמה הייתי רוצה את פריצה בכושר חזרה להרכב!

לא אמרת כלום אחי , אם ישחזר את עונת הדאבל שמינית קל ...

לדעתי אגב , איתי בשיאו טוב מתמוז בשיאו עד היום , תמיד הייתי מפחד ממנו

לא אמרת כלום אחי , אם ישחזר את עונת הדאבל שמינית קל ...

לדעתי אגב , איתי בשיאו טוב מתמוז בשיאו עד היום , תמיד הייתי מפחד ממנו

ברור שלשחזר את היכולת שלו מעונת הדאבל יהיה קשה מאוד עד בלתי אפשרי בשבילו, הכוונה הייתה שכל עוד הוא לא יתן תפוקה כמו באותה עונה, הוא קצת מיותר לנו כי הוא לא מה שחסר לנו.

אני לא מבין את הטענה פה של כולם "אבל אין לנו חלוץ 9",

פאקו בערך מהמשחק נגד אשדוד לא מאמין בזה, וגם שהוא עולה עם עדן\בדש\פריצה שהם "9" הוא מחרבן אותנו עם זהבי באגף, שזה כמו לשים את את אייבינדר חלוץ בערך.

זה לא משנה איזה שחקן יבוא כל עוד זהבי בשלישיה הקדמית-המשחק התקפה חסר מעוף (ע"ע מחצית שנייה אתמול), זהבי חייב את הכדור יותר אחורה ושהוא בא לקבל אותו במרכז בתור שחקן שלישיה התקפית אז אגף אחד נטוש והוא רץ לתוך 3 שחקנים יריבים,למזלנו הוא ב3 רמות מעל רוב המגנים בארץ ובגלל זה הוא מלך שערים ולא סתם 12 מהגולים שלו באו כשהוא היה בקישור ורק 6 בתור "חלוץ".

פאקו מעמיד את הקבוצה מצויין ברוב הפוזשנים במשחק, כמעט כל ריבאונד אחרי הגבהה שייך לניקולה או לגל בלי הפרעה, אבל כל עוד ממשיכים בשיטה של "הנה עכו-בואו נעשה אותה ברסה" ונשחק עם שלושה קשרים הגנתיים וערן בתור קיצוני או חלוץ אז זה לא משנה בכלל מי החלוץ שיהיה שם-המחץ שאמור להיות לנו על הנייר מול מה שיהיה בפועל ייפגע משמעותית, ושלא יהיה מופתע שעם יצחקי זהבי ובן חיים שהם חלום של כל מאמן לא שמנו גול מחצית שלמה.

לא בטוח

גם מכבי לא ממהרת לשלם דמי העברה גבוהים

בעיקר שטוטו מסיים חוזה בסוף השנה

אף אחד לא ישלם לו יותר ממכבי.

לא מאמין שג׳ורדי יתן לטוטו להגיע לקבוצה אחרת בארץ.

חוזה ודמי העברה זה 2 גופים נפרדים בסופו של יום

בעיקר ששחקן מסיים חוזה

כבר ראינו מקרים שמכבי לא הסכימה לשלם על שחקנים דמי העברה גבוהים

מה הקטע שלכם עם טוטו ? נראה כאילו משהוא אחד החליט שהוא טוב וכולם זורמים על זה כאילו הוא זלאטן.

** כמובן שעדיף על הברווז האנמי

הבן אדם בכושר מעולה והפציץ בלי הפסקה השנה ברומניה

כל גול שונה מהשני, מאוד מגוון.

מה הקטע שלכם עם טוטו ? נראה כאילו משהוא אחד החליט שהוא טוב וכולם זורמים על זה כאילו הוא זלאטן.

** כמובן שעדיף על הברווז האנמי

אהההההההההההה משהוא

וואלה הוא שחקן אחושרמוטה. פה גדול מאוד אבל חוץ מחמד אין חלוצים ישראלים ברמה שלו.

אז עטר סגר בחיפה ושכטר כנראה מעדיף אותם (מה שלא ברור לי איך אם מכבי באמת הגישו הצעה), מה שגורם לי לחשוב שמכבי לא באמת רצו את שניהם... ואם זו האמת נשאלת השאלה, מה מכין לנו ג'ורדי? האם הוא כל כך בטוח בסגל וכל כך לא מעניינת אותו השנה הבאה? לג'ורדי הפתרונים