Jump to content

אלירן עטר מחשבה אישית שלי.

הצבר

Recommended Posts

העניין הוא שג'ורדי הוא המנהל המקצועי במכבי, והוא לא חייב לאף אחד מכם דין וחשבון למה עטר בחיפה ולא במכבי, למרות שאתם מאוד מאוד רוצים לדעת.

אין לי פייסבוק אז אני לא יודע על איזה קמפיינים מדובר, אם ג׳ורדי לא רוצה להגיד למה סבבה, אבל יש לזה השלכות ואתה רואה ושומע אותם גם בלי אותם יצורים שאתה מדבר עליהם.

מה זה "לא רוצה להגיד למה" ? יש בנאדם אחד שהוא חייב לו הסברים, וזה בטח לא אתה ולא אני.

אם אתה קונה כרטיס לקולנוע, והסרט לא לטעמך בדיוק, אתה מצפה מהבמאי להסביר לך את ההחלטות שלו ?

העניין הוא שג'ורדי הוא המנהל המקצועי במכבי, והוא לא חייב לאף אחד מכם דין וחשבון למה עטר בחיפה ולא במכבי, למרות שאתם מאוד מאוד רוצים לדעת.

נכון, ומצד שני גם אנשים לא חייבים לו את הסולידריות שלהם עם ההחלטות שלו.

אני לא מבין מה לא בסדר..

אז עוד שחשבתי שזה מקצועי, היום אני בטוח שזאת התחשבנות.

אני עדיין חושב שאם לא הביאו את עטר כי יש עומס בחלק הקדמי אז זה בדיוק כמו הפועל שלא היו צריכים עוד קשר, וכן זאת מחשבה יהירה ושחצנית.

למה אתה חושב שזו התחשבנות? בגלל זירזורים של "אוהדי" מכבי ממורמים ? או בגלל הכתבה של דורון בר? (שאם תוכיח לי שהוא אדם אמיתי מה שאתה רוצה) . מאיפה הביטחון? אתה לא שם לב ששום דבר לא מודלף לתקשורת? ג'ורדי קרויף לוקחת החלטות מקצועיות נטו. איזו התחשבנות?

אני חוזר על זה שוב ושוב ושוב. טב"ח שחקן טוב מאוד והוא בהרכב שלך שנתיים !! אלירן עטר לא שיחק כדורגל שנתיים!! אתה לא מביא שחקן שלא שיחק שנתיים !! על חשבון מישהו שהוא באנקר בהרכב שלך שנתיים!!

שום מאמן מקצועי, מאמן,מנג'ר או לא יודע מה, לא היה לוקח החלטה כלכך טיפשית. אתה מדבר על הפועל שלא לקחו את זהבי בגלל "שחצנות" מה אתה משווה בכלל. שיחקו שם רועי גורדה וחנן ממן. זה נטו דביליות. עכשיו אתה תבוא ותגיד שמבחינתך חנן ממן = טב"ח . או אולי יותר טוב. אבל ג'ורדי לא רואה את זה ככה, וזה מה שחשוב. אם אלירן היה באמת נחוץ למכבי הוא היה במכבי נקודה. ג'ורדי שהביא לנו 2 אליפויות ועוד אחת בדרך כנראה יודע מה הוא עושה.

תאהב את זה, לא תאהב את זה- ג'ורדי הוא נטול רגשות. אם זה הבאת זהבי שהיה "סמל" בהפועל או אי הבאת עטר שהיה סמל במכבי. הוא רואה לנגד עינייו רק את הצלחת מכבי. חשבון ומשחקי אגו תשאיר את זה לחברים מהפועל או מחיפה. אנחנו זו ליגה ניהולית אחרת לגמרי.

אז עוד שחשבתי שזה מקצועי, היום אני בטוח שזאת התחשבנות.

אני עדיין חושב שאם לא הביאו את עטר כי יש עומס בחלק הקדמי אז זה בדיוק כמו הפועל שלא היו צריכים עוד קשר, וכן זאת מחשבה יהירה ושחצנית.

אבל באותו חלון אגדי הפועל הביאו קשר..

למה אתה חושב שזו התחשבנות? בגלל זירזורים של "אוהדי" מכבי ממורמים ? או בגלל הכתבה של דורון בר? (שאם תוכיח לי שהוא אדם אמיתי מה שאתה רוצה) . מאיפה הביטחון? אתה לא שם לב ששום דבר לא מודלף לתקשורת? ג'ורדי קרויף לוקחת החלטות מקצועיות נטו. איזו התחשבנות?

אני חוזר על זה שוב ושוב ושוב. טב"ח שחקן טוב מאוד והוא בהרכב שלך שנתיים !! אלירן עטר לא שיחק כדורגל שנתיים!! אתה לא מביא שחקן שלא שיחק שנתיים !! על חשבון מישהו שהוא באנקר בהרכב שלך שנתיים!!

שום מאמן מקצועי, מאמן,מנג'ר או לא יודע מה, לא היה לוקח החלטה כלכך טיפשית. אתה מדבר על הפועל שלא לקחו את זהבי בגלל "שחצנות" מה אתה משווה בכלל. שיחקו שם רועי גורדה וחנן ממן. זה נטו דביליות. עכשיו אתה תבוא ותגיד שמבחינתך חנן ממן = טב"ח . או אולי יותר טוב. אבל ג'ורדי לא רואה את זה ככה, וזה מה שחשוב. אם אלירן היה באמת נחוץ למכבי הוא היה במכבי נקודה. ג'ורדי שהביא לנו 2 אליפויות ועוד אחת בדרך כנראה יודע מה הוא עושה.

תאהב את זה, לא תאהב את זה- ג'ורדי הוא נטול רגשות. אם זה הבאת זהבי שהיה "סמל" בהפועל או אי הבאת עטר שהיה סמל במכבי. הוא רואה לנגד עינייו רק את הצלחת מכבי. חשבון ומשחקי אגו תשאיר את זה לחברים מהפועל או מחיפה. אנחנו זו ליגה ניהולית אחרת לגמרי.

סבבה אם אתה אומר שזה מקצועי אני סומך עלייך ואני עומד במילותיי שזו החלטה יהירה ושחצנית ונשלם עליה, אתמול ראינו שזה אותו עטר שאנחנו מכירים, עם טירוף, רעב וטאצ׳ שבן חיים היה חולם שיהיה לו

סבבה אם אתה אומר שזה מקצועי אני סומך עלייך ואני עומד במילותיי שזה החלטה יהירה ושחצנית ונשלם עליה, אתמול ראינו שזה אותו עטר שאנחנו מכירים, עם טירוף, רעב וטאצ׳ שבן חיים היה חולם שיהיה לו

לא הייתי אומר שזה משחצנות או יהירות.

אני מסכים שזו החלטה לא נכונה, ומסכים גם שהיא כנראה לא מקצועית.

אבל מי שעומד בראש המועדון כנראה חשב שעטר לא מתאים למכבי מסיבות אלו ואחרות, לאו דווקא שחצנות.

אישית, ולמרות שעטר אחד השחקנים הפחות אהובים עלי, הייתי מחזיר אותו בלי לחשוב פעמיים. היינו מסתדרים עם העומס בחצי שנה הקרובה, זה שווה בשביל ששחקן כזה לא ילך ליריבה גדולה שלנו ובשביל שיהיה לנו אותו בכושר לעונה הבאה.

לא הייתי אומר שזה משחצנות או יהירות.

אני מסכים שזו החלטה לא נכונה, ומסכים גם שהיא כנראה לא מקצועית.

אבל מי שעומד בראש המועדון כנראה חשב שעטר לא מתאים למכבי מסיבות אלו ואחרות, לאו דווקא שחצנות.

אישית, ולמרות שעטר אחד השחקנים הפחות אהובים עלי, הייתי מחזיר אותו בלי לחשוב פעמיים. היינו מסתדרים עם העומס בחצי שנה הקרובה, זה שווה בשביל ששחקן כזה לא ילך ליריבה גדולה שלנו ובשביל שיהיה לנו אותו בכושר לעונה הבאה.

אז אם ההחלטה לא מקצועית אז היא לא יהירה או שחצנית, היא בזיונית.

אז אם ההחלטה לא מקצועית אז היא לא יהירה או שחצנית, היא בזיונית.

יכול להיות שבמכבי החליטו ששילוב של עטר עם יצחקי, לאור ניסיון העבר, לא עובד.

יכול להיות שהגיעו למסקנה שעטר יצליח רק ככוכב הראשי, ובמכבי הוא לא יוכל להיות הגו טו גאי.

יכול להיות שחשבו שעטר לא יקבל בברכה ענייני רוטציה ולא יתפקד טוב אם יצטרך לשבת על הספסל לפעמים.

אני לא אומר שאני מסכים עם כל אלו, אבל אלו סיבות לגיטימיות, גם אם לא מקצועיות נטו.

רק מלראות את הרעל שמופץ ע''י ''אוהדים'' מסויימים, שמתנהגים כמו אנשים מתוסכלים שרצו לנהל מועדון ולהגיד ''אני, בזכותי'' ולא נתנו להם, אפשר להבין את ההחלטות וחוסר התייחסות של ג'ורדי. רק מלעקוב אחרי הפוסטים של אותם אנשים הזויים ניתן להבין עד כמה היינו בבוץ עד לא מזמן ועד כמה הניקיון היה יסודי. אולי לעולם לא נידע למה באמת עטר לא הגיע למכבי, וכן, אני הייתי מאוד שמח לראות אותו בצהוב, אבל יש לי תחושה שהאי הגעה שלו היא הרבה בזכות דברים שהם מעבר לעטר עצמו. ואם אני צודק, אז אולי טוב שבסופו של דבר הוא לא הגיע.