Jump to content

איפה ישחק עטר? אצל הקהל שהמציא את "אלירן שודד זקנות"

מכביסזקן

Recommended Posts

אם זה נכון מה

אם זה נכון אז אין ספק שעטר עשה את טעות חייו

כמו שאמרו פה אם כבר אתה חוזר לארץ אז תחזור לאיפה שמציאים לך את הכי הרבה כסף ופה הוא עשה הכול הפוך

אין ספק שהוא עשה טעות איומה והוא הלך לאותם אוהדים שעד לפני 18 חודשים מיררו לו תחיים ואין לי ספק ש4-5 משחקים לא טובים של עטר ואותם אוהדים שמיררו לו תחיים יחזרו למרר לו תחיים תשאלו את יניב קטן , אריק בנאדו , טאווטחה , חן עזרא , ויש עוד כמה שחקנים שאותם "אוהדים טהורים" מיררו להם תחיים !!!

כמו ששוב אמרו פה אני לא יקלל אותו בקללות כמו שאוהדי הפועל למשל מקללים את זהבי אבל בהחלט אני ישיר לו תשיר .

חוזה בהפועל זה סתם נייר הם באותה מידה גם היו יכולים להציע לו 2 מיליון דולר לעונה

אני מתכוון למחוא לו כפיים.

הוא השחקן שנתן למכבי הכי הרבה בעשור השחון והתחבר לקהל ולמועדון.

צריך להוקיר אותו על זה, בטח לא לשיר את השיר הבזוי.

מול בני יהודה, הקבוצה שהוא גדל בה ונתנה לו גב בפרשת השוד הוא חגג, אז מולנו שלא יחגוג?!

שיחגוג והכל בסדר

ואם אני לא טועה הוא הודה אח"כ שזה היה טעות

מילא שעובר לחיפה (במיוחד אם מכבי לא רוצה אותו...ונניח שנייה את הקטע עם השיר שהם המציאו בצד) אבל אני יכבד אותו הרבה יותר אם הוא לא יחגוג אם וכאשר חס וחלילה מלח מים הוא יבקיע מולנו

קטסטרופה ???

אני מכבד את כולכם כאן

כי אתם לא רוצים להיות כמו אוהדי הפועל שלא הבינו איזה שחקן ענק ערן בזמנו והעדיפו את שכטר

ערן כבש שער דקה 92 שנתן להם אליפות* אצלנו אם עטר היה דופק כזה גול סביר להנייח שהיינו גורמים לגורדי להתפטר ולמיץ לעזוב לפני שעטר היה לובש חולצה לא של מכבי בישראל

אבל אלירן עטר זה לא ערן זהבי

אלירן עטר לא שחקן כזה גדול יותר ברמה של ברוך דגו וגם הוא היה גורם לאליפות אחרי 7 שנים ולא עשר

---------------- 8 זה בדם -------------------------------------

לשיר לו שהוא שודד זקנות ?

אנחנו היינו לאלירן עטר החומה שאומרת שלמרות טעויות של העבר אפשר לאוהב אותך

אנחנו נשתוק ושהוא יכבוש גול נגדנו...כי הוא יכבוש

איך שהוא יגיב אנחנו נגיב

--------------------------- איך ערן ירה בכם---------------------------------------

למי ששכח שם באמת קבלנו את ערן למכבי

הפועל זונה

קטסטרופה ???

אני מכבד את כולכם כאן

כי אתם לא רוצים להיות כמו אוהדי הפועל שלא הבינו איזה שחקן ענק ערן בזמנו והעדיפו את שכטר

ערן כבש שער דקה 92 שנתן להם אליפות* אצלנו אם עטר היה דופק כזה גול סביר להנייח שהיינו גורמים לגורדי להתפטר ולמיץ לעזוב לפני שעטר היה לובש חולצה לא של מכבי בישראל

אבל אלירן עטר זה לא ערן זהבי

אלירן עטר לא שחקן כזה גדול יותר ברמה של ברוך דגו וגם הוא היה גורם לאליפות אחרי 7 שנים ולא עשר

---------------- 8 זה בדם -------------------------------------

לשיר לו שהוא שודד זקנות ?

אנחנו היינו לאלירן עטר החומה שאומרת שלמרות טעויות של העבר אפשר לאוהב אותך

אנחנו נשתוק ושהוא יכבוש גול נגדנו...כי הוא יכבוש

איך שהוא יגיב אנחנו נגיב

--------------------------- איך ערן ירה בכם---------------------------------------

למי ששכח שם באמת קבלנו את ערן למכבי

הפועל זונה

מזכיר לי את הדיבורים של אוהדי הפועל בתקופה שזהבי חתם אצלנו (כינור חמישי, עוד צלע בקבוצה וכו׳). אין מה להקטין את עטר, שחקן גדול היה ונשאר.

אלירן היה בורג מאוד מרכזי באליפות הראשונה, עזב וחוזר עכשיו לחיפה. מכבי לא רצו, זכותם של העומדים בראש.

לא ציפיתי ממנו שלא יילך למועדון גדול רק בגללנו, כי זה הכדורגל היום.

אוי ואבוי למי שיבוא בטענות למכבי,

בדיוק כמו שאוי ואבוי אם למי שישיר לעטר שודד זקנות.

יכבד אותנו, נכבד בחזרה (שזה אומר נתעלם)

מעבר לזה אין מה לחפור בנושא.

מ

אין לי שום אכזבה ממנו הרי ברור שאם ג׳ורדי היה רוצה אותו הוא היה מגיע אלינו אבל כנראה שלג׳ורדי יש את הסיבות שלו שאני לא מערער בהם בחיים ותאמת שאני מעדיף שיילך לחיפה ולא להפועל.

לא מסוגל לקלל אות אבל אם הוא יחגוג נגדנו הוא יקבל קללות כמו שצריך.

מצחיק אותי נורא שאנשים פה כל הזמן טורחים להגיד כמה שאין יריבות עם חיפה ושהם סתם קבוצת מרכז טבלה לא מעניינת אבל בסיטואציה הזו הם עושים מזה כזה עניין ומוכיחים בדיוק אחרת.

לא באמת מזיז לי שהלך לשחק דווקא שם ולא בקבוצה אחרת (ממילא אני לא חושב שהוא יצליח שם) ומצידי גם למחוא לו כפיים ולתת לו כבוד בפעם הראשונה שחוזר לבלומפילד ואז לעשות לו את המוות במשחק.

להבדיל אלף אלפי הבדלות,שימו לב איך דייויד בקהאם התקבל באולד טראפורד בפעם הראשונה שחזר לשם במדי קבוצה אחרת: https://www.youtube.com/watch?v=MwskQ2Q0KFg (במיוחד שימו לב ל0:45).

*יש לקחת בחשבון שיש סיכוי לא רע בכלל שאפילו לא יצא לנו לפגוש אותו השנה.

בקיצור אם וכאשר הוא יגיע לקבוצה יריבה ויבוא לבלומפילד, מקווה שהקהל המפגר שלנו,ברובו לפחות, יקבל אותו בכבוד ויודה לו על כל מה שעשה בשבילנו

בקיצור אם וכאשר הוא יגיע לקבוצה יריבה ויבוא לבלומפילד, מקווה שהקהל המפגר שלנו,ברובו לפחות, יקבל אותו בכבוד ויודה לו על כל מה שעשה בשבילנו

מאמין שכן.

אבל זה גם מאוד תלוי בהתנהגות שלו.

איזה דיון מטומטם אלוהים.

לקלל שחקנים ? זה מה שעושה לכם את זה בחיים ?

להוציא שחקן מאיזון כשהוא משחק נגדנו(הדיון פה הוא על איך עושים את זה), מה הבעיה בזה?

מצחיק אותי נורא שאנשים פה כל הזמן טורחים להגיד כמה שאין יריבות עם חיפה ושהם סתם קבוצת מרכז טבלה לא מעניינת אבל בסיטואציה הזו הם עושים מזה כזה עניין ומוכיחים בדיוק אחרת.

לא באמת מזיז לי שהלך לשחק דווקא שם ולא בקבוצה אחרת (ממילא אני לא חושב שהוא יצליח שם) ומצידי גם למחוא לו כפיים ולתת לו כבוד בפעם הראשונה שחוזר לבלומפילד ואז לעשות לו את המוות במשחק.

להבדיל אלף אלפי הבדלות,שימו לב איך דייויד בקהאם התקבל באולד טראפורד בפעם הראשונה שחזר לשם במדי קבוצה אחרת:

(במיוחד שימו לב ל0:45).

*יש לקחת בחשבון שיש סיכוי לא רע בכלל שאפילו לא יצא לנו לפגוש אותו השנה.

ברגע שהוא חותם שם הוא סמרטוט אחושרמוטה, לחגוג עם האוהדים שעשו לו את המוות בכל משחק וגרמו לכך שבכל מגרש בארץ ישירו לו את השיר המגעיל הזה. אין שום קשר ליריבות/לא יריבות עם הקופיפים.

ומה אתה משווה? בקהאם לא שיחק באף קבוצה אחרת באנגליה, אני בטוח שאם בוא היה מגיע במדי ריימס לשחק נגדנו במפעל אירופאי כלשהו לא רק שלא היה מתקבל בקללות, אלא היו גם מוחאים לו כפיים ושרים לו.

תראו שמחר בבוקר תתעוררו ותגלו שג'ורדי עשה ספין על כולם, מכבי משווה את ההצעה של חיפה, עטר במכבי.

או שלא, אבל זה יכול להיות מצחיק רצח, אפילו יותר מזה ששחקן דופק ברז להפועל רגע לפני חתימה, שוב.

איזה אנשים צבועים יש כאן.

כשחיפה שרו לו אלירן שודד זקנות ידעתם לצווח כמה זה מגעיל ולא אנושי ופתאום זה הפך להיות לגיטימי עבור כמה הזויים מסריחים כאן.

וזה עוד כשמדבר על שחקן שנתן לנו המוןןןן ושהיה נאמן לנו עד הרגע האחרון.

יש בקהל שלנו יותר מדי אנשים כפויי טובה מסריחים שאני מתבייש בכך שיש לנו מכנה משותף.

איזה אנשים צבועים יש כאן.

כשחיפה שרו לו אלירן שודד זקנות ידעתם לצווח כמה זה מגעיל ולא אנושי ופתאום זה הפך להיות לגיטימי עבור כמה הזויים מסריחים כאן.

וזה עוד כשמדבר על שחקן שנתן לנו המוןןןן ושהיה נאמן לנו עד הרגע האחרון.

יש בקהל שלנו יותר מדי אנשים כפויי טובה מסריחים שאני מתבייש בכך שיש לנו מכנה משותף.

איזה מכנה משותף בקושי מחנה משותף. כמו שסיינפדל אמר כולם כאן בסהכ אוהדים את אותן חולצות שמשחקות כל שבוע נגד חולצות בצבע אחר

אין סרט שהוא בא למכבי לדעתי

דבר אחד בטוח

איפה שהוא לא ישחק בארץ הוא יהיה בורג משמעותי

כי לאלירן יש כדורגל גדול

ואני מאוד חושש מההתחזקות של חיפה לעונה הבאה

כי טב״ח ( וספק אם יצחקי ) בחיים לא יהיו חדים כמו אלירן מול השער

אלירן לאורך כל הקריירה אצלנו יצר שערים מכלום

ואת זה יש לו ( לא משנה איפה ישחק בארץ)

אלירן זה לא עוד שכטר או טוטו שיש סיכוי שיחזרו ויהיו אפורים

אני בטוח שבקבוצה גדולה בארץ הוא יחזור לעצמו בלי בעיה

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

אני מתכוון למחוא לו כפיים.

הוא השחקן שנתן למכבי הכי הרבה בעשור השחון והתחבר לקהל ולמועדון.

צריך להוקיר אותו על זה, בטח לא לשיר את השיר הבזוי.

חד וחלק. אם זה באמת קורה חובה לתת לו סטנדינג אוביישן,ראוי לכבוש גדול מאיתנו.

וואלה עצוב לי

אבל בתכלס טוטו עדיף עליו

יש דיבורים על מעבר שלו לסטאווה בוקרשט/אוסטריה וינה. לא רואה אותו מגיע למכבי השנה.

תראו שמחר בבוקר תתעוררו ותגלו שג'ורדי עשה ספין על כולם, מכבי משווה את ההצעה של חיפה, עטר במכבי.

או שלא, אבל זה יכול להיות מצחיק רצח, אפילו יותר מזה ששחקן דופק ברז להפועל רגע לפני חתימה, שוב.

הלוואי ואתה צודק

אבל זה לא יקרה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.