Jump to content

איפה ישחק עטר? אצל הקהל שהמציא את "אלירן שודד זקנות"

מכביסזקן

Recommended Posts

למה אוהדי הפועל לא קיללו אותו? אפילו האוהדים של הפועל חיפה ירדו לו לנשמה.

כן אבל עובדה שמול הפועל זה עבר לידו ומול ביתר זה עבר לידו ומול חיפה הוא זרק בקבוק על אוהד

יהיה ממש עצוב לראות את ג'ורדי מחתים את שכטר ולא את עטר.

במיוחד אחרי שאמר לו "הדלת שלך תמיד פתוחה לחזור" וחתם על סעיף של זכות ראשונים.

חוץ מזה שלא יהיה לאף אחד ספק, אם היה יכול היה מגיע למכבי לפני כל קבוצה!

חתיכת אפס הקהל הזה מירר לו תחיים ועכשיו הוא חותם שם

מה אתה רוצה שהוא יעשה, מה?

שימשיך לשבת ביציע במדינה זרה בלי לשחק כדורגל? שיכריח את ג'ורדי להביא אותו?

מה היית עושה במקומו?

זה לא מכעיס, זה לא מעצבן, זה לא משמח, אני לא מאחל לו כלום. אני לא מאוכזב ממנו, אני לא שמח בשבילו. זה פשוט לא ממש מעניין, באמת. ואני לא מתכוון לשיר לו, אבל אפשר לחשוב כבר איזו פסילה מוסרית זאת השיר הזה. "שודד זקנות". עם כל הכבוד, זה שיר ששרים לעבריין מורשע שעוסקת בעבירה שלו (אם כי די רחוקה מהפרטים). קרו דברים גרועים מזה בכדורגל.

מבין שאלירן חייב להרוויח כסף, הקבוצה שלו משחררת אותו לאן אתם רוצים שיילך? שירקב בספסל שלנו כמו בן בסט שלא רואה דשא?

אבל עדיין לא פוסל אפשרות לשיר לו אלירן שודד זקנות, רק כי אני יודע שזה מוציא אותו מריכוז

מה היית עושה במקומו?

אני באופן אישי לא הייתי מוכר את הכבוד והעקרונות שלי, אפשר ללכת לשחק בקבוצה שקיללה אותך אבל לא קבוצה שעשתה לך את המוות (בגלל זה מעבר שלו להפועל ביתר או ב''ש לא היה מכעיס אותי)

חחח ממש לא אנושי איזה שירים יש לנו ברפרטואר על טועמה נאתכו אבוקסיס וכו'

כמה יפי נפש וצבועים איכס

מי אמר שזה בסדר, מי אמר שאני איי פעם שרתי את השירים האלה או הסכמתי איתם, בחיים לא ואני נשארת בעמדתי

אנשים פה אומרים שאם זה היה הם, הם בחיים לא היו הולכים על זה וכאלה.אתה שומעים על מה אתם מדברים? זה פאקינג הפרנסה של הבן אדם איך אתם בכלל יכולים לבקר אותו וזה אפילו לא קשור לכסף, אם המשפחה שלו לוחצים עליו לחזור לארץ בכל מחיר?

כל אחד פה חושב שהוא יודע הכול והכי טוב... תפסיקו לחיות בתחת של עצמכם כבר

אני באופן אישי לא הייתי מוכר את הכבוד והעקרונות שלי, אפשר ללכת לשחק בקבוצה שקיללה אותך אבל לא קבוצה שעשתה לך את המוות (בגלל זה מעבר שלו להפועל ביתר או ב''ש לא היה מכעיס אותי)

בהפועל הוא הצהיר שהוא לא ישחק תמורת שום סכום. וכדי ללכת לשחק בבית"ר צריך להיות טמבל אמיתי.

חיפה האופציה הכי נורמלית שהייתה לו.

בהפועל הוא הצהיר שהוא לא ישחק תמורת שום סכום. וכדי ללכת לשחק בבית"ר צריך להיות טמבל אמיתי.

חיפה האופציה הכי נורמלית שהייתה לו.

בסדר הוא בן אדם והוא עושה את השיקול שלו אני רק אומר מה שאני הייתי עושה אם הייתי באותה סיטואציה

עדיין לא פוסל אפשרות לשיר לו אלירן שודד זקנות, רק כי אני יודע שזה מוציא אותו מריכוז

בדיוק.

אפשר לחשוב שזה איזה שיר נורא. השיר הכי קליל שיש.

לייתר דיוק הללי אמר שיכול להיות מצב שבחמש דקות הקרובות שחר יודיע שעטר חתם. הללי כמו הללי שם משלוש בכל הימור.

למה לעטר לא לבחור בביתר או בב"ש?

מאחל לו פרנסה והמון בריאות והוא בחור אחושרמוטה (היה) אבל אקלל אותו כמו שאני מקלל את אבוטבול או צ'ה מאמדו.

מה היית עושה במקומו?

חותם בביתא, באר שבע ואולי אפילו הפועל

הקהל הזה מירר לו תחיים ובגללו כל הקהלים שרו תשיר הזה

אם היה חותם בהפועל לא הייתי מקלל אותו בגלל שהוא נתן עדיפות למכבי

אבל עכשיו אני אקלל וגם אשיר את השיר המפורסם כי הוא הוכיח שהוא אפס בלי כבוד

כולם פה יודעים כמה אלירן רצה ורוצה לחזור למכבי, לחברים שלקח איתם אליפות.

אלירן נמצא במצב של להחליט אם לחכות למכבי גם במצב שתלך לו הקריירה (אף אחד לא הבטיח לו שבקיץ ג'ורדי לוקח אותו) לבין להציל את הקריירה שלו ולחתום בקבוצה פה בארץ.

כל שחקן מקצוען היה עושה הכול כדי לחזור לשחק, אין מה לעשות.

לדעתי יש לו מקום בקיץ, כרגע לא. מכבד את הדעה של ג'ורדי. לא אקלל ולא אשרוק בוז לאלירן, בזה אני בטוח.

כדורגל זאת הפרנסה שלו וחיפה זאת האופציה הכי רצינית וטובה מבחינתו. השחקן הזה נתן לנו המון. צריך להיות גברים ולכבד אותו. כרגע הוא לא מתאים מקצועית למכבי כי במידה והיה מתאים ג'ורדי היה מחתים אותו מזמן.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.