Jump to content

איפה ישחק עטר? אצל הקהל שהמציא את "אלירן שודד זקנות"

מכביסזקן

Recommended Posts

התבטא שהוא אוהב את הקבוצה והולך לחיפה אוהדים שמיררו לו את חייו ואנחנו הגנו עליו, ככה הוא יורק לנו בפרצוף הבוגד הזה כנראה שהאופי המסריח שלו אף פעם לא ישתנה, והכבוד של הקהל שלנו ממזמן ברצפה אחרי שהפכנו את ערן זהבי לאליל.

עשו לו את המוות, מי ישמע, אלירן שודד זקנות, ממש מוות... על זה הוא צריך לחתום לכפר סבא

אולי הקשר לזה שהוא שחקן שכבש לך מעל 70 שערים ב3 עונות, שחקן שהביא לך אליפות ראשונה אחרי עשור, שחקן שהתבטא לא פעם כמה הוא אוהב את הקבוצה והקהל.

אז יאללה בואו נקלל אותו כי גם ככה הכבוד של הקהל הזה ברצפה.

מה אתה מצפה מהקהל שלנו ???

יש לנו קהל של בבונים וזה עוד מחמאה בשבילהם.

ובקשר לאלירן שחקן נפלא שהביא לי בתור אוהד מכבי הרבה רגעי אושר ואני מאוד רציתי לחזור לשחק אצלנו

אבל המועדון לא רוצה אותו מסיבותיו שלו וחבל כי גם מקצועית אנחנו כן צריכים שחקן מסוגו של עטר.

אבל לקלל אותו בגלל שנשארה לו ברירת מחדל מה מצפים שיפרוש מכדורגל בחיים אני לא אקלל אותו בושה

שאנשים בכלל חושבים על זה !!!!!!

התבטא שהוא אוהב את הקבוצה והולך לחיפה אוהדים שמיררו לו את חייו ואנחנו הגנו עליו, ככה הוא יורק לנו בפרצוף הבוגד הזה כנראה שהאופי המסריח שלו אף פעם לא ישתנה, והכבוד של הקהל שלנו ממזמן ברצפה אחרי שהפכנו את ערן זהבי לאליל.

תתבגרו -- אתם רוצים לעשות לעטר בדיוק מה שעשו לו ולכולם אני מניח כאב לשמוע מה צעקו לו. ואני חשבתי שרוב אוהדי מכבי הם מזן אחר בהשוואה לטינופות באדום וירוק. עוד מעט אתם תקללו את אשתו של עטר ותאחלו **** לילד שעוד לא נולד לו. מה קרה לכם.

אלירן שחקן נהדר שנתן אצלנו קדנציה מצויינת כולל מלכות שערים בעונת האליפות הראשונה אחרי עשור ובנוסף היה מחובר מאוד לקהל.

ג'ורדי חושב שהוא לא יכול לשחזר את זה ובגלל זה שחרר אותו אז ולא מחזיר אותו עכשיו.

עטר מבחינתו רוצה לחזור לשחק כדורגל ומבחינת מועדון נורמלי בליגה זה או חיפה או ב"ש. ככה או ככה לא היה יוצא טוב (כולנו אני חושב מעדיפים שיחתום בחיפה מאשר בב"ש).

אין מה לקלל אותו באופן מיוחד או להרגיש תחושת בגידה ומצד שני אין מה לעודד אותו או לזכור לו חסד נעורים.

תודה על הכל והלוואי שתכשל.

אין לי צל של ספק שעטר הולך להיות פלופ אדיר בחיפה.

שחר כל כך מטומטם, עושה שוב את אותן טעויות.

בשבילנו החתימה של עטר אצלם מבורכת זה בעיקר אומר שתמוז לא ישחק שם.

למה שהוא יחזור עוד שנה? אם הוא יהיה טוב למה שיענקל׳ה ישחרר לנו אותו?

אתה חוזה את העתיד? כמו שאף אחד לא יודע מה יקרה מחר אתה לא תדע מה יהיה עוד שנה,קח לדוגמה וכן....

זה יהיה מביך לא?

אתה חוזה את העתיד? כמו שאף אחד לא יודע מה יקרה מחר אתה לא תדע מה יהיה עוד שנה,קח לדוגמה וכן....

זה יהיה מביך לא?

זה יהיה מביך, אבל במשחק נתון כשאני מקלל שחקן בקבוצה היריבה אני לא חושב מה יהיה בעתיד אני רק חושב על טובת הקבוצה שלי ולהוציא את השחקן היריב מהכלים.

גם עם חיפה יגיעו להבנות עם השחקן וריימס , צריך אישור של גורדי ואני חושב שאם המחיר שחיפה תסגור מול ריימס יהיה טוב גורדי ישווה ויקח את אלירן אלינו , בכל זאת מדברים על זה שטל בן חיים יעזוב בקיץ, זהבי לא בטוח נשאר

אלירן שחקן של מספרים , ואני חושב שהוא שחקן הכי טוב בתור חלוץ צד , וגם טוטו שיבוא לתפקיד של חלוץ מרכזי , בן בסט למכור לחיפה :)

לגיטימי מצדו לחתום שם, ולגיטימי מצדנו לקלל אותו ולעשות לו את המוות. זה הכדורגל.

ואם עטר חותם שם הוא לא ישחק אצלנו בשנים הקרובות בוודאות. מתי יענקלה שחרר לנו שחקן?

אם הוא חותם בחיפה הוא סמרטוט והופך לכלום גדול כמו כל הקבוצה שתהיה לו ואני יאחל לו לעשוק לשחר כל שקל אפשרי ושלא ייתן עוד גול אחד בחייו.

אני לא מאמין מהתגובות האלה איפה הכבוד שלכם

לא יתן עוד גול בחייו מה זה איפה הכבוד שלכם ברצפה

הבן אדם הביא לנו אליפות אנחנו לא מעוניינים בו ופה זה נגמר הוא עובר למועדון שצריך אותו

אני הייתי מבין אם היינו מתחרים עליו עם חיפה והוא היה הולך לחיפה אבל אין לנו בו שום עניין איפה אתם חיים

הבן אדם הביא לנו אליפות אנחנו לא מעוניינים בו ופה זה נגמר הוא עובר למועדון שצריך אותו

אני הייתי מבין אם היינו מתחרים עליו עם חיפה והוא היה הולך לחיפה אבל אין לנו בו שום עניין איפה אתם חיים

כל מילה בסלע!

מבחינתי זה אותו מקרה יצחקי שעבר אלינו מבית''ר. אף אחד שם לא שמר לו טינה(למרות שהיה ידוע לכולם שזה מהלך מאולץ) אחרי המעבר אלינו ואפילו לא מקללים אותו במשחקים.

המקרה פה הוא אפילו חמור יותר- עטר מת לחזור למכבי ומכבי לא רוצים אז מה אתם רוצים מהבן אדם.

יש פה הזדמנות להראות שאנחנו קהל שיודע לכבד שחקני עבר שלו.

שיעבור לחיפה רק לא להפועל !!

לא מגיע לו שישירו לו תשיר המבייש הזה אבל אנחנו כאוהדים נדאג להוציא אותו מריכוז על ידי שירים אחרים,כמו כל שחקן ביריבה.

לא אוהב תקטע הזה שיוצאים עליו פה אחרי שהוא אמר בפירוש ( ומתוך כאב ממש ) שזה מכבי שלא רצתה אותו והוא מצידו מת לחזור אז בצרפת נסגר לו הדלת ואולי גם בכלל באירופה הוא רוצה רק לשחק כדורגל ומכיוון שבש לא רוצים אותו הוא בחר בחיפה ממש מתוך חוסר אונים כי עטר מתאים לקבוצה גדולה וקש ובש לא ישלמו עליו אז רק חיפה נשארה ,

כמו שאמרתי בהתחלה העיקר שלא להפועל !!

אתה תרצה שהוא יקרע רשתות אם הוא ילך לחיפלה?

חחחח מה אתם רוצים ממנו? השחקן אוהב את מכבי וכולם יודעים את זה, אם הוא סוגר בחיפה שהוא כל כך שונא אז כנראה שיש משהו שאנחנו לא יודעים.

בעניין הזה עם כל האהבה לאלירן אני סומך על ג'ורדי ועל ההחלטות שנעשות שם,עובדה זה עובד כבר 3 שנים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.