Jump to content

איפה ישחק עטר? אצל הקהל שהמציא את "אלירן שודד זקנות"

מכביסזקן

Recommended Posts

עכשיו רק שמתי לב.

זה כולה כתבה בווי-נט כדי לפתוח פה נושא כדי שיהיה לone רעיון לעוד כותרת סתמית.

הקיצר תמחקו את הנושא, כלום לא קורה.

בסוף גם ככה ג'ורדי ישווה את ההצעה ואנחנו הכי הרבה נשאיל אותו לקבוצה מהפלייאוף התחתון כמו חיפה או בית''ר

״מעניין״ למה הידיעה הזו לא מופיעה בשאר אתרי הספורט

היא מופיעה בספורט 5, הארץ וספורט 1..

רק בוואלה לא כי זה האתר בית של חיפה והם מחכים לאישור כלשהו כנראה.

אני מתחיל לחשוב שמכבי לא רוצה אותו מסיבה מסוימת

אולי קרה משהו מאחורי הקלעים שאנחנו לא יודעים

אחרת לא מבין איזו סיבה יש למכבי לא לקחת את עטר.

יצחקי

אגב לי ממש לא מפריע שעטר חותם בחיפה הוא לא באותו כושר של לפני שנתיים, חיפה קונים חתול בשק, אני מעדיף את תמוז על פני עטר, אנחנו צריכים חלוץ 9 ולא חלוץ כנף יש לנו מספיק.

אגב לי ממש לא מפריע שעטר חותם בחיפה הוא לא באותו כושר של לפני שנתיים, חיפה קונים חתול בשק, אני מעדיף את תמוז על פני עטר, אנחנו צריכים חלוץ 9 ולא חלוץ כנף יש לנו מספיק.

גם אני מעדיף את תמוז על עטר אבל תמוז כנראה לא יחזר לארץ וגם חמד לא אופצייה ריאלית ואמנם עטר הוא לא חלוץ 9 אבל לדעתי הוא עדיף על שכטר ועכשיו יש אפשרות להביא אותו בחינם , חבל..

סבבה לא רצינו אותו אבל למה חיפה? איפה הכבוד שלך אלירן?

ניחא לא היו לו הצעות אבל יש, לא מבין איך הוא הולך לקהל שהכי השפיל אותו כל היוטיוב מלא בשירים שהוא סבל מהם. מילא לא היה משפיע עליו אבל הוא סבל מזה, בחיי שלא מבין אותו.

סבבה לא רצינו אותו אבל למה חיפה? איפה הכבוד שלך אלירן?

ניחא לא היו לו הצעות אבל יש, לא מבין איך הוא הולך לקהל שהכי השפיל אותו כל היוטיוב מלא בשירים שהוא סבל מהם. מילא לא היה משפיע עליו אבל הוא סבל מזה, בחיי שלא מבין אותו.

כסף אחי כסף

והכסף של יענקל'ה יותר בטוח משל הפועל או טביב

ואפילו משל אלונה שיכולה עוד שנה לעשות ויברח אם לא תיקח תואר

לא כועס עליו שעבר לחיפה, עשה מה שצריך בשביל הקריירה שלו.

כשחקן של היריבה, אנחנו צריכים לעשות הכל כדי להוציא אותו משיווי משקל. אם לקלל אותו יעשה את העבודה, מה רע בזה? מה הוא שונה מכל שחקן אחר?

בזה שהוא הביא לך עשרות גולים והיה גורם סופר דומיננטי באליפות שלך ויותר מכך- האיש רצה לחזור למכבי. מכבי היא זו שלא רצתה אותו.

שכב עם שי זהבי

טעות של ג׳ורדי לדעתי. אתה מחזק את חיפה, היריבה עם הפוטנציאל הכי גדול לאיים עליך בטווח הארוך. וגם עטר עדיף על שכטר. שניהם לא בכושר אבל שכטר בנוי על מהירות שאבדה לו, עטר(בדומה ליצחקי) בנוי על טכניקה וכשרון אז הוא יכול לחזור לעצמו, והכי חשוב הוא סקורר, דבר שחסר בקבוצה.

כל מי שישיר לו את השיר העלוב הזה הוא חתיכת אפס מאופס שלא שונה מהשרמוטות מהצד השני של הכביש

אין לי שום בעיה עם זה שאוהדי הפועל מקללים את זהבי במגרש, ואין לי בעיה שהם שרים לו ״אוסקר מזיין את שי״ (מפגרים, זה רק מכניס אותו למשחק).

הגבול נחצה כשהם מטרידים אותו מחוץ למגרש.

במגרש אפשר לשיר לעטר הכל, אני לא מבין מה הבעיה. אפשר לחשוב איזה שיר פוגע... ״שודד זקנות״.

מסכים עם סתם סטלן

נניח והוא סוגר בחיפה..המטרה שלנו לנצח כמובן אז להוציא אותו משיווי משקל זאת אחלה דרך..ומי כמונו יודע שהוא מאבד את זה ששרים לו תשיר בניגוד לערן שזה מכניס אותו לדרייב ומפקס אותו יותר

רק לראות את ההתנהלות של עטר והסוכן שלו בתקשורת מסבירה למה מכבי לא רוצה אותו אצלה בחדר הלבשה

עטר הוא לא זהבי ואנחנו לא עושים כאן את הטעות של הפועל

אם בימים חשוכים כאלה מבחינה כלכלית ומקצועית עטר לא פסל את הפועל ישר שיילך לחפש מי יזיין אותו.

אצל דור מיכה זה לא היה קורה.

בזה שהוא הביא לך עשרות גולים והיה גורם סופר דומיננטי באליפות שלך ויותר מכך- האיש רצה לחזור למכבי. מכבי היא זו שלא רצתה אותו.

סבבה, ועכשיו הוא אצל אחת היריבות הכי גדולות שלי, והמטרה שלי כאוהד היא להוציא אותו משיווי משקל.

יש שירים שהם מעבר לגבול אצלי, כמו השירים על המשפחה של נאתכו. שירים מצחיקים שמדליקים את עטר לא נשמעים לי כלכך נוראיים.

עשו מהשיר הזה הרבה יותר ממה שהוא... זה שאלירן עטר שחקן שקל להדליק זו בעיה שלו.

מה הריגשי לא לקלל אותו עוד שכיר חרב, הוא בעצמו הלך לקבוצה עם אוהדים שמיררו לו את חייו וזרקו עליו בקבוקים, מה הוא מצפה מאיתנו? שיסתכל קודם על המראה של עצמו.

לא אין לתאר כאן אנשים

השחקן אשכרה לא פסל על הסף מעבר להפועל במצב הכי פח שלהם

שכיר חרב אחו שרמוטה שיודע שאין כמו להתאמן במכבי תל אביב

יש לנו שיר מיוחד לחן עזרא? לשי אבוטבול? אין סיבה שיהיה שיר מיוחד לעטר.

מצד שני הוא לא קדוש, ובוז כלפיו יתקבל בברכה !

יש לנו שיר מיוחד לחן עזרא? לשי אבוטבול? אין סיבה שיהיה שיר מיוחד לעטר.

מצד שני הוא לא קדוש, ובוז כלפיו יתקבל בברכה !

תביא שיר שמוציא את עזרו משיווי משקל וגורם לו לבעוט מחצי מגרש רק כדי להשתיק את הקהל, ואני אשיר אותו בקולי קולות.

ובלי קשר, זה אחד השירים הכי מצחיקים בכדורגל שלנו. אוהדי חיפה צריכים לקבל פרס על שכתבו אותו.

אין מצב שמכבי ישירו לעטר שודד זקנות, אנחנו לא עד כדי כך מסריחים כמו שאר הקהלים, בכל זאת מדובר בשחקן שהיה במכבי. אפשר לשרוק לו בוז נניח כשהוא נוגע בכדור (לא שאני ממליץ לעשות את זה), אבל לשיר את זה נראה לי לא לעניין, מה גם שאיזה אופציה אחרת יש לו? איפה הוא ישחק?

מה שעצוב זה שאנשים כל פעם מחדש מופתעים מההתנהלות של הסוכן האגדי 8, לא נורא, ניראה עוד כמה פעמים אנשים יצטרכו כדי להבין.

שיעשה מה שאכפת לו, כבר לא אכפת לי. החודש וחצי האחרונים הצליחו להמאיס את כל הסאגה הזאת עליי לגמרי.

ואני לא מבין מה אתם כועסים עליו, זאת בדיוק אותה סיטאוציה עם זהבי. להפועל לא היה כסף להחזיר אותנו, נתנו לו את ההצעה הכי טובה ומפתה, חתם אצלנו. ב"ש ובית"ר כנראה לא מציעות לו כסף מספיק טוב ובהפועל הוא לא רוצה לחתום, לכן הוא הולך לחיפה. אנחנו לא רצינו אותו, זכותו לעשות מה שבא לו, זאת הקריירה שלו. אני ממש ממש לא אשיר את השיר העלוב הזה עליו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.