Jump to content

איפה ישחק עטר? אצל הקהל שהמציא את "אלירן שודד זקנות"

מכביסזקן

Recommended Posts

אז בעצם ג'ורדי פשוט רכב על ההצלחה של אבי נמני והקרדיט שלו שווה לאבי? תגיד זה כיף לשקר לעצמך?

אם אבי היה נשאר עד היום אתה חשוב שהיינו איפה שאנחנו נמצאים היום?

רגע, ג'ורדי החתים את דאבור על הסעיף שחרור הבזיוני הזה? אה נכון, זה חברך הטוב והמנהל הדגול אבי נמני, שגם גזר קופה מהמעבר של דאבור לשוויץ.

ולגבי רועי קהת, הוא קיבל הזדמנויות אצל מוטי ולא הרשים, עבר לב"ש ולא הרשים, עבר לשחק ביבנה והראה ניצוצות ועכשיו הוא שחקן מעולה בק"ש. מתוך התהליך הזה למכבי או לג'ורדי לא היה זמן לתת לו הרכב(מה שכל כך חשוב לרועי כדי להשתפר ולהראות מה הוא יודע) וגם איך שהוא נראה במכבי/בב"ש לא הגיע לו הרכב. אז מה בדיוק התלונה על ג'ורדי? אנחנו נמשיך לפספס שחקנים כאלה עד שלא יהיה לנו מכבי ב'. משהו שג'ורדי כלכך רוצה ואמר לא פעם בראיונות שזה השלב הבא בהתפתחות של קבוצה.

כל אחד יעשה את עבודתו. נמני מזמן לא עובד אצלי.. דאבור זה פאשלה של ג׳ורדי. ורועי קהת זה בכלל לא מקצועי.. זה שרירים של ג׳ורדי. שיש אליפויות הכל טוב. אבל ככה זה נראה שהשתן עולה למח. יותר מזה, אילולא איתן טיבי, ג׳ורדי היה כישלון חרוץ.

רועי קהת כבש במכבי יותר מטל בן חיים, ושיחק 1/1000 ממנו- ובגיל של שיני חלב.. .

אז בעצם ג'ורדי פשוט רכב על ההצלחה של אבי נמני והקרדיט שלו שווה לאבי? תגיד זה כיף לשקר לעצמך?

אם אבי היה נשאר עד היום אתה חשוב שהיינו איפה שאנחנו נמצאים היום?

רגע, ג'ורדי החתים את דאבור על הסעיף שחרור הבזיוני הזה? אה נכון, זה חברך הטוב והמנהל הדגול אבי נמני, שגם גזר קופה מהמעבר של דאבור לשוויץ.

ולגבי רועי קהת, הוא קיבל הזדמנויות אצל מוטי ולא הרשים, עבר לב"ש ולא הרשים, עבר לשחק ביבנה והראה ניצוצות ועכשיו הוא שחקן מעולה בק"ש. מתוך התהליך הזה למכבי או לג'ורדי לא היה זמן לתת לו הרכב(מה שכל כך חשוב לרועי כדי להשתפר ולהראות מה הוא יודע) וגם איך שהוא נראה במכבי/בב"ש לא הגיע לו הרכב. אז מה בדיוק התלונה על ג'ורדי? אנחנו נמשיך לפספס שחקנים כאלה עד שלא יהיה לנו מכבי ב'. משהו שג'ורדי כלכך רוצה ואמר לא פעם בראיונות שזה השלב הבא בהתפתחות של קבוצה.

אבי נימני לא היה במכבי כשהחתימו את דאבור!!!! בחייאת תבדקו קצת לפני שאתם מדברים שטויות!

אני לא אומר שג'ורדי רכב על ההצלחה אבל אתה אומר אליפויות של ג'ורדי או כישלון של נימני (בעונה 1 עם תקציב אמיתי) ואני לא מסכים, על שחקן שחתם בקיץ הזה כולם ליקקו את האצבעות, חלקם גם עזרו לנו לקחת את התארים עם ג'ורדי, אם מישהו כבר בורח מהמציאות זה אתה.

ד"א, הדיבורים על האלה של עטר והפועל הזכירו לי שנמני בכלל המליץ לעטר לעבור להפועל. תגובתך בנושא, אבי בנימין?

חחח רוצים לדבר על נמני? פתחו נושא על נמני.

נמני המליץ על הפועל כדי שכל השי מזרחים יפעילו לחץ על מכבי. טעות לדעתי ... נמני לא קרא נכון את המפה.

בסופו של דבר למרות שהפועל עדיין הציעה יותר ולמרות שאני בטוח שאלירן מקלל את ג׳ורדי במקלחת. בניגוד לזהבי שמכר את נשמתו בגלל סיבות דומות. הוא שומר אמונים לשער 11.. בדומה לאבי שיכל לעבור להפועל כשקלינגר הבובה שלח אותו בהוראת לוני, אבל בחר בבית״ר. אני מהמר שנמני פגוע עד עמקי נשמתו מהקהל של מכבי, אני עשיתי כמעט הכל המצפון שלי נקי.

טוב אני מתחיל לעכל שהוא הולך ללבוש ירוק, אתמול זה ממש הכעיס אותי, עכשיו זה רק מדכא.

אתה הכי גבר פה עוד משהעתיפה של Tame impala התנוססה לך בתמונה

אז יכול להיות.. בכל מקרה יכולנו לזרוק על זה 300K$, זה ממש לא הרבה. תמיד היה אפשר לדחוף אותו לקבוצה אחרת. זה לא שבבסט בא עם נתונים עדיפים... ומקבל הרבה יותר.

יכול להיות. אין לי שום ביסוס למה שאני אומר, אלא רק על סמך תחושת בטן שאומרת שעטר הוא עוד לקרדה ששחר הולך לאכול.

אני לא כל כך רציתי שיגיע לפה, כי בתחושה שלי מכבי צריכה דם חדש (ובקיץ הזה היא גם תקבל אותו), ועטר לדעתי מיצה את עצמו.

אבל זאת רק דעה, ויכול להיות שגם אתה צודק והוא מלך השערים של העונה הבאה.

אני רק מקווה שתוכנית המגירה של ג׳ורדי לחורף הזה היא ברורה מאוד ושהוא יודע מה הוא עודה, כי לא להביא את עטר זה דבר אחד, אבל לא לחזק את הקבוצה בשחקן אחד איכותי לפחות זה כבר דבר אחר.

יכול להיות. אין לי שום ביסוס למה שאני אומר, אלא רק על סמך תחושת בטן שאומרת שעטר הוא עוד לקרדה ששחר הולך לאכול.

אני לא כל כך רציתי שיגיע לפה, כי בתחושה שלי מכבי צריכה דם חדש (ובקיץ הזה היא גם תקבל אותו), ועטר לדעתי מיצה את עצמו.

אני רק מקווה שתוכנית המגירה של ג׳ורדי לחורף הזה היא ברורה מאוד ושהוא יודע מה הוא עודה, כי לא להביא את עטר זה דבר אחד, אבל לא לחזק את הקבוצה בשחקן אחד איכותי לפחות זה כבר דבר אחר.

אני אישית מקווה שתכנית המגירה של ג'ורדי היא להישאר פה קודם כל.

אני אישית מקווה שתכנית המגירה של ג'ורדי היא להישאר פה קודם כל.

לזה אני פחות נכנס. לי יותר חשוב שהוא יחליט תוך זמן קצר אם הוא נשאר או לא. הקיץ הזה הולך להיות המעניין ביותר והחשוב ביותר שידענו מאז שג׳ורדי הגיע, כי הקבוצה הולכת לשנות את פניה בצורה קיצונית, וזה משהו שצריך להכין הרבה זמן מראש.

יעני אתה מקווה שהתכנית מגירה תהא מוצלחת מהמקבילה בשנה שעברה, כי בדש הוא אחלה וזה אבל..

יעני אתה מקווה שהתכנית מגירה תהא מוצלחת מהמקבילה בשנה שעברה, כי בדש הוא אחלה וזה אבל..

ברור. שנה שעברה אם הוא לא היה אוכל צינור מדאבור, זה היה חלון בינוני. אחרי שדאבור זיין אותו זה היה חלון גרוע.

עכשיו בשביל לקחת אליפות צריך חלון טוב ברמת זהבי ופריצה +-

די נו, אתה לא באמת חושב ככה.

אנחנו פייבוריטים לאליפות עם הסגל הנוכחי.

וואלה עצוב לי

אבל בתכלס טוטו עדיף עליו

האמת ? לא נראה לי שטוטו בדרך למכבי בכלל.

לא מבין את האקסיומה שהשתרשה פה שהחתימה של עטר בחיפה מלמדת על זה שטוטו בדרך למכבי..

לדעתי אין קשר בין השניים.

מכבי פשוט לא צריכה את עטר, בלי קשר לזהות החיזוק שמחפשים, אם בכלל ( וביציע אתמול צנציפר אמר שכנראה יש דעות חלוקות ביחס לצורך ברכש, שדווקא ג'ורדי דוחף לחיזוק ופאקו לא בטוח רוצה עוד שחקן )

השנייה קמתי. בן הרוש זה כישלון בן חיים כישלון ארנשאו כישלון גורי כישלון מאנה כישלון אייבינדר כישלון מראבל כישלון רייכרט כישלון רועי קהת כישלון דאבור כישלון שפונגין כישלון בבסט כישלון איגבור כישלון פאבלו כישלון אבו זייד כישלון ולא שכחתי את פידלף. מיטרו אלטמן ובדש בינוניים. אניימה זה לא חכמה. ג׳ורדי אלוף בלנהל את האגו של השחקנים להרחיק את התקשורת ולגרום לשחקנים להתאבד בשבילך- שזה הכי חשוב. הוא עדיין בנאנוש ויש מצב שעלה לו השתן. מקצועית הוא בינוני מאוד. כל הכישלונות הללו אל מול 4 הצלחות- טיבי גארסיה (בסה״כ חבר של אוסקר וגורדי) זהבי ופריצה. אני בספק אם הוא באמת בנה על יכולת כזו מזהבי, וטיבי זה מלא מזל, בסה״כ היה מחליף בעונת האליפות בק״ש והתפתח אצלנו להיות הבלם הטוב בארץ. ראדי זה היה כתוב על הקיר של וואן , מי לא היה מביא את מלך הבישולים של הליגה במחיר המצחיק הזה, במיוחד שאתה לא מכיר את הליגה. רק גזענים.

ולהחתים את יצחקי זה חוכמה גדולה ? ואת אלברמן ? ואת אלירן עטר במחיר המצחיק הזה ? אתה בספק עם הוא בנה על יכולת כזו של זהבי? גם אם נימני היה מביא אותו היית אומר את זה?

אייגיבור לא כישלון, ארנשאו לא כישלון, גורי לא כישלון, רייכרט כישלון ? על סמך מה ? בן בסט עד עכשיו לא טוב, בדש בינוני ? הוא לא בא להוביל אותנו, הביאו אותו למטרה מסוימת בעונה שעברה והוא עזר לנו.

ואם כבר נימני, שיפסיק לדבר על התקציב שלנו כל שבוע כי החבר שלו יענק'לה לא מפסיק לשפוך כסף סתם ( חחח איך עומרי אפק בא לנימני בטענות על זה שאיך הוא יכול לדבר על התקציב של מכבי בזמן שהוא גמר אז את מיץ' ואיך נימני התחיל לגמגם ולא ידע מה לגיד, אותו דבר עם החבר שלו בניון, איך הוא מעז להגן עליו... )

אז אלירן עטר בחיפה...ניפגש בבבלומפילד. ( ואני לא יודע מי בוחר את הרכש שם כי מאמן אין, אבל שימשיכו לפנות לסוכנים עם הזרים האלה שהם מביאים לארץ )

השנייה קמתי. בן הרוש זה כישלון בן חיים כישלון ארנשאו כישלון גורי כישלון מאנה כישלון אייבינדר כישלון מראבל כישלון רייכרט כישלון רועי קהת כישלון דאבור כישלון שפונגין כישלון בבסט כישלון איגבור כישלון פאבלו כישלון אבו זייד כישלון ולא שכחתי את פידלף. מיטרו אלטמן ובדש בינוניים. אניימה זה לא חכמה. ג׳ורדי אלוף בלנהל את האגו של השחקנים להרחיק את התקשורת ולגרום לשחקנים להתאבד בשבילך- שזה הכי חשוב. הוא עדיין בנאנוש ויש מצב שעלה לו השתן. מקצועית הוא בינוני מאוד. כל הכישלונות הללו אל מול 4 הצלחות- טיבי גארסיה (בסה״כ חבר של אוסקר וגורדי) זהבי ופריצה. אני בספק אם הוא באמת בנה על יכולת כזו מזהבי, וטיבי זה מלא מזל, בסה״כ היה מחליף בעונת האליפות בק״ש והתפתח אצלנו להיות הבלם הטוב בארץ. ראדי זה היה כתוב על הקיר של וואן , מי לא היה מביא את מלך הבישולים של הליגה במחיר המצחיק הזה, במיוחד שאתה לא מכיר את הליגה. רק גזענים.

לך, לך תתחבק בפלייאוף העליון.

מדהים כמה לאנשים יש זכרון קצר.

אה שכחתי בן הרוש...כנראה הוא עשה לך משהו כי אחרת אין הסבר הגיוני אחר.

" המגן הכי חלש בארץ אחרי שפונגין " חחחחחחח

כל אחד יעשה את עבודתו. נמני מזמן לא עובד אצלי.. דאבור זה פאשלה של ג׳ורדי. ורועי קהת זה בכלל לא מקצועי.. זה שרירים של ג׳ורדי. שיש אליפויות הכל טוב. אבל ככה זה נראה שהשתן עולה למח. יותר מזה, אילולא איתן טיבי, ג׳ורדי היה כישלון חרוץ.

רועי קהת כבש במכבי יותר מטל בן חיים, ושיחק 1/1000 ממנו- ובגיל של שיני חלב.. .

רועי קהת עם שלושה גולים בבוגרים. על מה אתה מדבר. וכן בלי טיבי ג'ורדי כישלון חרוץ. נו באמת.

דבר אחד אתה שוכח, ג'ורדי הביא לך חוץ מזהבי אניימה טיבי ראדי ושות' גם את שלושת המאמנים הכי טובים שנחתו פה בארץ. אוסקר,סוזה ופאקו.

אדון נמני הביא את יוסי מזרחי. יחי ההבדל הקטן.

עטר יחגוג מולנו ואנחנו נקלל אותו וזה בסדר.

אנשים מנסים לעוות את המציאות ולהגיד שהוא היה כמו זהבי כאשר היה אצלנו. אז לא, זכינו באליפות איתו והוא סיפק לנו רגעים יפים אבל הקבוצה כולה היא זו שלקחה את האליפות ולדעתי היינו זוכים בה גם בלעדיו. להגיד שהוא היה כמו זהבי זה שקר וגניבת דעת..!

נ.ב

הלוואי והוא היה חותם אצלנו, חבל שלא קרה אבל זה מה יש.

ברור. שנה שעברה אם הוא לא היה אוכל צינור מדאבור, זה היה חלון בינוני. אחרי שדאבור זיין אותו זה היה חלון גרוע.

תתפלא שאחרי כל החפירה אני בכלל לא חושב שיש לנו צורך בחיזוק בשביל האליפות השנה. הסגל שלנו + יצחקי ופריצה הרבה יותר חזק משל המתחרות הנוכחיות (דגש על הנוכחיות) שלנו ואין צורך להשתגע בשביל הצלחת.

במחשבה לשנים הבאות, הויתור על אלירן מאכזב, כי בשנה הבאה, כשנצטרך לחדש את החוד ונחפש את הישראלים הטובים בארץ, נגלה שהם לא אצלנו ונצטרך להמר על זרים. תכלס אני חוזר על עצמי כבר שעתיים.

מה שכן, אין עוררין על כך שבמידה ומכבי מעדיפה להביא את עטר רק בשנה הבאה ולהתחמק מהאינוס להחתימו השנה, עליה לא להתרשם מהסיכומים השונים, לשדר כאילו מוותרת עליו- התנהגות כזו תגרור קבוצות אחרות להציע הצעות קונקרטיות ואמיתיות שכן אחרת יתקעו עם חוזה מפה עד יפו ולא רק ״יעשו טובה לנמני״ ויקפיצו את המחיר שלו בשביל מכבי.

במצב כזה, החוזה שיוצע לעטר יהיה באמת המינימאלי שיכול להיות. וכשיגיע אליה החוזה לצורך החתימה על ויתור זכות ראשונים, ג׳ורדי יכול להיות בטוח שזהו הדיל הטוב ביותר שיש להשיג על אלירן, יגנוב אותו ושלום על ישראל. כל הצדדים יהיו מרוצים כולל עטר ונמני. חוץ מיעקב שחר, ולא נראה לי שקרויף סופר אותו כל כך.

יהיה מאוד קשה לראות את עטר בירוק עכשיו

אני פשוט מת על השחקן הזה

כמה ימים לפני הדרבי 4-0 מול הפועל

פגשתי איתו את ייני וברק לוי בסנוקר ואמרתי להם שאני אוהב אותם ושיהיה בהצלחה

והוא אמר לי יאללה לזיין את הפועל.

הבנאדם אוהב אותנו בטירוף

אני בחיים לא אקלל אותו

ולכל אלה שכתבו שהיו רוצים שיחזור גם אני הייתי רוצה

אבל תחשבו כמה שחקנים יש לנו בחלק הקדמי שמתחרים רוב הזמן על 2 עמדות (בן חיים,מיכה,בדש,יצחקי,בן בסט פריצה וגם מרגוליס לפעמים)

יהיה מאוד קשה לראות את עטר בירוק עכשיו

אני פשוט מת על השחקן הזה

כמה ימים לפני הדרבי 4-0 מול הפועל

פגשתי איתו את ייני וברק לוי בסנוקר ואמרתי להם שאני אוהב אותם ושיהיה בהצלחה

והוא אמר לי יאללה לזיין את הפועל.

הבנאדם אוהב אותנו בטירוף

אני בחיים לא אקלל אותו

ולכל אלה שכתבו שהיו רוצים שיחזור גם אני הייתי רוצה

אבל תחשבו כמה שחקנים יש לנו בחלק הקדמי שמתחרים רוב הזמן על 2 עמדות (בן חיים,מיכה,בדש,יצחקי,בן בסט פריצה וגם מרגוליס לפעמים)

מזכיר לי את זה,

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.