Jump to content

איפה ישחק עטר? אצל הקהל שהמציא את "אלירן שודד זקנות"

מכביסזקן

Recommended Posts

בואנה אתם מגנים אוטומטית על כל תגובה נגד נמני..

זה משהו שמלמדים אתכם בטירונות נמני שעברתם?

רובאי 08

הרמה להנחתה חחח

מצאת כבר מי הסוכן של אוסטוינד?

סה"כ אני מרחם עליך, את השחקן הכי גדול בתולדות המועדון אתה שונא.

מי שונא? אחלה שחקן- הגדול מכולם שהיה לנו.

אבל דיי נגמר, עזב, כבר לא איתנו. ויותר מזה- אנחנו לא מעניינים אותו יותר.

מה הקטע ההזוי הזה לסגוד לו עדיין.

והסוכן של אוסטוינד זה לא נמני. זה לא אומר שנמני לא ימכור את התחת שלך בשביל לקדם את העסקים שלו.

מקווה שהיה בבר מצווה שלך

לצערי לא, הסגידה היא לשחקן, לא לסוכן (שגם בזה מסתבר שהוא הכי טוב, מכביסט) שצריך לעבוד בשיתוף פעולה עם כל הקבוצות.

אתה בטח יודע מה יש לו בלב ואם מכבי מעניינת אותו או לא.

לצערי לא, הסגידה היא לשחקן, לא לסוכן (שגם בזה מסתבר שהוא הכי טוב, מכביסט) שצריך לעבוד בשיתוף פעולה עם כל הקבוצות.

אתה בטח יודע מה יש לו בלב ואם מכבי מעניינת אותו או לא.

אתה יודע שאני מכבד אותך ואת הדעה שלך אבל אתמול הוא שמח יותר בניצחון של הפועל אשקלון מבניצחונות של מכבי בדרבים.

סתכל על אוחנה לדוגמא, הבן אדם מגיע עם פרצוף מבסוט לאולפנים כשבית"ר מנצחת משחקים גדולים. זה כיף לראות דברים כאלה.

עזוב את החשב הזה נו באמת.. הוא זה שדוחף את נמני לכל הנושאים.

ואפשר להגיד לחיפה מברוק, נסגרה העסקה. יש לה את מלך השערים של ליגת העל לעונת 2015/16.

עזוב את החשב הזה נו באמת.. הוא זה שדוחף את נמני לכל הנושאים.

ואפשר להגיד לחיפה מברוק, נסגרה העסקה. יש לה את מלך השערים של ליגת העל לעונת 2015/16.

אני באמת משוכנע שאתה תתבדה ושעטר שחקן גמור. אבל ימים יגידו.

אבי נמני ממש לא השחק הכי גדול שהיה לנו.

אבי נמני היה שחקן ספסל בנבחרת, וכשלון טוטאלי באירופה, בזמן שלא חסרים שחקני מכבי שהובילו את הנבחרת, והצלחיו גם באירופה... למשל אבי כהן.

אתה יודע שאני מכבד אותך ואת הדעה שלך אבל אתמול הוא שמח יותר בניצחון של הפועל אשקלון מבניצחונות של מכבי בדרבים.

סתכל על אוחנה לדוגמא, הבן אדם מגיע עם פרצוף מבסוט לאולפנים כשבית"ר מנצחת משחקים גדולים. זה כיף לראות דברים כאלה.

כל בן אדם הוא שונה, אשקלון הפרוייקט שלו, ממכבי גירשו אותו.

שמכבי לוקחים עוד תואר ופותחים את היציע אז רסקין ישאל אותו מה שלומו והוא יגיד הכל רגיל אבל עם חיוך שאי אפשר להסתיר, זה האיש, תמיד גם היה ככה.

אוחנה הוא משהו שכל אוהד של קבוצה מקנא ממנו, לא רק אנחנו.

אני באמת משוכנע שאתה תתבדה ושעטר שחקן גמור. אבל ימים יגידו.

אתה מקווה, לא משוכנע. כמו שאתה תקווה ששכטר לא גמור כשיחתום כאן, אבל כשחתם בהפועל היה גמור מבחינתך.

אתה מקווה, לא משוכנע. כמו שאתה תקווה ששכטר לא גמור כשיחתום כאן, אבל כשחתם בהפועל היה גמור מבחינתך.

לא לא. אני משוכנע, באמת.

אני חושב שגם שכטר גמור.

כל בן אדם הוא שונה, אשקלון הפרוייקט שלו, ממכבי גירשו אותו.

שמכבי לוקחים עוד תואר ופותחים את היציע אז רסקין ישאל אותו מה שלומו והוא יגיד הכל רגיל אבל עם חיוך שאי אפשר להסתיר, זה האיש, תמיד גם היה ככה.

אוחנה הוא משהו שכל אוהד של קבוצה מקנא ממנו, לא רק אנחנו.

הצלחת מכבי היא מעל הכל. לא גירשו אותו כי שנאו אותו, אלא כדי שהעיקרון הכי חשוב של מכבי התממש, הצלחה. אני לא מבקש ממנו לחגוג ולפתוח שמפניות. אלא ממש קצת סובייקטיבות, כן זה נשמע לא פייר אבל אני באמת אשמח אם נשמע אותו קצת סובייקטיבי

לא לא. אני משוכנע, באמת.

אני חושב שגם שכטר גמור.

אז יכול להיות.. בכל מקרה יכולנו לזרוק על זה 300K$, זה ממש לא הרבה. תמיד היה אפשר לדחוף אותו לקבוצה אחרת. זה לא שבבסט בא עם נתונים עדיפים... ומקבל הרבה יותר.

מבחינת ניהול מקצועי אסור להגיד את השם של ג'ורדי ושל אבי נמני באותו משפט אחד.

"הפלופים" של ג'ורדי עלו לנו באליפויות ומצד שני נמני הביא רק חורבן למכבי (בתור מאמן ומנהל מקצועי) .

לגבי אבי בינימין, הרשימה שכתבת של "נפילות" של ג'ורדי, עם נפילות של כל מנהל מקצועי שפוי היה גאה לקרוא להן נפילות. כולם כמעט באו בתור שחקנים חופשיים, כולם עם רזומה מטורף , וכן כמעט כולם לא הצליחו בשיטה של אוסקר/סוזה/פאקו. אבל מבחינת ג'ורדי? הביא אחלה בחלה של שחקנים. נכון שיש עדיין מקום להשתפר בתחום בזה, אבל מפה עד כל המילים שפלטת על ג'ורדי יש הבדל ענק.

הוא ידוע בתור אחד שנזהר בלשונו תמיד, זה לא יקרה.

אתה רוצה לדעת אם הוא מכביסט? דבר עם מיכה או ברק לוי, תשמע מה יש להם להגיד.

הוא ידוע בתור אחד שנזהר בלשונו תמיד, זה לא יקרה.

אתה רוצה לדעת אם הוא מכביסט? דבר עם מיכה או ברק לוי, תשמע מה יש להם להגיד.

מעולם לא היה לי ספק שהוא מכביסט..

הצלחת מכבי היא מעל הכל. לא גירשו אותו כי שנאו אותו, אלא כדי שהעיקרון הכי חשוב של מכבי התממש, הצלחה. אני לא מבקש ממנו לחגוג ולפתוח שמפניות. אלא ממש קצת סובייקטיבות, כן זה נשמע לא פייר אבל אני באמת אשמח אם נשמע אותו קצת סובייקטיבי

כנראה שהתקשה לפסוח מעבר לאנטי נמני בקרב הקהל הפזיז והעלוב שלנו. זה מה שבישלנו זה מה שנאכל.

"הפלופים" של ג'ורדי עלו לנו באליפויות ומצד שני נמני הביא רק חורבן למכבי (בתור מאמן ומנהל מקצועי) .

לגבי אבי בינימין, הרשימה שכתבת של "נפילות" של ג'ורדי, עם נפילות של כל מנהל מקצועי שפוי היה גאה לקרוא להן נפילות. כולם כמעט באו בתור שחקנים חופשיים, כולם עם רזומה מטורף , וכן כמעט כולם לא הצליחו בשיטה של אוסקר/סוזה/פאקו. אבל מבחינת ג'ורדי? הביא אחלה בחלה של שחקנים. נכון שיש עדיין מקום להשתפר בתחום בזה, אבל מפה עד כל המילים שפלטת על ג'ורדי יש הבדל ענק.

הפלופים אלירן, אלברמן, קולאוטי, יצחקי, יואב לא עלו לנו באליפויות?

כנראה שהתקשה לפסוח מעבר לאנטי נמני בקרב הקהל הפזיז והעלוב שלנו. זה מה שבישלנו זה מה שנאכל.

אני דווקא חושב שרוב הקהל שלנו הוא פרו-נמני

עטר ממש לא שחקן גמור, עם כל החוסר הערכה שלי לדיעותיהם של אבי בנימין ו Jack בנושא של עטר שחקן מעולה אני מסכים איתם.

אם בוחנים קצת מקרוב את הסטטיסטיקה שלו מגלים שהוא לא באמת לא שיחק שנתיים כדורגל והנפצות כאלו, הבנאדם סה"כ שיחק עד לפני קצת פחות משנה כדורגל באופן סדיר.

עטר זה חלוץ שהצטיין אצלנו גם כשהכל היה אפור ככה שלדעתי הוא יצליח בכל קבוצה במיוחד בחיפה שהיא קבוצה שבאה לתקוף ולא כמו ריימס שעוברת את החצי פעם במשחק ומתחבקים כל השחקנים.

מצד שני שוב, אחרי כל ההחלטות של ג'ורדי שממעיטים פה בערכן, החלטה של לשלוח את יצחקי ששום בנאדם בעולם לא היה מקבל הוא לקח, ההחלטה הזאת נתנה לו גם את עטר לעונה מדהימה וגם את יצחקי לשני שליש עונה מטורפת, שנתיים שלקחנו בהן אליפות שבהחלטה כלכך קשה ראינו כמה הוא תותח.

אם הוא לא מביא את עטר יש את הסיבות, אני גם יכול להבין אותן, עטר לא יוכל לשחק כחלוץ 9 שזה מה שבאמת חסר לנו, על הקווים יש לנו את ילד הפלא של המועדון שעתיד להיות שחקן מעולה לדעתי(מיכה), את טל בן חיים שהכשרון רק מחכה להתפוצץ וגם כנראה ימכר בקרוב(באירופה רק רואים שחקן מהיר נדפק להם הראש), ועדן בן בסט שמשחק הכי סביר על קו שמאל ורק הבאנו אותו ב 700 אלף יורו, את ברק יצחקי שנראה רעב מאוד לכדור ועם עטר כנראה לא ישחק משחק מלא עד סוף העונה. אז מקצועית אולי יהיה אפשר להסתדר בלעדיו אבל הסיבה הכי חשובה לאי הבאת עטר זה הקהל.

מתחיל להסתמן שיש שוב פעם אספסוף מסויים בקהל שרוצה להחליט מי יהיה בקבוצה איך כמה ולמה, הפעילו הרבה לחץ שזה לדעתי מה שהביא את קרוייף לא להחזיר אותו, להחזיר את עטר אחרי לחץ כזה היה מאותת לאותם אנשים שרוצים לקבוע במועדון שהכח הוחזר אליהם, שהם יוכלו לקבוע מעכשיו על החלטות בקבוצה כמו פעם, אם עטר היה מוחזר בכל גחמה של החבר'ה ג'ורדי היה צריך לעמוד דום ולבצע, אפשרי שדבר כזה היה מוציא אותנו לעוד שני עשורים בלי אליפויות, בגלל זה ג'ורדי הוא האליל שלי, כל החלטה בול.

לא פלטתי כלום. רק פרגונים, טיפה כפיות טובה לדעתי, ורשימת כשלונות מקצועיים לגיטמיים. מבטיח לך שהוא ציפה לקבל יותר מכל ההחתמות האלה ולא תכנן שדאבור וקהת יברחו לו.

ורק אבהיר כי לא אני שילבתי את נמני בדיון... אלא שער 5.

הפלופים אלירן, אלברמן, קולאוטי, יצחקי, יואב לא עלו לנו באליפויות?

אז בעצם ג'ורדי פשוט רכב על ההצלחה של אבי נמני והקרדיט שלו שווה לאבי? תגיד זה כיף לשקר לעצמך?

אם אבי היה נשאר עד היום אתה חשוב שהיינו איפה שאנחנו נמצאים היום?

לא פלטתי כלוםץ רק פרגונים, טיפה כפיות טובה לדעתי, ורשימת כשלונות מקצועיים לגיטמיים. מבטיח לך שהוא ציפה לקבל יותר מכל ההחתמות האלה ולא תכנן שדאבור וקהת יברחו לו.

רגע, ג'ורדי החתים את דאבור על הסעיף שחרור הבזיוני הזה? אה נכון, זה חברך הטוב והמנהל הדגול אבי נמני, שגם גזר קופה מהמעבר של דאבור לשוויץ.

ולגבי רועי קהת, הוא קיבל הזדמנויות אצל מוטי ולא הרשים, עבר לב"ש ולא הרשים, עבר לשחק ביבנה והראה ניצוצות ועכשיו הוא שחקן מעולה בק"ש. מתוך התהליך הזה למכבי או לג'ורדי לא היה זמן לתת לו הרכב(מה שכל כך חשוב לרועי כדי להשתפר ולהראות מה הוא יודע) וגם איך שהוא נראה במכבי/בב"ש לא הגיע לו הרכב. אז מה בדיוק התלונה על ג'ורדי? אנחנו נמשיך לפספס שחקנים כאלה עד שלא יהיה לנו מכבי ב'. משהו שג'ורדי כלכך רוצה ואמר לא פעם בראיונות שזה השלב הבא בהתפתחות של קבוצה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.