Jump to content

איפה ישחק עטר? אצל הקהל שהמציא את "אלירן שודד זקנות"

מכביסזקן

Recommended Posts

לא יכול לקלל שחקן שבכח מנסה לחזור למכבי ולא רוצים אותו, תוסיפי לזה את העבר שלו אצלנו והחיבור לקהל, לא רואה את עצמי מקלל אותו, אלא אם כן יקרה משהו לא צפוי.

תקללו את עטר אבל תעודדו את רייכרט

קוקסינלים בלי עמוד שדרה

איזה אנשים צבועים יש כאן.

כשחיפה שרו לו אלירן שודד זקנות ידעתם לצווח כמה זה מגעיל ולא אנושי ופתאום זה הפך להיות לגיטימי עבור כמה הזויים מסריחים כאן.

וזה עוד כשמדבר על שחקן שנתן לנו המוןןןן ושהיה נאמן לנו עד הרגע האחרון.

יש בקהל שלנו יותר מדי אנשים כפויי טובה מסריחים שאני מתבייש בכך שיש לנו מכנה משותף.

אני לא חושב שיש פה מישהו שאמר שהוא מתכוון לשיר לו את השיר המדובר אבל גם אי אפשר לשפוט אנשים שישרקו בוז לשחקן שמשחק נגדנו או יקללו כל עוד זה בגדר הסביר ואם לא יקרה משהו מיוחד אז אני בטוח שלא נעשה לו את המוות כמו אותם אוהדים שהוא הולך לשחק עבורם. להגיד לו יפה תודה על כל מה שהוא נתן ופה זה נגמר מבחינתי הוא כמו כל שחקן שמשחק נגדנו. אני אישית גם לא מקלל כל הזמן שחקנים של היריבה אלא רק יחידי סגולה שבאמת מגיע להם כי אין בזה טעם עדיף לעודד את הקבוצה שלך מאשר להקדיש שירים מיוחדים לשחקנים של היריבה.

עדיף מאשר הפועל

אבל אסור לשיר לו אלירן שודד זקנות

אין מה לעשות מכבי לא רוצה אותו ואת יצחקי ביחד

אפשר לשיר לו שירים אחרים הכנתי כמה..

לסמי עופר הוא מגיע

הזקנות מתחילות כבר להזיע

אלירן נוחת אל הכרמל

תרביצו לו עם המקל

כל הזקנות שבכרמל

תתחילו כבר להתפלל

אלירן עכשיו הולך ללבוש ירוק

תחביאו את התיק רחוק

עכשיו כשאתה בחיפה

עם הכימיקלים בסביבה

האוהדים אותך יקללו

והזקנות ממך יפחדו

כל הזקנות שבכרמל

עליכם עטר לא חומל

תחביאו את התיק ותברחו רחוק

כי אלירן עכשיו ירוק

איך הלכת לכרמל

תלך עכשיו לעזאזל

הזקנות ממך לא מפחדות

עם יענקל׳ה הן משחקות

אחרי שנתיים ביציע

לא נותר לך מה להציע

מהזקנה גנבת ת׳ארנק

אלירן איכזבת בענק

כל הזקנות שבכרמל

תתחילו כבר להתרגל

אלירן מגיע וזה יהיה לא כיף

תרדו מהר אל המרתף

כל הזקנות שמסביב

תחביאו את התיק זריז

אלירן ישדוד ולא יפסיק

תרביצו לו עם הנקניק

לכל מי שאומר עדיף חיפה מאשר הפועל,לדעתי אתם לא צודקים

להפועל אין סיכוי בעתיד הקרוב להתחרות על האליפות(אולי יקרה להם איזה נס)לעומת זאת לחיפה יש

לחיפה יש שוער מצוין,הגנה חלשה,קישור סביר והתקפה סבירה,עטר זה שחקן ששנה הבאה יתן את המספרים האלה שחסרים לחיפה השנה

ואם הם יתחזקו בשחקנים הנכונים הם יהיו קבוצה חזקה שתתחרה איתנו על האליפות

לא מבין את ג'ורדי שלא לקח אותו עם כרטיס שחקן חינם ביד,אם יש סיבה לא מקצועית שעטר לא במכבי לא הגיע הזמן שיפרסמו אותה?

אפשר לשיר לו שירים אחרים הכנתי כמה..

לסמי עופר הוא מגיע

הזקנות מתחילות כבר להזיע

אלירן נוחת אל הכרמל

תרביצו לו עם המקל

כל הזקנות שבכרמל

תתחילו כבר להתפלל

אלירן עכשיו הולך ללבוש ירוק

תחביאו את התיק רחוק

איך הלכת לחיפה

עכשיו אתה בחרדה

האוהדים אותך יקללו

והזקנות ממך רק יברחו

כל הזקנות שבכרמל

עליכם עטר לא חומל

תחביאו את התיק ותברחו רחוק

כי אלירן עכשיו ירוק

איך הלכת לכרמל

תתחיל עכשיו להתפלל

הזקנות ממך לא מפחדות

על יענקל׳ה הן מסתכלות

אחרי שנתיים ביציע

לא נותר לך מה להציע

מהזקנה גנבת ת׳ארנק

אלירן איכזבת אותנו בענק

כישרון מבוזבז

בוז לגיטימי, להוציא מריכוז וכו׳. קללות? לא לרדת לרמה הזו, אנחנו לא כמו השרמוטות מעבר לכביש, ובטח לא עלובים כמו הקופים(למרות שיש לנו קהל זין)

בוז לגיטימי, להוציא מריכוז וכו׳. קללות? לא לרדת לרמה הזו, אנחנו לא כמו השרמוטות מעבר לכביש, ובטח לא עלובים כמו הקופים(למרות שיש לנו קהל זין)

אחרי פעם אחת שהוא יחגוג עם הקהל שלהם והמסריחים ישירו לנו "אלירן זיין אותכם" תבינו שהוא סתם שכיר חרב בלי סנטימנטים, אם הוא היה כזה נאמן לעצמו הוא לא היה הולך לקבוצה עם קהל שמירר את חייו והכין עליו רפרטואר שירים.

תפסיקו כבר להיות ילדים.

מכבי לא רצו אותו(בצדק) ואחרי מכבי המועדון הכי מסודר מבחינת ניהול הוא מכבי חיפה.

אתם באמת מצפים שבגלל שמכבי לא רוצה אותו הוא יגמור לעצמו את הקריירה?

לא קללות ולא נעליים, נתן אצלנו תקופה יפה ועכשיו עוד שחקן בליגה.

פה זה צריך להגמר.

אחרי פעם אחת שהוא יחגוג עם הקהל שלהם והמסריחים ישירו לנו "אלירן זיין אותכם" תבינו שהוא סתם שכיר חרב בלי סנטימנטים, אם הוא היה כזה נאמן לעצמו הוא לא היה הולך לקבוצה עם קהל שמירר את חייו והכין עליו רפרטואר שירים.

הוא לא שיחק שנה וחצי וסובל בצרפת, למכבי יש זכות ראשונים עליו, אם לא הייתה הצעה זה אומר שמכבי לא רוצים אותו, אתם נוטים להתבלבל/לסלף עובדות. אלירן הצהיר שלא ישחק בשום קבוצה בארץ מלבד מכבי, אוקיי.. כרגע הם לא רוצים אותו, אז מה אתם מצפים שהוא יעשה? ״אוי הצהרתי שאני לא אשחק בשום קבוצה בישראל מלבד מכבי, בוא נחפש קבוצה בחו״ל... אין כזו? טוב, אני יתחיל לפרשן קצת בארץ עד שמכבי תגיש הצעה..״ אתם כאלה פתטיים. יש לו נאמנות לעצמו, לקריירה שלו, לפרנסה שלו, תפסיקו לחשוב מהתחת כמו ילדים מושפעים. שחקנים עשו מעברים יותר קשים מעטר שעבר ממכבי-לריימס-כנראה לחיפה. אתם חיים בסרט שזה מעניין מישהו, שיהיה חו בהצלחה וכל משחק מול מכבי שייפלו לו הביצים, זה הכל. ובוז צורם אחושרמוטה מתקבל בברכה, כי הוא שחקן יריב. אבל טיפה לשמור על אלגנטיות, או שאין לכם.. עלק אתה תקבע אם יש לו נאמנות לעצמו? ג׳ורדי לא רוצה אותו, מי אתה בכלל שתקבע איפה ולמה הוא צריך לשחק או לא בקבוצה כזו או אחרת? הטיפשות שלכם עוברת כל גבול.

אתם שוכחים משהן אחד , אחרי פאקינג ארבעים וחמש שנים יש לנבחרת הזדמנות להגיע לטורניר גדול , וכולם רוצים להיות שותפים לאירוע ולחזור לכושר

להפועל אין סיכוי בעתיד הקרוב להתחרות על האליפות(אולי יקרה להם איזה נס)לעומת זאת לחיפה יש

לחיפה יש שוער מצוין,הגנה חלשה,קישור סביר והתקפה סבירה,עטר זה שחקן ששנה הבאה יתן את המספרים האלה שחסרים לחיפה השנה

לא מבין את ג'ורדי שלא לקח אותו עם כרטיס שחקן חינם ביד,אם יש סיבה לא מקצועית שעטר

לא במכבי לא הגיע הזמן שיפרסמו אותה?

שמע אם לא הבנת עד עכשיו שיש עניין מעבר ליכולת מקצועית אז תיהיה בריא.

ואם לא הבנת שגורדי לא הטיפוס שפותח על אנשים ושחקנים בתקשורת, אז כנראה שהתעוררת עכשיו מתרדמת של שלוש שנים.

שמע אם לא הבנת עד עכשיו שיש עניין מעבר ליכולת מקצועית אז תיהיה בריא.

ואם לא הבנת שגורדי לא הטיפוס שפותח על אנשים ושחקנים בתקשורת, אז כנראה שהתעוררת עכשיו מתרדמת של שלוש שנים.

לא אמרתי שזה לא מובן,אמרתי הגיע הזמן שזה יצא החוצה,מה כל כך נורא שאלירן עשה שמכבי אפילו לא מזיזה את הראש לכיוון עטר

בטח שלא התכוונתי שג'ורדי או מכבי יפרסמו בצורה רשמית,יש דרכים אחרות לפרסם דברים כאלה

לא אמרתי שזה לא מובן,אמרתי הגיע הזמן שזה יצא החוצה,מה כל כך נורא שאלירן עשה שמכבי אפילו לא מזיזה את הראש לכיוון עטר

בטח שלא התכוונתי שג'ורדי או מכבי יפרסמו בצורה רשמית,יש דרכים אחרות לפרסם דברים כאלה

ההתנהלות של מכבי מושלמת, אם עטר לא במכבי יש לזה סיבה, מקצועית או לא, כולם צריכים לכבד את זה. ואם הסיבה לא מקצועית אז על אחת כמה וכמה ההתנהלות מופתית, אף ״גורם״ לא זורק בעילום שם שום מילה רעה, מתוך כבוד מינימלי לשחקן. גם הבבונים של נימני ״שהקימו ארגון ב96 על מנת להעיף את לוני הרודן״ צריכים להבין שהתקופה הזו עברה, ואין להם שום סיבה או אפילו קמצוץ של יכולת לבוא בטענות למה הוא לא חותם.

וסתם השערה לגבי השאלה שלך, מה כ״כ נורא שמכבי לא פוזלת לכיוונו לדעתי זה האופי והאגו, הרי הוא היה הכוכב של הקבוצה לפני שנתיים, דברים השתנו ואולי חושבים שהוא לא יראה בעין יפה את הסיטואציה כשחקן רוטציה. השערה בלבד..

נראה איך יגיבו כל אלה שלא מתכננים לקלל אותו ברגע שהם ישירו לנו אלירן זיין אתכם...

אם הוא היה בהפועל היה כואב לי הרבה פחות אבל הוא מכר את הכבוד שלו בזה שהוא הולך לשם, אני עוד מקווה שקרויף יביא אותו גם אם הוא לא יראה דקה כי יכאב לי לראות אותו בקבוצה אחרת

מעניין אם עטר לא היה מתעלה בעונה הראשונה של ג׳ורדי, גם הייתם חושבים שג׳ורדי גאון. קצת כפוי טובה ההולנדי מקטאלוניה.. מקווה שלא עלה לו השתן.

מעניין אם עטר לא היה מתעלה בעונה הראשונה של ג׳ורדי, גם הייתם חושבים שג׳ורדי גאון. קצת כפוי טובה ההולנדי מקטאלוניה.. מקווה שלא עלה לו השתן.

כפוי טובה? כולנו הרמנו גבה שטיבי הגיע ב350 אלף דולר ובסוף זה התברר כאחת העקיצות הגדולות שעשינו, ראדי שהגיע ב15 אלף דולר, קרלוס, אניימה, בן הרוש (בשנה שעברה הציג יכולת טובה השנה הוא עוד לא הגיע לזה אבל זה יגיע)

קיצור לך לישון אחי כי אתה הכפוי טובה שלא מעריך כלום

לא מבין את ג'ורדי שלא לקח אותו עם כרטיס שחקן חינם ביד,אם יש סיבה לא מקצועית שעטר לא במכבי לא הגיע הזמן שיפרסמו אותה?

רק רוצה להוסיף

שאם היה הולך להפועל אני בטוח שזה היה איפשהו מתפרק במהלך העונה לדוגמא

לא היו משלמים לו

היו פושטים רגל

היו הולכים לתחתית

וכו' וכו' (מה שטוב לנו)

השנייה קמתי. בן הרוש זה כישלון בן חיים כישלון ארנשאו כישלון גורי כישלון מאנה כישלון אייבינדר כישלון מראבל כישלון רייכרט כישלון רועי קהת כישלון דאבור כישלון שפונגין כישלון בבסט כישלון איגבור כישלון פאבלו כישלון אבו זייד כישלון ולא שכחתי את פידלף. מיטרו אלטמן ובדש בינוניים. אניימה זה לא חכמה. ג׳ורדי אלוף בלנהל את האגו של השחקנים להרחיק את התקשורת ולגרום לשחקנים להתאבד בשבילך- שזה הכי חשוב. הוא עדיין בנאנוש ויש מצב שעלה לו השתן. מקצועית הוא בינוני מאוד. כל הכישלונות הללו אל מול 4 הצלחות- טיבי גארסיה (בסה״כ חבר של אוסקר וגורדי) זהבי ופריצה. אני בספק אם הוא באמת בנה על יכולת כזו מזהבי, וטיבי זה מלא מזל, בסה״כ היה מחליף בעונת האליפות בק״ש והתפתח אצלנו להיות הבלם הטוב בארץ. ראדי זה היה כתוב על הקיר של וואן , מי לא היה מביא את מלך הבישולים של הליגה במחיר המצחיק הזה, במיוחד שאתה לא מכיר את הליגה. רק גזענים.

השנייה קמתי. בן הרוש זה כישלון בן חיים כישלון ארנשאו כישלון גורי כישלון מאנה כישלון אייבינדר כישלון מראבל כישלון רייכרט כישלון רועי קהת כישלון דאבור כישלון שפונגין כישלון בבסט כישלון איגבור כישלון פאבלו כישלון אבו זייד כישלון ולא שכחתי את פידלף. מיטרו אלטמן ובדש בינוניים. אניימה זה לא חכמה. ג׳ורדי אלוף בלנהל את האגו של השחקנים להרחיק את התקשורת ולגרום לשחקנים להתאבד בשבילך- שזה הכי חשוב. הוא עדיין בנאנוש ויש מצב שעלה לו השתן. מקצועית הוא בינוני מאוד. כל הכישלונות הללו אל מול 4 הצלחות- טיבי גארסיה (בסה״כ חבר של אוסקר וגורדי) זהבי ופריצה. אני בספק אם הוא באמת בנה על יכולת כזו מזהבי, וטיבי זה מלא מזל, בסה״כ היה מחליף בעונת האליפות בק״ש והתפתח אצלנו להיות הבלם הטוב בארץ. ראדי זה היה כתוב על הקיר של וואן , מי לא היה מביא את מלך הבישולים של הליגה במחיר המצחיק הזה, במיוחד שאתה לא מכיר את הליגה. רק גזענים.

בקיצור נמני לא מנהל מקצועי יותר טוב מג'ורדי אין מה להשוות מצטער.

כל אלה שאומרים עדיף שהיה הולך להפועל, אתם שומעים את עצמיכם?

כן בטח, לחגוג עם הקופים ששרו לו שודד זקנות ומיררו לו את החיים - זה לא!

אבל שהוא יכבוש ובדרבי ואולי ינצח להם אותו, ויחגוג עם 2000 שרמוטות אדומות בשער 5 ושהם ישירו לנו "אלירן זיין אתכם", כמו בדרבי לפני שנתיים שהוא החמיץ פנדל, זה יותר טוב?

אם הוא היה בהפועל לא הייתי שר לו את השיר המפורסם, אבל הוא היה מקבל ממני קללות יותר גרועות מאבוטבול. לראות את עטר באדום? בא לי להקיא!

לחתום בהפועל זו בגידה אמיתית אחרי התקופה שלו כאן, לחתום בחיפה? מעניין לי ת'ביצה, הם אוהדי הצלחות שמחפשים צומי, ואם הוא בסדר עם זה שהוא ישחק אצל הקהל שהמציא את שודד זקנות שיהיה לו לבריאות, זה לא צריך לעניין אותנו.

היחס כלפיו צריך להיות באופן ישיר איך הוא מתייחס אלינו, אם יחגוג מולנו במופגן, לקלל אותו הכי חזק שאפשר. אם לא יחגוג, לכבד אותו. במקרה הזה שריקות בוז זה מספיק.

לבנאדם כמוך מגיע רק אבי נמני כל החיים שתסבול עד שלא תרצה ללכת לראות את הקבוצה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.