Jump to content

איפה ישחק עטר? אצל הקהל שהמציא את "אלירן שודד זקנות"

מכביסזקן

Recommended Posts

מבחינת חוזה, עטר הולך להפסיד 200 אלף דולר בעונה לעומת מה שיש לו בריימס, עטר די חוזר עם הזנב בין הרגליים.

אין מילה רעה להגיד עליו, ברור שהיה מאוד רוצה לבוא למכבי, בהפועל גם אם יציעו לו חוזה של מיליון דולר בעונה כולם יודעם שכל הסכומים שם הם לפני קיצוץ ובבנק הסכום מתכווץ,

התסכול מבחינתי זה שהוא הולך לצעד שאין ממנו אופצית חזרה ובמכבי הוא כבר לא יהיה

ובעונה הבאה גם הוא וגם ג׳ורדי לא יהיו..

זה לא מכעיס, זה לא מעצבן, זה לא משמח, אני לא מאחל לו כלום. אני לא מאוכזב ממנו, אני לא שמח בשבילו. זה פשוט לא ממש מעניין, באמת. ואני לא מתכוון לשיר לו, אבל אפשר לחשוב כבר איזו פסילה מוסרית זאת השיר הזה. "שודד זקנות". עם כל הכבוד, זה שיר ששרים לעבריין מורשע שעוסקת בעבירה שלו (אם כי די רחוקה מהפרטים). קרו דברים גרועים מזה בכדורגל.

לא יכלתי להעביר את המסר בצורה טובה יותר.

באמא שלכם, למי אכפת?!

3/4 שערים ו7 בישולים בליגה יש לו העונה

אחד השחקנים היותר טיפשים בליגה ואחד האובריטדיים הגדולים. יש לו תרגיל אחד שאם מגן חכם לומד אותו אז הוא משתק אותו לכל המשחק

הדעה שלי בנושא שכתבתי גם בנושא אחר:

אם הוא לא יחגוג מול הקהל שלנו ולא יתבטא נגדנו אז אני לא רואה סיבה למה לקלל אותו או לצאת נגדו.

הוא רצה לחזור למכבי , ג'ורדי לא רצה אותו וזה לגיטימי. אני לא מצפה ממנו להישאר בריימס ולא לחזור לארץ בגלל שמכבי לא רצתה אותו ,כמו שאני לא מצפה מג'ורדי להחזיר אותו רק בגלל שהוא רוצה לחזור.

אני מצטט מישהו מהפורום של חיפה, לפי מה שהבנתי הוא סוג של "ברונו" שם;

עטר לא ינחת מחר מסתבר, נמני יילך לסגור את זה ויעבירו לו את החוזה או שנמני יחתום. בכל מקרה מחר בוודאות נמני מצלצל באינטרקום של המשרדים וסוגר את זה. אלירן ירוק.

מה שמעניין זה שהפועל הציעה לו יותר כסף ויותר שנים בחוזה, נמני עצמו המליץ לו לעבור להפועל ועטר בחר למרות זאת מכבי חיפה. כל מי שקילל/גידף/שר/שנא צריך לשכוח ולתת לו גב כי מעכשיו הוא אחד משלנו, הלוואי שיצליח.

יפה נמני

זאת קטסטרופה שעוד לא הייתה כדוגמתה! לא מבינה איך אף אחד (ג'ורדי) לא עשה משהו כדי לעצור את האסון זה!

הייתי מוכנה לראות אותו בכלללל קבוצה אחרת רק לא אצל הנחותים האלה. איזו באסה.

זאת קטסטרופה שעוד לא הייתה כדוגמתה! לא מבינה איך אף אחד (ג'ורדי) לא עשה משהו כדי לעצור את האסון זה!

הייתי מוכנה לראות אותו בכלללל קבוצה אחרת רק לא אצל הנחותים האלה. איזו באסה.

אסון?! קטסטרופה שלא היתה כמוה?!

מישהו איבד פרופורציות...

אם לעטר אין כבוד לעצמו, אין סיבה שלנו כקהל יהיה כבוד לעטר.

למה אין לו כבוד? הוא רוצה לחזור ארצה וחותם על ההצעה הכי טובה שהציעו לו במועדון השני בגודלו בארץ. מה הבעיה? בגלל שכמה טיפשים קיללו? בגלל זה הוא יקלקל לעצמו? זה דבר נורא אבל נורא דבילי וילדותי לא לחתום מהסיבה הזו.

למה אין לו כבוד? הוא רוצה לחזור ארצה וחותם על ההצעה הכי טובה שהציעו לו במועדון השני בגודלו בארץ. מה הבעיה? בגלל שכמה טיפשים קיללו? בגלל זה הוא יקלקל לעצמו? זה דבר נורא אבל נורא דבילי וילדותי לא לחתום מהסיבה הזו.

כמה טיפשים?

90% מהקהל שלהם היה שר לו את זה.(לא מגזים)

אני שונא את ינואר

ואני במקומו חותם על חוזה אצל הקסקט המקסימום כסף למקסימום שנים שאפשר ועושה לו אביחי ידין.. נקמה מושלמת במועדון עולב הזה..

כמה טיפשים? אצטדיונים שלמים ברחבי הארץ שרו לו את זה

לא רק ששרו לו את זה,לא חושב שצריך להזכיר פה לאנשים את פרשת הכדור עם יצחקי,כשהם בעטו על אוהדי חיפה כדורים בחימום בבלומפילד.מעבר לכך,אוהדי חיפה היו המיץ של הזבל בכל הקשור לעטר,ולא מבחינה ספורטיבית.הזכירו לו שוב ושוב דברים שהוא רצה לשכוח ובאמת שהעיפו את כל אוהדי הליגה על השיר הזה.כל מה שאומרים פה,לדעתי,זה שקצת מוזר לראות איך הוא רץ לכיוונם בכיבוש שער.אבל אחרי שזהבי וטב״ח אצלנו,אני חושב שכבר הבנו איך זה עובד.אנשים פה קצת מדוכאים מהעובדה שהוא עובר לחיפה.הקהל של חיפה נהיה פשוט שנוא,יחד עם העובדה שהם עצמם כקבוצה נהיו שנואים

זה לא רומנטי ולא כמו שאנשים ציפו שזה יהיה לגבי אלירן,אבל זה המצב.בוז יהיה,קללות אני מניח שלא.עולם נוהג כהרגלו..

ועדיין- נניח ואין לו כבוד. מה הקשר בין זה לבין לקלל שחקן שנתן לנו כ"כ הרבה רגעים שמחים, והיה שותף בכיר באליפות ראשונה אחרי מאתיים שנה?

לשרוק לו בוז בזמן המשחק? וודאי. לקלל? למה? הוא לא סתם שחקן של קבוצה יריבה. הוא שחקן שנתן לנו המון, והיה מת לחזור לשחק אצלנו אבל נדחה.

ועדיין- נניח ואין לו כבוד. מה הקשר בין זה לבין לקלל שחקן שנתן לנו כ"כ הרבה רגעים שמחים, והיה שותף בכיר באליפות ראשונה אחרי מאתיים שנה?

לשרוק לו בוז בזמן המשחק? וודאי. לקלל? למה? הוא לא סתם שחקן של קבוצה יריבה. הוא שחקן שנתן לנו המון, והיה מת לחזור לשחק אצלנו אבל נדחה.

לשיר לו את השיר בוודאי שלא לשרוק לו בוז או לקלל אותו כמו כל שחקן אחר בליגה שמשחק נגדנו אני לא רואה עם זה שום בעיה לא שונא אותו ולא כלום מבחינתי הוא עוד שחקן שמשחק נגדנו. אני גם נגד כל האקט הזה ששחקן מתאמץ לא לחגוג נגד הקבוצה שהוא שיחק בה למעט מקרים יוצאי דופן שאתה באמת מאמין שהשחקן עושה את זה מכל הלב כי יש הרבה מקרים שהשחקן סתם עושה את זה מתוך צביעות ומתוך מה יגידו עליו ולא באמת שאכפת לו.

אם לעטר אין כבוד לעצמו, אין סיבה שלנו כקהל יהיה כבוד לעטר.

זה בדיוק מה שאני חושב, אגב גם לא מצפה ממנו לא לא לחגוג מולנו במידה ותהיה לו סיבה.

אם זה נכון מה

אני מצטט מישהו מהפורום של חיפה, לפי מה שהבנתי הוא סוג של "ברונו" שם;

יפה נמני

אם זה נכון אז אין ספק שעטר עשה את טעות חייו

כמו שאמרו פה אם כבר אתה חוזר לארץ אז תחזור לאיפה שמציאים לך את הכי הרבה כסף ופה הוא עשה הכול הפוך

אין ספק שהוא עשה טעות איומה והוא הלך לאותם אוהדים שעד לפני 18 חודשים מיררו לו תחיים ואין לי ספק ש4-5 משחקים לא טובים של עטר ואותם אוהדים שמיררו לו תחיים יחזרו למרר לו תחיים תשאלו את יניב קטן , אריק בנאדו , טאווטחה , חן עזרא , ויש עוד כמה שחקנים שאותם "אוהדים טהורים" מיררו להם תחיים !!!

כמו ששוב אמרו פה אני לא יקלל אותו בקללות כמו שאוהדי הפועל למשל מקללים את זהבי אבל בהחלט אני ישיר לו תשיר .

זה בדיוק מה שאני חושב, אגב גם לא מצפה ממנו לא לא לחגוג מולנו במידה ותהיה לו סיבה.

מול בני יהודה, הקבוצה שהוא גדל בה ונתנה לו גב בפרשת השוד הוא חגג, אז מולנו שלא יחגוג?!

שיחגוג והכל בסדר

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.