Jump to content

מכירות פומביות לקראת הדרבי

MR.Krabs

Recommended Posts

חולצת משבצות צהוב לבן, מספר 8 אבי נמני, הצעות עד שני בלילה כדי שנספיק להעביר כסף לדרבי בשלישי במשחק גביע

חברים החלטתי שנכון יותר להשאיר את החולצות בבעלותי כרגע ,כל מי ששלח לי הודעה שידע שזה לא רלוונטי

אולי בדרבי הבא

תודה

החולצת משבצות ירדה ממכירה כרגע, מצטער

לא בא לזלזל כי מדובר בחולצה שקשה להיפרד ממנה, אבל בחייאת צריך חוקים למכירות האלה, כל מי שפתאום לא בא לו אחרי שקיבל הצעות חוזר בו וזה לא לעניין.

שוב, לא בקטע אישי פשוט נראה לי תמוהה כל הסיפור.

מבין אותך, אבל זה לא סתם עוד חולצה שאני יכול להשיג עוד שנה..זה חולצה נדירה. ברגע שבאמת ארצה למכור אותה אפרסם

בדוק אחי, גם רשמתי, אבל אם מעלים משהו להצעה בנושא לפני הדרבי שרץ שנים צריך שיהיה איזשהו כבוד הדדי לא למשוך מה שמפרסמים.

אני לא בא לשפוט כי גם אני הייתי מתקשה לשחרר חולצות כאלה, אבל אם אתם כבר מעלים למכירה תהיו בטוחים שאתם מאחורי ההחלטה שקיבלתם.

מה תמוה לך בדיוק? הוא חייב לך משהו?

אתה מבין שאם אנשים לא יעמדו במילה שלהם לגביי מכירות או קניות אז אין שום טעם לנושא? אני אמרתי שהוא חייב לי משהו?

אתה מגיב כאילו הוא חייב לך משהו.

אי אפשר לעקוב כאן אחרי אנשים אם הם תורמים או לא לקופה של הפנאטיקס כפי שהם התחייבו. זה מה שיש. ואם ניקח את זה צעד לאחור, זכותו של בנאדם להוריד את המכירה שלו אם הוא לא סיכם עם אף אחד (וגם אם הוא סיכם ואחרי 2 דקות התחרט, זכותו).

אתה מגיב כאילו הוא חייב לך משהו.

אי אפשר לעקוב כאן אחרי אנשים אם הם תורמים או לא לקופה של הפנאטיקס כפי שהם התחייבו. זה מה שיש. ואם ניקח את זה צעד לאחור, זכותו של בנאדם להוריד את המכירה שלו אם הוא לא סיכם עם אף אחד (וגם אם הוא סיכם ואחרי 2 דקות התחרט, זכותו).

א. הגבתי לשני אנשים ולא רק לחבר שלך שאתה מגן עליו כאילו יצאתי עליו

ב. לעמוד במילה שלך זאת נראית לי בקשה לגיתימית לבקש בנושא של מכירות

ג. מוזר שהוא הבין את ההודעה שלי אבל אתה מתעקש להתנגח ולא לקבל את זה שאתה טועה.

אחלה שבת אחשלי

שולח - תמונה. קצת בא לי יובה צהובה. עדיף פוגבה אבל אם לא אז ברור שוידאל.

MaTa - ברור שלג'ק אין "זכות" לצאת עליהם, אבל זה באמת לא בסדר.

אתה מפרסם פה מכירה של משהו, אנשים מתלהבים, בודקים איך הם יכולים להרשות לעצמם את זה, מציעים מחיר ואז פתאום "בסוף לא" כשבן אדם חושב שהוא על סף להגשים חלום קטן של חולצה שהוא תמיד רצה?

ברור שזה טבעי והגיוני, אבל ההרגשה של ג'ק והביקורת מובנת - זה מבאס מאוד ולא מכובד מצד המוכר.

איך זה רלוונטי בדיוק? גם אם פואד היה מציע את החולצה שלו למכירה וחוזר בו זה לא היה משנה את העובדה שאתה מדבר על קניה בפורום, ושלבנאדם יש ערך למשהו שלא בא לו למכור בסוף.

סוייר, אם הוא היה נפגש איתו, עושה איזהשהו צעד אקטיבי שהוא יותר מלרשום מספר בפורום (ויסלחו לי כל מנהלי הבנקים שבדקו אם אפשר לשבור אצלם קופת חיסכון) - נניח. אבל זה לא הסתכם ביותר מזה.

איך זה רלוונטי בדיוק? גם אם פואד היה מציע את החולצה שלו למכירה וחוזר בו זה לא היה משנה את העובדה שאתה מדבר על קניה בפורום, ושלבנאדם יש ערך למשהו שלא בא לו למכור בסוף.

סוייר, אם הוא היה נפגש איתו, עושה איזהשהו צעד אקטיבי שהוא יותר מלרשום מספר בפורום (ויסלחו לי כל מנהלי הבנקים שבדקו אם אפשר לשבור אצלם קופת חיסכון) - נניח. אבל זה לא הסתכם ביותר מזה.

אני בתקופת הצבא רציתי לקנות חולצה שלא יכלתי לאפשר לעצמי. (ממש אחרי הטירונות קורס). לא הייתה לי עבודה או מאיפה לקחת כסף.

ביקשתי מחבר לעבוד איתו באולם ארועים שהוא עובד, באתי פעמיים באותו סופש (וממש סבלתי, לא שזה קשור) ואז הבן אדם אמר שהוא לא רוצה למכור את החולצה בסוף.

בסופו של דבר השגתי אותה חצי שנה אחרי בחינם. וחסכתי 400 שקל. אבל זה לא העניין, זה ממש ביאס אותי והרגשתי ממש טמבל שעבדתי בשביל משהו שאני לא יכול לקנות בסוף.

שולח - תמונה. קצת בא לי יובה צהובה. עדיף פוגבה אבל אם לא אז ברור שוידאל.

MaTa - ברור שלג'ק אין "זכות" לצאת עליהם, אבל זה באמת לא בסדר.

אתה מפרסם פה מכירה של משהו, אנשים מתלהבים, בודקים איך הם יכולים להרשות לעצמם את זה, מציעים מחיר ואז פתאום "בסוף לא" כשבן אדם חושב שהוא על סף להגשים חלום קטן של חולצה שהוא תמיד רצה?

ברור שזה טבעי והגיוני, אבל ההרגשה של ג'ק והביקורת מובנת - זה מבאס מאוד ולא מכובד מצד המוכר.

יש לי של וידאל

אין לי מושג איך להעלות פה תמונה מהפלאפון

שלח לי תמספר שלח בפרטי אני אשלח לך בוואטסאפ