Jump to content

ציטוטים מהדף של מכבי בפייסבוק (טוקבקים)

Recommended Posts

תגובות לפוסט של ספורט1, על כך שמכבי כנראה תיפרד ממיטרוביץ':

אותו מעיפים ואת איגבור משאירים...

שיעיפו את איגיבור וישאירו אותו

עכשיו רק נשאר שאיגיבור יעזוב

יאללה, פגרה זה אחלה של זמן להקפיץ את הנושא.

לא עברתי על פוסטים בעמוד הרשמי שלנו, אבל אני מניח שיש שם כמה פנינות.

• 3 weeks later...

פאקוו נמאסת עם הרכבים ההזויים

בתגובה להרכב למשחק האימון מול דיוסגיורי...

למה הוא לא מכניס את זהבי? זה מאמן זה! זה פח! הפועל מתחזקת ומה אנחנו?? במחנה אימונים כאילו יש זמן!!!

פאקו הביתה!!!

עוד אוהד מעודכן...

• 2 weeks later...

מהפוסט ב'כרטיס צהוב' על הכרטיסים המעטים שנשארו למשחק בית מול המלטזים

עד שאין חיזוק אני אישית לא מתכוון להגיע למשחקים של האלופות מסיבה אחת: כן אנחנו חזקים לליגה, אבל כבר 3 שנים חולמים להגיע לאלופות..בלי רכש טוב וזרים איכותיים זה לא יקרה! אז ננצח את המלטזים ואולי גם ניתן הצגה...אבל מול מי? קבוצה שמתאימה כאן לתחתית? זו הולכת שולל...אתמוך בקבוצה רק במסגרת הליגה...בכל מה שקשור לאלופות עד שלא יהיה חיזוק נורמלי לא אשלם כסף סתם.

אז אל תבוא אבל נגד קבוצה כזאת מה הסיבה שלא

עברת אותה...סיבוב הבא אתה לא מדורג..תקבל איזה קבוצה כמו זלצבורג...מה תעשה? אתה חייב חיזוק..אפילו המאמן מודה בזה...אז או שמכינים לנו הפתעה או שפשוט מסתפקים לקחת אליפות כל שנה...פאקו כניראה הבין את זה והעדיף שיחתכו אותו ממכבי.

אני לא מתכוון להיות פראייר זה הכל.

אייל, אין צורך להראות עד כמה אתה שולט במילון שפת הרחוב, אבל אם כבר הגבת, סטייק סטייק, לפחות לא פראייר. העיקר שתרגיש טוב עם עצמך!

תגיד רועי, לקחת אליפות 4 ברציפות זו השאיפה שלך? כי שלי זה להגיע לשלב הבתים! וזה לא יקרה בלי חיזוק! אז כן אני אישית לא אגיע עד שיגיע חיזוק כי חוץ מהסיבוב הקרוב לא נמשיך הלאה לפחות באלופות! אז כן לא בא לי ללכת למשחק, לתת הצגה ומשחק אח"כ להתאכזב! מה לא ברור?? ואיך לעזזל אני אוהד הצלחות? . 25 שנים אני אוהד מכבי ואז מגיעים לכאן ילדודס חושבים שהם יודעים הכי טוב...

(הכל תגובות של אותו בן אדם....ולא איזה משתמש פיקטיבי).

אבידה גדולה ליציע...

על מי הוא מאיים ? אל תבוא .

הכי מצחיק שיצאתי עליו ואז הוא שלח לי הודעה פרטית שאני אמחק את התגובה או שהוא יתבע אותי (כמובן הוא טוען שהוא עו"ד) ושהוא אוהד משנת 83.

הכי מצחיק שההודעה שהוא שלח לי מלאת שגיאות כתיב ואני רק מתקן אותו ועונה לו שאם הוא מתכוון להגיש תביעה אז לפחות שיידע לנסח אותה.

אמנם לא העמוד הרשמי, מדובר בתגובות למכבי עידכונים, אבל מדובר במשהו יותר מדי "טוב" כדי לא לשתף.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=986173798101727&id=295496870502760&comment_id=986182614767512&offset=0&total_comments=15&comment_tracking={%22tn%22%3A%22R9%22}

(הכותב הוא לירן זיו, טמבל בן 28)

מה קרה שגולדהאר פתאום אישר תשלום סכומי העברה למועדון אחר על מנת לקחת שחקנים? האם צריך להפסיד ולהתבזות כדי ששחקן כמו ריקן שהיה צריך להגיע דקה אחרי תום העונה יגיע רק עכשיו? אני חוזר על השינויים הדרושים במכבי (שהיו צריכים להיעשות מרגע שהעונה שעברה תמה, בתקווה שזה כבר לא מאוחר מידי כי רכש מצריך זמן התאקלמות והכנה ולא מביאים שחקנים כשכבר מתחילה העונה ובלי שום תיאום כי זו גם חובבנות לשמה). אז בקצרה- שוער שני? קאלה (אין מישהו אחר, לגאונים שלא מבינים).. מגן ימני ומגן שמאלי זרים מהירים! כאמור אבי ריקן כקשר קיצוני שמאלי (במקום ברק "כשהוא בכושר" נפצעתי). להחתים את טוטו תמוז כחלוץ המטרה! להגיד לקרלוס שלום ולסדר לו מקום באחוזת ראשונים. קשר אחורי טוב במקום ראדי? קצת קשה אחרי שה"מנהל האירופאי" שלנו משחרר שחקן כזה בחינם ואח"כ מתחנן שיביאו לו אחד כזה.. וטביב ושירצקי דופקים מחירים והוא יוצא אפס! אבל אולי כעת עם המצב הבעייתי בבית"ר, יש סיכוי לקחת את שלומי אזולאי כי טביב בעצבים על החוליגנים ביציע שם ורוצה לפרק להם את המועדון כי דפקו לו את הקופה אחרי הערב. וכמו שהבנתם, את דאבור (שקרויף רודף אחריו כבר חודשיים לפחות), בכלל לא צריך בסגל הזה! (אלא אם כן מיכה יירד לספסל ויעיפו לקיבינימאט את ורמוט, וזה כמובן לא יקרה). אבל רגע.. בואו נראה אם בכלל לחבר'ה במכבי יש מספיק כבוד לעלות על הדשא בבלומפילד ולעבור את המלטזים.. הכבוד שלהם כאן מונח על הכף, ואם לא יצליחו, לפחות קרויף יידע איפה נמצאת הדלת ויילך הביתה, כי הזחיחות, החלמאות והרמאות היא על שמו, ואם גולדהאר סגר את הברז וחשב שאפשר ככה לעשות דברים באירופה, אז גם הוא יכול ללכת.. אנחנו רצינו גולדהאר, לא יואב כץ. תודה ולילה טוב!

ציפיתי לתגובות האלה שלכם.. תזיזו את עצמכם לעמוד הרשמי.. לפנאטיקס שלכם... אלו שלא מסוגלים לשמוע את האמת בפרצוף ופותחים במסע הסתה וליכלוך... "כפוי טובה, תלמד להעריך, 3 שנים, לוני, שב בבית (אני בבית).. אין לך מושג.. ילד טמבל"... ככה נשמעים אנשים שמתכחשים למציאות ולכל מה שציינתי כאן.. ככה נשמעים אנשים שהם או טיפשים, או עיוורים או פנאטיים ברמה כזו שהם לא מסוגלים להסתכל על הדברים בצורה מפוכחת. גם אם נעוף מול המלטזים עדיין תנשקו לקרויף את הידיים והרגליים. אין לכם גבול! אני מעריץ את גולדהאר שהציל את מכבי מהתפרקות והעיף את נמני שהרס את המועדון ובנה משהו חדש במערכת והחזיר את מכבי למקומה הטבעי בארץ (גם בזכות היריבות שנחלשו משמעותית).. אבל אני לא אתן קרדיט לבעלים שלא מוכן להשקיע ולהוציא כסף לטובת המועדון שלו. אין לזה הצדקה. לא משנה אם זה לוני או גולדהאר. מי שלא יכול להשקיע עוד, שיפנה את מקומו. מכבי זה לא מועדון שצריך לשאוף רק לאליפות ליגת העל, למרות שג'ורדי הצליח לשטות בכם. כבר היינו בצ'מפיונס עם חצי תקציב, כבר היינו בשלב הנוק אאוט של הליגה האירופית לפני שנתיים.. מי שמעדיף לחזור אחורה ברמה, לא ראוי להיות במכבי או להיות אוהד שלה. אז כנראה שאתם, החוצפנים שמתריסים נגדי, אינם מכביסטים, ואף פעם לא הייתם. וזו בעיה שלכם, לא שלי! סעו לשלום!

חבר'ה, מדובר במכביסט מלידה (טוב נו, מכביסט 20 שנה).

איך גורמים לתופעות כאלה לחדול מלהתקיים?

חבר'ה, מדובר במכביסט מלידה (טוב נו, מכביסט 20 שנה).

איך גורמים לתופעות כאלה לחדול מלהתקיים?

מוות בעריסה

הוא בא למשחקים?

איפה הוא יושב.

בואו פשוט נלך אליו כולם ונוציא תזין ונשתין לו על הפנים, באמצע בלומפילד. 200 איש.

מה שעצוב זה שהוא לא נראה איזה פייסבוק פיקטיבי או סתם טרול שבא להציק אלא באמת מאמין במה שהוא אומר כשהוא כותב גולדהאר הביתה.

הוא בא למשחקים?

איפה הוא יושב.

בואו פשוט נלך אליו כולם ונוציא תזין ונשתין לו על הפנים, באמצע בלומפילד. 200 איש.

אני חייב לציין שצחקתי בקול. תאכלס, מגיע לו.

לירן זיו הוא תופעה. תופעה שסוייר היה צריך להפסיק מזמן. לעשות לו שיימינג שהוא יתבייש לכתוב שוב תגובות זה לא ריאלי (אין לו בושה). אני בספק אם הוא בכלל הולך למשחקים, כי הוא מעלה תגובות במהירות האור.