Jump to content

ציטוטים מהדף של מכבי בפייסבוק (טוקבקים)

Recommended Posts

תתחילו כבר לשחק אתם בושה עם משכורות כאלה, אפילו קבוצה עם 8 שחקנים אתם מנצחים רק עם פנדל, אליפות לא לוקחים בדיבורים.

250 כרטיסים לי ולילד 150 דלק 20 רק שתייה = יקר לי עכו. אחכה למשחקי רדיוס.

בושה פשוט בושה מאוכזב מהקבוצה שלי 90 דקות בלי גולים (פנדל זה לא כדורגל) חייבים להתעורר חייבים לחשוב על יצחקי או עטר במכבי. בעזרת השם האליפות שלנו אבל חייבים בדרך גם כדורגל יפה.

הפתרון היחיד הוא - נגד ב״ש היה לידי אחד פלצן עם חליפה דון קורליאונה וכל המשחק קילל ולא היה אחד שהוא לא קילל אותו. טוב הוא מקלל והכל ואז שמעתי שמתחילים ״ולא מוצא הגיון...״ הסתובבתי אליו התחלתי לצרוח (בכוונה שלא ישמעו אותו בכלל) את השיר והוא השתתק עד דקה 85,שאז הוא יצא.

תצעקו להם באוזן. שיסתכלו מוזר הם על הזין!

תאמת גם אני חושב שאיגבור בינוני

וגם אני משוכנע שפאקו זה אילוץ הזוי(וכפועל יוצא הוא אכן בינוני, אבל כאילוץ, צריך להתמודד איתו)

אבל אין ספק שכל הזיוני שכל האלה בפייסבוק מיותרים

למרות שפאקו יאכל את הדייסה התקשורתית שהוא מבשל לעצמו עם ה"בריאל ובבארסה", בריאל מפטרים מאמנים כשמנצחים והקהל לא מרוצה

לא בטוח שהוא רוצה להיות ריאל ובארסה

אני מרגיש שמיום ליום אני מתקרב באופי לחרות משער 13 שכל הזמן שנאתי ומאסתי

אולי כדאי שאני אחזור ל11 להתרעננות קלה לפני שאני נדבק בטמטום :)

פאקו גאון כדורגל. יש לך קבוצה שברובה שחקנים בינוניים וכל משחק אתה שולט, מחזיק בכדור, מגיע למצבים, גם בהפסדים שיחקת הרבה הרבה הרבה הרבה יותר טוב מהיריבה.

אתה רוצה שפאקו יעלה גם לבעוט מ5 מטר או שיזיז את המשקוף סנטימטר למעלה.

מאמן ענק.

מה מצפה לנו אייגבור העלוב הזה שוב יפתח ונתבזה מול קבוצה פח וננצח בקושי 1-0 כי החלוצים שלנו מתייבשים על הספסל .

מאת Felix Cohen

נתבזה עם ניצחון 1-0!! אסור שזה יקרה!!!!!

Liran Ziv

הבלם ה"אגדי" המכביסט.. אידיוט שלא מבין שאסור להניח ידיים על שחקן ברחבה... תמשיכו ללקק לו כל האוהדים... כמה גביעים נאבד בגלל הפנדלים שלו? קרה פעם שגרסיה לא דחף שחקן כדי לקחת לו כדור? תעלו בלם מהנוער.. עדיף!

Liran Ziv

לא.. כי המאמן עצמו דביל אמיתי.. גם יהיר, גם פחדן וגם מקובע.. צרה גדולה.. עם מאמן נורמלי אנחנו כבר צריכים לדרוס ולקחת דאבל... מה עוד חסר במועדון הזה?? מאמן רציני והתקפי, ואדם שיביא אחד כזה.. פאקו וקרויף- מהם כבר לא תבוא הישועה ומקווה שבסוף העונה יפנו את מקומם לכאלה שירימו את מכבי לגבהים חדשים... ולא ישקעו בבינוניות ויבנו את העולם שלהם על שחקן אחד (זהבי) שגם הוא כנראה יעזוב בקיץ...