Jump to content

קהל! מדהים!

amir1008

Recommended Posts

וואו נראה מעולה, לא הייתי אתמול(שפעת מאז ב"ש) ושמעתי על העידוד אבל זה הסרטון הראשון שבאמת מדהים אותי.

לא אבין לעולם.

ואני בכלל לא מדבר על הנאחס (לא מאמין בו), אתה אוהד של הקבוצה הרגע הזה כולו עצבים, פתאום אתה שולף פלאפון משום מקום ומנסה לתפוס גול, איך בכלל מצליחים לחשוב על זה ברגעים כאלה? מה קורה למשל כמו נגד ב"ש? אתה מוריד את הטלפון ומתבאס?

לא אבין את זה לעולם, אין בזה כלום.

כל מילה. אני בקושי מסוגל לתפקד במצב של פנדל בטח שלא לצלם

לפני ששחררו אותנו מהיציע (מהאיזור של המזנון והכניסה לאצטדיון) אוהדי חיפה עברו מולנו ושרנו להם תשתחוו, ת"א בתכלס ועוד המון שירים והיה אש.

בחוץ היה מישהו עם גו פרו שצילם הכל, איפה מוצאים את הסרטון??

עידוד בן זונה נהנתי בטירוף.. היה חסר צבע קצת דגלים וכאלה אבל עכשו שאני חושב על זה עשה רק טוב.שאפו ענק לפאנטיקס. פשוט היו כמה אנשים מהקהל הרחב שנתנו תגרון והשפיעו על הקהל הרחב זה עם הסריג האפור מרגש כנ"ל הילד הזה עם הקפוצון אמריקן איגל השחור שפתח תחציצה בשער J אצל חיפה והגדיל תגוש.

הילד המסכן הזה שטיפס מעל הגדר כדיי לעבור וקילל תסדרן הערבי שבאמת היה אחלה מקלל אותו יערבי בן זונה מצוץ לי.. פשוט לא בסדר.

למרות הלחץ והחשיבות של המשחק וכל זה- היה כיף.

וכשאנשים יודעים שהם צריכים לבוא לעבוד וגם נהנים מזה- התוצאה נראית בהתאם.

עדיין, יש הרבה מה לעבוד, אני מוצא את עצמי הרבה פעמים במשחק אתמול בגוש או בבלומפילד מצד שמאל לגוש, מעיר עוד ועוד אנשים רדומים בדקות מתות.

אנחנו הדחיפה האמיתית של הקבוצה וזה לא מספיק רק לנסוע רחוק בשביל להגיד "הייתי שם", דווקא במקומות האלה צריך לתת את הגרון יותר מתמיד ולשמחתי יש שיפור.

עידוד סביר לא יודע מה אתם מתלהבים

הכל יחסי.

גם אני חושב שלא התקרבנו לתצוגות מהעבר (טדי 2009, טדי בשנה שעברה, קרית אליעזר שנה שעברה והדרבי מוטות) שהיה צמרמורת,

אבל ביחס לתקופה הלא טובה שהקהל שלנו נמצא בה זה היה מעודד.

סביר ?

זה התקרב מאוד לתצוגות כמו טדי 2009

טדי שנה שעברה

בקרית אליעזר שנה שעברה היה אדיר .

וכן יש לאן להשתפר אבל זה היה הרבה יותר מ"סביר".

עידוד בן זונה נהנתי בטירוף.. היה חסר צבע קצת דגלים וכאלה אבל עכשו שאני חושב על זה עשה רק טוב.שאפו ענק לפאנטיקס. פשוט היו כמה אנשים מהקהל הרחב שנתנו תגרון והשפיעו על הקהל הרחב זה עם הסריג האפור מרגש כנ"ל הילד הזה עם הקפוצון אמריקן איגל השחור שפתח תחציצה בשער J אצל חיפה והגדיל תגוש.

הילד המסכן הזה שטיפס מעל הגדר כדיי לעבור וקילל תסדרן הערבי שבאמת היה אחלה מקלל אותו יערבי בן זונה מצוץ לי.. פשוט לא בסדר.

באמת שחבל לי שהילד הזה יצא חוצפן כזה ועל ריק...כי הסדרן הזה נתן למי שרצה לעבור אני לדוגמא הוא אמר לי לטפס ורק לא הצלחתי מהפחד..בקיצור לא במקום וחבל

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.