Jump to content

זה עבר את הגבול - נושא רציני על הקהל

Recommended Posts

אגב במשחקים האחרונים, פסקו כמעט לחלוטין שריקות הבוז נגד רייכרט, תפסיקו לחפש סיבות מטומטמות והזויות, יש לי את הפתרון הכי טוב בשבילכם בשתי מילים, תתחילו לעודד.

ובנוהל

יש כאלה שבאים למשחק לעשות דווקא, להתלונן על כל מה שזז, להיות פרצוף חמוץ אם לא 1-0 לנו עד דקה 5 ולזרזר כאילו הם ביציע העיתונות במינימום או מחנכי הדור (כמובן שבלי שום קשר למציאות).

ויש כאלה שבאים למשחק לעשות כיף, לשמוח, לשיר, לתת אווירה ולדחוף את מכבי...

רק לא לשכוח אחר כך לעלות סרטונים, תמונות, ציטוטים בפייסבוק עם שורות משירים שאנחנו כותבים ולדבר כאילו אתם חלק מזה :thumbs:

כל מה שאתה רושם נכון אחי

אבל, צריך איכשהו לשנות את המצב העגום הזה שאנשים לא מעודדים

אם 90% מהקהל הרחב על הפנים אז בסופו של דבר בלומפילד נראה כמו שהוא נראה בשני

אני לא אומר שזה בגללכם, אני רק אומר שאתם היחידים שיכולים להציל את המצב

וכדי שזה יקרה אתם חייבים לעשות/לגרום כלשהו בבלומפילד

כל מה שאתה רושם נכון אחי

אבל, צריך איכשהו לשנות את המצב העגום הזה שאנשים לא מעודדים

אם 90% מהקהל הרחב על הפנים אז בסופו של דבר בלומפילד נראה כמו שהוא נראה בשני

אני לא אומר שזה בגללכם, אני רק אומר שאתם היחידים שיכולים להציל את המצב

וכדי שזה יקרה אתם חייבים לעשות/לגרום כלשהו בבלומפילד

עושים הרבה בשביל לשפר את המצב (לדבר פה בפורום זה לא לעשות אז שלח את זה) מה לעשות אין קסמים וזה יקח זמן,

אבל צריך להבין שיש אוכלוסיה בקהל שלנו שהם לא מעבר לאוהדי ה"טרנדים" שהנהלת מכבי מביאה אותם עם השטויות שלה.... ומהאנשים האלה אין מה לצפות חוץ מזה שהם יעמדו בצד יוציאו את האייפון ויצלמו במקרה הטוב ובמקרה הרע הם יהיו כמו כמה יוזרים בנושא הזה.

בסך הכל אם ניקח את המשחקים האחרונים למעט ב"ש כן יש מגמת שיפור בעידוד, אז כן חזרנו לבלומפילד כולנו ציפינו שיהיה שגעת ואכלנו כאפה כי נזכרנו מה יש בבלומפילד שאין באצטדיונים אחרים, במקום להיכנס לפאניקה נגיע למשחק הבא נעשה התאמות וככה נמשיך עד שנצליח להוציא את המקסימום מהחומר שיש.

אבל מעל הכל מה שהכי יעזור זה אם כל אחד שפה יקח אחריות על עצמו וידאג להגיע למשחק הבא בשביל להנות ולעודד בכיף ולדחוף את הקבוצה ועל הדרך ינסה להעיר את מי שנמצא סביבו.

אם כל בן אדם שנמצא פה וטוען שהוא מעודד 90 דקות באמת היה עושה את זה אז לא הינו מנהלים את הדיון הזה בכלל.

לדעתי כל הנושאים האלה של השבוע דיי מיצו את עצמם ואפשר לנעול אותם.

לא מאמין שיש שרמוטות שזכו בהגרלה ומפרסמים בקיר של מכבי בפייסבוק כרטיס ב250 שקל

כמה גועל נפש כמה פשוט איכס

גם אני דיברתי עם איזה מזדיין כזה עלאק הוא רושם לי בתמימות "אני מוכר ב250" איך למזדיינים האלה יש כרטיסים ואני צריך לחפש בנרות ..

בכל מקרה אם מישהו מוכר במחיר שפוי שישלח הודעה בבקשה 0526300101

אני זורם איתך, לא צריך את הארגון בקהל והם רק פוגעים במכבי.2

אז תעשה טובה ותיצור קשר (ומזמין כל מי שחושב כמוך), נעביר לך את כל התופים ושאר אביזרי העידוד.

רק קח בחשבון שלא תוכל להגיע חמש דקות לפני המשחק, אלא שלוש שעות (ותעזוב את האיצטדיון שעה אחרי המשחק ולא בדקה 80 כמו שאתה רגיל) ובשבוע לפני משחקים תצטרך לעשות תפאורה וכאלה.

וכמובן (הכי חשוב) שתצטרך לקפוץ ולעודד 90 דקות.

מסתדר לך? כנראה שלא? אין ספק, עדיף לשבת מול המסך ולזיין את המוח ולתת תירוצים (ציטוט מאחת ההודעות שלך בעבר: "שהארגון ישיר שירים שגם בני 40 יוכלו לשיר אז העידוד ישתפר" חחחחחח זה עוד לא שמעתי), כמו 90 אחוז מהקהל המביך שלנו.

אל תשכח שגם את הבמה לפיזור הרעל שלו נתן לו..

ארגון אוהדים.

אני מאחל לכל יצורי הנושא הזה שלא מעודדים את מכבי כי לא תמיד השיר בא להם טוב בעין לאבד את המנוי ולא להצליח לחדש לעולם.

ושהמקום ישאר ריק אפילו. לכו הביתה ושחררו מאיתנו אני יודע שמכבי הכי טובים היום וזה כיף "לעודד" את האלופה אבל הנה גם קש ובש מעולות לכו לשם אנחנו לא רוצים אותכם.

שלכם,אוהדי מכבי תל אביב בכדורגל.

לא מאמין שיש שרמוטות שזכו בהגרלה ומפרסמים בקיר של מכבי בפייסבוק כרטיס ב250 שקל

כמה גועל נפש כמה פשוט איכס

יש כאלו שמתים להגיע למשחק ויש זונות שמתים לעשות קופה

אני בכלל לא מבין כאלה שמגיעים לאצטדיון במיוחד ל11 וסותמים תפה. מהבית הרבה יותר נוח לראות את המשחק רואים יותר טוב הרבה יותר זול תשארו שם. לא מבין זה כאילו נחשב פאדיחה או לא מגניב לעודד?

אני בכלל לא מבין כאלה שמגיעים לאצטדיון במיוחד ל11 וסותמים תפה. מהבית הרבה יותר נוח לראות את המשחק רואים יותר טוב הרבה יותר זול תשארו שם. לא מבין זה כאילו נחשב פאדיחה או לא מגניב לעודד?

יש שערים, יותר נכון כל השערים למעט 11, רוב הזמן אסור לעודד שם ונחשב פדיחה וצועקים רק לשבת, הייתי אומר שהקהל שלנו יושן בעמידה, אבל הוא יושב בכלל, מאמין שבסופו של דבר הקהל יתעורר ויפסיק עם השאננות הזאת, ורק חבל שזה יקרה במצב שנהייה במקום לא טוב בטבלה.