Jump to content

זה עבר את הגבול - נושא רציני על הקהל

Recommended Posts

האחריות נופלת על כולם כולל כולם (להוציא אולי 50 איש)

גם על הארגון יש ביקורת

גם על יושבי שער11 שבאים להעביר יום עם החברה הקבועים

גם על שערים 2-13 שעליהם כבר אפשר לוותר

ובראש זאת מכבי שמנחילה את האווירה

שכל אחד יפסיק לחפש אשמים ויקח על עצמו לשנות

בוא נפשט את הבעיה

אנשים רוצים להגיד שהם מגניבים, ראדיקלים, יושבים ב11 עם הפנטיקס כי סבבה לספר את זה בחוץ לכולם

אבל ברגעי המשחק באים וצועקים להוריד דגלים, לא מעודדים, לא משתפים פעולה וחושבים גברים אם לא יסתובבו/ישבו/יקפצו או כל דבר שצריך לעשות באותו רגע נתון

בקיצור ישראלים קלאסים ומתחיל להישבר הזין מזה, מה הסרט שאני צריך לריב עם אוהדים שאומרים לאנשים להוריד את הדגל, ולהגיד להם שיזדיינו ל8/13 אם בא להם לראות משחק בישיבה בכיוף

לרענן קצת את המנויים יעשה רק טוב לדעתי

הטענות הם אך ורק לשער 11, אבל לא לארגון

שערים 8\13\2\7 זה לא שערי עידוד, לא היו וגם לא יהיו לעולם.

מי שאמור לדחוף את מכבי זה 10-11, ההבדל הוא שלפני כמה שנים היה גוש של השחקן שמנה כמה מאות, עכשיו יש בגוש של הארגון בקושי 50 אנשים (ומגיע להם כל הכבוד) הם היחידים שראויים להערכה בשער 11.

על שער 10 בכלל אין מה להרחיב מדובר בסמרטוטים, אבל זה שאנשים עומדים מטר מהארגון וסותמים את הפה במשך 90 דק!? אפילו לא שריקות בוז שצריך, כלום

לצערי בשנתיים-שלוש האחרונות אני נהנה הרבה יותר להגיע למשחקי חוץ, כי לשם מגיעים בדרך כלל מי שכן איכפת לו ושם יש הזדמנות לחבר'ה צעירים, דם חדש לבוא ולהצטרף לאזור הארגון ולעשות את תפקידנו- לדחוף את מכבי, מה שכרגע לא אפשרי בגלל שיטת חידוש המנויים לאותו שער.

תזכרו תמיד שבתור אוהדים (שמגיעים למשחק כדורגל, לא שיושבים בכורסא בבית) התפקיד היחיד שלכם הוא לדחוף את הקבוצה שלכם

כוסעמעמעמק עם אלה שיושבים ליד הגוש ומבקשים להוריד תדגל חייב לקרוע אותם מכות...אתמול ילד של הםאנטיקס שבא עם דגל כמעט אכל מכות מכמה זבלים ואותו ילד אמר אל תיהיו גברים עלי תלכו לדבר עם ראשי הארגון....צריך להוסיף עוד דגלים שאף זין לא יראה תמשחק זה אולי מה שיגרום לאנשים לעודד ....אתמול היה מצב מחפיר ברמות הכי גבוהות מבחינת עידוד...חייב להגדיל תגוש לא יודע אין לי פתרון אבל משהו חייב להעשות

כוסעמעמעמק עם אלה שיושבים ליד הגוש ומבקשים להוריד תדגל חייב לקרוע אותם מכות...אתמול ילד של הםאנטיקס שבא עם דגל כמעט אכל מכות מכמה זבלים ואותו ילד אמר אל תיהיו גברים עלי תלכו לדבר עם ראשי הארגון....צריך להוסיף עוד דגלים שאף זין לא יראה תמשחק זה אולי מה שיגרום לאנשים לעודד ....אתמול היה מצב מחפיר ברמות הכי גבוהות מבחינת עידוד...חייב להגדיל תגוש לא יודע אין לי פתרון אבל משהו חייב להעשות

אני יושב קרוב לחור ובמקררה ראיתי את הקטע הזה עם הילד...

אני יכול להגיד לך שאני באופן אישי מעודד אבל אני לא רוצה דגל מול העיינים שלי כל המשחק, אני בא ל-11 לעודד זה נכון אבל גם לראות את המשחק ולא דגל. אז כן יש הצדקה שהדגלים יהיו באמצע הגוש ולא בכל שער 11.

האמת היא שהדגלים ולהסתיר לאוהדים לא יגרום לאנשים לפתוח את הפה , חושב שההפך

בתור מישהו שנמצא תמיד במעטפת של הגוש כבר הרבה שנים ומעודד 90 דקות , בית חוץ , אני יכול להגיד שהדגלים לא עוזרים , אני מבין שזה חלק מזה והכל טוב ויפה , אבל דורטמונד זה לא כאן .

וכן , אני בא לראות את המשחק ולעודד את הקבוצה , אין כאן שום סתירה .

אפשר וטוב להניף דגלים כשהמשחק עומד , בשירים ספציפיים , אבל 90 דקות בשביל "שאנשים יתחילו לעודד" ?

ראינו אתמול את בלומפילד בשפל שלא ידע כמה שנים , והיו דגלים , כנראה שזה לא עובד .

כפויי טובה

באמת שלא מגיע לאף אחד באיצטדיון מלבד הגוש את הקבוצה הזאת,

את זהבי את שרן את טיבי את מיכה את קרלוס את יצחקי את פריצה את גל את טבח שנלחמים בראבק שלהם את גורדי את פאקו את מיץ והרשימה עוד ארוכה פשוט מגיע לכם שבחון מסיקה ומקום 7

נקווה שיתעורר אצליכם משהו כי אחרת האליפות הזאת אבודה מבלי שתשימו לב בכלל יא יהירים

האמת היא שהדגלים ולהסתיר לאוהדים לא יגרום לאנשים לפתוח את הפה , חושב שההפך

בתור מישהו שנמצא תמיד במעטפת של הגוש כבר הרבה שנים ומעודד 90 דקות , בית חוץ , אני יכול להגיד שהדגלים לא עוזרים , אני מבין שזה חלק מזה והכל טוב ויפה , אבל דורטמונד זה לא כאן .

וכן , אני בא לראות את המשחק ולעודד את הקבוצה , אין כאן שום סתירה .

אפשר וטוב להניף דגלים כשהמשחק עומד , בשירים ספציפיים , אבל 90 דקות בשביל "שאנשים יתחילו לעודד" ?

ראינו אתמול את בלומפילד בשפל שלא ידע כמה שנים , והיו דגלים , כנראה שזה לא עובד .

מצד אחד אתם רוצים להיות דורטמונד מצד שני לא

אני חושב שהדגלים עוזרים לאווירה, שהיא ממילא בית קברות

אם אתה אומר לי שאם לא יהיה דגלים אנשים יתחילו לעודד, אני קונה, אבל לא חושב שזה מה שיקרה

ולעניין הילד, היה מקרה מגעיל אפילו יותר

מעלי, היה ילד שכנראה מישהו העיר לו וזה התפתח לזה שחצי יציע רצה להרביץ לו

הילד הזה לא יפתח תפה יותר בחיים שלו

לכל קבוצה יש את הגוש שלה הבעיה שלנו היא שהגוש שלנו פשוט קטן מדי לעומת הקבוצות האחרות ... יש גם ב שער 7 מיני גוש שמעודד כל המשחק לחבר אותם יהיה מקום טוב להתחיל בו את השינוי.

לכל קבוצה יש את הגוש שלה הבעיה שלנו היא שהגוש שלנו פשוט קטן מדי לעומת הקבוצות האחרות ... יש גם ב שער 7 מיני גוש שמעודד כל המשחק לחבר אותם יהיה מקום טוב להתחיל בו את השינוי.

אני לא חושב שהגוש קטן מבחינה מספרית

הוא קטן בזה שכולם שמה יושבים אחד על השני,ואז כל אלו שבצדדים מרגישים לא שייכים

ובמצב הזה ככה שאתה הולך הצידה העידוד(לרוב)פוחת

באמת צריך לעשות משהו חדש בקשר למנויים

לתת אפשרות לאנשים שרוצים לעודד לעשות מנוי ל11 . פשוט להפוך את זה לכל הקודם זוכה .

בשביל זה צריך להתחיל לדבר עם מכבי ולהפעיל לחץ .

בקשר לעידוד עצמו, אנשים סותמים תפה אם לא מובילים...

האמת שאני לא זוכר שהיה כזה גרוע בהתחלת העונה

נגד רעננה בבלומפילד היה די טוב ולא היינו מדהימים (הבקענו רק דקה 70)

ואנשים צחקו עלי שנהנתי יותר בנתניה במשחקי רדיוס, אתם צריכים להבין שער 11 מת, ולא בגלל הארגון, רק בגלל אותם מחדשים שלא בא להם לעודד, צריך לראות את ההבדל ש 11 יושבים עם 7 בנתניה, נכון, זה לא השיא של העידוד אבל ההבדלים גדולים.

אני תקוע ב7 ואת האמת? מתבאס לבוא למשחקי בית..

אני לא חושב שהגוש קטן מבחינה מספרית

הוא קטן בזה שכולם שמה יושבים אחד על השני,ואז כל אלו שבצדדים מרגישים לא שייכים

ובמצב הזה ככה שאתה הולך הצידה העידוד(לרוב)פוחת

הגוש קטן מבחינה מספרית ! קטן מאוד לקבוצה בקליבר שלנו..סדר גודל של הגוש של נתניה וסכנין.

אנחנו לא מתקרבים למספרים של הקופים או הפמיליה או אפילו הגמלים.

תגדילו את הגוש רק ככה יגיע שינוי.. בלי זה נמשיך להיות קהל גדול ותו לא.

לא בא להטיף פה לאף אחד ובטח לא לארגון שיודע טוב מאוד מה הוא עושה.

אבל - קודם כל צריך לצאת מנק' הנחה שבמרבית משחקי החוץ והרדיוס העידוד סבבה ויותר מכך לעומת בלומפילד כמו שכבר אמרו כאן.

לכן:

א. כנראה שאי אפשר לומר שרוב הקהל חרא, שבע ולא רוצה לעודד. הפוטנציאל קיים ויש אנשים שרוצים לקחת חלק בעידוד, אני לדוגמא

מנוי בשער 7 ומצב הקהל בבלומפילד מפריע לי בדיוק כמו לרובכם כאן.

ב. לדעתי לפחות, לצעוק, לקלל ולהתלונן זה לא מספיק וצריך לנסות לחשוב איך פותרים את המצב, כל דבר הוא בעל פתרון גם אם בחלקו יושם לעונות הבאות (משער שמי שעוסק בדבר יכול לדבר עם נציגים מההנהלה) וחלקו לעונה הנוכחית.

לגבי העונה הנוכחית, לפחות לגבי שער 7 ספציפית - ברור שיש מלא אוהדים שלא מעודדים בכלל וזה על הפנים, אבל באמת שלא שומעים את הגוש\התופים במשחקים מול קבוצות עם קהלים גדולים וזה לא דבר חדש, אבל כמובן גם לא מהווה תירוץ! בכל אופן צריך לנסות לחשוב מחוץ לקופסה ולנסות לספק פתרונות יצירתיים. אולי דברים כמו שהציעו כאן, לפרוס את הגוש לרוחבו של שער 10-11 גם כדי לקרב אותו לשערים 7-8 במידה מסוימת.. לפחות זה יכול קצת למזער נזקים. בקיצור צריך לנסות לחשוב על פתרונות יצירתיים במסגרת הקיימת.

כבר שנה אה?

10

זכרו מה אני אומר אנחנו בדרך לעידוד כמו ביד אליהו

שכבה של עשירים ושער 11

המחירים פה הם סיבה מאוד גדולה שאתם מתכחשים לה ובגלל זה מכבי מרשה לעצמה לעלות תמחירים כי יש מי שיקנה

וכן להגדיל את האצטדיון יעזור מאוד וזה לא משנה אם נמלא אותו או לא זה יוריד את המחירים משמעותית.

מישו יודע אם הפאנטיקס למעלה או למטה בחיפה ?

למעלה

------

כל מי שיש לו מנוי ורוצה לשבת ב11 ולעודד,לא משנה מאיזה יציע הוא הוא פשוט יכול להגיע לשם.

אם אתה מנוי ל8 או 13 אין שום בעיה לעבור לשער 11 בכל משחק,בשער 8 תמיד פותחים את השער וגם אם לא אתה יכול לטפס כנ''ל לשער 13.

אם אתה מנוי לשער 7 תחפש מישהו משער 8 או 13 להחליף איתו מנוי לכל העונה וככה כל משחק תוכל להגיע ל11 בקלות.

אם בכל זאת לא הצלחת להחליף את המנוי של שער 7,במשחקים גדולים תגיע מוקדם לכניסה מוקדמת ותכנס ל11 וככה תתרום לעידוד יותר שאתה יושב ב11

בסוף חצי מהאנשים הותיקים ב 11 שיורדים על הקהל הרחב הם בעצמם עומדים בפינה הקבןעה שלהם ולא פותחים תפה. כל החברה בשורות הראשונות והמעקה של פעם.

לא מכיר את פותח הנושא אישית, אבל אם תהיה ישר עם עצמך אתה יודע שזה המצב.

כולם צריכים לעשות חשבון נפש. כולם.

אם כבר בעיקר שער 11.

אני יושב בשער 7 ומשחק שלם לא שמעתי את שער 11. רק את האוהדים של באר שבע.

אז לאיזה עידוד להצטרף ? לזה שאני לא שומע ? לשלהם ?

גם בעידוד יש דבר כזה שנקרא מומנטום, לא הצלחנו לייצר אחד כזה אתמול. אפילו במינימום שלנו היינו מייצרים אחד או שניים כאלה. כלום.

לדעתי זה מתחיל ב 11. בסוף זה שער העידוד והוא צריך להוביל את כולם אחריו כמו שהיה תמיד. כרגע הוא לא מצליח לעשות את זה.

כאחד שלא נמצא שם קטונתי מלהאשים את הארגון. לא יודע אם זה הם או הותיקים שסביבם שהתעייפו, אבל בשורה התחתונה שער 11 לא קיים.

תגובה שמסכמת את הנושא, אין יותר על מה לדון כאן.

שער 11 זה שער עידוד. שערים 8/2/13/7 וכולי הם לא שערי עידוד. אין מה לצפות מאוהדים שמורכבים מאבות ובנים שיבנו שם מקהלת עידוד ספונטנית. כן יש לצפות מהם להצטרף לעידוד במידה והוא קיים במקור כלשהו. המקור הוא שער 11. ושער 11 כרגע פשט רגל, זה הכל. וקטונתי מלדבר על שער 10, שהוא לטעמי השער הכי רקוב בבלומפילד.

שער 10 = אנשים שחוסכים כסף במנוי

זה הכל

הם יכולים לחסוך כסף, ולשלם אותו סכום ולשבת ב7

ואנשים צחקו עלי שנהנתי יותר בנתניה במשחקי רדיוס, אתם צריכים להבין שער 11 מת, ולא בגלל הארגון, רק בגלל אותם מחדשים שלא בא להם לעודד, צריך לראות את ההבדל ש 11 יושבים עם 7 בנתניה, נכון, זה לא השיא של העידוד אבל ההבדלים גדולים.

אני תקוע ב7 ואת האמת? מתבאס לבוא למשחקי בית..

מרגיש בדיוק אותו דבר