Jump to content

פאקו אייסטרן

amitco

Recommended Posts

את הבנאדם היחידי בפורום הזה שטען כל הקיץ שבן בסט פחות מתאים למכבי מטוטו לא הייתי מכנה לעולם חסר מושג :)

אבל אני כן חושב שנקודתית אתמול ( ובטח לאור מסקנות וסרמיל ) היה נכון יותר טקטית לפתוח עם פחות קשר. לאתגר קצת את ב"ש, להוציא אותם מהשבלונה בה נוח להם. לתת להם קצת תכדור להוציא אותם מהמערך והעמדות. להוציא את ההגנה שלהם למעלה, לתת לפאיוביץ' וסוארז להניע כדור ואז לעשות מלכודות ולהעיף מהר קדימה על המהירות של טבח וזהבי מול הגנה גבוהה.

לצערי היה נרטה שאלישע ידע בדיוק מה מחכה לו והעמיד יופי של מערך מול זה. הוציא ממכבי תעוקץ ואמר "שאיגיבור ומיטרוביץ' ינצחו אותי".

פחות מטריד אותי הקטע של שלושה קשרים מול רעננה, כל זמן שזה עובד כנראה שזה נכון, מטריד אותי הקבעון הזה מול קבוצות שהוכח שזה פחות עובד מולן.

ושוב, חוכמה בדיעבד.

פאקו בעניי איש מקצוע אדיר. אדם עם ערך מוסף מטורף למערכת. איד אמיץ ופוטנציאל עצום. אבל הוא חייב להוסיף קצת ערמומיות סוזאית לרפרטואר שלו בשביל להפוך להכי גדול שהיה פה.

אני מסכים תאורטית, אבל כפי שציינת - פאקו וסוזה זה חומר אחר. ראש אחר.

אני לא חושב שנזכה לראות את פאקו מוותר על הדומיננטיות במשחק ליגה, בטח במשחק בית. זה האני מאמין שלו.

יותר מזה, אני לא חושב שהיית מצליח לכפות את הטריק הזה על ב״ש, היא מנוסה מדי.

*שוב רייכרט באגף וחבל. אני די מבין את הפחד להציב אותו באמצע, הוא מאוד מפוזר ומשדר חוסר אחריות.

אולי שווה לנסות את דור פרץ? מה דעתך?

הייתי מריץ את דור בתור קשר אחורי לצד נוסא כשערן לפניהם במשחק הגביע הקרוב.

אני מסכים שעל הנייר זה מרגיש נכון, ודור הראה שאין לו בעיה של עודף מוטיבציה, ההפך - הוא מסוגל לשמור על קומפוז׳ר ולהחזיק את קצב המשחק.

אם זה ייתחבר, יש לנו לאחר מכן רצף משחקים מול קבוצות עם מרכז מגרש יחסית ״נוח״ עבורנו, שם הוא יוכל לצבור ביטחון.

לא יודע אם המשחק הקרוב נגד חיפה זה הזמן לבדוק את העניין, מדובר במשחק מאוד רגיש.

אני חושב שפאקו מנסה לכפות את ה433 על סגל שלא מתאים לכך, אם כי לא מעט משחקים(רובם, למעט ב״ש בוסרמיל) מכבי ידעה לתת תצוגות עם זהבי כמדומה/קשר אמצע-שמאל. באופן אישי לא הייתה לי שום בעיה עם המערך שאיתו הוא פתח, פשוט ציפיתי לבדש/בן בסט במקום אלברמן/נוסא כי זה פשוט לא עבד אתמול. ברגע שמיכה ובן חיים נדחקו לצד יותר מדי, זהבי הוגבל בתנועה לעומק, ומיטרו ונוסא מיעטו להצטרף מהקו השני(לא יותר מפעמיים כ״א). שינוי במערך היה מכריח גם את ב״ש להתעסק יותר בלסגור את ערן+חלוץ נוסף. מה שכ״כ אהבתי אצל סוזה, חי את המשחק ותמיד מחפש פתרונות.

בדיוק .

היה להם מעט מדי שחקנים לסגור .

אם במקום אלברמן/נוסא היה להם לסגור את עדן/בדש בנוסף לזהבי מיכה ובן חיים, היה להם הרבה הרבה יותר קשה .

• מנהלים ראשיים

משום מה כל העונה פאקו משחק על האגפים, או שזה משחק שלם על אגף אחד כל פעם, או שהוא מחליף בין הקשרים.

אבל - אגפים.

איכשהוא אתמול, כל המשחק הלך לאמצע, מלבד 2-3 הרמות שבאו מהאגף, מיכה משך לאמצע, מיטרו ניסה לתפוס את זהבי כמה פעמים, איגבור מצא את עצמו מול השער פעמיים כתוצאה מזה.

יש כאן בעיה..

שאתה משחק עונה שלמה במערך מסויים ואז ברגע אחד בלי הכנה מוקדמת הולך לשיטת משחק שונה, זה go-no go. וצריך היה להתעשת פאקו באזור דקה 30 שהוא ראה שאין חיר, ולעשות שינוי.

רייכרט במקום נוסא/מיטרו מחצית ראשונה או פתיחת מחצית שניה היה נותן הרבה יותר עומק מאשר החילוף שלו עם בן חיים.

באותה נשימה, אם קצת יותר מזל כל העיתונאים היו מהללים היום את פאקו על שינוי המשחק שלו ברגע האמת ועל איך תפס את אלישע לא מוכן.

זה מה יש.

מאמין שהתיקו אתמול שהוא כמעט הפסד מבחינת כולם (הקהל והמועדון) יכניס את הצוות המקצועי למצוא פתרונות כבר בינואר.

בנוגע לאיגבור - אני חושב שאו שמצפים ממנו ליותר מדי, או שהוא לא מבין את התפקוד שלו.

אם הוא אמור להיות מאחורי החלוץ ולהגיע לרחבה כשחקן שני, אז הוא צריך לדעת להבקיע, ואם הוא לא גולר הוא לא אמור להיות שם.

הבעיה היא בדיוק זה, הוא לא גולר. אם זהבי מחמיץ תפנדל דקה 40 ולא 80, הוא טורף תדשא ושם גול מהחצי כי הוא כזה.. הוא מחפש כל רגע תמגע עם הכדור לשער. איגבור אין לו את זה, ולא יהיה לו.

מנסים להוציא מים מהסלע. סלע אולי יש.. מים לא בטוח.

שיטת ה-3 קשרים גרועה, ומעידה על רצון לשלוט באמצע במקום להיות דומיננטים ולשבת על היריב כמו שהיינו בשנתיים האחרונות. איך דומיננטים? עם אמצע קל ויצירתי (המנוע? אלברדי?) שדוחף את הקבוצה קדימה בצורה איכותית, ויש לו כלים אדירים לשחק איתם (זהבי לפני חלוץ נוסף)

מיטרוביץ מכניס כדורים מצויינים לקשרים אבל חלש פרט לזה

אייגבור אפס ברוב הפרמטרים, אבל פרט לחולצת ההרכב מקבל תגובות חיוביות מדעת הקהל

ואיביינדר ימשיך להיכנס באופן טבעי כקשר באמצע לפני יצחקי, דור פרץ בקישור, או חלוץ נוסף, כשמקומו בקבוצת אמצע טבלה

ברק בדש האיכותי יקבל מקום לפני פריצה הספק פצוע

וכמובן שברק לוי שיכול להיבנות להיות שוער העתיד לא יקבל את חולצת ההרכב עבור שוער שיוצר פאניקה בהגנה, מצלם כדורים, ויש יאמרו טוב יותר ממנו

אנחנו קבוצה מקצוענית, אבל בסופו של דבר האיכות מתנקזת אצל 14-15 שחקנים שלא שחקני הרכב,

בעוד שאיגבור ומיטרוביץ + חלוץ שחסר באנקרים בהרכב

את הבנאדם היחידי בפורום הזה שטען כל הקיץ שבן בסט פחות מתאים למכבי מטוטו לא הייתי מכנה לעולם חסר מושג :)

אבל אני כן חושב שנקודתית אתמול ( ובטח לאור מסקנות וסרמיל ) היה נכון יותר טקטית לפתוח עם פחות קשר. לאתגר קצת את ב"ש, להוציא אותם מהשבלונה בה נוח להם. לתת להם קצת תכדור להוציא אותם מהמערך והעמדות. להוציא את ההגנה שלהם למעלה, לתת לפאיוביץ' וסוארז להניע כדור ואז לעשות מלכודות ולהעיף מהר קדימה על המהירות של טבח וזהבי מול הגנה גבוהה.

לצערי היה נרטה שאלישע ידע בדיוק מה מחכה לו והעמיד יופי של מערך מול זה. הוציא ממכבי תעוקץ ואמר "שאיגיבור ומיטרוביץ' ינצחו אותי".

פחות מטריד אותי הקטע של שלושה קשרים מול רעננה, כל זמן שזה עובד כנראה שזה נכון, מטריד אותי הקבעון הזה מול קבוצות שהוכח שזה פחות עובד מולן.

ושוב, חוכמה בדיעבד.

פאקו בעניי איש מקצוע אדיר. אדם עם ערך מוסף מטורף למערכת. איד אמיץ ופוטנציאל עצום. אבל הוא חייב להוסיף קצת ערמומיות סוזאית לרפרטואר שלו בשביל להפוך להכי גדול שהיה פה.

לא ברור לי לאיזה קבוצות אתה מתכוון כשאתה כותב שהמערך של 3 באמצע לא עובד נגדן, ופאקו מתעקש להמשיך עם זה.

הרי בסיבוב הקודם שיחקנו מול ב"ש עם 2 באמצע, יחד עם מיכה, זהבי, טב"ח ועדן (וזה היה משחק טוב מאוד שלנו בסך הכל)

מול ק"ש? נחכה לראות איך יעלה מולם בבלומפילד, ולא מן הנמנע שנעלה במערך דומה וגם ננצח.

מרון לא שיחקנו מעולה אתמול .

שיחקנו טוב לפרקים .

פאקו לא אשם, פשוט עם זהבי בקישור וחלוץ אנחנו נהיה הרבה יותר מסוכנים . זה לא עניין של אשם/לא אשם .

ואתה גם טועה, בקש פתחנו עם אלברמן נוסא וניקולה והפסדנו . העיקר לגנוב דעת .

בבאר שבע שיחקנו נהדר ורק חוסר מזל מנע מאיתנו ניצחון . אבל למה להגיד תאמת אם אפשר להגיד שאנחנו מדהימים עם זהבי כחלוץ ? בוא נעצום עיניים ונתעלם .

עכשיו ראיתי את התקציר פעם ראשונה.

ב2 דקות הראשונות הגעת ל2 מצבים שביום רגיל אתה מבקיע אותם.

בנוסף שמתי לב שהחוסר דיוק והחוסר עירנות של בן-חיים, בן-בסט, איגאבור, זהבי ומיטרוביץ' הם ההבדל בין 3-0 לפחות ל0-0 שהיה(כל אחד מהמצב שהיה לו חייב להבקיע). לא זוכר משחק שלכולם פשוט לא הולך(עובדה גם שזה המשחק הראשון שלא כבשנו)

וחוץ מהתקשורת אני לא מבין איך עושים עניין מהמשיכה של קרלוס שזה נראה שבכלל המסירה הייתה במצב נבדל לזה שלבן-חיים הגיע פנדל ברור, משיכה חזקה למטה בחולצה. היה חייב לשרוק חייב.

ובלי קשר להחלטות של פפיר, שוב אנחנו מקבלים שופט שלא שולט במשחק ומאט לנו את הקצב. לא מעניין אותי טעה או לא, הוא נתן לב''ש למשוך את הזמן וגם הוא בעצמו האט את ביצוע העבירות. סוג כזה של שופט גם שישרוק לטובתנו בסוף גורם לזה שזה יהיה לרעתנו והורס לנו את הקצב.

אנחנו אנשים קטנים בטח ובטח במושג של אימון קבוצת כדורגל !

אם היה פה רפא בניטז עצמו באותו מצב באותה יכולת האם מישו ( שפוי ) היה מעז לפתוח תפה ? לצאת נגדו?

ברור שלא כי זה רפא הגדול !

זה שעשה את הלא יאמן בצ'מפיונס ! זה שלקח ליובה גביע מתחת לאף ! זה שעשה הכל באירופה !

הוא יודע מה הוא עושה תנו לו תזמן והשקט שלו.

אז האלטרנטיבה אמנם לא ממש הוא אבל לא כזה רחוק ומגיע לפאקו גם תזמן והשקט שלו ,בסוף זה ישתלם.

גם אני רוצה לראות הרכבים ומערכים שונים מדי פעם אבל פאקו זה לא סוזה כל מאמן ומה שמייחד אותו .

סך הכל - אנחנו עדיין מועמדים חזקים לאליפות,רק 4 נקודות ( שגזלו לנו ) מהמקום הראשון והעונה ארוכה..

אם היה פה רפא בניטז עצמו באותו מצב באותה יכולת האם מישו ( שפוי ) היה מעז לפתוח תפה ? לצאת נגדו?

זה שעשה את הלא יאמן בצ'מפיונס ! זה שלקח ליובה גביע מתחת לאף ! זה שעשה הכל באירופה !

אז האלטרנטיבה אמנם לא ממש הוא אבל לא כזה רחוק ומגיע לפאקו גם תזמן והשקט שלו ,בסוף זה ישתלם.

גם אני רוצה לראות הרכבים ומערכים שונים מדי פעם אבל פאקו זה לא סוזה כל מאמן ומה שמייחד אותו .

סך הכל - אנחנו עדיין מועמדים חזקים לאליפות,רק 4 נקודות ( שגזלו לנו ) מהמקום הראשון והעונה ארוכה..

נכון,

אבל פאקו הוא לא רפא בניטז, אף אחד לא קורא לפטר אותו, אף אחד לא שורק לו בוז.

פשוט ההנחה, שאם ג'ורדי מביא מאמן זר הוא פשוט תותח, כי ככה קרה בעבר, אז עכשיו בטוח פאקו תותח ואין לבקר אותו.

לי מרגיש שפאקו מקובע לשיטה שלא מתאימה לנו כרגע, (גם אוסקר התחיל ככה), שמונעת ממנו לבטא את העליונות על שאר הליגה, כשאני מגיע למשחק ליגה אני לא מרגיש בטוח כמו שהיה אצל סוזה ובחצי השני של העונה אצל אוסקר. יתכן שזה עניין של זמן ויתכן שלא.

אם אתה חושב שאת רפא בניטז לא היו אוכלים פה חי אתה כנראה לא יודע איפה אתה נמצא.

אם אתה חושב שאת רפא בניטז לא היו אוכלים פה חי אתה כנראה לא יודע איפה אתה נמצא.

גם נכון :)

ושוב זה שהקהל שלנו אימפולסיבי, לא אומר שפאקו חף מטעויות.

אתה חושב שהוא ממצה את הפוטנציאל של הקבוצה? אני לא, אבל אני בהחלט מרגיש (וגם מקווה) שהוא איש מקצוע מצוין שלומד את הקבוצה ויעשה את השינויים הדרושים.

מכביסט אבל שסוזה היה כולם בכו שהוא משחק הגנתי, לא אטרקטיבי ועוד כל מיני זיוני מוח.

אם אני לא טועה, לא בדקתי אבל אנחנו עדיין עם מאזן יותר טוב מלפני שנה וגם מלפני שנתיים באותו מחזור כמובן

מכביסט אבל שסוזה היה כולם בכו שהוא משחק הגנתי, לא אטרקטיבי ועוד כל מיני זיוני מוח.

אם אני לא טועה, לא בדקתי אבל אנחנו עדיין עם מאזן יותר טוב מלפני שנה וגם מלפני שנתיים באותו מחזור כמובן

לגמרי מסכים שתמיד יבכו פה.

הטענה שלי היא שזה לא אומר שאסור להעביר ביקורת. ובעניין הזה, אני באמת חושב שפאקו עוד לא ממצה אתה פוטנציאל של הסגל, מקווה שזה ישתנה.

אתה טועה אחי

שנה שעברה אחרי המחזור ה16 היינו עם 41

ככה שגם אם היינו מנצחים תדרבי היינו במאזן פחות טוב...מה גם שלדעתי הליגה השנה יותר חלשה ובגלל ההפרש הגדול בין שלושת הראשונות לכל השאר.

הבעיה העיקרית שלנו לדעתי היא שחוץ מזהבי אין לנו אף אחד שיודע לשים כדור ברשת.

טל בן חיים הוא שחקן של מומנטומים ולא יציב. וגם כשהוא טוב, גולים זה לא הצד הכי חזק שלו.

מיכה, מעולה ככל שיהיה, לא נותן גולים. שחקן כמוהו חייב לתת בין 7 ל-10 גולים בעונה. בינתיים הוא עם אפס עגול.

הקישור שלנו חסר מושג בכל הנוגע לכניסה לרחבה וסיכון השער.

גם ראדי שפעם היה מעולה בזה, נמצא במגמת ירידה תלולה. (וד"ש לאיגבור שמחמש מטר לא מצא את המסגרת)

בדש הוא חצי כח.

פריצה פצוע (?) ובן בסט לא משחק.

נראה לכם הגיוני כל העניין הזה?