Jump to content

פאקו אייסטרן

amitco

Recommended Posts

פאקו קשור כי הוא זה שמתעקש לעלות למשחקים בלי חלוץ טבעי ועם 3 קשרים אחוריים (מילא היום...אבל גם מול נמושות הליגה). לא באה לסנגר על פותח השיחה או על אף אחד אחר, אבל חלאס

כבר עם ההתנפלות הזאת. המאמן הזה עושה (בינתיים) טעויות של טירון. במידה וחס ושלום נפסיד את האליפות, אז כן...יש לו חלק גדול בזה

כי לוקח לו די הרבה זמן לגבש מערך והרכב נכונים. בינתיים הדבר הכי משמעותי ויציב שיש בקבוצה הזו הוא זהבי וגם איתו הוא עושה טעויות שבוע אחרי שבוע.

מתי כבר יעיפו אותך חסרת מושג?

בשני ההפסדים שלנו העונה שיחקנו עם זהבי בקישור ועם חלוץ 9 (פריצה/בדש ובן-בסט כשעוד חשבנו שהוא יכול לשחק שם):

- מול ב"ש עלינו עם 2 קשרים (מיטרוביץ' ואלברמן) והאמצע שלנו היה מופקר לחלוטין

- מול ק"ש שיחקנו מחצית עם 2 בקישור (מיטרוביץ'/איגבור) ועם כל הכלים ההתקפיים שלנו והם עקצו אותנו.

גם מול בית"ר אגב, זהבי היה בקישור ופתחנו עם חלוץ "אמיתי" ואיבדנו נקודות.

אנשים מאוכזבים ובצדק, אבל ב"ש שיחקה היום עם 10 קשרים אחוריים ואתם מתלוננים על 3 - שמתוכם רק אחד הוא באמת קשר הגנתי.

מי שאומר שצריך להמשיך עם ה3 קשרים אין לו מושג

פאקו חייב להחזיר את ערן לקישור ולבחור את החלוץ שלו . או להביא חלוץ בינואר אם הוא לא מחזיק מעדן ובדש . פריצה ויצחקי כרגע פצועים .

את המשחקים הכי טובים שלך העונה השגת עם המערך והשיטה הזו.

אם פאקו מזהה שבדש כרגע לא בפורמה לשחק אצלו את הפיבוט, אני איתו.

בן בסט זה פשוט לא.

גאה להיות חסר מושג.

קוסמיק סבבה מסכים

את שאר הליגה אתה כנראה תנצח עם 3 הקשרים

והמשחק הכי טוב היה בבאר שבע עם ערן כקשר .

בדש לא בפורמה לשחק את הפיבוש אז ערן חלוץ ומי עוד אמור לעזור לו בנטל ?

טל בן חיים ומיכה הם אלו שאמורים לספק מספרים באופן עקבי.

השלישייה באמצע נותנים לשניהם את המנדט להתעסק כמעט אך ורק עם מה שקורה בשליש האחרון של המגרש, אי אפשר לבטל את זה.

היום טב״ח הגיע לאחד על אחד שלו והחמיץ. מיכה היה חלש ולא מעורב.

ככה זה, לפעמים הולך לפעמים לא.

היום עבד פחות טוב, זה לא אומר שהבעיה היא במערך שפתח.

קצת פחות נחרצות, זה הכל.

קוסמיק גם אם לשלישיה ההתקפית יש חופש מוחלט זה עדיין לא מספיק . למה להסתבך עם 3 קשרים ? הרי מבחינה הגנתית זה אותו דבר ובנס קרלוס ניצל . ולמה לא לפתוח עם חלוץ טבעי ולראות אם זה עובד ? יש לנו שחקן פחות בהתקפה . זאת עובדה . מה אנחנו מרוויחים מזה ? כלום . ברגע שזהבי יעבור אחורה ויהיה חלוץ אנחנו נשייט לאליפות . שם את הבית שלי על זה .

נמשיך עם 3 קשרים ? קבוצות יסתדרו נגדנו בהרבה יותר קלות . לייפות את זה לא יוביל אותנו לכלום . אפשר להגיד שלפעמים ילך ולפעמים לא ואפשר לפתוח עם חלוץ ולהוריד את זהבי למטה, ואז אתה תגיע להמון מצבים בכל משחק ויש לך יותר אופציות בהתקפה .

או שנמשיך עם 3 הקשרים ונפיל הכל על ערן . זה לא יילך חלאס להתייפייף .

מיכה אתמול לא היה בשיאו, שמיכה לא טוב מכבי לא טובים

אין קשר למאמן

פאקו פתח בהרכב המצופה, אני מזכיר שב5 דקות הראשונות היה לחץ מסיבי של מכבי שיכל לגמור את המשחק

מכבי יכלה לגמור את המשחק יותר מפעמיים שלוש, היה להם מצבים יחסית קורצים

ב"ש באה מוכנה למשחק ויש להם שחקן קישור שיותר טוב מכל הקשרים שלנו זה נכון, אבל עדין קשה לי לבוא לפאקו בטענות

איך אני שונא שאתם משחקים אותה מבינים משהו ואסור לבקר גם אם זה ביקורת הכי נכונה בעולם

זהבי לא יכול לקחת את כל מכבי לבדו . היה צפוי שמתישהו זה לא יעבוד . אני אישית אמרתי אחרי באר שבע חוץ שאם פאקו לא ימשיך עם ההרכב אנחנו נפספס בגדול . בינתיים זה הכיוון . נראה מתי פאקו יתפכח . אני סומך עליו ומחזיק ממנו, רק בו זה תלוי .

בשני ההפסדים שלנו העונה שיחקנו עם זהבי בקישור ועם חלוץ 9 (פריצה/בדש/בן בסט

אוווווווווו... לתגובה הזאת חיכיתי.

עכשיו לעמית(זה שפתח את הנושא)

ההרכב הזה בדיוק, אלברמן מיטרוביץ' ואיגאבור באמצע, מיכה וייני מימין , טב''ח ובן-הרוש משמאל וזהבי מקדימה בלי חלוץ.

הביא לך רק ניצחונות עד עכשיו. ר-ק ניצחונות. ר-ק ניצחונות. ר-ק ניצחונות.

תקרא שוב... ואולי גם תסתכל בש.ח

שיחקנו אתמול מעולה, סגרת אותם 90 דק', הם לא העבירו יותר משתי פסים כך המשחק. מחצית שנייה בעטו פעם אחת לשער וגם זה חצי כוח.

מצד שני אתה הגעת לעשרות מצבים, כמה מהם מצבים בטוחים שהיו חייבים להיות בפנים.

ואז אתה בא ורושם שהמאמן אשם.

תן לי לשחק כל משחק כמו אתמול ואני מרוצה. יש משחקים שפשוט הכדור לא נכנס. ועובדה שזאת הפעם הראשונה שזה קורה.

אז לך לשרף, לפרימו ולכל אלו שמספידים אותנו כ''כ מהר. תזכרו לרוץ ראשונים לכיכר לשמור לנו מקום.

מרון לא שיחקנו מעולה אתמול .

שיחקנו טוב לפרקים .

פאקו לא אשם, פשוט עם זהבי בקישור וחלוץ אנחנו נהיה הרבה יותר מסוכנים . זה לא עניין של אשם/לא אשם .

ואתה גם טועה, בקש פתחנו עם אלברמן נוסא וניקולה והפסדנו . העיקר לגנוב דעת .

בבאר שבע שיחקנו נהדר ורק חוסר מזל מנע מאיתנו ניצחון . אבל למה להגיד תאמת אם אפשר להגיד שאנחנו מדהימים עם זהבי כחלוץ ? בוא נעצום עיניים ונתעלם .

בלי להתייחס לגופו של יוזר (עמיתקו), אני גם קצת בהרגשה שפאקו נישא פה על גלי ההצלחה של פאולו ואוסקר.

האמונה שמה שהצליח עם פאולו ואוסקר יחזור על עצמו, ובטוח פאקו מאמן תותח ועוד רגע הקבוצה תתחיל לדרוס, לא בטוח שיש לה אחיזה במציאות.

הקבוצה של אוסקר התקבלה לשיטה מסוימת, שהכי התאימה לה, היתה מאד מאומנת על השיטה הזאת ובכושר גופני רצחני.

הקבוצה של סוזה היתה מאוד יעילה ןאינטיליגנטית החליפה שיטה במהלך המשחק וסוזה עשה נוקאאוט להרבה מאמנים.

לצערי פאקו מקובע לשיטה, אך לדעתי היא לא מתאימה ואין עדיין את תחושת העליונות בכושר הגופני.

אין מה לעשות, יותר מדי שחקנים נעלמים במהלך המשחק אצל פאקו, ויש לו כלים לא פחות טובים משהו לסוזה, ואין תחושה של עליונות.

די הגיוני בהתחשב בעובדה שההרכב הזה קיבל את מרבית דקות המשחק שלנו העונה ( מדבר על שלישיית האמצע).

הבעיה שלי היא רק עם ניקולה. הקבוצה מצליחה לשלוט ולייצר פוזשנים אבל השחקן היחיד שיודע לתת איום מרחוק הוא ערן והוא אמור להימצא באיזור הרחבה ובוודאי לא יקבל מרחב.

נוסא מצליח להגיע לאיזורים הקריטיים ושוב מוכיח עד כמה קריאת המשחק שלו פשוט אדירה ,חבל שלא הצליח לסיים כמו שצריך. ניקולה לא יודע לייצר יתרון בעזרת דריבל לעומק וזה תוקע אותנו בצפיפות שכזאת.

מיכה כמעט ולא הורגש בגלל ניסיונות חוזרים לבודד את טב״ח שלא הצליח להתגבר על השמירה הכפולה או על בן ביטון לבדו (פנטסטי).

*שוב רייכרט באגף וחבל. אני די מבין את הפחד להציב אותו באמצע, הוא מאוד מפוזר ומשדר חוסר אחריות.

אולי שווה לנסות את דור פרץ? מה דעתך?

בסופו של דבר, אחוז ניצול המצבים הנוראי שלנו הוא זה שגרם לנו לא לנצח כי הגענו למספר מצבים שאמור להספיק לשער. וקבוצה שמתיימרת לקחת אליפות חייבת למצוא את הרשת באחת מהפעמים הללו, אבל עדיין הקבוצה לדעתי יכולה לשחק הרבה יותר טוב.

אם אנחנו מפסידים את האליפות השנה זה אך ורק בגלל המאמן שלנו

וההתעקשות הלא מובנת שלו על שיטת שלושת הקשרים האחוריים ולשחק

ללא חלוץ טבעי.משחק עונה במקום לעלות עם כל הכלים ההתקפיים ולדרוס

את הגמלים הוא ממשיך עם ההרכב הפחדני הזה שלא הביא אותנו ולא יביא

אותנו לשום מקום.אי זכיה באליפות תרשם אך ורק על שמו !!!!!!!!!

לא רק שאמא שלך זונה,יותר מזה היא זונה של ערבים,תחזור לשער 5

הפורום נועד להביע דעות,סך הכול הוא אמר שפאקו לא מאמן טוב,בלי קללות ובלי נאצות אז למה כולם מתפהכים עליו?

מי ללא מתאים לו שלט יגיב

תאמין לי שטם היית רואה את כל התגובות שלו לא היית אומר אותו דבר , כל משחק שאנחנו סופגים ראשונים ויש סיכוי להפתעה האוהד הפועל הזה בא ומקלל שחקנים. אז תאמין לי שיש פה חופש דיבור אבל לא צריך להיות עיוורים

הפורום נועד להביע דעות,סך הכול הוא אמר שפאקו לא מאמן טוב,בלי קללות ובלי נאצות אז למה כולם מתפהכים עליו?

מי שלא מתאים לו שלא יגיב

אם הוא היה מגיב כל הזמן אז מילא אבל הוא מסוג המשתמשים שפתאום רואים אותם רק כשהקבוצה לא משחקת טוב ומגיבים רק בנושאי משחק שהקבוצה בפיגור או מפסידה אני חושב שפעם אחת לא קראתי הודעת פרגון שלו. פה חשדתי

המערך מעולה, הבעיה היא בבחירת ההרכב ולדעתי הבעיה נובעת מכך שלא לכל השחקנים יש את היכולות המקצועיות להתאים את עצמם למערך.

בעיקר בקישור המרכזי (קישור אחורי זה פאסה במערך הזה, על הנייר שלושה בפועל אחד שהוא החוליה הכי חלשה אגב-אלברמן).

למרות שהקישור המרכזי היה נהדר אתמול, בעיקר במחצית הראשונה, הבעיה היתה בכך שטב"ח, זהבי ומיכה, נקלעו שלושתם ליום רע ושנוסא החטיא החטאה מטורפת והגיע לעוד מצבים שלא נוצלו למצבים של ממש

(הוא היה נהדר הגנתית במחצית הראשונה, ב"ש לא עברו את החצי בעיקר בזכותו במשך חצי שעה)

אם אנחנו מפסידים את האליפות השנה זה אך ורק בגלל המאמן שלנו

וההתעקשות הלא מובנת שלו על שיטת שלושת הקשרים האחוריים ולשחק

ללא חלוץ טבעי.משחק עונה במקום לעלות עם כל הכלים ההתקפיים ולדרוס

את הגמלים הוא ממשיך עם ההרכב הפחדני הזה שלא הביא אותנו ולא יביא

אותנו לשום מקום.אי זכיה באליפות תרשם אך ורק על שמו !!!!!!!!!

ומי אתה, חתיכת אפס, שתבוא ותעביר עליו ביקורת?

מתערב שגם שרקת אתמול בוז בסוף המשחק כי אתה בן שרמוטה.

או שבכלל לא היית?

"הכי טוב שזהבי בשפיץ!"

"נו מה 3 קשרים אחוריים?"

"בן חיים מעולה"

"בן חיים חלש"

חכמים בדיעבד כולכם. מגיע לכם את אלישע מאמן ואסי דומב כעוזר.

יש לכם את הצוות הניהולי והמקצועי הכי טוב בארץ. תפסיקו כבר

אם פאקו מזהה שבדש כרגע לא בפורמה לשחק אצלו את הפיבוט, אני איתו.

בן בסט זה פשוט לא.

גאה להיות חסר מושג.

את הבנאדם היחידי בפורום הזה שטען כל הקיץ שבן בסט פחות מתאים למכבי מטוטו לא הייתי מכנה לעולם חסר מושג :)

אבל אני כן חושב שנקודתית אתמול ( ובטח לאור מסקנות וסרמיל ) היה נכון יותר טקטית לפתוח עם פחות קשר. לאתגר קצת את ב"ש, להוציא אותם מהשבלונה בה נוח להם. לתת להם קצת תכדור להוציא אותם מהמערך והעמדות. להוציא את ההגנה שלהם למעלה, לתת לפאיוביץ' וסוארז להניע כדור ואז לעשות מלכודות ולהעיף מהר קדימה על המהירות של טבח וזהבי מול הגנה גבוהה.

לצערי היה נרטה שאלישע ידע בדיוק מה מחכה לו והעמיד יופי של מערך מול זה. הוציא ממכבי תעוקץ ואמר "שאיגיבור ומיטרוביץ' ינצחו אותי".

פחות מטריד אותי הקטע של שלושה קשרים מול רעננה, כל זמן שזה עובד כנראה שזה נכון, מטריד אותי הקבעון הזה מול קבוצות שהוכח שזה פחות עובד מולן.

ושוב, חוכמה בדיעבד.

פאקו בעניי איש מקצוע אדיר. אדם עם ערך מוסף מטורף למערכת. איד אמיץ ופוטנציאל עצום. אבל הוא חייב להוסיף קצת ערמומיות סוזאית לרפרטואר שלו בשביל להפוך להכי גדול שהיה פה.