Jump to content

להרים את הראש או לקבור את הקבוצה

Sawyer

Recommended Posts

א. כי כל המנויים של בלומפילד באים

ב. יש גג

ג. אנשים שלא יושבים ב11 יכולים לבוא לגוש ולעודד

התכוונתי שלא כל המנויים בבלומפילד באים ***

חייבים לשנות את מיקום היציעים. להעביר את 7 ליד 11 ולהעיף את 10 כי זה ביזיון אף רחד לא יושב שם

לא מאמין בחלוצים או לא מאמין בבדש ובן בסט? יש הבדל

לא מאמין בחלוצים,לא מאמין בשיטה שיש בה חלוץ מרכזי וזהבי מאחוריו.

הוא לא ישן בלילה אם הוא ישחק עם 2 קשר אמצע,ערן מעליהם ודור טב"ח בכנפיים וחלוץ.

לא מאמין בחלוצים,לא מאמין בשיטה שיש בה חלוץ מרכזי וזהבי מאחוריו.

הוא לא ישן בלילה אם הוא ישחק עם 2 קשר אמצע,ערן מעליהם ודור טב"ח בכנפיים וחלוץ.

עשה את זה מול בית"ר ונראינו כמו כלום

פאקו פשוט הורג אותנו לפעמים.

מעבר להחלטות ההזויות ולהתעקשות הכל כך בלתי מובנת על איגייבור, הוא פשוט החריב כל דבר טוב בקבוצה הזאת.

משחק הלחץ כמעט לא קיים העונה, ההגנה לא מסודרת, ואפילו בתחום הכושר הגופני והפיזיות שכל כך דיברו עליו, מכבי לא מראה איזה משהו יוצא דופן העונה.

זה מתסכל. הקבוצה, כמו הקהל, לא ממשת את הפוטנציאל העצום שלה ולא משתמשת נכון בכלים שיש לה.

פאקו חייב לעשות בדק בית, להבין דבר ראשון שהוא טועה (כי בינתיים הוא לא מבין וזה מטריף), ולראות איך הוא מחזיר את העוצמה לקבוצה הזאת לפני שיהיה מאוחר מדי

המאמן שלך לא מאמין בחלוצים? או שאין לך כאלו.

אני הולך על אופציה ב'.

עולם אחר.

בחייאט סויר,לנו מכבי תל אביב אין חלוצים?

אתה מתחיל לשקר את עצמך.

בחייאט סויר,לנו מכבי תל אביב אין חלוצים?

אתה מתחיל לשקר את עצמך.

3 חלוצים כשאחד פצוע והחלוץ בכושר הטוב ביותר הוא בדש, אז כן, אני מעדיף את זהבי בשפיץ.

מעבר להחלטות ההזויות ולהתעקשות הכל כך בלתי מובנת על איגייבור, הוא פשוט החריב כל דבר טוב בקבוצה הזאת.

משחק הלחץ כמעט לא קיים העונה, ההגנה לא מסודרת, ואפילו בתחום הכושר הגופני והפיזיות שכל כך דיברו עליו, מכבי לא מראה איזה משהו יוצא דופן העונה.

זה מתסכל. הקבוצה, כמו הקהל, לא ממשת את הפוטנציאל העצום שלה ולא משתמשת נכון בכלים שיש לה.

פאקו חייב לעשות בדק בית, להבין דבר ראשון שהוא טועה (כי בינתיים הוא לא מבין וזה מטריף), ולראות איך הוא מחזיר את העוצמה לקבוצה הזאת לפני שיהיה מאוחר מדי

אתה פשוט הזוי, איגיבור היה הכי טוב במגרש אתמול (חוץ מבן ביטון).

האמת, שבניגוד לאחרים פה אני לא מרגיש שמכבי עייפה או לא נחושה, אני פשוט חושב שהיריבות שלנו נהיו יותר טובות (מאבדות פחות נקודות מול הקטנות).

גם אם תקח את אלברמן וראדי של העונה של אוסקר אני לא בטוח שתצליח להתמודד בכזאת עליונות כמו אז, יש לנו תחרות העונה ואם לא נביא שוברי שיווין בינואר, התחרות תהיה עד הסוף.

ב״ש וק״ש הם קבוצות טובות עם אמצע חזק מאוד שמולם אלברמן ראדי מיטרוביץ לא מראים עליונות כלשהי, מה גם שהסגל הוכן בשביל אוסקר, ולפאקו תפיסת עולם קצת שונה (זהבי חלוץ).

סה״כ אנחנו 4 נקודות ממקום ראשון, שהורידו לנו 4 נקודות ואנחנו עדיין רחוקים מאוד מהפלייאוף (עד אז הכל משחקי אימון).

אתה פשוט הזוי, איגיבור היה הכי טוב במגרש אתמול (חוץ מבן ביטון).

האמת, שבניגוד לאחרים פה אני לא מרגיש שמכבי עייפה או לא נחושה, אני פשוט חושב שהיריבות שלנו נהיו יותר טובות (מאבדות פחות נקודות מול הקטנות).

גם אם תקח את אלברמן וראדי של העונה של אוסקר אני לא בטוח שתצליח להתמודד בכזאת עליונות כמו אז, יש לנו תחרות העונה ואם לא נביא שוברי שיווין בינואר, התחרות תהיה עד הסוף.

ב״ש וק״ש הם קבוצות טובות עם אמצע חזק מאוד שמולם אלברמן ראדי מיטרוביץ לא מראים עליונות כלשהי, מה גם שהסגל הוכן בשביל אוסקר, ולפאקו תפיסת עולם קצת שונה (זהבי חלוץ).

סה״כ אנחנו 4 נקודות ממקום ראשון, שהורידו לנו 4 נקודות ואנחנו עדיין רחוקים מאוד מהפלייאוף (עד אז הכל משחקי אימון).

פאקו נראה לי קצת כמו אחד שמפחד לקחת סיכונים מיותרים ולא מעז. ( לא יודע למה דור פרץ לא משחק, בטח שאתמול הוגו לא שיחק )

הטעות הכתי גדולה נגד באר שבע זה "לשלוט" באמצע.

ראינו את זה בשני המשחקים נגדם. זה ממש לא מפריע להם זה אפילו עוזר לצורת המשחק שלהם.

כי הם בראש ובראשונה קבוצה שמבקיעה ביציאה מהירה קדימה ולא בהנעת הכדור המסודרת.

זה מאוד בולט אפילו מול קבוצות קטנות בוסרמיל בסוף הגולים שלהם מגיעים מנייחים או מתפרצות.

אם יש לפאקו חיסרון זה שהוא כנראה לא שם מספיק דגש טקטי על היריבות.

מאמן טקטיקן יותר היה עולה פחות קשר ומכניס את באר שבע למקום שלא נוח להם בו - להחזיק בכדור.

ואז אנחנו היינו מוצאים את קו ההגנה שלהם יותר קדימה ומפרקים אותם עם המהירות של טבח וזהבי.

אני אוהב מאןד את פאקו כאישיות ואיש מקצוע אבל בשלושת המשחקים הגדולים עד היום הוא לא הצליח לתת למכבי יתרון טקטי. חייבים להגיד את האמת.זה לא עניין של העזה לדעתי זה יותר עניין של ערמומיות.

בניגוד לסוזה הוא לא מספיק ערמומי.

הטעות הכי גדולה נגד באר שבע זה "לשלוט" באמצע.

ראינו את זה בשני המשחקים נגדם. זה ממש לא מפריע להם זה אפילו עוזר לצורת המשחק שלהם.

כי הם בראש ובראשונה קבוצה שמבקיעה ביציאה מהירה קדימה וחא בהנעת הכדור המסודרת.

זה מאוד בולט אפילו מול קבוצות קטנות בוסרמיל בסוף הגולים שלהם מגיעים מנייחים או מתפרצות.

אם יש לפאקו חיסרון זה שהוא כנראה לא שם מספיק דגש טקטי על היריבות.

מאמן טקטיקן יותר היה עולה פחות קשר ומכניס את באר שבע למקום שלא נוח להם בו - להחזיק בכדור.

ואז אנחנו היינו יוצאים מהר קדימה ומפרקים אותם.

אני אוהב מאןד את פאקו כאישיות ואיש מקצוע אבל בשלושת המשחקים הגדולים עד היום הוא לא הצליח לתת למכבי יתרון טקטי. חייבים להגיד את האמת.זה לא עניין של העזה לדעתי זה יור עניין של ערמומיות.

בניגוד לסוזה הוא לא מספיק ערמומי.

מעבר לזה, אני חושב שההרכב אתמול היה טוב, כי פאקו צפה (וגם אני) שב"ש תשחק התקפי ועם קו הגנה גבוה, ובצורה הזאת זהבי יכול לשחק כחלוץ בהצלחה. אבל, מהרגע שהוא ראה שהוא טעה וב"ש משחקת עם קו הגנה נסוג, אפשר היה בקלות לוותר על אחד הקשרים ולהכניס את בדש או בן בסט, אפילו לפני המחצית. פאקו לאורך העונה (חוץ מבמחזור השני נגד רעננה) לא כל כך מגיב למה שהולך במגרש אלא נותן לדברים לזרום. אתמול לפחות, זה היה בעוכרנו.

לפעמים זה נראה לי כאילו יש מחולל טקסטים שמחבר משפטי ביקורת גנריים שלא קשורים למציאות.

פאקו נראה לי קצת כמו אחד שמפחד לקחת סיכונים מיותרים ולא מעז. ( לא יודע למה דור פרץ לא משחק, בטח שאתמול הוגו לא שיחק )

במחזור הקודם מולם פאקו הוציא את קרלוס גארסיה כדי לנצח תמשחק

אז אל תרשום שטויות

בבקשה אל תוזילו את הדיון לרמת פאקו פחדן פאקו בונקריסט. זה הכי רחוק שיש מהמציאות.

הוא הולך בלי חלוץ כי אין לו ממש חלוץ לסמוך עליו ולא כי יש לו פלקאו על הספסל שהוא מפחד לשחק איתו.

במצב הקיים כרגע בסגל הוא צריך לחפש פתרונות יצירתיים. כרגע אני מרגיש שהוא עוד לא הצליח להביא פתרון מתוך הקבוצה.

אז יש את ינואר לנסות להביא פתרון מבחוץ, אבל אסור לשים את כל הביצים שם, חייבים גם מהסגל הקיים למתוא פתרונות. שוב..דור פרץ, רייכרט, לא נופלים מאלבראדי בכושרם הנוכחי.

אם נגזר עלינו לאבד את האליפות העונה בגלל חוסר מזל שופטים ביזיוניים ובית דין מושחת לפחות הייתי שמח שנתחיל את חילופי הדורות ולא נחכה לעונה הבאה. יש מקומות שתחושת המיצוי זועקת.

בבקשה אל תוזילו את הדיון לרמת פאקו פחדן פאקו בונקריסט. זה הכי רחוק שיש מהמציאות.

הוא הולך בלי חלוץ כי אין לו ממש חלוץ לסמוך עליו ולא כי יש לו פלקאו על הספסל שהוא מפחד לשחק איתו.

במצב הקיים כרגע בסגל הוא צריך לחפש פתרונות יצירתיים. כרגע אני מרגיש שהוא עוד לא הצליח להביא פתרון מתוך הקבוצה.

אז יש את ינואר לנסות להביא פתרון מבחוץ, אבל אסור לשים את כל הביצים שם, חייבים גם מהסגל הקיים למתוא פתרונות. שוב..דור פרץ, רייכרט, לא נופלים מאלבראדי בכושרם הנוכחי.

אני משוכנע במאה אחוז שדור פרץ הוא הקשר הכי איכותי בקבוצה היום כמכלול. יש לו הכל מהכל והוא חייב לקבל הרבה יותר דקות כקשר.

גם רייכרט שווה הזדמנות בהרכב בעיניי.

אני משוכנע במאה אחוז שדור פרץ הוא הקשר הכי איכותי בקבוצה היום כמכלול. יש לו הכל מהכל והוא חייב לקבל הרבה יותר דקות כקשר.

גם רייכרט שווה הזדמנות בהרכב בעיניי.

גם אני. כל מה שחסר להם זה קילומטראז'. האיכות שם. כמובן שצריך לעשות הכל בהדרגה ולא להפיל עליהם את כל הנטל, אבל צריך להתחיל לתת להם יותר דקות. זה יחסוך לנו את חבלי הלידה בעונה הבאה.

דווקא בגלל שפאקו נתפס בעניי כמאמן אמיץ ואיש מקצוע מטורף שאצלו הנון בולשיט מעל הפוליטיקנ ( ולא אלישע בונקריסט גנב דעת) אני מצפה ממנו ללכת בכיוון הזה.

במחזור הקודם מולם פאקו הוציא את קרלוס גארסיה כדי לנצח תמשחק

אז אל תרשום שטויות

מה הקשר למה שרשמתי בוא תסביר לי..

מה הקשר למה שרשמתי בוא תסביר לי..

"פאקו נראה לי קצת כמו אחד שמפחד לקחת סיכונים מיותרים ולא מעז. ( לא יודע למה דור פרץ לא משחק, בטח שאתמול הוגו לא שיחק )"

יכול להיות שהבנתי אותך לא נכון,

אבל מהמשפט הזה אני מבין שהוא לא מעז לשחק התקפית(כי רק זו הסיבה למה לא ניצחנו תמשחק)

"פאקו נראה לי קצת כמו אחד שמפחד לקחת סיכונים מיותרים ולא מעז. ( לא יודע למה דור פרץ לא משחק, בטח שאתמול הוגו לא שיחק )"

יכול להיות שהבנתי אותך לא נכון,

אבל מהמשפט הזה אני מבין שהוא לא מעז לשחק התקפית(כי רק זו הסיבה למה לא ניצחנו תמשחק)

אז לא הבנת נכון.

התכוונתי לזה שהוא די תקוע במערך שלו ובשחקנים מסוימים ולא לוקח סיכונים. ( למרות שלדעתי לשחק עם דור פרץ זה לא סיכון אלא דבר שחייב להתבצע, החילוף של ראדי החלש והכבוי הרג אותנו )

cosmic, מחליף את נוסא בהובאן?

אני כן. בעיניים עצומות.

ועוד שיחק לידו דחליל כמו גל אראל.

שחקן על לליגה שלנו.

שם את הובאן ליד נוסא. אחד שיודע להוציא לפועל ולעשות את המעבר מהכנה להתקפה בצורה נפלאה, השני עושה לחץ בלתי פוסק על שחקני הקישור.

איזה יעלה הרבה, הילד חגג 32 לפני שבוע.

יש לו עוד שנה וחצי לשחק כדורגל ברמה הזו.

כמו שאמרתי פה לפני כמה שבועות, זו לא רכישה של מועדון עם חשיבה לטווח רחוק כמו מכבי.

זה רכש שמתאים לקבוצה שרוצה אליפות כאן עכשיו, ופאק כל השאר. בדיוק כמו הרכישה של פריצה בינואר של לפני שנתיים.

קוסמיק אתה לא יכול להביא לפה זרים בני 21-27 שהם באמת טובים אלא אם כן תוציא הרבה כסף או שתמצא איזה שחקן בהשאלה/שחקן כשרוני שהתפספס ולא מצא את מקומו באחת הליגות באירופה .