Jump to content

להרים את הראש או לקבור את הקבוצה

Sawyer

Recommended Posts

אני מבין לגמרי מאיפה אתה בא באטי, וכמו שאתה מכיר אותי, אני ממש לא אופתע אם לא נזכה באליפות העונה.

דיברתי על זה כל הקיץ.

עדיין, אני מסתכל על היריבות שלנו, ואני לא מזהה אצלן דרייב שאני לא מזהה אצלנו.

טוטו זה להכריע את הסיפור לטובתנו ברמת ה +6. גם אם לא יגיע, אני חושב שיש לנו בסגל את הפתרונות כדי להיות

פייבוריטים במירוץ הזה.

אני מבין לגמרי מאיפה אתה בא באטי, וכמו שאתה מכיר אותי, אני ממש לא אופתע אם לא נזכה באליפות העונה.

דיברתי על זה כל הקיץ.

עדיין, אני מסתכל על היריבות שלנו, ואני לא מזהה אצלן דרייב שאני לא מזהה אצלנו.

אני חושב שזה קיים אצל ב"ש.

אם הם לא לוקחים - זה רק אלישע.

בלי להיות אובר דרמטי יש צורך ברענון הקישור + חלק מההגנה עוד מאמצע שנה שעברה.

לא הייתי מוותר על אלברמן כל כך מהר אך יש לקצר את דק' המשחק שלו לטובת דור פרץ.

מיטרו ונוסא לדעתי האישית בלבד לא יכולים לשחק ביחד בלי לדרוך אחד לשני על האצבעות.

בלם צעיר מחליף שגארסיה יעשה לו חפיפה כי הוא כבר בדרך החוצה.

פריצה חייב לשחק כי הוא ה9 (האמיתי) היחידי שלנו בסגל ששווה הרכב אצלנו. אם הוא לא משחק לא משום שהוא פצוע אז צריך להגיד יפה שלום.

את כל זה אמרתי לפני שהתחילה העונה.

עוד משהו זה שהתפקוד של זהבי לדעתי צריך מדי פעם גם חלוץ שיגנוב את תשומת הלב של ההגנה, אבל מעל הכל זה מיכה וטבח לא נכנסים מספיק לאמצע ומבצעים חילופי תפקידים תוך כדי משחק.

החומר עייף אבל עדיין גורם לב״ש הנחושה להעיף כדורים ליציעים בפאניקה.

לא יודע, לפי מה שאני ראיתי, במחצית הראשונה לחצנו אותם כמו פסיכים בחצי שלהם.

אני טענתי בקיץ שמכבי, כדי באמת להשתפר כקבוצה, צריכה ארבעה שחקנים חדשים ברמת ההרכב, מינימום.

בפועל קיבלנו אחד.

עדיין, אני חושב שעל אף שהשדרה המרכזית של הקבוצה שבעה (קרלוס-ייני-אלברמן), היא שווה עוד אליפות אחת.

וואו מה שתיקו בבית עשה לאנשים פה. אם מכבי כובשת ב10 דקות הראשונות עכשיו היינו רואים פה את ההוא מסאות'פארק ליד המחשב

ואם גארסיה מקבל אדום, ואם ב"ש היו מבקיעים מאחד המצבים שלהם, ואני לא אוסיף פה את האם על בנאדו.

עד כמה שזה נשמע הזוי, אחרי שהפסדנו בוסרמיל הייתי הרבה יותר אופטימי ממה שאני אחרי המשחק היום.

מכבי עדיין הכי טובה. אבל הפער הוא לא כמו לפני שנה או שנתיים, הוא פער שעם קצת מזל ב"ש וק"ש יכולות לסגור. בלי התלהבות ויעילות במשחק או אפילו לא קיים.

לא יודע, לפי מה שאני ראיתי, במחצית ראשונה לחצנו אותם כמו פסיכים בחצי שלהם.

אני טענתי בקיץ שמכבי צריכה ארבעה שחקנים חדשים ברמת ההרכב מינימום.

בפועל קיבלנו אחד. עדיין, אני חושב שעל אף שהשדרה המרכזית של הקבוצה שבעה (קרלוס-ייני-אלברמן), הם שווים

עוד אליפות אחת.

ההבדל ביננו לב"ש

זה שהקבוצה שלהם מאוד רוצה קחת אליפות או לסיים מעלינו

ואצלנו שחקנים כבר שבעים

אגב, ממי אתה יודע מפחד, מק"ש או ב"ש?

לא יודע, לפי מה שאני ראיתי, במחצית ראשונה לחצנו אותם כמו פסיכים בחצי שלהם.

אני טענתי בקיץ שמכבי, כדי באמת להשתפר כקבוצה, צריכה ארבעה שחקנים חדשים ברמת ההרכב, מינימום.

בפועל קיבלנו אחד.

עדיין, אני חושב שעל אף שהשדרה המרכזית של הקבוצה שבעה (קרלוס-ייני-אלברמן), הם שווים עוד אליפות אחת.

עם לחץ לא כובשים.

מה עוזר להרוויח כדורים בקישור אם הם לא הולכים לחלק הקדמי במהירות?

עם לחץ לא כובשים.

מה עוזר להרוויח כדורים בקישור אם הם לא הולכים לחלק הקדמי במהירות?

אני חושב שהכדורים זזים קדימה דווקא לא רע. לא מושלם אבל בהחלט ברמה מספקת.

הבעיה שמיכה וזהבי היו חלשים מאוד.

לא שמתי לב לבעיית כיבושים במשחקים קודמים - זו העונה שכבשנו בה הכי הרבה ביחס לכמות המשחקים ב 20 שנים האחרונות (תקן אותי אם אני טועה).

מסכים שחסר לנו חלוץ תשע ברמת הטוטו. גם בלעדיו, אני מאמין שבדש בכושר טוב יכול להספיק.

ההבדל ביננו לב"ש

זה שהקבוצה שלהם מאוד רוצה קחת אליפות או לסיים מעלינו

ואצלנו שחקנים כבר שבעים

אגב, ממי אתה יודע מפחד, מק"ש או ב"ש?

אני לא יודע מה הם רוצים, אני יודע מה אני רואה מהם בפועל.
איך אתה מודד נחישות קבוצתית ? על בסיס האבוקות ביציע והגרפיקות בפייסבוק ? או על פי מה שקורה במגרש ?
בשני המשחקים מולם העונה אני רואה את מכבי נושכת, ושורטת את ב״ש במרכז השדה עד שהם נחנקים.
אתה מנצח אותם ברוב המאבקים הפיזיים.
זו מבחינתי נחישות.
ק״ש יותר מרשימים אותי מהם.

נילאש גם היום שיחקת טוב, המשחק התפתח באופן שונה כי באר שבע באה להסתגר ולהפתיע אותך במתפרצות. ב20 דקות הראשונות ראיתי מכבש וקבוצה שהיא במרחק 2 נקודות ממך לא מצליחה לחבר 2 פסים.

פערי האיכות לא תלויים רק בנו להזכירך, ב"ש עשתה חיזוק משמעותי ודי פגעה ברכש. עדיין היה ברור מאוד מי האדון ומי הדבשת.

אתה ממש לא חייב את טוטו,אתה חייב לסמוך יותר על בן בסט

שיפסיק כבר עם ה3 קשרים ומצידי שיעלה 2 בדמות דור פרץ ובן רייכרט

שתיהם מעולים גם אם לא מוכנים להודות בזה

שתיהם רעבים להצלחה,דור פרץ הרבה פעמים מריץ את ההתקפה מהקישור ובן רייכרט יודע להיות גרזן שצריך

מעצבן שהמאמן שלנו הולך עם הראש בקיר והוא ממש לא הולך לשנות את המערך כי מה שיש עכשיו זה הדבר היחיד שהוא כנראה מאוד מוכשר בו,רק הבעיה שזה לא מערך לקבוצה שולטת במגרש,זה אחלה מערך לק״ש אולי

נילאש גם היום שיחקת טוב, המשחק התפתח באופן שונה כי באר שבע באה להסתגר ולהפתיע אותך במתפרצות. ב20 דקות הראשונות ראיתי מכבש וקבוצה שהיא במרחק 2 נקודות ממך לא מצליחה לחבר 2 פסים.

פערי האיכות לא תלויים רק בנו להזכירך, ב"ש עשתה חיזוק משמעותי ודי פגעה ברכש. עדיין היה ברור מאוד מי האדון ומי הדבשת.

בוא נעמיד את הדברים על דיוקם, אמרתי במפורש, מכבי שיחקה יותר טוב מב"ש היום. מכבי הקבוצה הכי טובה בליגה.

בקשר להיום, ה20 דקות הראשונות היו באמת טובות, אבל זה פחות או יותר נגמר שם עד ל10 דקות עם ההחמצה של הפנדל והקורה מהנגיחה של שחקן ב"ש. שאר המשחק היה יכול ללכת לשני הכיוונים.

חוץ מזה, חשוב לזכור שני דברים:

1. ב"ש, כמו כל קבוצה אחרת בליגה הזו, באה להסתגר ולצאת למתפרצות. להסתכל על מדד של שליטה וכ'ו זה לא רלוונטי, מה שרלוונטי זה כמות המצבים. גם שם היינו עדיפים, אבל אם לוקחים בחשבון שהיינו צריכים להיות בעשרה שחקנים מאמצע המחצית הראשונה, אז הפער לא גדול.

2. ב"ש מחרבנים במכנסיים מבלומפילד. כל מי שיש לו חברים שאוהדים את ב"ש בטח שמע את זה גם, הם אמרו שלא אכפת להם לא לנצח, העיקר שהמשחק לא ייגמר בעשר הדקות הראשונות. ראיתי את השמחה שלהם בסיום. אז גם כאן, קשה לקבוע עד כמה מכבי הייתה גדולה ועד כמה לב"ש רעדו הביצים בתחילת המשחק.

שוב, באופן כללי, כל מה שאמרתי הוא שמנסיוני ככה נראית עונת הדעיכה של קבוצה שרצה שנתיים-שלוש טובות ביחד. אתה יודע שהיא הכי טובה, אתה רואה שהיא הכי טובה, אבל עדיין היא מאבדת נקודות.

קוסמיק, לגבי נחישות, קשה למדוד נחישות. אבל יותר פשוט להגיד מתי אין נחישות. תסתכל על המשחק מול בית"ר, יש לך ספק שאם מדובר בדרבי או במשחק על ההעפלה לליגת האלופות אנחנו לא מקבלים את הגול הזה?

אני חס וחלילה לא בא בטענות לשחקנים. אבל זה טבעי שתהיה מין ירידת מתח כזו אחרי שתי עונות גדולות, זה קרה לקבוצות גדולות בהרבה.

נילאש אם תקרא שוב את הדברים שלי תראה שאני מסכים שאין במכבי את הנחישות והדרייב שאני רוצה לראות.

אגב, גם במרבית העונה שעברה לא ראיתי אותו. בעונה הראשונה בשושלת זה היה הפאקטור העיקרי לזכייה.

ובדיוק כמו שאמרת, זה טבעי ולחלוטין, אפילו לגיטימי.

כל מה שאני אומר, זה שאני לא מזהה נחישות כזו גם אצל ב״ש.

הם קבוצה סופר מוכשרת, עם הרבה איכות בכל העמדות. שום ערך מוסף.

קבוצה לא נחושה ועייפה, לא חונקת את היריב שלה, דיי אין דיי אאוט ובכל מגרש.

חסרה קצת איכות למעלה אבל אני חייב לציין ביחס לשתי המתמודדות האחרות-הן היו מתחלפות איתנו.

בש פוחדת מעצמה וקש חסרה איכות עוד יותר מאיתנו.

אנחנו בשליטה. על הגורל שלנו. אנחנו קבוצה יוזמת ומכתיבת קצב.

ובואו נהנה מהמסע. אין לנו חוזה לקחת אליפות תמיד אבל ניהיה שם עם שאגה.

בש פוחדת מעצמה וקש חסרה איכות עוד יותר מאיתנו.

אולי, אבל באותה מידה ב-2002/3 זה היה של חיפה מול הפועל האפורה ומכבי שפחדה מהצל של עצמה.

(אני עדיין חושב שאנחנו הפייבוריטים למען הסר ספק)

כשחושבים על זה זה ממש דומה. מכבי בתפקיד חיפה עם כל הישראלים הטובים ואחרי שתי אליפויות ברצף, קרית שמונה בתפקיד הפועל ה"אפורה היעילה", שהיא גם האלופה הקודמת, וב"ש בתפקיד מכבי עם כל ההתלהבות. אגב, גם אז חיפה פתחה את הליגה בצורה כמעט מושלמת ודעה בהמשך. אם זהבי חו"ח עוזב זה כמו יעקובו. טוב, אני מתחיל להלחיץ את עצמי.

זה זועק לשמיים ושקוף שצריך חלוץ בכושר

השאלה מה עושים משחררים את בן בסט ? נותנים לו לרוץ בהרכב ? נותנים לראדה ? או בכלל נותנים לבדש ?

פאקו צריך להחליט באיזה דרך הוא הולך . הדרך של 3 הקשרים וזהבי חלוץ לא תביא לנו אליפות . מאוד אופתע אם כן . לא נראה לי שנוסא, ניקולה, בן חיים ומיכה יבקיעו פתאום בקצב .

מקווה מאוד שפאקו יבין ששליטה באמצע לא מבטיחה שערים . בטח כשיש רק גולר אחד .

דעתי היא שצריך להתאבד על טוטו ולשחרר את עדן . חלוץ בקבוצה דומיננטית הוא מעולם לא היה ולעולם לא יהיה .

אולי, אבל באותה מידה ב-2002/3 זה היה של חיפה מול הפועל האפורה ומכבי שפחדה מהצל של עצמה.

(אני עדיין חושב שאנחנו הפייבוריטים למען הסר ספק)

כשחושבים על זה זה ממש דומה. מכבי בתפקיד חיפה עם כל הישראלים הטובים ואחרי שתי אליפויות ברצף, קרית שמונה בתפקיד הפועל ה"אפורה היעילה", שהיא גם האלופה הקודמת, וב"ש בתפקיד מכבי עם כל ההתלהבות. אגב, גם אז חיפה פתחה את הליגה בצורה כמעט מושלמת ודעה בהמשך. אם זהבי חו"ח עוזב זה כמו יעקובו. טוב, אני מתחיל להלחיץ את עצמי.

לא דומה בכלל. יעקובו עזב בינואר, חיפה שיחקה אירופה עד פברואר.

מכבי והפועל אז, הסתכלו לחיפה בעיניים בגלל זה.

מכבי שולטת בגורלה בכל משחק. חיפה נפלה מעייפות.

א. כי כל המנויים של בלומפילד באים

ב. יש גג

ג. אנשים שלא יושבים ב11 יכולים לבוא לגוש ולעודד

התכוונתי שלא כל המנויים בבלומפילד באים ***