Jump to content

נושא משחק מכבי תל אביב - הפועל באר שבע

oshri1992

Recommended Posts

קודם כל אנשים פה בפאניקה, אם אייגבור או זהבי היו שמים גול (והיו צריכים) אז הייתם מדברים אחרת לגמרי, אולי זה אפילו טוב שנגמר תיקו כדי להראות איפה אנחנו צריכים להשתפר.

לפאקו יש חלק גדול מאוד בתוצאה, עם ההרכב ללא החלוץ והחילופים המאוחרים.

נקווה שפאקו יקח את המשחק הזה כלקח ויעז יותר.

הרכב של פרץ נוסא זהבי מיכה טבח ועבב/בדש והמשחק היה נגמר אחרת.

חלק מהקשרים לא ברמה שאנו שואפים אליה כמו איינבינדר ומיטרוביץ.

אלברמן צריך לרדת לספסל במקום פרץ לאור אי התרומה ההתקפית בעליל.

בגדול - הכל טוב, שיחקנו לא רע והמצבים לא נכנסו תנשמו עמוק.

עוד דבר חיובי שאני לוקח מהמשחק הוא קצב והרמה שלו, חצי שעה ראשונה של המשחק היה בקצב מאוד מהיר ואם היו יותר קבוצות ברמה של ב״ש (שהפתיעו אותי מאוד היום ביכולת שלהם) הליגה הישראלית הייתה משתפרת כולה ומתקדמת גם באירופה.

זה זעזוע גדול מדי ובחיים לא יתנו לפרץ לפתוח במקום אלברמן

זה גם סתם להלחיץ את דור למרות שאני סופר מאמין בו וחושב שעם הזמן הוא יהיה באנקר אצלנו בהרכב .

החולשה של אלברמן נובעת נטו מהמערך הזיות הזה שלא עושה חסד עם אף אחד משחקני ההרכב. גם את זהבי זה הרג אתמול, מיכה וטבח לא באים לידי ביטוי, אין מי שיתן גולים, כל האמצע זה פקק של החיים ורק מפריעים אחד לשני במקום לפתוח תמשחק ולרוץ קדימה. שלא נדבר על החילופים.

שמישהו יתעורר שם כבר, פאקו, ג'ורדי או אנערף מי, במצב כזה גם רכש לא יועיל אם ממשיכים לשחק בשיטה שלא נראית כמו כלום ושום דבר.

מסכים.

כתבתי על הקישור בנושא מקביל.

הוא מרגיש עייף וחסר רעיונות. רחוק מהדומיננטיות והעוצמה של העונות האחרונות. אלברמן מביך.

ועדיין אתה מגיע למצבים ויותר דומיננטי מהיריב בכל משחק עד היום.

בסוף אין מי שישים את הכדור בשער. אז אנחנו מתלוננים שהקישור לא מספיק מייצר ביחס לעבר, אבל הוא עדיין יצר מספיק בשביל להכריע אם היה לנו עוד שחקני הכרעה. יש לנו אחד. עליו אנחנו קמים ונופלים. .כמו שראינו היום הוא אנושי. הוא לא יכול להביא את זה לבד.

9 בכושר יכול להיות או טוטו, או חלוץ זר. לצערי אם יגיע משהו (ולא יגיע) זה יהיה שכטר.

באמת בבקשה שלא שכטר.

אני איתך, אבל מדובר בעוד אחד שג׳ורדי חרמן עליו מרוב סירובים.

אני לא רואה את מכבי משלמת 800 אלף יורו + שכר לתמוז אחרי הנפילה עם בן בסט, וגם לא רואה את פריצה משוחרר, ככה שזה או שכטר או כלום.

אני איתך, אבל מדובר בעוד אחד שג׳ורדי חרמן עליו מרוב סירובים.

אני לא רואה את מכבי משלמת 800 אלף יורו + שכר לתמוז אחרי הנפילה עם בן בסט, וגם לא רואה את פריצה משוחרר, ככה שזה או שכטר או כלום.

בכל מקום כתוב שתמוז כנראה ישוחרר בחינם כי לקבוצה שלו אין שקל, אם זה יקרה אז הגעה שלו היא הגיונית לחלוטין.

בכל מקום כתוב שתמוז כנראה ישוחרר בחינם כי לקבוצה שלו אין שקל, אם זה יקרה אז הגעה שלו היא הגיונית לחלוטין.

לא ישחררו אותו בחינם אפילו עם כל הבעיות שלהם, זה שחקן שראו ברומניה שהוא טוב, יש שם כסף לקבוצות ואם יש התעניינות בישראל זה כבר סוגר את הסיפור של השחרור בחינם.

אבל הסעיף שחרור שלו לא הכי גבוה בעולם, 800 אלף דולר(כ 640 אלף יורו), מאמין שאם באמת ג'ורדי רוצה אותו הוא כרגע מנסה להוריד את פטרולול ל 300-400 אלף יורו שזה כלום כסף בימים אלו, פלוס משכורת של 300 אלף לעונה לתמוז זאת תיהיה העלות בערך.

להביא את שכטר היום זה לזרוק את העונה לפח.

הוא מחזק את הכנף אבל עדיין משאיר אותנו בלי חלוץ אמיתי.

אז אני מוכן בכיף לחיות עם מיכה באגף בשביל חלוץ אמיתי.

מניח שאם שכטר בכל זאת מגיע זה בעיקר מסמן שטב"ח בדרך החוצה.

להביא את שכטר היום זה לזרוק את העונה לפח.

הוא מחזק את הכנף אבל עדיין משאיר אותנו בלי חלוץ אמיתי.

אז אני מוכן בכיף לחיות עם מיכה באגף בשביל חלוץ אמיתי.

מניח שאם שכטר בכל זאת מגיע זה בעיקר מסמן שטב"ח בדרך החוצה.

שחקן כנף ? אלירן עטר.

אבל אני לא רוצה שחקן כנף...

אני רוצה חלוץ.

ועדיין, אם הייתי רוצה שחקן כנף, שכטר טוב מאלירן.

עד לפה הייתי איתך לגמרי, לאורך כל הדיון.

אין לנו מה לעשות עם שכטר. 9 הוא לא, כשחקן כנף אין לו דריבל מרשים ואיבד את המהירות מהפציעות(אלא אם מישהו עוקב אחריו ויודע אחרת).

זה לחזור על הטעות עם עדן, עוד SS שמחפש לעצמו עמדה מאז פטירתו של ה442.. אם כי התמקם די חזק באגף ימין.

בכל מקרה, עדיף כבר להשקיע יותר בטוטו ולקבל שחקן בפורמה בעמדה שאנחנו צריכים. טוטו בן 26, בדיוק 3 שנות שיא לתת לנו.

לגמרי milc.

ועדיין, לא הייתי פוסל את שכטר כי אנחנו לא יודעים מה קורה מאחורי הקלעים בגזרת טב"ח/ערן/פריצה/ בן בסט. משהו בטוח קורה שם לפחות ברמת המחשבה קדימה.

אבל שכטר כרכש "שובר שיוויון" זה תפיסה שגויה כרגע.

יש שני שחקנים שלהביא אותם למכבי בעת הזאת יצור פער על הליגה: ורמוט וטוטו. הראשון לא אפשרי.