Jump to content

ביתר ת"א רמלה - מכבי ת"א, יום רביעי 14.1 בשעה 21:00

barda272

Recommended Posts

הקסם של הגביע... זה כמו שאומרים שהקסם של הכדורגל זה הטעויות של השופטים. אפשר ורצוי להתקדם. יש ביקוש של הרבה אוהדים להיות שם ולא לסבול מול שלמה שרף בטלויזיה, אז לגיטימי להעביר למגרש שראוי לארח כמות כזאת של אנשים ב2015. תודה רבה ושיוציאו כרטיסים בהקדם בבקשה.

זו קבוצה קטנה שפעם ב... תזכה לארח קבוצה גדולה אצלה בבית וכזאת שרוצה לארח שם, גם אני בעד יותר צופים ויותר קהל. אבל מגיע להם לארח שם. בטח כשמדובר בגביע.

בחייך, הם חרמנים על לעבור למושבה בערך פי שמונה מאיתנו. וגם אם לא, לנו לא מגיע לסבול כדי שלהם יהיה טוב. מילא אם זה היה מפעל של בית חוץ, אבל זה לא.

מה יותר חשוב לבית"ר ת"א?

1. לעבור שלב בגביע ולעשות סנסציה.

2. להכניס סכום שיחזיק אותה לפחות לכל אורך העונה הקרובה + חלון העברות.

אני מהמר על 2.

לא יודע עד כמה הם חרמנים להעביר את הביתיות. אבל בהגרלה הם יצאו כמארחים, אז ברור שתיהיה להם עדיפות.

שוב, אני מסכים שהם צריכים כסף ולנו כאוהדים זה יצא טוב כל העסק של העברת הביתיות. אבל לדעתי, מגיע להם לארח בבית שלהם.

למה מגיע להם לארח? מה הם עשו? יצאו ראשונים בכדור? יש פה משהו מאוד לא ספורטיבי כשקבוצה מקבלת יתרון כזה משמעותי. ובאותה מידה אני חושב שכל עוד זה מפגש יחיד אז גם אם אנחנו נארח, צריך לתת חצי מבלומפילד לאורחת.

לא סתם הרבע גמר השנה יהיה בפיילוט של בית חוץ. יש עוד אנשים שקולטים שצריך להתקדם. לדעתי צריך להיות משהו דומה בספרד. נוקאאוט בית חוץ עד הגמר ושהוא יהיה באיצטדיון נייטרלי ומתאים בהתאם לזהות המשתתפות(בספרד אאלט האצטדיון נקבע מראש ולא בהכרח נייטרלי). אבל זה גם פחות קריטי גם אם חיפה נגיד תשחק בסמי עופר בגמר כל עוד היריבה תקבל כמות זהה של מקומות, העיקר בית חוץ עד הגמר.

אבל זאת השיטה אצלנו בארץ ועם זה נתמודד.

הלוואי שיהיה שינוי של בית חוץ. אבל זה מה שיש כרגע והם צריכים לארח בבית.

אני בדעה כמו שלך ומייחל לרגע שיגיע היום בו יחליטו לשנות פה כמה דברים, בין היתר מה שציינת.

אני בעד שיעיברו ושנגיע למושבה (או איפה שלא יהיה) באלפים. שלא תבין לא נכון.

כל מי שבעד להעביר את המשחק כדי שנוכל להגיע באלפים.

אני מניח שהייתם בצד של באר שבע בעונה שעברה והיינו אמורים להעביר את המשחק נגדם לרמת גן בשביל חגיגת כדורגל?

כל מי שבעד להעביר את המשחק כדי שנוכל להגיע באלפים.

אני מניח שהייתם בצד של באר שבע בעונה שעברה והיינו אמורים להעביר את המשחק נגדם לרמת גן בשביל חגיגת כדורגל?

אתה מניח לא נכון אחי, אין קשר. בליגה לכל קבוצה יש את משחקי הבית שלה והיא תארח שם, זה דבר ראשון. דבר שני, לא ברור איך יצא לך אצטדיון רמת גן וחגיגת כדורגל במשפט אחד שהוא לא ציני.

אני מקווה שמי שכותב פה שזה לא בסדר להעביר את המשחק, הוא לא מדבר מאינטרסים אישיים כמו לגור ברמלה?

בפ"ת יותר אנשים יזכו להגיע, אני בטוח שאם הם היו משחקים בשכונה, אף אחד לא היה אומר שצריך להזיז לאצטדיון אחר, הסיבה היחידה זה כמות המושבים ולא שום דבר אחר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.