Jump to content

סיכום הזכייה בגביע הטוטו מול מכבי חיפה אחרי צפיה בש.ח | תואר ראשון!

Sawyer

Recommended Posts

זו כבר הפכה להיות מסורת

שחקן של חיפה מנסה לעשות פאול על שחקן של מכבי ויוצא על אלונקה

*קובי מויאל

*דקל קינן

האמת שבמקרה הזה ממש כאב לי על קובי מויאל, הוא ממש מירר בבכי ולא היה נעים לראות את זה, הוא לא איזה בן זונה כמו דקל קינן או שי אבוטבול ובאמת שאני לא מאחל לאף שחקן נורמלי את ההרגשה שלו אתמול.

האמת שלי אישית כואב לראות כל שחקן עם פציעה כזאת או דומה, זה מעל לכדורגל, זה סבל נוראי לפי מה שאנשים מתארים במשך חודשים.

יש אולי שחקן או שניים שאם אני אראה את זה קורה להם אני אשמח קצת בלב, חוץ מהם מבאס.

דור מיכה שינה את המשחק לגמרי

הוא אחד השחקנים החשובים במערך של מכבי

דור פרץ ששיחק קשר אחורי היה טוב מאוד, הוא לא בלם וחבל שהוא מבוזבז שם יש לו גם מסירות יפות והוא דוחף קדימה!!

בן רייכרט יש לו יכולת כדרור לא רעה והפתיע לטובה, אבל יחד עם זאת, כדרר יותר מדי...

ברק יצחקי לא שיחק ולא ברור למה!!

דווקא נוסא איגיבור היה אחד הטובים במכבי אולי אני עיוור אבל היה לו הרבה דברים יפים והרבה כדרורים לאט לאט מוריד חלודה גם בשליטה כדור וגם במסירות שלו

דור מיכה שינה את המשחק לגמרי

הוא אחד השחקנים החשובים במערך של מכבי

דור פרץ ששיחק קשר אחורי היה טוב מאוד, הוא לא בלם וחבל שהוא מבוזבז שם יש לו גם מסירות יפות והוא דוחף קדימה!!

בן רייכרט יש לו יכולת כדרור לא רעה והפתיע לטובה, אבל יחד עם זאת, כדרר יותר מדי...

ברק יצחקי לא שיחק ולא ברור למה!!

דווקא נוסא איגיבור היה אחד הטובים במכבי אולי אני עיוור אבל היה לו הרבה דברים יפים והרבה כדרורים לאט לאט מוריד חלודה גם בשליטה כדור וגם במסירות שלו

מספיק כבר להתנצל כל פעם שמישהו חושב שנוסא שיחק טוב, יש לו כבר מעל חמישה משחקים שלפחות בקישור הוא השחקן המוביל ומרגיש האיכותי ביותר, הוא במגמת שיפור אדירה וכל מי שלא מבין עכשיו יבין אח"כ, אולי זה יקח חודשיים, אולי זה יקח שנה.

פיקנטריה מחצית

האוהד שלנו מנצח בפנדלים (רמה גבוה) ומבקש לבעוט את גם את הכדור השלישי למרות שזה לפרוטוקל ומסיים עם שלישייה.

מת לדעת איזה ניצוצות אתם רואים מרייכרט.. דווקא דן היה טוב היום.

היו לו כמה פעולות יפות הוא פשוט צריך ללמוד לא להתמזמז עם הכדור יותר מדי ואו שיבעט או שימסור

קישור של דור פרץ ונוסא יכול להפוך את המרכז מגרש שלנו לכלך מהיר וחכם, מת לראות

ברק

עמב"ה, טיבי, קרלוס, ייני

פרץ, נוסא

זהבי

טב"ח, מיכה

פריצה/בנבה