Jump to content

2014 סיכום שנה שכולה צהובה

הנדון

Recommended Posts

את ה-3:2 של זהבי ראיתי בבית. בדקות האחרונות של המשחק איבדתי את זה לגמריי.

זה התחיל ב-2:1 של הפועל שגרם לי לשבור חגורה שהייתה בסלון כי העפתי אותה לרצפה.

ב-3:2 של זהבי צרחתי כמו מפגר. השכן מלמטה עלה לשאול מה קרה ואם הכל בסדר.

אותו דבר בערך רק שלי יש שכן אוהד הפועל שבפנדל של דמארי התחרפן, צרח צעק והוא יודע שאני גר מולו ושומע הכל, מה שאני ועוד חבר עשינו לו אחרי הגול של זהבי הוא לא ישכח בחיים להערכתי, אולי גם כל השכונה עם הצעקות חח

אותו דבר בערך רק שלי יש שכן אוהד הפועל שבפנדל של דמארי התחרפן, צרח צעק והוא יודע שאני גר מולו ושומע הכל, מה שאני ועוד חבר עשינו לו אחרי הגול של זהבי הוא לא ישכח בחיים להערכתי, אולי גם כל השכונה עם הצעקות חח

אני ראיתי את זה עם חבר אוהד חיפה שעשה לי את המוות בפנדל של דמארי וב3-2 כבר סיימתי על הרצפה של החדר בלי יכולת לדבר. מהרגעים האלו שבא לך לצעוק בכל הכוח אבל אתה לא מסוגל להוציא מילה

הגול של ה3-2 זה לא רק הרגע הגדול של השנה אלא הרגע הגדול בכל הזמנים מבחינתי. אורגזמה שלא חוויתי בחיים וכנראה גם לא אחווה עוד לעולם. אחרי שעה כשהתחלנו לצאת מהיציע כולם היו תמימי דעים - שבוע הבא לא באים, צריך לפרוש בשיא. זה לא יהיה יותר טוב מזה.

ברור שבאנו.

להוציא כל מה שרשמת שהיו ללא הספק הרגעים הגדולים השנה.. בשבילי זה ברק יצחקי והמספרת...

כשיצחקי עלה לעשות מספרת והכדור פרפר ברשת.. האיצטדיון היה שקט לחלוטין וכולם תפסו את הראש ולא מאמינים שהם ראו שער אדיר.. אני לא זוכר שקט כזה באיצטדיון במשחק ביתי של מכבי אחרי גול שלנו.. גם אני הייתי בשוק ותפסתי את הראש בלי להבין אם זה הזייה או באמת קרה..

להוציא כל מה שרשמת שהיו ללא הספק הרגעים הגדולים השנה.. בשבילי זה ברק יצחקי והמספרת...

כשיצחקי עלה לעשות ומספרת והכדור פרפר ברשת.. האיצטדיון היה שקט לחלוטין וכולם תפסו את הראש ולא מאמינים שהם ראו שער אדיר.. אני לא זוכר שקט כזה באיצטדיון במשחק ביתי של מכבי אחרי גול שלנו.. גם אני הייתי בשוק ותפסתי את הראש בלי להבין אם זה הזייה או באמת קרה..

אל תתבאס עליי, אבל תמיד כל דיבורי ה"היה שקט לרגע" במצבים כאלה הם טובים בשביל המיתוס.

לא היה שם שקט ולא כלום. רואים את זה בכל וידאו אפשרי, בין אם מהשידור ובין אם מהיציעים.

משהו שלא מוערך מספיק בשוויון של זהבי באותו דרבי זה הקנאק ששומעים שהכדור פגש את הרשת כאילו שמעת את ליבם של הקומוניסטים נשבר

אצלי היה 5 בבוקר והערתי את כל העולם בערך. חזרתי בערב מהעבודה והאישה הכינה ארוחת ערב רק לעצמה כדי להראות לי מה היא חושבת.

אל תתבאס עליי, אבל תמיד כל דיבורי ה"היה שקט לרגע" במצבים כאלה הם טובים בשביל המיתוס.

לא היה שם שקט ולא כלום. רואים את זה בכל וידאו אפשרי, בין אם מהשידור ובין אם מהיציעים.

חלילה להתבאס, אני לא מדבר על דקה שלמה שהיה שקט, היו 2-3 שניות הראשונות אחרי השער שכולם תפסו את הראש והיו בשוק, ראיתי את זה ביציע אצלי וכמובן אחרי השנייה וחצי של העיכול כולם צרחו יש.. מסכים שתחלוק עליי בעוד הרבה מקרים טובים כאלה.. שכן ירבו :whistling:

אני דווקא זוכר את זה הפוך, צעקת יש משולבת ביווו ברגע הראשון, ואז תפיסת ראש עם שקט יחסי למשך כמה שניות

גם כשייולד לי הילד הראשון אני לא אשמח כמו בגול של זהבי, הרגע הכי גדול שהיה לי עם מכבי.

מי שמכיר אותי יודע שאני לא בחור קטן ואיכשהו עפתי בבלומפילד איזה 5 שורות קדימה, פתאום מצאתי את עצמי על הרצפה כשמיליון אנשים סביבי ואף אחד עדיין לא מעכל את מה שראינו באותו רגע.

משהו שלא מוערך מספיק בשוויון של זהבי באותו דרבי זה הקנאק ששומעים שהכדור פגש את הרשת כאילו שמעת את ליבם של הקומוניסטים נשבר

אתה מדבר על הפנדל של ה2-2 נכון?

אחרי זה בדש בא והפציף שוב את הרשת ושמעו עוד קנאק

אני בבית אחרי הצרחות בגול השלישי שאל זהבי פשוט התחלתי לצחוק. לא ידעתי איך לעכל את זה. בשום רגע של המחצית השנייה לא היתה הרגשה שאנחנו ננצח. הם ניסו לשבור אותנו כל המחצית, הבקיעו כמעט ברגע האחאון, והפסידו.

באמת שאין דרך יותר טובה לתאר מה שהלך שם מאשר "אלוהים יושב לו על הכתף".

הייתי ב 3-2 ובאמת הרגע שזהבי דהר קדימה למסירה של בדש וגלגל את הכדור בצורה הכי מושלמת בעולם לפינה הרחוקה הוא אחד הרגעים הכי מרגשים שיצאו לי לראות, אבל עם כל הכבוד לדרבי הזה, דווקא הרביעי של ראדי שחרר אצלי בגוף כל כך הרבה תחושות ורגשות ששמות את הדרבי הזה במקום הראשון מבחינתי.

יש כאן כמה יוזרים שלא הבינו שהגול של ערן הוא ככל הנראה הרגע הכי עוצמתי שהם יחוו אי פעם עם מכבי. לא נכתב התסריט שיעפיל על זה.

הכי כיף היה לחוות את הגול של זהבי בשער 13 מטר מהאדומים....

לצעוק/לצחוק עליהם בתוך הפנים תוך כדי שהם בורחים שבורים מחוץ ליציע

עם כמה שהפיינל פור היה כיף והיו חגיגות מרגשות

הדרבי 3-2 פשוט לא ראה אותו ממטר

אני פאקינג התחלתי לבכות מאושר בבית אחרי עשרות צרחות ונשכבתי על הרצפה לא האמנתי שזה אמיתי

ה3-2 זה משהו שאי אפשר להסביר

שער 11, אני זוכר שישר חשבתי שהובלנו כבר 2-1 ממהפך קולאוטי ובסוף היה להם תביצים להשוות

ואמרתי זה אופי של אליפות חייבים לעשות פה משהו..

לא עברה שניה וכבר תיקו

ואז זהבי מקבל כדור מצד שמאל שלי (שער 11)

מגלגל אותו לאט לאט לאט לאט לרשת ואתה מבין ש3-2 ונראה לך שהכדור עדיין מתגלגל

ואתה חירש ומים עפים עלייך ואתה מוצא את עצמך בכלל מחוץ ליציע וטל בן חיים וסוזה רצים אלייך באטרף

מי שלא היה שם לא יבין.

הייתי ב 3-2 ובאמת הרגע שזהבי דהר קדימה למסירה של בדש וגלגל את הכדור בצורה הכי מושלמת בעולם לפינה הרחוקה הוא אחד הרגעים הכי מרגשים שיצאו לי לראות, אבל עם כל הכבוד לדרבי הזה, דווקא הרביעי של ראדי שחרר אצלי בגוף כל כך הרבה תחושות ורגשות ששמות את הדרבי הזה במקום הראשון מבחינתי.

סלח לי אבל איך אפשר להשוות בכלל? באמת זה מגוחך בכלל לכתוב את זה באותו משפט.

לא יכול להיות תסריט יותר חזק מזה, לא היה כאן אלמנט אחד שאני אומר וואלה ואם זה היה אז בכלל...

לא שאין מישהו שמדקלם את זה אבל גם שאני מקליד זה נשמע כמו חלום:

דרבי חוץ, אתה בעשרה שחקנים, איבדת יתרון עוד במחצית הראשונה, עושים עליך פיו פיו, שוכבים עליך, ורמוט מוכשל דמארי כובש, אתה משווה מהפעולה ההתקפית הראשונה שלך מזה 40 דקות עם חילוף, פנדל מושלם, שוב לחץ והחמצות באדום,

אתה מאבד כדור 30 שניות לסיום למען השם, חוטף אחרי 15 יתברך שמו לעד, שתי מסירות ושבריר שנייה של מבט זהבי חותם את ה8 דקות האלה.

יותר גדול מזה? באמת?

4:59

האורגזמה היחידה שיותר גדולה מזאת שחוו אוהדי מכבי בגול של זהבי היא זאת של הבחורה שזיינת בדוגי תוך כדי שאתה רואה את המשחק.

שום דבר לא ישתווה לאופוריה של ה-4-0 מבחינתי. בשלישי של זהבי אנשים חגגו, ברביעי של ראדי אנשים לא האמינו.

לתת 4-0 במה שהיה אמור להיות משחק עונה, בתצוגה הכי טובה של מכבי שראיתי בחיי, עולה על כל מהפך בחוץ.

אלחנדרו קינג, אני אגיד לך למה הדרבי 4 הרבה יותר עוצמתי עבורי.

בדרבי הזה היה בקהל רעב שהתבשל במשך ארבע שנים. ארבע שנים ארורות של הפסדים והשפלות. של כל פעם לבוא עם תקוות לדרבי ולחזור הביתה בדיכאון. ואז הגיע הדרבי הזה ובעצם שינה הכל, זה דרבי שהוא אבן פינה בהיסטוריה של מכבי, לא פחות!

בדרבי 3-2 סבלתי במשך 90 דקות. גם כשהובלנו בהתחלה הם החזיקו יותר בכדור והמשחק היה די מאוזן. היכולת שלנו הייתה בינונית עד רעה ברוב המשחק. במחצית השנייה עברנו את החצי אולי פעמיים. ניצחנו בפוקס מטורף שקורה פעם במיליון שנה והרבה בזכות יכולת מנטלית של השחקנים שלנו. אבל אני מעדיף לנצח לעד 4-0 עוצמתי ומהדהד מאשר לגנוב ניצחון במקריות מוחלטת בשנייה האחרונה.

ושוב, זה עניין סובייקטיבי. לך זה ככה, לי זה אחרת.