Jump to content

הערב, 19:30 - גמר גביע הטוטו נגד חיפה

צהבי

Recommended Posts

אני דווקא חושב קאם נשחק איתם בעדינות וניתן להם פוזישן וגם אם נוביל לא ננסה לשחוט אותם זה יכול לשחק לטובתנו. הם יחשבו שהם יכולים להתמודד איתנו בכדורגל וככה בעוד שבועיים ישחקו פתוח וניתן להם בראש. מצד שני ברור לי שברגע שנבקיע אני ארצה עוד אחד ועוד אחד היום.

חיפה תפתח בטירוף כמו כל משחק נגדנו. אסור לספוג שער מוקדם שיעביר את הלחץ עלינו.

לא יודע מה אתכם, לי ממש לא מזיז שזה גביע הטוטו, מבחינתי כל משחק עם אחת מהגדולות זו מלחמה.

במיוחד שקיימת אפשרות לקבור אותם עמוק יותר ממה שהם עכשיו ולחגוג גביע עליהם.

לא קשור לנושא

אבל שאלה שעלתה לי לראש כל השבוע אם חיפה תעמוד לדין על הגלילים לראש של קליימן

ו..וואלה מסתכל בהזמנות לבית דין ואין שום דבר ...אייך לאזעזל זה מוחלק ככה??( קיוותי לרדיוס בטדי)

נב

מכבי עומדת על איחור לעלייה למגרש נגד רעננה

אם ננצח אותם זה יוריד להם את כל אפקט החלפת המאמן. הדבר היחיד שאני חושש ממנו מבחינת חיפה זה הטירוף שהם יבואו אחרי החלפת מאמן

לא קשור לנושא

אבל שאלה שעלתה לי לראש כל השבוע אם חיפה תעמוד לדין על הגלילים לראש של קליימן

ו..וואלה מסתכל בהזמנות לבית דין ואין שום דבר ...אייך לאזעזל זה מוחלק ככה??( קיוותי לרדיוס בטדי)

נב

מכבי עומדת על איחור לעלייה למגרש נגד רעננה

90387 23/09/2014 ליגת Winner מכבי תל אביב 21/09/2014 הפועל רעננה איחור של קבוצה בעליה למגרש (אשם) 23/09/2014

??????????

23/9?????????

90387 23/09/2014 ליגת Winner מכבי תל אביב 21/09/2014 הפועל רעננה איחור של קבוצה בעליה למגרש (אשם) 23/09/2014

??????????

23/9?????????

68 91247 ליגת Winner מכבי תל אביב מכבי תל אביב 28/12/2014 הפועל רעננה איחור של קבוצה בעליה למגרש 31/12/14 16:00

68 91247 ליגת Winner מכבי תל אביב מכבי תל אביב 28/12/2014 הפועל רעננה איחור של קבוצה בעליה למגרש 31/12/14 16:00

איפה אתה רואה את זה אחי?

http://football.org.il/Association/LawSystem/Pages/DiciplineLocateCourtDecision.aspx

האחרון שאני רואה זה מ24/12

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הרבה עבודה יש להם, "מסכנים"

41 91210 ליגת Winner הפועל באר שבע גורדנה רועי, שחקן, הפועל באר שבע 22/12/2014 בית"ר ירושלים פגיעה בשחקן יריב 31/12/14 17:00

זומן

זה הפנייה המפגרת שלהם כדי שיבטלו את ההרחקה?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הרבה עבודה יש להם, "מסכנים"

41 91210 ליגת Winner הפועל באר שבע גורדנה רועי, שחקן, הפועל באר שבע 22/12/2014 בית"ר ירושלים פגיעה בשחקן יריב 31/12/14 17:00

זומן

זה הפנייה המפגרת שלהם כדי שיבטלו את ההרחקה?

חחחחח קלטת כמה דיונים .....וכן זה כיאלו "העירעור" שלהם....אבל ראבק אייך הקסקט לא על הגרדום

אני נוסע ממערב ראשון עם אוטו ריק. מישהו רוצה להצטרף תמורת השתתפות סימלית בדלק? או לחילופין יש לו מקום לבנאדם אחד ברכב?

שלחו פרטית

אני נוסע ממערב ראשון עם אוטו ריק. מישהו רוצה להצטרף תמורת השתתפות סימלית בדלק? או לחילופין יש לו מקום לבנאדם אחד ברכב?

שלחו פרטית

fanzone?