Jump to content

אלירן עטר חתם בהפועל?

Moti

Recommended Posts

בואו רגע נהיה יותר חכמים ממה שמנסים למכור לנו. אם תשימו לב, בזמן האחרון ישנו אתר ספציפי שנקרא ynet שדואג שאלירן עטר כל הזמן ישאר בתודעה שלנו. האתר הזה כל הזמן מתמיד בהצגת הסיטואציה אך ורק מהצד של עטר ולא מהצד של מכבי. מכאן ניתן להסיק שכנראה ישנו גורם כלשהו שקרוב מאוד לכתב הספורט של ynet, שדואג כל הזמן לעצב לנו את הדעה בכל בנוגע ליחסי עטר- מכבי.

הדבר השני שקורה, זה שלאורך כל הסיטואציה ישנם אוהדים מסויימים, שבמקרה קרובים מאוד לגורם בכיר שקרוב לאלירן עטר, שפתחו בקמפיין להחזרתו. אותם אוהדים היו מעורבים מאוד במכבי בתקופות הכי חשוכות של המועדון. המועדון היה חולה מאוד בין ביתר בגלל מעורבותם של אותם אוהדים. כשג'ורדי הגיע למכבי, כאיש מקצוע שבא כדי לרפא את המועדון מאותם אוהדים וגורמים שניסו לנהל אותו, הוא עבד נורא קשה, אך כולנו ראינו ורואים שהדרך היא בריאה ונכונה. מה שלא האמנו שיקרה קרה, מכבי הופכת למקצועית בכל מובן והיא מחלימה.

מה שקורה בחודשים האחרונים הוא שהמחלה מנסה שוב לפרוץ, וג'ורדי לא מוכן לתת לזה לקרות. אלירן עטר הוא לא העניין פה, המחלה והגורמים מסביבה היא הבעיה. כישנם אנשים שמנסים לקבוע למועדון מה יקרה ועל הדרך מנסים לעשות קופון כמו שעד לא מזמן היו רגילים שיקרה, ג'ורדי עומד מולם ולא מוכן לתת לזה לקרות.

האמת שלפעמים זה מתחיל להגעיל אותי מה אבי מסוגל לעשות

שכח לגמרי מה הוא היה בשבילי

בשבילנו*

מי ששילם 35 מיליון שקל "עמלות סוכנים" בתקופתו כמאמן יכול לעשות הכל. זה מזמן כבר לא מגעיל.

סומך על ג'ורדי. לא היה כמוהו במכבי.

חבר'ה עזבו, אני חותם לכם עכשיו שאלירן עטר יישאר בצרפת עד סוף העונה.

טביב ישלם חצי מיליון דולר על כרטיס ושכר של 300 אלף יורו?

הפועל ישלמו סכומים כאלה כשיש להם גנן בן 70 שלא מקבל משכורת כבר שנה? (לפי ברקו).

היחידה שיכולה להביא אותו בסכומים האלה היא באר שבע, וגם אלונה לא להוטה להביא אותו, השחקן מחמם ספסל כבר שנה וחצי.

במכבי אין לו מקום עם כל שחקני ההתקפה שלנו.

שימו לב שכל מה שקורה כאן הוא נטו להלחיץ את מכבי וג'ורדי. רק מזל שמכבי היום לא נכנעת ללחץ תקשורתי.

אני מאוד אוהב את אלירן, אבל לצערי אין לו מקום במכבי ועם האגו שלו בחדר הלבשה, עדיף שלא יבוא.

אין ספק שהכתבה הזאת מוזמנת. יותר מזה, עטר וסוכנו פשוט מנסים להפיל את האשמה על מכבי כדי שהאוהדים לא יאשימו אותם אחר כך אם ילך לשחק בהפועל.

כן אין ספק שהצעד הכי טוב שאפשר לעשות לפני מעבר להפועל תל אביב הוא להצהיר בראיון "רציתי לשחק במכבי ורק בגלל XXX אני לא שם"

רביד לא אכפת לו איך הוא יוצא מבחינת הפועל כי עוד לא נסגר כלום שם

אלירן רוצה מכבי . זה ידוע . מה לעשות שאנשים שמנהלים את המועדון הזה החליטו שהוא לא צריך לחזור . בצדק או לא אפשר להתווכח .

המטרה של אלירן בראיון הזה היא לצאת בסדר .

בואו רגע נהיה יותר חכמים ממה שמנסים למכור לנו. אם תשימו לב, בזמן האחרון ישנו אתר ספציפי שנקרא ynet שדואג שאלירן עטר כל הזמן ישאר בתודעה שלנו. האתר הזה כל הזמן מתמיד בהצגת הסיטואציה אך ורק מהצד של עטר ולא מהצד של מכבי. מכאן ניתן להסיק שכנראה ישנו גורם כלשהו שקרוב מאוד לכתב הספורט של ynet, שדואג כל הזמן לעצב לנו את הדעה בכל בנוגע ליחסי עטר- מכבי.

צינפח ונמני. היה קשה לעלות על זה.

כן אין ספק שהצעד הכי טוב שאפשר לעשות לפני מעבר להפועל תל אביב הוא להצהיר בראיון "רציתי לשחק במכבי ורק בגלל XXX אני לא שם"

מזכיר לי מישהו..

הדבר השני שקורה, זה שלאורך כל הסיטואציה ישנם אוהדים מסויימים, שבמקרה קרובים מאוד לגורם בכיר שקרוב לאלירן עטר, שפתחו בקמפיין להחזרתו. אותם אוהדים היו מעורבים מאוד במכבי בתקופות הכי חשוכות של המועדון. המועדון היה חולה מאוד בין ביתר בגלל מעורבותם של אותם אוהדים. כשג'ורדי הגיע למכבי, כאיש מקצוע שבא כדי לרפא את המועדון מאותם אוהדים וגורמים שניסו לנהל אותו, הוא עבד נורא קשה, אך כולנו ראינו ורואים שהדרך היא בריאה ונכונה. מה שלא האמנו שיקרה קרה, מכבי הופכת למקצועית בכל מובן והיא מחלימה.

מה שקורה בחודשים האחרונים הוא שהמחלה מנסה שוב לפרוץ, וג'ורדי לא מוכן לתת לזה לקרות. אלירן עטר הוא לא העניין פה, המחלה והגורמים מסביבה היא הבעיה. כישנם אנשים שמנסים לקבוע למועדון מה יקרה ועל הדרך מנסים לעשות קופון כמו שעד לא מזמן היו רגילים שיקרה, ג'ורדי עומד מולם ולא מוכן לתת לזה לקרות.

הודעה גדולה ולטעמי מדוייקת.

הוא עושה לנו זהבי, רק מהצד השני.

אלירן לא יעשה שום דבר בלי הכוונה של הסוכן שלו ובכלל אני בספק לגבי האמינות של ynet ושל התקשורת בכלל, אז קחו דברים בפרופורצייה כי אף אחד פה לא יודע מה מתנהל מאחורי הקלעים וטוב שכך.

אלירן עטר ביקש לעזוב את מכבי, ג'ורדי הסכים ודאג לתחליפים מקצועיים. זאת עבודתו.

אלירן לא הגיע לאן שרצה וחשב שהוא יכול להגיע כשביקש לעזוב, ומצא את עצמו מגיע לקבוצת תחתית בליגה הצרפתית.

הכשלון היה ידוע מראש לטעמי.

לאלירן נפתחה עכשיו אופצייה לברוח מהחור שהוא תקוע בו, הוא חשב שמכבי תרצה בו בחזרה, אך מה לעשות מכבי היא כיום מועדון מקצועני עם מנג'ר מקצועי שעושה את העבודה המקצועית שלו ודאג כבר לתחליפים של עטר ואין לו מקום לבצע פעולה לא מקצועית ולהחזיר את עטר עכשיו כדי לרצות את עטר וכמה אנשים שעוד חושבים שהם עדיין חלק ממכבי הלא מקצועית אליה נתנו להם גורמים מסויימים להשתייך בעבר ולהתערב בהחלטות מקצועיות של הקבוצה כי זה שירת את האינטרס של אותם גורמים.

עטר לא מוצא קבוצה, לא בארץ ולא בחו"ל, משיקולים כספיים ומקצועיים של קבוצות שכביכול מעוניינות בו בתקשורת. יש את האופצייה של הפועל, שאין לה כמובן כסף אבל תמיד מוצאת את האוהד הפראייר התורן שיממן לה חוזה לא הגיוני למצב שהיא נמצאת בו. לא ניראה לי שמקצועית עטר רוצה לבוא להפועל, אבל ניראה שהאופצייה הכביכול הזויה הזו היא האופצייה היחידה שלו כי הוא צריך לחזור לארץ, כי בחו"ל הוא לא מוצא קבוצה.

אם יילך להפועל לא יפריע לי כל כך, לא מצליחה להסביר את זה לעצמי. מצד שני ברור לי שגם זה כשלון ידוע מראש..וחבל שככה לבסוף תיזכר הקריירה שלו, ככישלון. כי פוטנציאל אדיר תמיד היה בו וראינו זאת במכבי. חבל בשבילו שהוא קיבל את ההחלטה השגויה וביקש לעזוב והרס לעצמו את הקריירה בבחירה שלו..

עטר השתדל, מהרגע שעזב לא להיגרר ולהיכשל בלשונו כנגד מכבי, כי רצה לחזור מתישהו בעתיד, לאחר הצלחה בחו"ל. "גורמים" מסביבו לא חשבו שהוא צודק ולא הפסיקו להתעסק בכך, למרות שמידע אישי, מאנשים שבאמת קרובים אליו ולמשפחותו ידוע שהוא ביקש והתחנן שלא יעשו זאת כי זה פגע בסיכוייו לחזור ובפרנסה של אבא שלו. את אותם גורמים זה לא עניין, עטר הוא לא האישו מבחינתם, עטר הוא בסך הכל עוד דרך לנסות ולהמשיך להתערב בניהול ובהחלטות מקצועיות, הם עוד לא הבינו שמאז שגו'רדי הגיע הפכנו לקבוצה מקצוענית שלא נותנת לאינטרסנטים להתערב באף החלטה. לא ניהולית, ולא מקצועית.

ניראה שעטר נשבר הבוקר והתראיין, אך מקריאה מרופרפת של הראיון אני בספק אם ראיון כזה אכן התקיים ישירות עם עטר ולא עם "גורמים" סביבו.
במידה וזה אכן עטר המרואיין, עצוב לי בשבילו שאותם גורמים הצליחו לשכנע אותו במחשבותיהם ורצונותיהם.
(לתקוף את חוסר מקצועיותו של ג'ורדי זה פחחחח אחד גדול)

אני עם ג'ורדי, ואתם?

נ.ב.

אלירן עטר :wub_anim:

לפעמים לא צריך לחשוב רק על עכשיו. עדיף לקנות את עטר היום בחינם או בכמה גרושים מאשר לקנות אותו או שחקן ברמתנו בפי 4 כסף בקיץ. זה נקרא הזדמנות...

יש מצב גם שגורדי רוצה אותו, רק לא רוצה להראות התלהבות שהמחיר שלו לא יעלה... בכל מקרה אין לו מה למהר כי הזכות הראשונית היא של מכבי

עטר זה מקרה קלאסי של איך עצות אחיתופל הורסות לשחקן את הקריירה.

תיקחו למשל את דור מיכה שבמקרה שלו עשו בשכל וחתמו על חוזה חדש כי לאירופה הוא לא מתאים כרגע ויש לו עוד לאן להתפתח במכבי ואם בעתיד ירצה לצאת לאירופה הוא יצא שהוא יהיה מוכן ומכבי לא תעמוד בדרכו.

עטר עכשיו יותר יקר למכבי מעטר בקיץ, אך ניראה שהאישו הוא לא כספי אלא מקצועי. מקצועית מכבי לא צריכה עכשיו את עטר. בקיץ זה כבר יכול להיות אחרת מבחינה מקצועית.

ראיתי עכשיו את ההודעה הפותחת את עמוד 10 (לא קוראת פה את כל התגובות), למה לקלל? הסוכן שלו עושה את העבודה שלו וזאת זכותו, סליחה עבודתו.
(אני רצינית, מאז שהוא לא במכבי, האנטי אליו קצת פחת ואין לי טענות לעבודתו כסוכן, וכפרשן הוא מצחיק אותי עם כל האינטרסים שלו חח)

רק שמישהו יספר לסוכן שלו שהגעה של עטר עכשיו למכבי, עלולה לפגוע בלקוחות טל בן חיים ודור מיכה. מקצועית.

למכבי אין צורך בחיזוק בהתקפה

מיכה, בן חיים, זהבי, בן בסט, פריצה, יצחקי, בדש

ליצחקי עוד יקח הרבה זמן לחזור,פריצה פצוע ואלי נקבל אותו לחודשיים אחרונים, בדש.. נו בחייאת, שלושתם מסיימים חוזה בקיץ.

בבסט יעבור לעמדה של זהבי כשזהבי יעבור בקיץ, את בן חיים ינסו למכור לחו"ל.

לא ברור איך לא מנסים להחזיר את אלירן...

ועוד משהו בנוגע לנימני. ניראה לי די ברור שנימני ועטר יודעים שבמכבי לא צריכים עכשיו את עטר. רק שנימני פשוט לא מוצא לעטר קבוצה והדרך הכי קלה של "גורמים" מסויימים היא להאשים את מכבי וג'ורדי בכך שנימני לא מוצא לעטר קבוצה.

פעם דברים כאלו היו מעצבנים אותי, כיום זה מצחיק אותי מצד אחד ועצוב לי על עטר מצד שני.

ליצחקי עוד יקח הרבה זמן לחזור,פריצה פצוע ואלי נקבל אותו לחודשיים אחרונים, בדש.. נו בחייאת, שלושתם מסיימים חוזה בקיץ.

בבסט יעבור לעמדה של זהבי כשזהבי יעבור בקיץ, את בן חיים ינסו למכור לחו"ל.

לא ברור איך לא מנסים להחזיר את אלירן...

להחזיר עכשיו את עטר שיישב חצי שנה ביציע כי אוליי נצטרך אותו בעונה הבאה?? מי אמר שזהבי ובן חיים יעזבו שניהם? וגם אם כן בטח יעדיפו להביא שחקנים צעירים יותר מעטר לעמדות הללו. (לדוגמא אלטמן משחק בעמדה של זהבי ועושה סימנים טובים שיכול לשמש כמחליף במקרה שזהבי יעזוב)

זה ניראה לך מקצועי?

מבחינת חיזוק בינואר, צריך חיזוק הגנתי, קודם כל לפניי הכל.

ואם פאקו חושב שיש לו בעיה בהתקפה, אז אוליי להביא לו חלוץ 9 כי זה ניראה מה שצריך בעקבות היעדרותו המרובה של פריצה.

ועוד משהו בנוגע לנימני. ניראה לי די ברור שנימני ועטר יודעים שבמכבי לא צריכים עכשיו את עטר. רק שנימני פשוט לא מוצא לעטר קבוצה והדרך הכי קלה של "גורמים" מסויימים היא להאשים את מכבי וג'ורדי בכך שנימני לא מוצא לעטר קבוצה.

פעם דברים כאלו היו מעצבנים אותי, כיום זה מצחיק אותי מצד אחד ועצוב לי על עטר מצד שני.

תגדירי לא מוצא לו קבוצה. יש 3 הצעות רשמיות מליגת העל.

אין הצעות כאלו, כי אם היו הצעות אמיתיות שכאלו, היו צריכים לפנות קודם למכבי בנוגע לזכות הראשונים שלה.

דיבורים, בעיקר בתקשורת, מאינטרסים, זה לאוו דווקא הצעות רישמיות או אמיתיות.

(להבועל אין באמת כסף או קבוצה שהוא יכול להשתלב בה מקצועית ולהצליח, איפה אלונה תשלב אותו עם מיליון שחקני ההתקפה שלה שכולם בכושר ועטר לא בכושר, גם לביתר אין מספיק כסף)

הא, וריימס לא פראיירים ולא ניראה לי שיוותרו על כסף שהם צריכים רק כדי להיות נחמדים לסוכן של עטר.