Jump to content

סיכום הניצחון על רעננה בנתניה אחרי צפייה בש.ח | ניצחון שכולו הפסד

Sawyer

Recommended Posts

אם זה היה קורה במרכז המגרש, לא רק שהוא לא היה שורק את זה.. גם היית מתעצבן אם הוא היה שורק את זה.

הכדור הגיע ליעדו ? תן יתרון להתקפה.

לפי החוק היבש שאתה לפתע כל כך נצמד אליו סוייר, האדום לזהבי בדרבי מוצדק.

לא נכון.

תקרא את החוק, זהבי לא תקף אותו.

לא נכון.

תקרא את החוק, זהבי לא תקף אותו.

ברגע שהוא בעט בו, המקרה הופך להיות כזה שנתון לפרשנות.

חלק יפרשו את זה כמגננה (לטעמי בצדק), וחלק כתקיפה.

בכל מקרה, זו לא הנקודה.

הנקודה היחידה שלי היא שהפנדל אתמול הוא לא מוחלט כפי שאתה טוען.

עצם זה שגם הדעות פה בפורום נחלקות (של אנשים שראו משחק כדורגל או שניים בחייהם) מראה לך שיש דברים בגו.

אביבו טוען שלטעמו זה הולך לכיוון השריקה 60-70% מהפעמים. מקבל.

מהניסיון שלי זה יותר לכיוון ה 30%, אבל זה כבר דיון הרבה יותר רלוונטי למקרה.

100% זה לבטח לא.

יבש, חוקה, 100%.

זה ש30 או 60 אחוז מהשופטים יטעו - זה משהו אחר.

בנימה זאת אני אעזוב את הפורום עד למשחק של ק"ש מול הפועל.

מצפה לראות מלא עמודים של אנשים שצועקים שהיה פנדל 100% וזהבי אלוהים.

(קצת לא נעים שהרסתי את הנושא שיחה אחרי המשחק לרק האם היה פנדל)

השאלה אם יש חוק יתרון בנגיעת יד ברחבה. הנגיעה הזאת הייתה בול כמו הנגיעה במשחק הקודם שמיטרוביץ בעט שם על מישהו. גם שם השופט לא שרק.

אגב, ההגנה התייצבה סוף סוף.

ישבתי בזווית של השופט והוא בבירור ראה שהכדור נגע ביד וזה היה פנדל של מאה אחוז . היה נראה כאילו אם בן חיים מחמיץ הוא שורק, ראו שהוא ראה ונתן יתרון . חייב לשרוק במצב כזה הכדור כבר עבר את השחקן ואז הוא נגע ושינה את המהלך וזה שהכדור הגיע לטבח לא אומר שזה לא פנדל , הוא היה מגיע אליו הרבה יותר טוב .

שופט מזדיין הרס את הרצף

ישבתי בזווית של השופט והוא בבירור ראה שהכדור נגע ביד וזה היה פנדל של מאה אחוז . היה נראה כאילו אם בן חיים מחמיץ הוא שורק, ראו שהוא ראה ונתן יתרון . חייב לשרוק במצב כזה הכדור כבר עבר את השחקן ואז הוא נגע ושינה את המהלך וזה שהכדור הגיע לטבח לא אומר שזה לא פנדל , הוא היה מגיע אליו הרבה יותר טוב .

שופט מזדיין הרס את הרצף

כמב שכאב לי על השיא של זהבי גם הוקל לי בסוף משחק...אתמול היה לזהבי 2 מצבים מעולים למסירה והוא העדיף ללכת לבד כדי לשבור תשיא....מעדיף שהוא יבעט כשצריך וימסור שצריך ועכשיו שהשיא נשבר הוא יהיה יותר חופשי בהרבה וההחלטות יהיו יותר "נקיות"

תמיד אחרי שמכבי מבקיעים גול הם מפסיקים לשחק

זה ככה אצל הרבה קבוצות, זה פסיכולוגי.

ברגע שהבקעת אז גם אתה מרגיש שזהו, את שלך נתת ואם ישאר ככה אז הנצחון שלך, וגם אחרי שהיתרון אצלך בכיס אתה מפחד לאבד את זה ,ולכן פחות נחשף מאחורה ומעדיף לנהל משחק מאורגן ופחות יומרני או יותר נכון יותר זהיר.

מעטות הקבוצות שאחרי שער ממשיכות באותו קצב כמו ריאל מדריד לדוגמה, כי שם השחקנים עצמם בעלי חשק ותיאבון מטורף להבקיע לא משנה מה וכמה..רונאלדו..בייל..בנזמה..איסקו..חאמס..זה שחקנים שגם יובילו 9 תמיד ימשיכו לחפש תעשירי ,יש עוד כמה בודדות כאלה. סך הכל טבעי לגמרי..

לא חשבתי על זה ככה... בכל מקרה אתה יכול להגיד לי איך מצטטים פה. אני משתמש ב tapatalk בפלאפון

פשוט תלחץ על ההודעה שאתה רוצה לצטט ואז יפתח לך חלון עם אפשרויות

אין בטענה שלא כל השופטים היו שורקים כדי להעיד על הפנדל.

כי פנדל היה.

אם כבר להיפך,

בעצם העובדה שהיה פנדל מתקיימות האמיתות הבאות:

הכדורגל בישראל מנוהל בידי כוחות המונעים מאינטרס חיצוני

תפקיד שופט בישראל אינו בהכרח לשמור על צדק ספורטיבי

הקהל הישראלי רגיל שעוול מוסרי או מקצועי מתבצע תחת עיניו

אתמול ראינו איך שלא נשרק לטובתנו פנדל

טרם החלטתי אם מוסרי או/ו מקצועי אבל כן העוול נגרם אתמול

רוב השופטים

השיפוט פה בארץ פשוט חרא.

אבל תאמת, סתכלו בחוץ גם לא משו ,כאילו אני רואה ליגה אנגלית למשל גם שם יש לא מעט טעויות

נגד ארסנל, נגד סיטי, נגד צ'לסי, וטעויות קריטיות כאלה שמשנות משחקים,והם גם בוכים על השיפוט. ותאמת שמעו אין הרבה מה לעשות ,כי בינינו הם סך הכל אנשים, הם משתמשים בעיניים ואמורים לקבל החלטה תוך כמה שניותאז הסיכויים הם לרעתם.

אין ברירה הפתרון היחיד זה יהיה כמובן לפעול על סמך מצלמות וטלוויזיה אבל יקח שנים עד שזה באמת יקרה..

רק אני חשבתי על זה שאם בבייב פוצע את ערן מתארגנת משלחת מיד אחרי המשחק כדי לשרוף לו את הבית?

נשבע לכם שאם היה קורה לערן משהו הייתי מחפש את הבבייב הזה ושובר אותו.

חוק יבש, לא חוק יבש - זה פנדל.

אם שופט לא שורק את זה הוא טועה/מוכר.

לגבי ההשוואה למרכז המגרש, על יד במרכז המגרש אפשר לתת יתרון. אם היד ברחבה, רק אם השחקן שמקבל את הכדור במצב לגול אפשר לתת יתרון- אחרת, פנדל.

חוק יבש, לא חוק יבש - זה פנדל.

אם שופט לא שורק את זה הוא טועה/מוכר.

לגבי ההשוואה למרכז המגרש, על יד במרכז המגרש אפשר לתת יתרון. אם היד ברחבה, רק אם השחקן שמקבל את הכדור במצב לגול אפשר לתת יתרון- אחרת, פנדל.

המצבים היחידים בהם אין יתרון זה פנדל או כרטיס אדום.

והיה פנדל, אמנם היד לא מרחיבה משמעותית את הנפח אבל היא מחוץ לצילינדר של הגוף ומסיתה את הכדור.

השופט טעה בגדול.

המצבים היחידים בהם אין יתרון זה פנדל או כרטיס אדום.

והיה פנדל, אמנם היד לא מרחיבה משמעותית את הנפח אבל היא מחוץ לצילינדר של הגוף ומסיתה את הכדור.

השופט טעה בגדול.

גם בכרטיס אדום יש יתרון, מסתבר. בחיפה-בית"ר בוקולי עשה עבירה של צהוב שני, השופט נתן יתרון לבית"ר ובסיום ההתקפה חזר להוציא לו צהוב שני ואדום.

גם בכרטיס אדום יש יתרון, מסתבר. בחיפה-בית"ר בוקולי עשה עבירה של צהוב שני, השופט נתן יתרון לבית"ר ובסיום ההתקפה חזר להוציא לו צהוב שני ואדום.

אז השופט טעה.

המקרה היחיד שאני יודע שיש יתרון באדום זה בגול.

ז"א, נגיד שחקן מול השער, בועט ושחקן נוגע על קו השער ביד והכדור בכל זאת נכנס והוא צריך לקבל צהוב שני/אדום.

אז יש גול ורק אז האדום..

ז"א, נגיד שחקן מול השער, בועט ושחקן נוגע על קו השער ביד והכדור בכל זאת נכנס והוא צריך לקבל צהוב שני/אדום.

אז יש גול ורק אז האדום..

שלילי.

השער אמור להיפסל.

שלילי.

השער אמור להיפסל.

כיוון שאתה מתבטא בנחרצות, האם תוכל למצוא סימוכין לטענות האלה? ניסיתי ולא מצאתי (לא אומר שאתה טועה, רק שאשמח להפניה לחוקה ונשמע שאתה מכיר אותה טוב).

כיוון שאתה מתבטא בנחרצות, האם תוכל למצוא סימוכין לטענות האלה? ניסיתי ולא מצאתי (לא אומר שאתה טועה, רק שאשמח להפניה לחוקה ונשמע שאתה מכיר אותה טוב).

הסימוכין שלי פוטר מהעבודה לא מזמן :)

(שופט במקצועו השני)

אבל אם צריך, נמצא גם לזה סימוכין.

אז יש גול ורק אז האדום..

שלילי.

השער אמור להיפסל.

החוק מדבר על "מניעת מצב ודאי לכיבוש שער".

לכן, אם לדוגמא שחקן עומד על קו השער והודף את הכדור עם היד - כרטיס אדום ופנדל.

אם השחקן הודף את הכדור עם היד לתוך השער - צהוב וגול.

אם השחקן הודף את הכדור עם היד לשחקן אחר שכובש - ניתן להוציא אדום ולתת פנדל, או צהוב ולאשר את השער (נתון לשיקול דעת, בעיקר תלוי בזמן ההשהיה עד השער).