Jump to content

יואב זיו

turgi

Recommended Posts

זיו אף פעם לא היה עילוי גדול וזה אפילו אנדרסטייטמנט שאני אומר שלא היה עילוי, אבל היה תמיד סביר עד העונה של אוסקר, משם כבר הגיע לגיל ששחקנים מעולים מתחילים לרדת ברמתם והוא שכל מה שהיה לו במשחק זה ארבע ריאות, ניידות במגרש ומהירות טובה לסגירה איבד את שלושת התכונות האלו נוכח הגיל, כרגע הוא פשוט שחקן שאני לא יודע אם היה מקבל הרכב בקבוצה שאפילו שואפת לפלייאוף עליון, לא מספיק טוב, מקווה שבסוף השנה נודה לו, נעשה טקס יפה על באמת כמה שנים יפות שהיו לו וניפרד, לא לרמה שלנו.

יואב זיו יודע את מקומו בסגל. בצד ימין משחק הקפטן שמעמדו לא מעורער ובצד שמאל משחק מגן הנבחרת, כשרון צעיר שמכבי בונה עליו.

ועדיין הוא מביא איתו ניסיון, רצינות והמון השקעה. זה לא אלי דסה, סתם אומר, שחקן צעיר שיתמרמר שהוא לא משחק וידליף דברים מחדר הלבשה. אלא שחקן בוגר ומנוסה שנותן את התחת שלו באימונים והוא נכס מבחינה חברתית.

לא פחות חשוב מלבנות את ההרכב שלך, צריך לדעת לבחור מי יהיו שחקני הסגל הרחב שלך.

יש לי המון כבוד ליואב. הוא נותן את התחת בשביל מכבי בכל שנייה שהוא על המגרש, והוא התמודד כמו גבר עם קללות וביקורת (לעיתים מוגזמת) לאורך השנים.

אבל, כל זה לא סותר את זה שהוא שחקן כדורגל פשוט לא טוב ושהוא נתן אתמול את אחת ההופעות הכי הזויות שזכורות לי בשנים האחרונות.

כל מילה.

די עם כל ההסתייגויות שנובעות מחוסר נעימות. הבנאדם לא משחק כדורגל כבר כמה שנים טובות. באופן אישי אני חושב שהוא אחד הזייפנים הגדולים בתולדות הענף. ניסה לעבוד עלינו כמה שנים( לא ראיתי שהוא מאחוריי, הייתי בטוח שהקשר סוגר, סגרתי לאמצע) ועובד על השופטים בכל משחק( אני בספק אם אי פעם אכן נעשתה עליו עבירה). נכון שהוא בחור טוב, אבל יש האומרים שגם אני.

באמת שהוא כבר לא ברמה של סגל במכבי. אנחנו כבר לא מועדון של מחוות למישאלובים שנלחמים. אנחנו צריכים מגן מחליף לגטימי.

מגן שמאלי פותח ב4 עונות אליפות.

פתח השנה ב8 משחקים שותף בערך מחצית בעוד 4.

כשהוא על הדשא ספגנו שלושה שערים בלבד שהגול של אצילי הוא היחיד שספגנו במשחק שהוא פתח בו. (2 מהם במצב של 4-0 נגד אשדוד (נכנס בדקה ה67) ואחד בדקה המיליון בגלל איגבור הילדה) - גול ל300 דקות. לעומת החורים של בן הרוש שהובילו אותנו למאזן ספיגה של גול למשחק

ראשון לכל כדור, שחקן הגנה מהסרטים.

תלמדו להעריך את הדברים החשובים, ולא איזה פס או דריבל של מגן, בטח שמציבים אותו בימין, ועדיין עשה עבודה הגנתית מושלמת.. אם מגן טוב התקפית זה לא עשירית גול. אם הוא לא טוב בהגנה זה חצי גול.

העיקר שאני זה שמרעיל פה תפורום הכפוי טובה הזה

אבי בנימין, ההשוואה שלך די מטומטמת... זה כמו שתגיד שבעונת 2012/13 אז ברק לוי היה יותר טוב מאניימה כי שהוא יצא לאליפות אפריקה ברק לא ספג בכלל במשחקים שהחליף אותו לעומת אניימה שכן ספג כששיחק

לא אמרתי שיואב המגן הטוב בעולם.. ולא בגלל הנתונים האלה הוא עדיף על עמב״ה. אבל 2 דפים ללכלך על מגן אחרי משחק שאפילו לא ספגנו בגללו ובכלל ספגנו שער וחצי העונה שהוא על המגרש, נראה לי קטנוני.. הבחור מגן. לא ספגנו. gg

וברק לוי שוער גדול יש לו מיקום מפחיד, וכן הוא גם לקח פנדלים חשובים באותה אליפות אפריקה. אגב גם השנה לברק לוי יש מאזן הרבה יותר טוב משל חואן. אבל זה לא חכמה גם ייני טוב ממנו

עזוב, תגיד תודה שעברנו את זה בשלום וגמור עם זה. מקבל משחק פעם בחודשיים נגד נמושות הליגה, הפעם הבעיה היתה שהוא היה צריך להיות מול נוואקמה. טוב שנגמר ככה.

צודק

בחור טוב, שחקן רע. מגיעים לו כבוד ואהבה על המנטליות שהוא מביא איתו, אבל זה לא מספיק ולא מצדיק מקום בסגל של מכבי.

לא אמרתי שיואב המגן הטוב בעולם.. ולא בגלל הנתונים האלה הוא עדיף על עמב״ה. אבל 2 דפים ללכלך על מגן אחרי משחק שאפילו לא ספגנו בגללו ובכלל ספגנו שער וחצי העונה שהוא על המגרש, נראה לי קטנוני.. הבחור מגן. לא ספגנו. gg

זה שלא ספגנו זה לא מבטל את זה שנוואקמה התעלל בו ושהיה לנו המון המון מזל.

וואקמה היה מתעלל בכל מי שהיה שם. השאלה כמה ואיפה

לגמרי. הציפיה התמוהה הזו למשחק מושלם מכל שחקן של מכבי היא מגוחכת. בסה"כ זיו היה בסדר גמור. לרבות סגירה אחת יוצאת מין הכלל בשביל המגן בצד השני (שנשרק עבורה פאול שלא היה). נרקנוואקמה הוא שחקן טוב, והיה צפוי שמשם יהיו בעיות. זיו אינו שחקן מושלם, כמו אף שחקן של מכבי. אפשר לעבור שחקן שחקן במכבי אתמול ולספור לו טעויות ולהסביר מדוע הוא היה השחקן הגרוע בסגל, אבל יש שחקנים שחסדו של הפורום נח עליהם, ויש כאלה שלא. למרבה הצער של זיו, הוא שייך לקבוצה השנייה. זה הכל.

אני חושב שאנשים פה ממש מגזימים בביקורת כלפיו, הוא עמד טוב בהגנה, תמך לא רע בהתקפה.

ולגבי נוואקמה, בדקות שנווקאמה שיחק באמצע אז זיו עשה הגנה טובה ביחס לסגירה כלפיו.

וכשהוא עבר לשחק בשמאל, אז אין מה לעשות, לצפות שהדריבליסט הכי טוב בליגה בפער לא יעבור אותו זה בקשה מוגזמת.

בסה"כ אני חושב שהיה לו משחק בסדר גמור ואנשים פה שופטים אותו על סמך דעה קדומה ולא על פי יכולת במגרש.