Jump to content

אני אוהב אותך

devil

Recommended Posts

אני לא אוהב לכתוב משפטים מפוצצים, אבל באמת שאין פה איך להימנע מזה, הבן אדם אל, באמת תודה על שמונה חודשים קסומים.

ללא ספק בין השחקנים הכי גדולים שדרכו על כר דשא בישראל וזה כבוד גדול במיוחד שאתה אצלנו בקבוצה, באמת מרגיש שזכיתי.

אולי זה קצת ינקה לו את הראש...

השופט צריך לתת את הדין על ה 3 דקות תוספת זמן. הוא לא מתבייש?

היו 6 חילופים, רק זה שווה 3 דקות, והפציעה של טב"ח והבלם שלהם זה עוד 2-3 דקות, לא כולל דברים אחרים (גם שחקן אחר שלהם נפצע בהמשך)

אוף :(

אני אוהב את ערן, הייתי הכי מבסוט בעולם כשהוא הגיע בינואר כי ידעתי שזה בדיוק השחקן שמכבי צריכה (לא הייתי מודע לגודל המפלצת)

ועדין סוף סוף זה נגמר, לפני שחלקכם פה יוצאים עלי, זהבי חשוב הרבה יותר כשהוא השחקן החשוב בקבוצה אבל בטח לא היחידי , אני מעדיף אותו מאוזן ביחס שערים בישולים (להבדיל אלפי הבדלות את די מיכה בכיוון השני) , עם הרבה יותר גולרים בכושר: בן בסט, בן חיים, בדש וחלוץ שבטח יגיע בינואר (אני מעדיף טוטו אבל יש לי תחושה שג'ורדי יבחר שכטר?)

אז ערן , שוב אתה ענק , את השיא שלך יקח הרבה זמן לשבור , אז תעשה מה שאתה עושה הרבה יותר טוב מלכבוש וזה להיות הווינר אולי הכי גדול שהיה פה ב 20 שנה האחרונות ותשבור שיא יותר חשוב ,

רצף אליפויות

דקה 75, התוצאה היא אחת אפס, ממה הייתם לחוצים יותר, שרעננה תעקוץ את השיוויון או שערן לא יבקיע?

נשבע שמדקה 70 אני ועוד כמה מסביב היינו יותר לחוצים שהוא לא יבקיע מאשר שוויון של רעננה מדקה 85 כבר את כל מי שהיה במגרש עניין רק דבר אחד ..