Jump to content

נושא משחק : הפועל רעננה-מכבי ת?א

צהובעולה

Recommended Posts

אמרתי שלא?

אבל תסכים איתי שזה לא קרוב לאלברמן של 2 העונות האחרונות.

בכל מקרה אני חושב שהוא גם מתחיל להשחק קצת, העובדה שהוא הקשר האחורי האמיתי היחיד בקבוצה זה בעיה (אולי חוץ מדור פרץ למרות שהוא קצת יותר על העמדה של מיטרוביץ'). צריך להגיע קשר אחורי אחד בקיץ, גם יעזור לנו מאד באירופה מול שחקני קישור הרבה הרבה יותר פיזיים ממה שיש אצלנו. איגיבור לבדו לא יכול להחזיק את הקישור שלנו.

מסכים שצריך להכין בקיץ אלטרנטיבה לאלברמן, בטח כדי להתמודד גם באירופה. לצערי אין ישראלי כזה כרגע וצריך לחפש זר. ובהתחשב שצריך גם חלוץ נוסף במקום פריצה (סליחה שורה) אז כדאי להמר על מרציאנו כדי לפנות מקום לזרים.

לגביי המשחק, רק את הנקודות אני לוקח מהמשחק הזה.

מסכים שצריך להכין בקיץ אלטרנטיבה לאלברמן, בטח כדי להתמודד גם באירופה. לצערי אין ישראלי כזה כרגע וצריך לחפש זר. ובהתחשב שצריך גם חלוץ נוסף במקום פריצה (סליחה שורה) אז כדאי להמר על מרציאנו כדי לפנות מקום לזרים.

את הנקודות והמגמת שיפור שמיכה ואיגיבור נכנסו אליה (והראיון של זהבי בסוף. אחלה גבר)

אלברמן היה המצטיין היום לטעמי. היו לו כמה חילוצים (אני זוכר אחד ממש בסוף לפני הגול השני) ושחרורים באמצע (השתחרר מאיזה 3 שחקנים באחד המקרים)

נחכה שסוייר יראה את השידור החוזר... :-)

המצטיין היה אייגבור. ומיכה אחריו קצת ולו רק בגלל הבישול הענק.

יש גם את דן גלזר בנוער... נראה לי בונים עליו להחזיק את הקישור שלנו בשנים הבאות.

בכל מקרה, עד שהוא יכנס לרמה של ליגת בוגרים נצטרך מישהו.

לא קראתי את כל תשעת העמודים אבל אם לא רשמו על זה עדיין:

באמת שהתורים בכניסה למשחק היו מוגזמים , איך מביאים רק שני סדרנים ( + סדרנית לבחורות) לכמות כזו של אוהדים???

בנוסף , לראות את אותם הספסרים כל משחק , בית וחוץ כבל מתחיל למצות את עצמו , אותם אחדים שלוקחים 250 לדרבי ו150-200 נגד חיפה וכל זאת באין מפריע נגד עיניהם של השוטרים. אם יש פה איזו התארגנות בנושא אשמח לעזור.

דבר אחרון , אני חושב שבמשחקי חוץ , הארגון יכול להרשות לעצמו "לתפוס" כמה כיסאות אקסטרה בשביל כאלו שירצו להצטרף.

אני רואה לא מעט , נערים בעיקר , שמגיעים ואין מקומות בגוש ( נכון שאפשר להידחף אבל לא כולם עושים זאת).

לא יקרה כלום לדעתי , אם יגידו "פה עומדים ומעודדים" על כיסאות ליד הארגון במשחקים כאלו ( שיש עוד מלא מקומות חמישה מטרים שמאלה) , העידוד ישתפר משמעותית:)