Jump to content

השירים ברמקולים לפני המשחק

הנדון

Recommended Posts

סבבה, איך זה סותר את העובדה שזה מעצבן, חופר ומביך?

אולי אותך זה מעצבן אבל יש גם הרבה אוהדים שאוהבים אותו ומחכים להכרזות שלו..

אולי אותך זה מעצבן אבל יש גם הרבה אוהדים שאוהבים אותו ומחכים להכרזות שלו..

נכון, זה אולי לא מדגם מייצג אבל שמת לב בטעות שמתוך כל המגיבים פה רק אתה ״בעדו״? אני חושבת שאפשר להשליך את זה על שאר האוכלוסייה.

נכון, זה אולי לא מדגם מייצג אבל שמת לב בטעות שמתוך כל המגיבים פה רק אתה ״בעדו״? אני חושבת שאפשר להשליך את זה על שאר האוכלוסייה.

תאמיני לי שיש עוד מלא ש"בעדו" פשוט הם לא מגיבים בפורום הזה.. ואני אמרתי לכם מה אני חשוב עליו אחרי שראיתי שיש פה מלא אנשים שהם פשוט כפויי טובה ורוצים שיהיה כרוז אחר..

ויש סרטון שאני רוצה שתראו אבל אני לא מצליח להעלות אותו לפה.

תחפשו ביוטיוב שי סידי ובתוצאה הראשונה יש כתבה עליו בערוץ 2 ותראו בהתחלה כמה אהבה הוא מקבל מהאוהדים ותראו שיש גם אוהדים שהם אוהבים אותו ומעריצים אותו(לא בדיוק כמוכם..)

תאמיני לי שיש עוד מלא ש"בעדו" פשוט הם לא מגיבים בפורום הזה.. ואני אמרתי לכם מה אני חשוב עליו אחרי שראיתי שיש פה מלא אנשים שהם פשוט כפויי טובה ורוצים שיהיה כרוז אחר..

ויש סרטון שאני רוצה שתראו אבל אני לא מצליח להעלות אותו לפה.

תחפשו ביוטיוב שי סידי ובתוצאה הראשונה יש כתבה עליו בערוץ 2 ותראו בהתחלה כמה אהבה הוא מקבל מהאוהדים ותראו שיש גם אוהדים שהם אוהבים אותו ומעריצים אותו(לא בדיוק כמוכם..)

בהתחלה זה היה נחמד, היה משהו שונה פתאום הרגיש קצת כמו אירופה אבל ההכרזת שחקנים צריכה להתרכז בשחקן ולא בכרוז.

הבעיה בשי סידי שהוא נתפס כטרנד והוא מגזים עם זה בצורה קיצונית שמאסה את כולם עליו.

בתכלס אם מתוקי זה לא השם משפחה שכתוב לך בת.ז (בעצם גם אם כן) כדאי לך שנייה לעשות פסק זמן מהחיים ולחשוב קצת עם עצמך איך ממשיכים מפה הלאה

הוכחת כאן בהודעות שאתה מעריץ גרופי של שי סידי ואתה בא לבלומפילד בשביל לעשות סרטון סלפי

עם מקל גו פרו כשברקע סידי מכריז על גול ולתייג את כל הדפים האפשריים בפייסבוק עם הסרטון שלך כדי לקבל לייקים.

אבל סתם ככה בשביל הכיף , בוא תראה איך כרוז יכול גם לא להיות יבש ומאעפן , וגם לא להעיק

https://www.youtube.com/watch?v=QXROcBwRf2E

קודם כל, למה לי להתלהב מהכרזה של שי סידי? אני לא כמו הרוב פה שהולך למשחקים פעם במאה שנה ומרשה לעצמו ללכלך על אחרים.. אני הולך לכל משחק שיש לי אפשרות ללכת אליו.. אני פשוט יודע להעריך אותו..

ואתה עושה צחוק? הסרטון שהבאת זה הכרוז שחיקה את שי סידי.. הייתה על זה כתבה בספורט 5.. וגם עליו הייתם אומרים שהוא מביך ומעיק.. אתם כפויי טובה ורק אחרי שיבוא איזה כרוז אחר במקום סידי שהוא רק יקריא את השם של השחקן אתם תתגעגעו לסידי ותעריכו אותו.

בתכלס אם מתוקי זה לא השם משפחה שכתוב לך בת.ז (בעצם גם אם כן) כדאי לך שנייה לעשות פסק זמן מהחיים ולחשוב קצת עם עצמך איך ממשיכים מפה הלאה

בתכלס אם אתה קורא לעצמך סתם ככינוי סברס אז באמת כדי לך לעצור הכל ולחשוב איך אתה מתקדם הלאה בחיים.. ואם באמת ככה קוראים לך אז פשוט אין לי מה להגיד חוץ מלרחם עליך..

אחרי גול אתה רוצה לשמוח להתפוצץ לשיר ובמקום זה אתה צריך לשמוע אותו מדבר ומדבר ומדבר, גונב את כל ההצגה לעצמו ועד שהוא מסיים את המונולוג המרגש כבר יוצא לך החשק לשמוח מרוב הקללות שאתה ממלמל לעצמך ב40 שניות שהוא מזרזר במקרה הטוב, ואתה חי עם כל זה בסבבה?

לא יודע מה איתך אבל ל100 אחוז מהאנשים שאני מכיר ביציע זה מפריע.

הוכחת כאן בהודעות שאתה מעריץ גרופי של שי סידי ואתה בא לבלומפילד בשביל לעשות סרטון סלפי

עם מקל גו פרו כשברקע סידי מכריז על גול ולתייג את כל הדפים האפשריים בפייסבוק עם הסרטון שלך כדי לקבל לייקים.

אבל סתם ככה בשביל הכיף , בוא תראה איך כרוז יכול גם לא להיות יבש ומאעפן , וגם לא להעיק

https://www.youtube.com/watch?v=QXROcBwRf2E

אתה יודע כמה גוארדיולה לוקח על כל הכרזה?

תגידו, רק לדעתי הוא קצת נרגע במשחקים האחרונים? כולם פה רק מחפשים על מה להתלונן כרגיל ואני שמתי לב שהוא מדבר הרבה פחות אחרי גול בשניים שלושה משחקים האחרונים, תשימו לב במשחקים הקרובים.

תגידו, רק לדעתי הוא קצת נרגע במשחקים האחרונים? כולם פה רק מחפשים על מה להתלונן כרגיל ואני שמתי לב שהוא מדבר הרבה פחות אחרי גול בשניים שלושה משחקים האחרונים, תשימו לב במשחקים הקרובים.

כן.

ואם הוא היה "מסיים" ברמה של היום. ולא מגיע לפיק מטורף של 3 דקות חמשירים לכל שחקן, גם אף אחד לא היה פותח תפה.

אבל כשהוא מוריד למינון סביר איכשהו אחריי ככ הרבה הגזמות, הכל מעיק.

סידי צריך לזכור שהוא הגיע לתהילה בזכות אלו שהיום לא יכולים לשמוע אותו.

אי שם ב2007, כשהוא היה צנון רדום והקריא לפני המשחק של מכבי שברולט/ פייג'אה תל אביב הודעות מפגרות, וקינח ב"עכשיו כדורגל", כל האיצטדיון לא היה שם לב שהוא כרוז מטעם מכבי.

כמה חבר'ה פה בפורום ראו איך הכרוז של באיירן מינכן מרים את הקהל אחרי גולים עם "באיירן 3- דורטמונד 0, כובש השער הוא X" והציעו לו לעשות את זה במשחקים של מכבי.

מאז הוא התחיל לפתח בטחון, אבל בשנתיים האחרונות הוא מאבד את עצמו וחושב שהוא יותר משמעותי מהקהל ומעיק על כל כך הרבה אוהדים.

שיחזור לגודל הטבעי שלו ולא יסתנוור מהתקשורת, הוא בסה"כ כרוז, אנחנו הקהל, הכוח והדחיפה האמיתית של הקבוצה. בלומפילד אף פעם לא יהפוך ל"נוקיה" ו"מכבי אלקטרה" וכולם צריכים להבין את זה.

מאז שנוצרה לו דמות בבובה של לילה, השתן עלה לראש כנראה ואי אפשר לשמוע אותו יותר

בקיצר, שיחזור רק להגיד תוצאה וכובש השער... ואם אחרי הגול יש טירוף בקהל עם שיר מסויים אז מומלץ גם שיחכה שנסיים ולא יעצור באמצע את הטירוף עם החמשירים שלו

אי שם ב2007, כשהוא היה צנון רדום והקריא לפני המשחק של מכבי שברולט/ פייג'אה תל אביב הודעות מפגרות, וקינח ב"עכשיו כדורגל", כל האיצטדיון לא היה שם לב שהוא כרוז מטעם מכבי.

כמה חבר'ה פה בפורום ראו איך הכרוז של באיירן מינכן מרים את הקהל אחרי גולים עם "באיירן 3- דורטמונד 0, כובש השער הוא X" והציעו לו לעשות את זה במשחקים של מכבי.

מאז הוא התחיל לפתח בטחון, אבל בשנתיים האחרונות הוא מאבד את עצמו וחושב שהוא יותר משמעותי מהקהל ומעיק על כל כך הרבה אוהדים.

שיחזור לגודל הטבעי שלו ולא יסתנוור מהתקשורת, הוא בסה"כ כרוז, אנחנו הקהל, הכוח והדחיפה האמיתית של הקבוצה. בלומפילד אף פעם לא יהפוך ל"נוקיה" ו"מכבי אלקטרה" וכולם צריכים להבין את זה.

איך הגעת לזה שהוא חושב שהוא יותר חשוב מהקהל??

והנה גם אתה אומר שפעם הוא היה רדום ומשעמם כמו כל כרוז אחר ועכשיו הוא לא כזה והוא משתגע בגולים.. אז תעריכו אותו כבר!

"כמה חבר'ה"?!

אני עדיין חושב שמגיע לי תמלוגים מהפרסומות שעשה...

בלומפילד לא יהפוך לנוקיה? בלומפילד הופך לנוקיה מול העיניים שלנו וזה בגלל שאנשים כמו מתוקי מעודדים אצ הזבל של סידי ועוד מתעקש שנעריך את זה

איך הגעת לזה שהוא חושב שהוא יותר חשוב מהקהל??

והנה גם אתה אומר שפעם הוא היה רדום ומשעמם כמו כל כרוז אחר ועכשיו הוא לא כזה והוא משתגע בגולים.. אז תעריכו אותו כבר!

מעדיף אותו משעמם ורדום מאשר כמו שהוא היום

בלומפילד לא יהפוך לנוקיה? בלומפילד הופך לנוקיה מול העיניים שלנו וזה בגלל שאנשים כמו מתוקי מעודדים אצ הזבל של סידי ועוד מתעקש שנעריך את זה

מה קשור שבלומפילד הופך לנוקיה?

בגלל החמשירים על השחקנים?

בנוקיה אין דבר כזה.

בגלל השירים בתחילת משחק?

זה לא קשור לסידי ואני גם נגד זה

מה קשור שבלומפילד הופך לנוקיה?

בגלל החמשירים על השחקנים?

בנוקיה אין דבר כזה.

בגלל השירים בתחילת משחק?

זה לא קשור לסידי ואני גם נגד זה

בגלל אנשים כמוך וכמו עוד הרבה אידיוטים שבאים לבלומפילד (בעיקר בהצלחות) בגלל שי סידי.

בגלל אנשים כמוך וכמו עוד הרבה אידיוטים שבאים לבלומפילד (בעיקר בהצלחות) בגלל שי סידי.

תראה לי מישהו אחד שבא לבלומפילד בגלל סידי