Jump to content

השירים ברמקולים לפני המשחק

הנדון

Recommended Posts

לא הבנת למה התכוונתי..

התכוונתי לזה שאוהדים שרוצים לבוא בכל מקרה למשחקים של מכבי אז הם מעדיפים ללכת למשחקי הבית מאשר למשחקי החוץ כי בבית יש גם את שי סידי

כן הוא עושה את זה גם בכדורסל וזה בהתנדבות...

וההכרזה הזאת על בדש היא אחת הטובות שלו... החרוזים שהוא ממציא כל כך מתאימים... הבן אדם פשוט גאון.. תחשבו כמה זמן הוא מקדיש בבית שלו כדי להמציא חרוזים על כל שחקן ושחקן

באתי לכתוב "הלוואי שאתה מסתלבט", אבל אז קלטתי שזאת האמת. יש כמויות של אידיוטים שבאים לבלומפילד "כי שי סידי אומר חרוזים".

הלוואי שלא יגיעו למשחקים בחיים.

הם רוצים ללכת למשחק של מכבי אז הם פשוט מעדיפים ללכת למשחקי בית ולא למשחקי החוץ כי בבית יש גם את סידי..

.. ומחשיב אותו כשחקן ה-12 של מכבי.

:(

כן הוא עושה את זה גם בכדורסל וזה בהתנדבות...

וההכרזה הזאת על בדש היא אחת הטובות שלו... החרוזים שהוא ממציא כל כך מתאימים... הבן אדם פשוט גאון.. תחשבו כמה זמן הוא מקדיש בבית שלו כדי להמציא חרוזים על כל שחקן ושחקן

הודעת השנה בפורום בהליכה

באתי לכתוב "הלוואי שאתה מסתלבט", אבל אז קלטתי שזאת האמת. יש כמויות של אידיוטים שבאים לבלומפילד "כי שי סידי אומר חרוזים".

הלוואי שלא יגיעו למשחקים בחיים.

:(

קודם כל אף אחד לא בא לבלומפילד בגלל שי סידי.. כל מי שבא זה קודם כל בשביל מכבי. אבל יש כאלו שיעדיפו ללכת לבלומפילד מאשר לנסוע עד נתניה לדוגמה בשביל משחק ואחת הסיבות היא ששי סידי במשחקי בית.

אף אחד לא בא רק בגלל שי סידי

קודם כל אף אחד לא בא לבלומפילד בגלל שי סידי.. כל מי שבא זה קודם כל בשביל מכבי. אבל יש כאלו שיעדיפו ללכת לבלומפילד מאשר לנסוע עד נתניה לדוגמה בשביל משחק ואחת הסיבות היא ששי סידי במשחקי בית.

אף אחד לא בא רק בגלל שי סידי

אז אני מאוד מקווה שכל בנאדם שמעדיף לבוא למשחק כששי סידי הוא אחד השיקולים שלו יתקע עם הראש באיזו פינה של משהו, ובדרך פלא ישכח את העובדה שהוא אוהד מכבי.

בכדורסל זה לפעמים עוד יותר מעיק, אגב.

אין חולק שסידי אוהד שרוף ואוהב את מכבי באמת. אבל זה לפעמים מציק. אני נטרף בכדורסל מהצורה שבה הוא קורא לאוחיון, תוך כדי שהוא מדגיש את ה-נ' בסוף. משגע אותי.

מאז הפרסומת שהוא עשה הוא בא לגנוב את ההצגה, עלה לו השתן לראש, הוא היה נדיר כשהוא היה מציין את הדקה ואת המספר של השחקן ואז צורח את השם הפרטי שלו ומקנח בתודה רבה, מאז שהוא "השתכלל" הוא הורס, יש המון שמוכנים לעמוד בתור להחליף אותו ויהיו לא פחות טובים, לגבי המוזיקה זה מביך מצד המועדון להרוס את שירי השחקנים בחימום, זה היה מוצלח בדרבי כשהיינו מגבירים את הווליום כל פעם שהפועל התחילו לעודד, חוץ מזה נפילה.

שי סידי יצא אח שהוא הסכים להתחיל את כל העניין הזה של ההכרזה ומי שזוכר במשחק הראשון שזה נכנס קרה הצירוף מקרים הכי הזוי ומרגש בהיסטוריה.

עם הגול של נמני דקה 20, בדיוק כמו החזרה הגנרלית שסידי עשה איתנו בחימום.

אבל בשנתיים האחרונות הוא נכנס לטופ 3 של הדברים שאני הכי שונא בבלומפילד, , הבעיה שאנשים משתפים פעולה עם הפסטיגל הזה.

אגב לגביי המוזיקה, לפני באזל פתחו פה נושא שאותו עניין ואמרו לכמה שיותר אנשים לשלוח הודעה למכבי בפייסבוק ובאמת לתקופה מסוימת המוזיקה נעלמה (במשחק הספציפי אם אני לא טועה לא שמו בכלל).

אתם אומרים שהחמשירים האלה מביכים וזה אבל סתכלו ביוטיוב תראו כמה צפיות יש להכרזות שלו ואיזה להיט הם

גם לשיר הסלפי של הפסטיגל

אתם אומרים שהחמשירים האלה מביכים וזה אבל סתכלו ביוטיוב תראו כמה צפיות יש להכרזות שלו ואיזה להיט הם

אייל גולן - ג'ונגל

https://www.youtube.com/watch?v=HVfj-yGl6aA

2.8 מיליון צפיות

Red Hot Chili Peppers - Parallel Universe

https://www.youtube.com/watch?v=9fPYyoY49Bc

2.4 מיליון צפיות

כנראה שג'ונגל שיר טוב יותר, אה?

בכדורסל זה לפעמים עוד יותר מעיק, אגב.

אין חולק שסידי אוהד שרוף ואוהב את מכבי באמת. אבל זה לפעמים מציק. אני נטרף בכדורסל מהצורה שבה הוא קורא לאוחיון, תוך כדי שהוא מדגיש את ה-נ' בסוף. משגע אותי.

בכדורסל זה אפילו לא 10% מעצבן מבכדורגל

אייל גולן - ג'ונגל

2.8 מיליון צפיות

Red Hot Chili Peppers - Parallel Universe

2.4 מיליון צפיות

כנראה שג'ונגל שיר טוב יותר, אה?

מה קשור שירים להכרזות על גולים?? על שי סידי יש סרטונים ביוטיוב עם כמה מאות אלפי צפיות.. תראה לי כרוז של קבוצה אחרת עם כזאת כמות צפיות.. בעצם למה אני הולך כל כך רחוק? תראה לי כרוז אחר שיש על ההכרזות שלו סרטונים ביוטיוב.

מה קשור שירים להכרזות על גולים?? על שי סידי יש סרטונים ביוטיוב עם כמה מאות אלפי צפיות.. תראה לי כרוז של קבוצה אחרת עם כזאת כמות צפיות.. בעצם למה אני הולך כל כך רחוק? תראה לי כרוז אחר שיש על ההכרזות שלו סרטונים ביוטיוב.

עומררררררררר פנדל