Jump to content

השירים ברמקולים לפני המשחק

הנדון

Recommended Posts

גועל נפש המוזיקה הזאת

לא קשור לכלום

ושי סידי יפסיק לקבל בוז רק כשהוא יחזור לגרסה הטובה

והישנה שלו

"הדקה ה.... כובש השער .. ערן ... ערן.... והתוצאה... " זהו זה הכל בלי לחפור .

לא יודע לכמה ישנה אתה מתכוון... מי שזוכר, בשנים 1994-96 היינו עושים הצגות כפולות עם בית"ר ת"א, ושי סידי היה מקריין גם את המשחקים שלהם.

באותה תקופה הוא נשמע כ"כ מונוטוני עד שבכלל לא יכולת לדעת שהוא אוהד שלנו ופשוט נשמע כמו הקריין הכללי של האיצטדיון או משהו... הוא פשוט היה מתאר את השערים שלנו ושל בית"ר ת"א באותה "התלהבות".

"הדקה היא הדקה ה38 וכובש השער הוא מספר 9- ניר קלינגר"

מממ... אולי אפילו זה עדיף על איך שהוא היום...

שלחתי להם הודעה, שנייה אחרי הפסיקו את המוזיקה... סתם תזמון טוב

אבל אחרי המשחק הם חזרו אלי.

אמרו לי תודה על תשומת הלב. חוץ מבשירותים לא היה סיכוי לא לשים לב. אבל שיהיה

צריך להפסיק עם ההגזמה בחרוזים אחרי הגולים. אפשר להתלהב אבל החמשירים האלה מביכים כבר...

להפסיק עם הפסטיגל פנטזיה הזה בהצגת שחקנים ודיי עם המוזיקה בחימום נחנקנווו

איך המוזיקה קשורה לסידי?

לא ידעתי שהוא גם אחראי על הפלייליסט

סידי חושב שהוא זמר אז הוא שר המנונים אחרי גולים

עד מתי שי סידי?!?

מה יש לכם?? במקום להגיד מאה פעם תודה על זה שזכינו לשמוע אותו ושהוא נותן את הנשמה שלו בהכרזות וממציא על כל שחקן בנפרד כמה משפטים אתם יושבים פה ומתלוננים??

יש מלא אוהדים של קבוצות אחרות שמתים שיהיה להם כזה כרוז ואתם במקום לשמוח ולהנות ממנו רוצים להיפטר ממנו??

מה יש לכם?? במקום להגיד מאה פעם תודה על זה שזכינו לשמוע אותו ושהוא נותן את הנשמה שלו בהכרזות וממציא על כל שחקן בנפרד כמה משפטים אתם יושבים פה ומתלוננים??

יש מלא אוהדים של קבוצות אחרות שמתים שיהיה להם כזה כרוז ואתם במקום לשמוח ולהנות ממנו רוצים להיפטר ממנו??

זה היה נחמד שזה היה ספונטני ומדי פעם אבל זה כבר נהיה מוגזם לגמרה והוא מנסה לחקות את החיקוי של עצמו וכבר לא עושה את זה בצורה ספונטנית וכל החפירה שלו מסרסת את החגיגות אחרי שערים. תשים לב כמה זמן לוקח ממתי שהגול נכבש ועד שצועקים את השם של השחקן ושרים את השיר שחקן. אין בעיה שפעם באיזה משחק גדול או שער יפה ייתן איזו חפירה ספונטנית אבל לא כל שער תצעק חזק את השם של השחקן ותיתן לאוהדים לשיר לו את השיר שחקן אחרי הגול. אבל הנושא לא אמור להיות על סידי הוא אמור להיות על המועדון שעושים לפני המשחק

זה היה נחמד שזה היה ספונטני ומדי פעם אבל זה כבר נהיה מוגזם לגמרה והוא מנסה לחקות את החיקוי של עצמו וכבר לא עושה את זה בצורה ספונטנית וכל החפירה שלו מסרסת את החגיגות אחרי שערים. תשים לב כמה זמן לוקח ממתי שהגול נכבש ועד שצועקים את השם של השחקן ושרים את השיר שחקן. אין בעיה שפעם באיזה משחק גדול או שער יפה ייתן איזו חפירה ספונטנית אבל לא כל שער תצעק חזק את השם של השחקן ותיתן לאוהדים לשיר לו את השיר שחקן אחרי הגול. אבל הנושא לא אמור להיות על סידי הוא אמור להיות על המועדון שעושים לפני המשחק

מה כל כך דחוף לך לשיר את השיר של השחקן?? ודווקא ההכרזה של סידי עם החמשירים והחרוזים בהתחלה ואז מתי שהוא מכריז על השם הוא משתגע וצורח אותו ככה הוא מכניס את הקהל לעוד יותר טירוף וכולם שרים את השיר של השחקן ביותר טירוף וחזק.

הוא גם מכניס את השחקנים לטירוף.. תאר לך שאתה שחקן וסידי אחרי הגול צורח את השם שלך וכל בלומפילד עונה..

אז מה אתם מעדיפים? כרוז משעמם שרק מכריז על השם של השחקן שהבקיע?

אז במקום להגיד לו דיי ומספיק תעריכו את מה שיש לכם כי לא לכל קבוצה יש כרוז כזה

חח אתה אמיתי? סידי מאוס. הצרחות והחמשירים המעיקים עושים את זה רק לאלו שמגיעים פעם בשנה למשחק רדיוס בסמי עופר ומתלהבים מהאיצטדיון״ האירופאי״

אז כן, מעדיפה שיגיד ״ כובש השער הוא מס׳ 7.. ערןןן״ וכולנו נענה לו ״ זהבי״ מאשר שימשיך עם השטויות המעיקות. למה החמשירים הטרחנים האלו? המאוסים? שחוץ מלצרוח לי ולאחרים באוזן לא עושים שוב דבר?

ולא.. הוא ממש לא מכניס את הקהל לטרוף, דווקא ההפך.

מה כל כך דחוף לך לשיר את השיר של השחקן?? ודווקא ההכרזה של סידי עם החמשירים והחרוזים בהתחלה ואז מתי שהוא מכריז על השם הוא משתגע וצורח אותו ככה הוא מכניס את הקהל לעוד יותר טירוף וכולם שרים את השיר של השחקן ביותר טירוף וחזק.

הוא גם מכניס את השחקנים לטירוף.. תאר לך שאתה שחקן וסידי אחרי הגול צורח את השם שלך וכל בלומפילד עונה..

אז מה אתם מעדיפים? כרוז משעמם שרק מכריז על השם של השחקן שהבקיע?

אז במקום להגיד לו דיי ומספיק תעריכו את מה שיש לכם כי לא לכל קבוצה יש כרוז כזה

שי, אני חושב שאם היית מכניס בתגובה הזאת יותר חרוזים ויותר טירוף היית מצליח לשכנע יותר.

חח אתה אמיתי? סידי מאוס. הצרחות והחמשירים המעיקים עושים את זה רק לאלו שמגיעים פעם בשנה למשחק רדיוס בסמי עופר ומתלהבים מהאיצטדיון״ האירופאי״

אז כן, מעדיפה שיגיד ״ כובש השער הוא מס׳ 7.. ערןןן״ וכולנו נענה לו ״ זהבי״ מאשר שימשיך עם השטויות המעיקות. למה החמשירים הטרחנים האלו? המאוסים? שחוץ מלצרוח לי ולאחרים באוזן לא עושים שוב דבר?

ולא.. הוא ממש לא מכניס את הקהל לטרוף, דווקא ההפך.

רק שתדעי שכל מי שאני מכיר שאוהד מכבי משתדל ללכת רק למשחקי בית כדי לשמוע את שי סידי... אני פשוט לא מבין אותכם..

ואיך הגעת לזה שהוא לא מכניס את הקהל לטירוף? אני לא יודע באיזה יציע את יושבת אבל אם תראי את כל הילדים שמתלהבים מסידי ותראי איך הם צועקים כמוהו את השם של השחקן את תביני..

אתם לוקחים את הכל כמובן מאליו.. ורק אחרי שזהבי יעזוב אותנו ומתי שיהיו לנו גם תקופות פחות טובות את בטוח תביני למה הוא משתגע ככה ואת בטוח גם תתגעגעי להחרזות שלו ולחמשירים שלו..

לא בא למשחקים בגלל זה.

מה עם איזה שלט שיהיה תלוי קבוע ביציע? כל כך קל , כל כך מועיל.

אתה בכלל אוהד? (כאילו אני שואל באמת), כי פעם בכית על זה שלוקחים 60 ולא 50 וזה היה התירוץ שלך.

רק שתדעי שכל מי שאני מכיר שאוהד מכבי משתדל ללכת רק למשחקי בית כדי לשמוע את שי סידי... אני פשוט לא מבין אותכם..

ואיך הגעת לזה שהוא לא מכניס את הקהל לטירוף? אני לא יודע באיזה יציע את יושבת אבל אם תראי את כל הילדים שמתלהבים מסידי ותראי איך הם צועקים כמוהו את השם של השחקן את תביני..

אתם לוקחים את הכל כמובן מאליו.. ורק אחרי שזהבי יעזוב אותנו ומתי שיהיו לנו גם תקופות פחות טובות את בטוח תביני למה הוא משתגע ככה ואת בטוח גם תתגעגעי להחרזות שלו ולחמשירים שלו..

לא אחי.

מה הקשר בין לצעוק את שם השחקן לבין החמשיר שהוא מדקלם לפני?

הכי מעצבן זה ה"וואי וואי וואי", וקצת אחרי זה, זה בהקראת השחקנים לפני המשחק, אז כשהוא מגיע לזהבי הוא אומר "שבע" בצורה מיוחדת סופר מעצבנת (בקול אחר משאר השחקנים, אוף זה ממש מציק)

רק שתדעי שכל מי שאני מכיר שאוהד מכבי משתדל ללכת רק למשחקי בית כדי לשמוע את שי סידי.

.

אני לא מבין אם אנשים פה רציניים בנושא או צוחקים. אני חשבתי שבאים לראות את מכבי אבל כנראה שאני דפוק שבא לראות משחק ולעודד.

תראו את הטירוף שלו אחרי הגולים ושהוא נותן את כל הנשמה שלו בהכרזות בשביל השחקנים והקבוצה.

תאמינו לי שאתם עוד תתגעגעו אליו ואל ההכרזות שלו..

אין לי ספק שהוא נותן את כל הנשמה שלו, אם אני לא טועה הוא עושה את זה בהתנדבות (גם בכדורסל) ומגיע לו כל הכבוד על זה (לא שחסרים אנשים שהיו מתחלפים איתו בשמחה, כן?)

אבל תקשיב, זה ממש מעצבן. הנה בסרטון ששמת פה, בשביל מה צריך את החרוזים המאולצים האלה? הקהל בטירוף מהגול ובמקום לשיר את השיר שחקן ולהמשיך את העידוד בטירוף, סידי מכבה את היציע עם הקטעים האלה שלו.

אני לא מבין אם אנשים פה רציניים בנושא או צוחקים. אני חשבתי שבאים לראות את מכבי אבל כנראה שאני דפוק שבא לראות משחק ולעודד.

לא הבנת למה התכוונתי..

התכוונתי לזה שאוהדים שרוצים לבוא בכל מקרה למשחקים של מכבי אז הם מעדיפים ללכת למשחקי הבית מאשר למשחקי החוץ כי בבית יש גם את שי סידי

אין לי ספק שהוא נותן את כל הנשמה שלו, אם אני לא טועה הוא עושה את זה בהתנדבות (גם בכדורסל) ומגיע לו כל הכבוד על זה (לא שחסרים אנשים שהיו מתחלפים איתו בשמחה, כן?)

אבל תקשיב, זה ממש מעצבן. הנה בסרטון ששמת פה, בשביל מה צריך את החרוזים המאולצים האלה? הקהל בטירוף מהגול ובמקום לשיר את השיר שחקן ולהמשיך את העידוד בטירוף, סידי מכבה את היציע עם הקטעים האלה שלו.

כן הוא עושה את זה גם בכדורסל וזה בהתנדבות...

וההכרזה הזאת על בדש היא אחת הטובות שלו... החרוזים שהוא ממציא כל כך מתאימים... הבן אדם פשוט גאון.. תחשבו כמה זמן הוא מקדיש בבית שלו כדי להמציא חרוזים על כל שחקן ושחקן

לא יודעת את מי אתה מכיר אבל אם הם מגיעים למשחקים של מכבי(!) בשביל לשמוע את סידי מקומם לא בבלומפילד ולא בשום איצטדיון אחר. ואיך הגעתי? אחרי שנים ביציע תאמין לי שאני קצת מבינה, אחכ לא הייתי כותבת את מה שכתבתי ואני יושבת בשער 13, זה כזה משנה? יש מסביבי ילדים, הורים, משפחות ועדיןן למרות כל זה אנשים בעיקר מתלוננים עליו.

ואני לא יודעת מי אתה ואני לא מתכוונת לפגוע באף אחד אבל בתור אחת שנמצאת ביציעים מגיל 5 אני חושבת שאני יודעת מזה תקופות קשות במכבי ותאמין לי- זה לא יחסר לי. החמשירים האלו מקומם בערב שירה ותרבות לא במשחק כדורגל.

סידי ניהיה מעצבן מאז הפירסום שלו ביוטיוב ובובה של לילה. לקח את עצמו יותר מדי ומגזים בקטע מעצבן.

פעם זה בא בקטע ספונטני והכל, אבל עכשיו הוא עושה בצורה מאולצת ומעצבנת.

לא יודעת את מי אתה מכיר אבל אם הם מגיעים למשחקים של מכבי(!) בשביל לשמוע את סידי מקומם לא בבלומפילד ולא בשום איצטדיון אחר. ואיך הגעתי? אחרי שנים ביציע תאמין לי שאני קצת מבינה, אחכ לא הייתי כותבת את מה שכתבתי ואני יושבת בשער 13, זה כזה משנה? יש מסביבי ילדים, הורים, משפחות ועדיןן למרות כל זה אנשים בעיקר מתלוננים עליו.

ואני לא יודעת מי אתה ואני לא מתכוונת לפגוע באף אחד אבל בתור אחת שנמצאת ביציעים מגיל 5 אני חושבת שאני יודעת מזה תקופות קשות במכבי ותאמין לי- זה לא יחסר לי. החמשירים האלו מקומם בערב שירה ותרבות לא במשחק כדורגל.

עוד פעם.. הם לא מגיעים למשחק כדי לשמוע את שי סידי.. הם רוצים ללכת למשחק של מכבי אז הם פשוט מעדיפים ללכת למשחקי בית ולא למשחקי החוץ כי בבית יש גם את סידי..

וסבבה זאת הדעה שלך.. אבל רוב הקהל דווקא אוהב את שי סידי ונהנה מכל רגע.. ומחשיב אותו כשחקן ה-12 של מכבי.