Jump to content

נוסא איגייבור

וזה ברשת

Recommended Posts

מי שעדיין לא רואה את התרומה של נוסא כנראה ממש ממש לא מבין בכדורגל. שלחו את עצמכם לנוקיה לראות כדורסל ועזבו אותנו כי אתם לא מבינים במשחק

אתה די סותר את עצמך אחרי השורה הראשונה שכתבת... אבל בכל מקרה, לא צריך לנסות להצחיק "אח שלי".

אני והאחוז היותר גדול ביציע חושב שהוא רע,הלוואי יגיע היום שהוא יוכיח אחרת זה ישרת את האינטרסים בסופו של דבר, בינתיים שימות.

תמות אתה.

דברנו על זה שאתה יכול להכנס לי לתחת?

אפשר להתחיל.

אפשר לקבוע, ולראות כמה אתה יכול לבלוע.

תמות אתה מזדיין

מקום ושעה. ואכן משהו יכנס לך...

robinho לא מכיר אותך אבל צריך להיות חסר מושג ברמה דפוקה כדי לכתוב מה שכתבת אחרי היום

בגלל אנשים כמוהו לקח לי שעתיים וחצי להגיע למשחק בייתי של מכבי.

מחכים לך בלוד ביאליק, מתי שרק תבחר אתה מוזמן, יש גם פיצה שי קרוב תבוא נשב בכיף נשמה.

אתה מאחל לשחקן מכבי למות. תתבייש!

מה זה לוד ביאליק?

עשית לי כאב ראש, לוד זה המקום ממנו אני בא וביאליק זה הכינוי שנתתי לך החל מהודעה קודמת, עכשיו אתה תפסיק להגיב פה כי עשית לי כאב ראש

עשית לי כאב ראש, לוד זה המקום ממנו אני בא וביאליק זה הכינוי שנתתי לך החל מהודעה קודמת, עכשיו אתה תפסיק להגיב פה כי עשית לי כאב ראש

תנשום עמוק ותכבד את השחקנים שלך.

ואם הפיצה טובה, אני בא.

יש משולש מוכח עם קבלות - ראדי, אלברמן ומיטרוביץ', החולה אבולה הזה חוץ מכלום הוא לא תורם שום דבר.

לזרוק מפה, בלי הרבה דיבורים.

מעניין אם גם על זהבי או מיכה היית אומר חולה אבולה חתיכת גזען.

נוסא היה פשוט מעולה אתמול. הוא בקו התקדמות מעולה ואני מאמין שבעוד חודש-חודשיים הוא יהיה כבר קונצנזוס בין הקהל.

ביציע אנשים עדיין מקללים אותו, זה מגעיל. דוחה. שחקן של מכבי ינעל ראבק. רייכרט שבאמת יש סיבה "טובה" לקלל אותו אני שומר על פסון כי הוא שחקן של מכבי, אבל מה נוסא עשה לכם ?!

רוביניו, קונדופוני ושאר המקללים (ועוד איחולי מוות, לא פחות) - מקווה שיעיפו אתכם מפה על טיל

וכשתקללו אותו במגרש יהיה צדיק שישתיק אתכם

זה כבר מעבר לעניין של חוסר מושג ועצימת עיניים, אתם פשוט גועל נפש ובא לי להקיא שיש לנו אוהדים כאלה. זבל.

אני מניח שרובכם יושבים בצד השני של המגרש ולא שמתם לב, אבל באיזשהו שלב נוסא הלך לספסל לקבל הוראות והתחילה שירה אליו מקבוצה גדולה מאוד של אנשים והוא כל כך התרגש, נראה שמשהו קצת השתחרר אצלו.

במחשבה - רמה מעל כולם.

בביצוע עדיין לוקה בחסר, פחות בגללו, יותר כי השאר עוד לא מגיעים לרמת הבנת המשחק שלו.

כמעט כל הפעולות שלו מרווחות את המשחק ושוברות לחץ של יריבה.

צריך להביא את היכולת הזאת גם לרחבת היריב ואז גם יתחיל להביא מספרים (שזה כנראה המדד היחיד שתופס בעיני אנשים).

המון עבודה שחורה, הגנה ואתמול גם תחילת מהלך שהביא לשער השני.

אחלה נוסא.

הבעיה היחידה שלו במסירות האחרונות שלפעמים הוא לא נמצא טקטקית בתרגיל שהם עבדו באימון או שהוא מקדים מדי או שיש חוסר הבנה אבל לאט לאט זה גם מתחיל להשתפר, בתחילת העונה כל התרגילים האלה לא עבדו ולאחרונה יש שיפור עצום

ללא ספק כל מה שעמוס אמר מעלי

מעניין, גם על ראדי וזהבי ומיכה הייתם כותבים חולי אבולה? והם איבדו יותר כדורים ממנו היום ובכלל העונה, מוכן לשים על זה כסף.

שחקן גדול וכשהוא יגיע לשיא היכולת שלו אני מאמין שהוא גם יעזוב לקבוצה גדולה בחו"ל. זה סוג השחקנים שמצליחים בליגה אנגלית\גרמנית\ספרדית, פיזיים, עושים תנועה טובה, הבנת משחק ברמה מאד גבוהה, גם אם טכנית הם לא יכולים לעשות סלאלום על 5 שחקנים ולהבקיע בראבונה.

עדיין חייבים להיות כנים לגבי נוסא.

הוא עוד לא 100% ממה שציפינו.

שחקן שלפחות 2-3 פעמים במשחק יש לו פס פשוט שלא צולח. שחקן שמשחרר בעיטות מביכות, שמחמיץ בראש ממטר כבר 5 פעמים העונה (ואמור להיות לו משחק ראש פנטסטי)

יש לנוסא איגיבור לא מעט דברים שבולטים לרעה ומאכזבים אצלו וגורמים לאנטיגוניזם. יש לו עוד כברת דרך ארוכה לעשות כדי להיות השחקן שאני מצפה ממנו להיות וזה כרוך בלא מעט אספקטים שונים של המשחק.

אבל להגיד שהוא גרוע

שהוא לא תורם בכלום

שאין לו מושג בכדורגל

שהוא הכי חלש על המגרש

זה פשוט חוסר מושג בכדורגל.

כי את הדברים שהוא כן נותן לנו אפשר למדוד ואי אפשר להתעלם מהם.

נוסא של החודש האחרון הוא אחלה שחקן שמביא המון למשחק של מכבי. מקווה ומאמין שישפר את מה שחסר ויהפוך למפלצת אמיתית.