Jump to content

אם האהבה היא פשע אז אני אסיר עולם!

itay798

Recommended Posts

היה כיף הלוואי שיהיו עוד משחקים עם עידוד כזה ספונטני ומשוחרר ולא נעול כל הזמן על אותו רצף. הרי גם ככה רק הגוש והמסביב לו מעודדים 90 דקות והשאר עסוקים בלעשות דווקא ולהיות אנטי ביחס לכל דבר חדש (כבר מתחיל להזכיר את הפועל, במקום 100% אנטי מכבי זה נהיה אצל הרבה אנשים 100% אנטי פנטיקס וזה פוגע בקבוצה).

ביזיון מה שקורה עם הקהל הרחב ובמיוחד קשה עם הרדיוסים האלה לקבל את כל הבני זונות מטר לידי, סוף סוף עוד שבועיים חוזרים הביתה לבלומפילד והסטייקים יחזרו לשרוק בוז מהמקום הטבעי שלהם.

היה כיף הלוואי שיהיו עוד משחקים עם עידוד כזה ספונטני ומשוחרר ולא נעול כל הזמן על אותו רצף. הרי גם ככה רק הגוש והמסביב לו מעודדים 90 דקות והשאר עסוקים בלעשות דווקא ולהיות אנטי ביחס לכל דבר חדש (כבר מתחיל להזכיר את הפועל, במקום 100% אנטי מכבי זה נהיה אצל הרבה אנשים 100% אנטי פנטיקס וזה פוגע בקבוצה).

ביזיון מה שקורה עם הקהל הרחב ובמיוחד קשה עם הרדיוסים האלה לקבל את כל הבני זונות מטר לידי, סוף סוף עוד שבועיים חוזרים הביתה לבלומפילד והסטייקים יחזרו לשרוק בוז מהמקום הטבעי שלהם.

והעידוד יחזור להיות גרוע

כל הכבוד אל הספוטניות של השירים ואני בעד להחליף את אני מודה לה עד שתגעגע לשיר הזה ונשיר אותו טוב

אבל השיר חדש יפה מאוד אבל הזכרתם לי את ביתר ירושלים ששרים את גם בתקופות הכי קשות כל המשחק

והעידוד יחזור להיות גרוע

אני הפסקתי להאמין בקהל הרחב שמצטרף ל4 שניות והורס את השיר. מעדיף ארגון חזק וגוש מעודד גדול כמו שהיה פעם ומי שרוצה מוזמן להצטרף ולפתוח את הפה, לטובת מכבי לשם שינוי ולא רק לקלל שחקנים ולשרוק בוז לקבוצה.

חלק מזה שהגוש יותר גדול בנתניה זה בדיוק בגלל כל האלו שיושבים בשער 7 ושם יש להם הזדמנות להצטרף לגוש

אני הפסקתי להאמין בקהל הרחב שמצטרף ל4 שניות והורס את השיר. מעדיף ארגון חזק וגוש מעודד גדול כמו שהיה פעם ומי שרוצה מוזמן להצטרף ולפתוח את הפה, לטובת מכבי לשם שינוי ולא רק לקלל שחקנים ולשרוק בוז לקבוצה.

אבל שוב, בבלומפילד הגוש הזה קטן חלק מ11 לא מעודד שלא נדבר על 10

אז מזה שווה שרק חלק קטן מעודד??

לפחות אתמול אתה רואה שלעידוד באמת יש אפקט

מה שקנטור אמר מסכם הכל

תחשבו למה אתם באים למגרש

באים מאהבה, לעודד, לתמוך בקבוצה, לשמוח

או באים להוציא עצבים על שחקנים ולעשות דווקא לארגון

אבל אלה שבאים להתלונן ולעשות אווירה רעה לא נמצאים פה בפורום אנחנו סתם טוחנים מים .

חחחחח אתה אתמול כתבת שהפנאטיקס תקועים בתחת של עצמם ושיחליפו שיר, לא?

חלק מזה שהגוש יותר גדול בנתניה זה בדיוק בגלל כל האלו שיושבים בשער 7 ושם יש להם הזדמנות להצטרף לגוש

כל מילה!!!!

שיר מדהים מדהים מדהים

לחרוש עליו בכל הזדמנות אפשרית,זה השנים רבות של 2014

לא יודע עד כמה זה טוב, אם שבוע הבא אנחנו עוברים ל 2015

יש פה מספר לא מבוטל של אנשים, חלקם אינטרסנטים, חלקם אף אוהדי קבוצה אחרת, אבל אתם, שקוראים לעצמם אוהדי מכבי, וואלה אני כבר לא מתעצבן ממכם, פשוט מרחם עליכם.

לא יודע מה איתכם ממשחק למשחק אני נהנה יותר ואתם עושה רושם שסובלים , אתם באים לסבול, לחפש, הראש שלכם תקוע עמוק עמוק בתחת שאפילו להנות בשבילכם אתם לא מסוגלים.

וואלה זאת כבר בחירה שלכם והאמת גם בעיה שלכם, בסופו של דבר אתם סובלים ואנחנו? תסתכלו עלינו, הפנים אומרות הכל.

אולי כדאי לכם לשנות גישה, יעשה לכם רק טוב.

אה והסירן דאגה מליבכם, אני מודה ישאר השיר פתיחה עוד שנים רבות.

חג שמח וכאלה

חבורה של אנשים מסכנים אתם פשוט .. זה לא יאמן ..

כל העונה הארגון שר , קופץ , נותן תתחת והם יושבים , מקללים את השחקנים של מכבי ( איגבור , זיו , מרגוליס , ועוד ) , צועקים לכולם לשבת , להוריד את הדגל ורק מזיינים את המוח על כל שטות קטנה !

אבל פתאום שהארגון מנסה להריץ שיר חדש ומושך אותו יותר מהרגיל פתאום כן בא להם לשיר ועושים דווקא מתחילים לשיר צהוב עולה ואמא שלי זונה טפי יא מסכנים איכס פשוט להקיא עליכם

סיכמת יפה. קהל של מזדיינים

מצחיקות התלונות על ה"מסורת שנשברה" עם אני מודה.

השיר הזה הפך להיות שיר שנגמר תוך 20 שניות בקצב הכי לא אחיד שיש.

אולי כדאי כמה משחקים להכניס אותו כשיר במהלך המשחק ולא כשיר פתיחה שאנשים יתחילו לשיר ביחד ולאט,

ולא אוטומטית עם השריקה.

אתמול בשריקת הפתיחה הייתה אווירה יותר טובה ממשחקים קודמים ,

ובאופן כללי העידוד היה טוב.

שני דברים בולטים:

1. אפילו שער 13 שלהם יודע למחוא כפיים בקצב המתאים, מדהים.

2. רק לי הרבה יותר זורם לקפוץ ב"כל פעם מחדש", וב"איפה שתהיי מכבי" פשוט להיות עם הידיים קדימה?