Jump to content

אם האהבה היא פשע אז אני אסיר עולם!

itay798

Recommended Posts

כל הכבוד להם

הם ממש התעקשו שכולם ילמדו אותו ושרו לפחות חצי שעה בלי הפסקה ועוד הרבה במהלך המשחק

אין ספק שכל מי שהיה היום במגרש לא יכול להוציא את השיר מהראש

הטעות של הפאנטיקס זה שלא הכניסו אותו יותר אינטנסיבית.

שיר כזה עם פוטנציאל כזה צריך לשיר יותר מכמה דקות. לדעתי היה ראוי לתת לו יותר מקום במשחק היום.

מקווה שישירו אותו יותר במשחק הבא.

כל הכבוד להם

הם ממש התעקשו שכולם ילמדו אותו ושרו לפחות חצי שעה בלי הפסקה ועוד הרבה במהלך המשחק

אין ספק שכל מי שהיה היום במגרש לא יכול להוציא את השיר מהראש

שרו אותו לדעתי יותר משעה ברצף.

אתעלם מהסוגיה אם השיר הזה הוא טוב או רע אבל אני לא חושב שניתנת להם הזכות לעצור את המסורת של אני מודה, שיר גדול ככל שיהיה! כל החימום שרו אותו וזה בסדר גמור! במהלך המשחק אם היו דוחפים אותו זה היה בסדר גמור ומקובל! אבל לעצור את המסורת של אני מודה? פשוט מאכזב ומכעיס כאחד, מעבר לעובדה שבשלב מסויים רוב הקהל ניסה להשקיט את השיר אבל האנשי גדר החליטו שזה מצחיק וסבבה וכייף להם בזמן שכולם מסביב סופר עצבניים..אם ככה מנסים להוביל קהל שלם-זו בעיה חדשה ביציע. טוב שאת מני לוי לא שכחו..:/ הפתחית משחק הכי גרועה שהייתי בה מאז ומתמיד.

מצטער בדרך כלל אני נמנע מלהיכנס בוויכוחים האלו של פנאטיקס קהל רחב וכו' כי אני לא רואה בזה טעם אבל הפעם זה היה מוגזם ומייאש. העידוד הכי גרוע שאני זוכר מזה שנים

אבל כשמקללים את טועמה כבר 10 שנים ופתאום רוצים להפסיק אז זה בסדר לשבור מסורת?

שברו מסורת , כדור הארץ המשיך להסתובב והעידוד היה טוב מאוד היום לדעתי. לפעמים יש ספוטניות בעידוד וזה נהדר

אבל כשמקללים את טועמה כבר 10 שנים אז פתאום זה בסדר לשבור מסורת?

שברו מסורת , כדור הארץ המשיך להסתובב והעידוד היה טוב מאוד היום. לפעמים יש ספוטניות בעידוד וזה נהדר

בדרך כלל אני לא נכנס לויכוחים האלה אבל יכלו לשיר את זהרק בחימום וכמה דקות במשחק אבל לשיר את זה חצי שעה לפני המשחק ואז גם עד דקה 30 זה היה יותר מדי

אבל כשמקללים את טועמה כבר 10 שנים אז פתאום זה בסדר לשבור מסורת?

שברו מסורת , כדור הארץ המשיך להסתובב והעידוד היה טוב מאוד היום. לפעמים יש ספוטניות בעידוד וזה נהדר

טוב? מה בדיוק היה טוב בעידוד היום? ספונטניות זה נחמד ששרים אותו שיר במשך שעה זה לא ספונטניות באמת שאני לא יודע מה הם ניסו לעשות פה.

הם שרו? שרו חזק? בעייה שלכם שאתם לא הצטרפתם. מצידי שישירו אותו את שיר גם משחק שלם

הייתי במשחק של בוקה והם שרו את אותו שיר מחצית שלמה וכולם עודדו ולא התלוננו, בכיינים.