Jump to content

ערן זהבי - נושא אחד לתקופת חלון העברות

Omer

Recommended Posts

אוי ואבוי לי בקצב הזה של כמות הנושאים שמכילים את השם זהבי אני בטוח אקבל התקף לב.. כל כותרת שקשורה לזהבי אני נלחץ... בבקשה הלב שלי רגיש... אני לא יודע איך אעבור את ינואר... אני מתתתתתת שישאר!!!

ברור ! אם טוטנהאם זה באמת אופציה גם אני ממליץ לו לעזוב ! זה החלום של כל כדורגלן ובטח אחד מישראל לשחק ברמות הגבוהות ביותר ועם כל הכאב לראות אותו עוזב את מכבי אני יכול להגיד לו רק תודה ובהצלחה ! תודה על כל רגעי האושר שהבאת לנו בתקופה היפה הזו שהיית פה ושיהיה לך בהצלחה בהמשך הדרך ובכל מה שתעשה..

זהבי לא יראה דשא אם הוא ילך לווסטהאם/טוטנהאם. ווסטהאם כרגע באחת התקופות הכי טובות שלה בשנים האחרונות ואין סיבה שהיא תנסה לתקן משהו שהוא לא מקולקל.

זהבי לא יראה דשא אם הוא ילך לווסטהאם/טוטנהאם. ווסטהאם כרגע באחת התקופות הכי טובות שלה בשנים האחרונות ואין סיבה שהיא תנסה לתקן משהו שהוא לא מקולקל.

למה לתקן? לשדרג..

אם זהבי עובר לקבוצה בליגה בכירה, הוא צריך לדעת שהוא חלק מרכזי בהרכב שלה. בלי שטויות של רוטציות וספסל. אני לא חושב ששווה לו להמר בעניין הזה, כשבמכבי הוא מלך בכל מובן אפשרי - גם החלק הכי חשוב בקבוצה, הקהל מעריץ אותו, השחקנים מחפשים אותו כל הזמן (ונדמה שמעריצים אותו בעצמם) והוא בתקופה הכי יפה בקריירה שלו. לא בטוח שבמקום אחר הוא יצליח כמו במכבי, ולכן הוא צריך לשקול טוב טוב כל הצעה ולחשוב אם שווה לו לוותר על מכבי בשביל זה.

הרי לסמן V על טיול באירופה הוא כבר עשה בפלארמו. זה פחות הצליח לו בגלל פציעה וחילופי מאמנים, אבל בשורה התחתונה הוא כבר טעם את זה. זה לא כמו דמארי נגיד שיצא השנה בפעם הראשונה.

אוף איך בא לי עוד אליפות וקמפיין בליגת האלופות :(

זהבי צריך להשאר ולשחק איתנו שנה הבאה בליגת האלופות עד ינואר.

מינואר הדרך שלו סלולה לגמר ליגת האלופות עם הקבוצה שתקנה אותו.

אני מאמין שאם זהבי עוזב, ג'ורדי מנחית פה קשר זר עם תפקיד דומה ואולי נראה את חואן פאבלו מוקפא (ברק לוי מרשים ומקבל קרדיט בזמן האחרון עם "פציעות" של פאבלו).

זה בכלל מטורף שהמאמנים והשחקנים שלנו עוברים לקבוצות בסדר גודל הזה , תיהיו בטוחים שזה גם יעזור בחשיפה של מכבי ויעזור במומ עם שחקנים מוכשרים

אני מאמין שאם זהבי עוזב, ג'ורדי מנחית פה קשר זר עם תפקיד דומה ואולי נראה את חואן פאבלו מוקפא (ברק לוי מרשים ומקבל קרדיט בזמן האחרון עם "פציעות" של פאבלו).

מסכים. סומך על ג׳ורדי שמכין כבר תכנית מגירה למקרה שזהבי עוזב, זה בור גדול, וגם מיץ׳ יודע את זה.

אם ערן עוזב,

ורמוט, מליקסון, חן עזרא - הישראלים הכי נורמלים שמכבי יכולה להביא. בהנחה שלא יפנו מקום לזר. הייתי מאוד רוצה את חן עזרא. מתבזבז בחיפה.

או דור מיכה למרכז לעמדה של זהבי. יכול להיות הברקה.

אבל שוב... הכל ספוקלציות.

כן, נחליף את השחקן החכם בעולם בשחקן הטיפש בעולם. זה רעיון טוב.

דור מיכה לא יודע לבעוט - העונה התחיל לבעוט בשעה טובה

טב"ח עם קבלת החלטות של ילד בן 7 - העונה הטובה שלו בקריירה מאז ששיחק בפ"ת

פריצה זקן מדי - חתום על כמה נק' חשובות העונה

לא חסר עוד דוגמאות.

מספיק עם המקובעות הזאת חביבי של האוהדים. מערכת בריאה כמו מכבי תוציא משחקן מבוזבז כזה הרבה יותר. גם על ערן אמרנו שהוא מוכר בורקסים והיום אנשים גומרים ממנו.

אם לנסות להיות אובייקטיבי כלפיו (ולהעמיד פנים שאני לא רוצה שייכשל), לעבור לקבוצה כמ ווסטהאם לא יהיה טוב בשבילו. לא שהוא בהכרח לא מתאים לרמה שלהם, אלא שיהיה לו קשה להשתחל להרכב כשהוא מגיע ישר מישראל. יפחדו לתת לו צ׳אנס.

עדיף לו לקבוצה יותר ״קטנה״ (שעדיין גדולה ביחס למה שיש כאן) ששם הוא בטוח יהיה בהרכב, להראות את היכולות שלו עונה אחת ולהתקדם משם.