Jump to content

שריקות בוז מהקהל לשחקני מכבי?

Mushon8

Recommended Posts

שמעו מגרש כדורגל זה מקום להוציא עצבים. אני מאוד בעד. מעולם לא הוצאתי אותם על שחקן מכבי(לפחות לא בתור אדם בוגר). תוציאו על השופט. על לוזון לא אכפת לי על מי. אבל את שחקני מכבי צריך לעודד

תשנו את שם הנושא ל"גברים"

אפשר גם לשנות את הנושא ל"דיקטטורה". לא כל מי שחושב הפוך ממכם הוא 'גבר' או 'משחק אותה גבר'

בתור ליברלים שסלחו לרייכרט על דברים חמורים אתם לא ממש פתוחים לדעות של אוהדים אחרים

לאלא תדייק, לא פתוחים למעשים צבועים ומפגרים של ילדים בלי שכל שפוגעים ישירות במהלך המשחק ובקבוצה.

אם זה היה נשאר בגדר דעה לא הייתה לנו כאן שום בעיה בעצם, הכל מתחיל כשדעה מתורגמת למעשה, ועוד אחד עלוב ובזוי ביותר, תהיה מאחוריו הסיבה אשר תהיה.

גורדי סיכם את זה טוב. יש לכם בעיות עם שחקנים, תקללו אותו. אבל לג׳ק ואחרים אין ביצים לקלל אותו, אז הם הולכים על הכי קל שאפשר.

פחדנים.

בוווו יורדי בוווו, למה הבאת לנו את האדום המזדיין הזה לקבוצה? בוווו יורדי

לאלא תדייק, לא פתוחים למעשים צבועים ומפגרים של ילדים בלי שכל שפוגעים ישירות במהלך המשחק ובקבוצה. אם זה היה נשאר בגדר דעה לא הייתה לנו כאן שום בעיה בעצם, הכל מתחיל כשדעה מתורגמת למעשה, ועוד אחד עלוב ובזוי ביותר, תהיה מאחוריו הסיבה אשר תהיה.

לדעתך המעשה הוא עלוב ובזיוני, לדעת אחרים הוא לא.

אתה מוכן לקבל באהבה כל שחקן שמכבי יחתימו

אחרים לא מוכנים לקבל באהבה (או לפחות מצפים שיראה רצון כלשהו שיקבלו אותו)

והקביעה שמי שלא חשוב כמוך הוא צבוע ומפגר בלי שכל בהחלט מראה על בגרות ומנת משכל גבוהה

כל דקה שהבן זונה הזה ממשיך לשחק במכבי זה בושה למועדון

לא ביקשתי שיהיה אוהד מכבי מגיל אפס , לא ביקשתי שינשק את הסמל

אפילו עם זה שהיה אוהד הפועל זה לא באמת מזיז לי.

אבל עצם זה שהוא חושב שהקהל מטומטם כי יש לו זיכרון קצר ושעם הזמן הוא ישכח את זה

ועצם זה שהוא שולח קרובי משפחה שלו לאימון הראשון כדי שאיימו על אנשים שמקללים אותו

ובנוסף להכל , לא בא כמו גבר ומבקש סליחה . מבחינתי , הוא שרוף.

ואגב , עם אמרות כמו "מכבי זונה" וכאלה באמת שהייתי חי בשלום ועם הזמן הייתי סולח (ר"ע בן חיים\זהבי) .

אבל הציטוטים שלו הם ברמה של בהמה וסירחון שאני במקומו הייתי עושה הכל כדי שיסלחו לי (פרחים והתנצלות למשפחת פנאן לדוג').

אין שום בעיה שאנשים לא יחשבו כמוני ולא יקבלו שחקן, מצידי שבבית שלהם גם יקרעו חולצה וישבו שבעה.

אתה בא למגרש? אתה בא לראות את הקבוצה? אתה בא לתמוך (דמיין שהמילה הזאת מודגשת כמו שלך, זה בטח עושה איזה אפקט כלשהו נגיד), לא להוציא את כל התסכולים, המטענים והג'ורה שלך על שחקן שרץ ב11, בקבוצה שלך (מודגש שוב) בין אם זה נראה לך ובין אם לא. ומה בכלל מנסים להשיג פה? כי לא, זה לא יגרום לשחקן ללכת, זה לא יגרום לזעזוע במערכת, במקסימום ניראה עוד פחות טוב ממה שאנחנו נראים עכשיו וחרבנתם לשחקן שלכם (מודגש שוב) את כל המוטיבציה והבטחון לתת משחק למענכם (פעם אחרונה).

יופי של אוהדים, בבקשה תמשיכו לחפש עוד סטטוסים בפייסבוק ולרדוף אחר סליחה אומללה כדי שנדע מה טוב ומה רע בעולם.

אין שום בעיה שאנשים לא יחשבו כמוני ולא יקבלו שחקן, מצידי שבבית שלהם גם יקרעו חולצה וישבו שבעה.

אתה בא למגרש? אתה בא לראות את הקבוצה? אתה בא לתמוך (דמיין שהמילה הזאת מודגשת כמו שלך, זה בטח עושה איזה אפקט כלשהו נגיד), לא להוציא את כל התסכולים, המטענים והג'ורה שלך על שחקן שרץ ב11, בקבוצה שלך (מודגש שוב) בין אם זה נראה לך ובין אם לא. ומה בכלל מנסים להשיג פה? כי לא, זה לא יגרום לשחקן ללכת, זה לא יגרום לזעזוע במערכת, במקסימום ניראה עוד פחות טוב ממה שאנחנו נראים עכשיו וחרבנתם לשחקן שלכם (מודגש שוב) את כל המוטיבציה והבטחון לתת משחק למענכם (פעם אחרונה).

יופי של אוהדים, בבקשה תמשיכו לחפש עוד סטטוסים בפייסבוק ולרדוף אחר סליחה אומללה כדי שנדע מה טוב ומה רע בעולם.

אם תמיד הרציונל מנצח אז היינו מבינים שזה בסך הכל 11 אנשים שרובם עם מנת משכל די נמוכה רצים אחרי כדור ושאין באמת טעם לנסוע לקריית שמונה כי בתאכלס אוהד אחד פחות זה לא באמת משנה.

מה לעשות שלפעמים (לפי מחקרים אגב זה רוב הפעמים) הרגש מנצח?

אני לא מוציא שום תסכול מטען או ג'ורא , בסך הכל שורק בוז פעם אחת כשרייכרט נכנס כי זו הדרך שלי להביע מחאה על זה שהוא משחק בקבוצה שלי ושים עליי זין.

ועד שזה לא ישתנה אני אמשיך לעשות את זה , מתנצל מראש מהאוהדים האמיתיים.

איזה קל וכיף זה לדקלם את כל הקלישאות המאוסות האלה ולהתנער מאחריות,

פשוט להפעיל תשכל ולהתעלות לפעמים לא בא בחשבון הא? חלילה שאני אתנהג כמו בנאדם או כמו אוהד אמיתי במגרש כדורגל אם אפשר להתנהג כמו בהמה (מישהו פה כינה ככה את רייכרט רק לפני כמה דקות, מצחיק) ולהשתמש בתירוצים האלה של "אבל הרגש מנצח" "אני לא שולט בזה". פואדים בפוטנציה.

רק בריאות.

פשוט להפעיל תשכל ולהתעלות לפעמים לא בא בחשבון הא? חלילה שאני אתנהג כמו בנאדם במגרש כדורגל אם אפשר להתנהג כמו בהמה (מישהו פה כינה ככה את רייכרט רק לפני כמה דקות, מצחיק) ולהשתמש בתירוצים האלה של "אבל הרגש מנצח" "אני לא שולט בזה". פואדים בפוטנציה.

רק בריאות.

הפעלתי את הראש , חשבתי וחשבתי איך אני יכול להביע מחאה על זה שהשחקן הזה נמצא בקבוצה שלי , שריקת בוז כשהוא נכנס נראית לי כמו דרך לגיטימית.

אם כל מי שמביא מחאה בעינייך הוא בהמה , שיבושם לך , אתה מוזמן לעבור לצפון קוריאה.

ולהכליל שכל מי ששורק בוז הוא פואד בפונטציה זו ממש התעלות הרוח.

אני לא מבין אתם חושבים שאם תכתבו את דעתכם הצבועה על מי ששורק בוז לרייכרט תשנו משהו באמת?? רוב שורקי הבוז לא נמצאים בפורום, ומה שאתם רושמים לא מעניין אותם, אתם יכולים להמשיך לכתוב בפורום את הדעות שלכם כדי לקבל לייקים מעוד חסרי עמוד שדרה כמוכם .

שורה תחתונה אתם סה"כ טוקבקיסטים אל תתבלבלו ותחשבו שיש לכם כוח לשנות משהו.

פשוט להפעיל תשכל ולהתעלות לפעמים לא בא בחשבון הא? חלילה שאני אתנהג כמו בנאדם או כמו אוהד אמיתי במגרש כדורגל אם אפשר להתנהג כמו בהמה (מישהו פה כינה ככה את רייכרט רק לפני כמה דקות, מצחיק) ולהשתמש בתירוצים האלה של "אבל הרגש מנצח" "אני לא שולט בזה". פואדים בפוטנציה.

רק בריאות.

מי אמר שהלהתעלות זה למחוא לו כפיים? בוא רגע תסביר לי מהם הקריטריונים לאוהד אמיתי במגרש הכדורגל..

בשבילי להתעלות זה "אפילו שאני אוהב את מכבי, הדבר הזה הוא נגע רע ואסור לי לשתוק"

מי אתה שתקבע מה נכון ומה לא? כי יורדי אמר? bitch please

אני הבטחתי לו אישית שלא אקלל אותו אחרי הדרבי האחרון, לא מסוגל לעודד אותו, כיף לכם שהמצאתם לכם סמל, הוא אגב הודה על התמיכה והבטיח להחזיר במגרש.

״הודה על התמיכה והבטיח להחזיר במגרש״?

שלא תחשוב אחרת, בראש הוא אמר לעצמו שאתה אידיוט גמור.

ועוד דאגת להגיד לו את זה אישית... צחקתי בקול

״הודה על התמיכה והבטיח להחזיר במגרש״?

שלא תחשוב אחרת, בראש הוא אמר לעצמו שאתה אידיוט גמור.

ועוד דאגת להגיד לו את זה אישית... צחקתי בקול

וואו זהבי חשב שאני אדיוט גמור? איך אני אקום בבוקר?

קיבל את התמיכה שהגיע לו אחרי הדרבי, תתפלא כי קיבל את זה בהערכה (אני התפלאתי) אפילו שהוא יודע במי מדובר ושקיללנו אותו שנתיים.

שמח שצחקת בקול, זה חשוב.

וואו זהבי חשב שאני אדיוט גמור? איך אני אקום בבוקר?

קיבל את התמיכה שהגיע לו אחרי הדרבי, תתפלא כי קיבל את זה בהערכה (אני התפלאתי) אפילו שהוא יודע במי מדובר ושקיללנו אותו שנתיים.

שמח שצחקת בקול, זה חשוב.

מה שמעצבן בכל ההתבטאות שלך זה שאוהדים כמוך חושבים שהם מינימום מיץ' גולדהאר, כאילו אתה משלם את כל המשכורות בעשירי לחודש לשחקנים,

שעד כדי כך אתה דואג באופן א-י-ש-י, רק באופן אישי, ששחקן X ידע מה אתה חושב עליו ומה לא.

בטח אתה גם מאלה שצעקו לזהבי "תוריד את הסרט יא מניאק" מול קרית שמונה בחוץ כשהוא קיבל את סרט הקפטן משרן?

אז לא חביבי, אתה לא מעל הקבוצה, אתה לא מעל אף אוהד אחר, ואם לא הבנת שהמעבר בין מכבי להפועל וההפך זה משהו נזיל כיום, אז אתה בבעיה רצינית.

תסתכל על הכדורסל - אימפריות בונים כשלוקחים אליך את כל השחקנים הטובים, גם אלה שהיו סמלים בהפועל, ולא חסרים מקרים כאלה מהכדורסל.

ובוא אגיד לך עוד משהו: לזהבי זה לא מעניין את הביצה מה אתה חושב עליו או לא. בשלב מסוים בכל התקופה שלו במכבי, עוד הרבה לפני הדרבי האחרון, היה שלב שהאנשים העלימו את העבר שלו. אם בשלב הזה לא הבנת שצריך לתמוך בו כאחרון השחקנים, הבעיה אצלך.

ולמקרה שלא תחשוב שאני מקבל את כל מה שמביאים, במקרה רייכרט קשה מאוד שלא להצדיק אתכם.

כל דקה שהבן זונה הזה ממשיך לשחק במכבי זה בושה למועדון

לא ביקשתי שיהיה אוהד מכבי מגיל אפס , לא ביקשתי שינשק את הסמל

אפילו עם זה שהיה אוהד הפועל זה לא באמת מזיז לי.

אבל עצם זה שהוא חושב שהקהל מטומטם כי יש לו זיכרון קצר ושעם הזמן הוא ישכח את זה

ועצם זה שהוא שולח קרובי משפחה שלו לאימון הראשון כדי שאיימו על אנשים שמקללים אותו

ובנוסף להכל , לא בא כמו גבר ומבקש סליחה . מבחינתי , הוא שרוף.

ואגב , עם אמרות כמו "מכבי זונה" וכאלה באמת שהייתי חי בשלום ועם הזמן הייתי סולח (ר"ע בן חיים\זהבי) .

אבל הציטוטים שלו הם ברמה של בהמה וסירחון שאני במקומו הייתי עושה הכל כדי שיסלחו לי (פרחים והתנצלות למשפחת פנאן לדוג').

כן כן בושה למועדון. למזלנו אתה מאחורי מסך מנהל תעניינים ולא בפועל.

מה שמעצבן בכל ההתבטאות שלך זה שאוהדים כמוך חושבים שהם מינימום מיץ' גולדהאר, כאילו אתה משלם את כל המשכורות בעשירי לחודש לשחקנים,

שעד כדי כך אתה דואג באופן א-י-ש-י, רק באופן אישי, ששחקן X ידע מה אתה חושב עליו ומה לא.

בטח אתה גם מאלה שצעקו לזהבי "תוריד את הסרט יא מניאק" מול קרית שמונה בחוץ כשהוא קיבל את סרט הקפטן משרן?

אז לא חביבי, אתה לא מעל הקבוצה, אתה לא מעל אף אוהד אחר, ואם לא הבנת שהמעבר בין מכבי להפועל וההפך זה משהו נזיל כיום, אז אתה בבעיה רצינית.

תסתכל על הכדורסל - אימפריות בונים כשלוקחים אליך את כל השחקנים הטובים, גם אלה שהיו סמלים בהפועל, ולא חסרים מקרים כאלה מהכדורסל.

ובוא אגיד לך עוד משהו: לזהבי זה לא מעניין את הביצה מה אתה חושב עליו או לא. בשלב מסוים בכל התקופה שלו במכבי, עוד הרבה לפני הדרבי האחרון, היה שלב שהאנשים העלימו את העבר שלו. אם בשלב הזה לא הבנת שצריך לתמוך בו כאחרון השחקנים, הבעיה אצלך.

ולמקרה שלא תחשוב שאני מקבל את כל מה שמביאים, במקרה רייכרט קשה מאוד שלא להצדיק אתכם.

נענה לאט לאט, אני לא חושב שאני מיץ׳ גולדהאר, אני בא לכדורגל מרגש, מה שאני מרגיש אני אומר ועושה.

אם אני חושב שבן אדם שהביא להפועל דאבל לא צריך ללבוש את הסרט אני אצעק, לא כי מעניין אותי הפידבק אלא לבטא את מה שאני מרגיש בדיוק כמו שאני מעודד בשיגעון שאני שומע ״אצעד איתך לכל מקום, אצבע צהוב תגיהנום״.

ככה זה, לא איזה קונספירציה שעוברת לך בראש, אני לא מחפש לקבוע מי יאמן, מי ישחק, מי יחתימו, אני רק יכול להביע את דעתי ועל זה אני בטח לא צריך להתנצל.

אני גם לא מתיימר להיות האוהד מס׳1 או חושב שאני יותר טוב מאיזשהו אוהד, אתה כן, אתה קבעת לעצמך איזה קריטריון שמי שלא עומד בו הוא אפס ״לא לקלל את השחקנים״, סבבה מכיר, הייתי ביציע עוד שהשחקן הוקם, אתה לא מחדש לי כלום.

אם יש שחקן שאני שונא ואני חושב שהוא נזק אני אגיד לו, בין אם זה הכוכב של הקבוצה או אחרון שחקני הסגל, כי אם מסתכלים על זה שאתה אומר שאתה לא מקבל את רייכרט, אבל שחקן שבמו רגליו הביא לי את אחד הרגעים הכי שחורים בתור אוהד היה זהבי, רייכרט סתם ילד אפס. (מה אתה חושב מדד הצביעות במקרה כזה?)

אין לי כוח להיכנס עוד פעם לוויכוחי זהבי, כבר הכל נאמר, גם מול השחקן, אז בחייאת מה אתה מתערב ומזיין תמוח שאתה יודע מה חשב, מה דיבר, מה אכפת לו או מה לא. רק אל תשכח לשאול אותו מה הוא חושב על שהעלמת לו את העבר (רמז: כולם מדברים על העבר שלו, כל הזמן. והוא עצמו מתבטא ומתעסק בעבר שלו כמעט בכל הזדמנות, נניח אחרי המספרת נגד ביתר).

לך זה נזיל לקחת שחקנים מהפועל, גם לי בד״כ אין בעיה חוץ משחקני הדאבל המקולל, אתה אוהד רציני לא כמוני, תרים אותם על הכתפיים ברגע שהם יחתמו (שגם זה בסדר), רק שיומיים לפני בטח צרחת, שכטר/ורמוט לא יהיו במכבי.

נענה לאט לאט, אני לא חושב שאני מיץ׳ גולדהאר, אני בא לכדורגל מרגש, מה שאני מרגיש אני אומר ועושה.

אם אני חושב שבן אדם שהביא להפועל דאבל לא צריך ללבוש את הסרט אני אצעק, לא כי מעניין אותי הפידבק אלא לבטא את מה שאני מרגיש בדיוק כמו שאני מעודד בשיגעון שאני שומע ״אצעד איתך לכל מקום, אצבע צהוב תגיהנום״.

ככה זה, לא איזה קונספירציה שעוברת לך בראש, אני לא מחפש לקבוע מי יאמן, מי ישחק, מי יחתימו, אני רק יכול להביע את דעתי ועל זה אני בטח לא צריך להתנצל.

אני גם לא מתיימר להיות האוהד מס׳1 או חושב שאני יותר טוב מאיזשהו אוהד, אתה כן, אתה קבעת לעצמך איזה קריטריון שמי שלא עומד בו הוא אפס ״לא לקלל את השחקנים״, סבבה מכיר, הייתי ביציע עוד שהשחקן הוקם, אתה לא מחדש לי כלום.

אם יש שחקן שאני שונא ואני חושב שהוא נזק אני אגיד לו, בין אם זה הכוכב של הקבוצה או אחרון שחקני הסגל, כי אם מסתכלים על זה שאתה אומר שאתה לא מקבל את רייכרט, אבל שחקן שבמו רגליו הביא לי את אחד הרגעים הכי שחורים בתור אוהד היה זהבי, רייכרט סתם ילד אפס. (מה אתה חושב מדד הצביעות במקרה כזה?)

אין לי כוח להיכנס עוד פעם לוויכוחי זהבי, כבר הכל נאמר, גם מול השחקן, אז בחייאת מה אתה מתערב ומזיין תמוח שאתה יודע מה חשב, מה דיבר, מה אכפת לו או מה לא. רק אל תשכח לשאול אותו מה הוא חושב על שהעלמת לו את העבר (רמז: כולם מדברים על העבר שלו, כל הזמן. והוא עצמו מתבטא ומתעסק בעבר שלו כמעט בכל הזדמנות, נניח אחרי המספרת נגד ביתר).

לך זה נזיל לקחת שחקנים מהפועל, גם לי בד״כ אין בעיה חוץ משחקני הדאבל המקולל, אתה אוהד רציני לא כמוני, תרים אותם אותם על הכתפיים ברגע שהם יחתמו (שגם זה בסדר), רק שיומיים לפני בטח צרחת, שכטר/ורמוט לא יהיו במכבי.

אני מסכים איתך שצריך חיבור רגשי לקבוצה אבל עד גבול מסויים ובדרך כלל גם זה פוגע בקבוצה בכך שאתה לא מביא את השחקנים הכי טובים שיכולת להביא או שהשחקנים לא מקצוענים ושולטים בחדר ההלבשה בגלל שהם מרגישים את המעמד שלהם מהקהל (לא הולך לשמות) , בכדורגל של היום אין מה לעשות המקצוענות גוברת על הרגש ובצדק קונים את השחקנים הטובים ביותר בלי קשר לעבר שלהם , זה טוב להביע את מה שאתה חושב על כל דבר אבל לא בדרך לא חכמה כמו שאתה עושה שפוגעת בקבוצה וגוררת גם אחרים לפגוע בקבוצה על המגרש

בדיוק בגלל מה שאתה אומר מה גם שזה מחזק את הנקודה שלי, אני לא ספורט דיירקטור, לא מאמן, לא סוכן שחקנים, בסה"כ אוהד.

אני חושב שמה שאני עושה בסדר ומצויין ואני יכול להיות אחראי על המעשים שלי בלבד. אתה חושב שזה מזיק, זכותך.

קשקוש בלבוש

צודק

רק אפשר רשימה של מחוקים לפני כל משחק?

ערבים, ספרדים (בגלל גירוש ספרד),

מי שאהד הפועל בילדותו וסתם שחקנים גרועים

יש עוד קטגוריה?

אקסים של הפועל שהם שחקנים טובים מקללים או לא?

כן כן בושה למועדון. למזלנו אתה מאחורי מסך מנהל תעניינים ולא בפועל.

כן כי כל ההודעה שלי היא בעצם מתן הסבר לגבי איך אני מנהל את העניינים

סע סע