Jump to content

עדן בן בסט - עוזב/נשאר?

MTA For Ever

Recommended Posts

מהבוקר פרסומים על מועמדותו של בן בסט לחיפה, בוואלה כבר פורסם שמיץ׳ ידרוש 700K עבורו, אותו סכום ששולם עבורו לטולוז, מהלך שכביכול יסלול את חזרתו של עטר למכבי.

הנפצה? אני דווקא חושב שזה הולך לקרות, במיוחד שנימני נמצא מאחורי הקלעים.

ההתנהלות סביב בן בסט מאז שהוא הגיע מתחילה לעצבן.

השחקן לא פוגע על המגרש בצ'אנסים שנותנים לו (ונותנים לו), וכל התקשורת גועשת מפרסומים כאלה ואחרים של מקורבים וסוכנים בעקבות חוסר שביעות הרצון שלו.

ההתנהגות הזאת לא מתאימה למכבי תחת מיטש ואני בטוח שזה מפריע גם לג'ורדי.

מקווה שהבחור יתאפס ויתחיל לעבוד קשה בשביל להיות ראוי למקום שהוא הגיע אליו, במקום להתבכיין כל הזמן.

הוא לא שמח בהצלחת הקבוצה, זה הדבר שהכי מעצבן אותי, גם הפרצופים האלה שלו.

כמו שאמרתי בנושא אחר, אני בעד להעביר אותו לחיפה, ועם הכסף הזה אשמח שיחזירו את עטר הביתה, גם אם לא שיחק שנתיים, פי 2 טוב מבן בסט המדכא הזה.

בחייאת חלאס עם הנושאים המטומטמים האלה

על כל כתבה ששחקן שלנו עשוי/עלול/מועמד לעזוב תפתחו נושא ?

ועוד לא התחלנו את ינואר

נשאר וישאר. שחקן ישראלי בכיר לא צריך להיות באף קבוצה חוץ ממכבי. יש לו עוד הרבה שנים במכבי והוא יתן את שלו, תפסיקו לשפוט שחקן שחתום ל4 עונות על סיבוב אחד.

בחיי שאנשים פה כותבים שטויות.

1. הוא חזר לארץ מאירופה, אחרי תקופה לא קצרה שבה מיעט לשחק. רוב השחקנים שחזרו כך עברו תקופת התאקלמות מחדש לא קצרה. לפעמים לקח להם חצי עונה ואפילו יותר כדי להתאפס על עצמם. למה שלא ניתן לו את הזמן לזה?

2. אני לא חושב שהוא לא שמח בהצלחת הקבוצה. כאילו, ברור, הוא מאוכזב על כל דקה שהוא לא משחק ועל כל משחק שהוא לא כובש וכנראה שהוא יושב בספסל, דיפ דאון הוא אומר לעצמו, הלוואי שההתקפה לא תשחק טוב כדי שאקבל עוד צ'אנס במשחק הבא. אבל זה נכון לכל שחקן ספסל בכל העולם (למעט אולי שחקנים מאד מאד צעירים שרק מאושרים מההזדמנות לשבת על הספסל בקבוצה ושחקנים מאד מבוגרים שמבינים שאין להם ברירה, אלא להיות שחקני ספסל). מה אתם רוצים, שננצח 9-0 עם שלושער של כל שחקני ההתקפה והוא ישמח? אין מה לעשות שיש סגל רחב יש תחרות קשה ובתחרות קשה, מעבר לזה שאתה תהיה טוב, אתה צריך שהשני יהיה פחות טוב.

חרף כל זאת, זה לא מקרה ברקוביץ שהלך ואמר בתקשורת שהוא רוצה שהנבחרת תפסיד ואני לא חושב שבן בסט מייחל לכשלון של הקבוצה.

אני לא יודע מי האנשים שעדן בן בסט מקבל מהם עצות, אבל הייתי ממליץ לו להפסיק להקשיב להם.

לא רק להפסיק להקשיב להם, אלא גם שיפסיק להקשיב לילדה הקטנה שבוכה לו בראש ושיתחיל להתנהג כמו גבר וכמו מקצוען, לא פתחת? תתאמן יותר חזק, לא נכנסת כמחליף? תן את הכל באימונים.

בגדול הפרצופים הילדותיים שהוא עושה על הספסל מתחילים לבוא לי ברע, אהבתי אותו מאוד במשחקים שלו בנבחרת בשפיץ עם תומר חמד שהיה גם כן טוב מאוד איתו אבל הוא מתחיל להוריד את הרמה המקצועית של מכבי כלפי מטה דבר שהוא big no no מבחינתי.

אם מישהו התפלא פעם איך בהליך מקוצר, נטול כל יסוד או הגיון, הליך שכל כך אופייני לפורום הזה, שחקן הופך, ככה פתאום, מכדורגלן מוערך לאפס מאופס, כדאי לו לשים לב. זה קורה ברגעים אלה ממש.

אם מישהו התפלא פעם איך בהליך מקוצר, נטול כל יסוד או הגיון, הליך שכל כך אופייני לפורום הזה, שחקן הופך, ככה פתאום, מכדורגלן מוערך לאפס מאופס, כדאי לו לשים לב. זה קורה ברגעים אלה ממש.

!!

אני מאמין מאוד בעדן ואנשים פה פשוט הולכים כמו עיוורים אחרי התקשורת. עדן עוד יתן את שלו במכבי, אני בטוח.

להזכירכם- אנשים פה חשבו שערן הוא פלופ בתחילת דרכו במכבי. לקח לו כמה חודשים טובים בשביל להראות קמצוץ מהיכולת שלו. אחרי שנה וחצי כבר כולם סוגדים לו. אין לי כוח להקפיץ נושאים ישנים על תחילת דרכו של ערן- אבל היו קולות דומים(פחות ספינים של התקשורת, יותר ביקורת על היכולת)

תרגעו כבר ינעל העולם.

!!

אני מאמין מאוד בעדן ואנשים פה פשוט הולכים כמו עיוורים אחרי התקשורת. עדן עוד יתן את שלו במכבי, אני בטוח.

להזכירכם- אנשים פה חשבו שערן הוא פלופ בתחילת דרכו במכבי. לקח לו כמה חודשים טובים בשביל להראות קמצוץ מהיכולת שלו. אחרי שנה וחצי כבר כולם סוגדים לו. אין לי כוח להקפיץ נושאים ישנים על תחילת דרכו של ערן- אבל היו קולות דומים(פחות ספינים של התקשורת, יותר ביקורת על היכולת)

תרגעו כבר ינעל העולם.

מי הם האנשים האלה?

מישהו דיבר על היכולת שלו?

אני באופן אישי מאמין ביכולת המקצועית שלו, אני חושב שהוא יכול להיות חלוץ אדיר אצלנו.

על זה אין ויכוח.

האישו כאן זה כמות הרעש ששומעים בתקשורת סביב זה שהוא לא מוצא את המקום שלו בהרכב, וזה כבר משהו אחר לגמרי וממש לא מתקבל.