Jump to content

מה קרה עם בדש?

YalaMaccabi

Recommended Posts

אם אפשר לפני כל משחק לפרסם רשימת מוחרמים להשבוע זה יעזור מאוד למנוע בלבולים. לחלופין אם הרשימה מתארכת וזה נהיה לא אפקטיבי אפשר לפרסם פשוט רשימה של למי כן שרים

למה?

למה מדהים אותי או למה המשפט לא קשור לשימושים שנעשים בו?

הרי אותם "מלשינים" בברכת המינים הם בכלל יהודים שתמורת כסף חשפו יהודים שלמדו תורה כשחל איסור על כך. לא מעבר לכך.

אם בדש מדווח על מקללים, אין לו שום קשר ל"מלשינים" במשפט הזה.

מה שכל האומללים האלה לא מבינים שבסוף זה יגיע למיץ' עד כאן והוא יחליט או לעזוב את הקבוצה או לזרוק אותם לאלף עזאזל ואז שידברו ללמפה. חיים לי בסרט של אולטראס מטורף שבסך הכל מדובר בכמה ילדים מושפעים שביחד מחברים איי. קיו 100.

מי שלא מתאים לו שחקנים ערבים ומי שחושב שהוא יקבע את סגל הקבוצה, פנו מזרחה שמעתי יש הרבה מקום פנוי בטדי.

מה שכל האומללים האלה לא מבינים שבסוף זה יגיע למיץ' עד כאן והוא יחליט או לעזוב את הקבוצה או לזרוק אותם לאלף עזאזל ואז שידברו ללמפה. חיים לי בסרט של אולטראס מטורף שבסך הכל מדובר בכמה ילדים מושפעים שביחד מחברים איי. קיו 100.

מי שלא מתאים לו שחקנים ערבים ומי שחושב שהוא יקבע את סגל הקבוצה, פנו מזרחה שמעתי יש הרבה מקום פנוי בטדי.

מי הוא בכלל? היינו פה לפניו

אל תדאג, הוא לא יעזוב בגלל שלא שרו לבדש. במקומו הייתי עוזב בגלל אימפוטנטים כמוך שיאמרו אמן להכל.

לא זכור לי שהאומללים שאתה מדבר עליהם ניסו לקבוע סגל או למנוע מערבים לשחק פה.

בכלל ההודעה שלך עמוסה בשטויות ושקרים. למזלך אתה רלוונטי כמו כל אחד כאן רק כי מדובר בעולם הוירטואלי. במגרש אתה לא שווה כלום.

ואם יש לך בעיה פנה דרומה, אתה מוזמן למצוץ לי.

אל תדאג, הוא לא יעזוב בגלל שלא שרו לבדש. במקומו הייתי עוזב בגלל אימפוטנטים כמוך שיאמרו אמן להכל.

בכלל ההודעה שלך עמוסה בשטויות ושקרים. למזלך אתה רלוונטי כמו כל אחד כאן רק כי מדובר בעולם הוירטואלי. במגרש אתה לא שווה כלום.

לא אחי אני לא בקטע הזה אני מעדיף נשים ולא שימפנזים שלא עברו התפתחות אבולוציונית.

לא ניסו למנוע ? אז על מה החברים שלך עומדים לדין פלילי ? עוד מגלומנים שחושבים שהם מעל משהו. ברגע המבחן אם הברירה תהיה ארגון של מושפעים שחיים בסרט לבין מכבי בריאה וחזקה 95 אחוז מהקהל יבחר להמשיך בלעדיכם.

אם ההודעה עמוסה בשקרים אז בוא תסביר למה לא שרו לבדש והאם זה לא קשור לזה שהוא הורה לצלם מי שמקלל את ראדי.

אבל לא, הוא לא שווה כלום במגרש, אתה יותר אוהד ממנו והוא מוזמן למצוץ לך.

אני לא מבין איך בן אדם יכול להכניס את הראש של עצמו כל כך עמוק לתחת אם הוא מאמין שהשמש זורחת משם. אתה לא מפחד מכוויות פסיכיות?

אם ההודעה עמוסה בשקרים אז בוא תסביר למה לא שרו לבדש והאם זה לא קשור לזה שהוא הורה לצלם מי שמקלל את ראדי.

אבל לא, הוא לא שווה כלום במגרש, אתה יותר אוהד ממנו והוא מוזמן למצוץ לך.

אני לא מבין איך בן אדם יכול להכניס את הראש של עצמו כל כך עמוק לתחת אם הוא מאמין שהשמש זורחת משם. אתה לא מפחד מכוויות פסיכיות?

לא שרו לבדש לא כי הוא הגן על חברו לקבוצה מפני גזענים אכזרים, אלא בגלל שהוא החליט להצביע על 2-3 אנשים שקיללו את ראדי - שים לב,אידיוט- על רקע לא גזעני. למה לא מצביעים על אוהדים שמקללים את ייני או זיו? אין שום הבדל.

באופן אישי אני נגד קללות לכל שחקן שלובש את החולצה של מכבי, אבל אם במקרה זה היה זיו במקום ראדי שם - לדעתי היה מקום להגיב באותה צורה כמו במקרה הזה. שחקן כדורגל הוא שחקן כדורגל, לא מתנדב במשטרת ישראל, שישאר כזה.

אני לא ממש מפחד מעניין הכוויות שאתה מדבר עליהם, סה״כ מצחיק אותי שכל פעם שקורה משהו שלילי בעניכם הוא מקושר אוטומטית לארגון.

התרגלתם לפעול לפי רפלקסים שלימדו אתכם, היחידים שייצאו מכל הסיפור עם כוויות אלה אתם.

לא שרו לבדש לא כי הוא הגן על חברו לקבוצה מפני גזענים אכזרים, אלא בגלל שהוא החליט להצביע על 2-3 אנשים שקיללו את ראדי - שים לב,אידיוט- על רקע לא גזעני. למה לא מצביעים על אוהדים שמקללים את ייני או זיו? אין שום הבדל.

אני לא ממש מפחד מעניין הכוויות שאתה מדבר עליהם, סה״כ מצחיק אותי שכל פעם שקורה משהו שלילי בעניכם הוא מקושר אוטומטית לארגון.

התרגלתם לפעול לפי רפלקסים שלימדו אתכם, היחידים שייצאו מכל הסיפור עם כוויות אלה אתם.

מי שקובע מה לשיר ולמי, בשורה התחתונה, הוא הארגון. לכן מקשרים את זה לארגון, היגיון פשוט.

אם הרקע לא גזעני והקללות לא גזעניות הם פשוט צריכים להציג את הצד שלהם לעניין והעניין יכנס לבירור. אולי בדש חשב שמדובר בקללות גזעניות, ובחר להגן על חבר לקבוצה, במה הוא אשם?

אשמח אם תגיד לי מה אותם סתומים (ואם הם מקללים שחקן מכבי הם סתומים) אמרו. כי אם הם סיננו "ערבי מניאק" על רקע יכולת חלשה על המגרש זה עדיין גזעני, אח שלי*.

*ואל תעלב על הקטע המטומטם הזה ותחשוב שאני מזלזל באינטיליגנציה שלך, פשוט כבר נתקלתי במקרים כאלה.

מי שקובע מה לשיר ולמי, בשורה התחתונה, הוא הארגון. לכן מקשרים את זה לארגון, היגיון פשוט.

אם הרקע לא גזעני והקללות לא גזעניות הם פשוט צריכים להציג את הצד שלהם לעניין והעניין יכנס לבירור. אולי בדש חשב שמדובר בקללות גזעניות, ובחר להגן על חבר לקבוצה, במה הוא אשם?

אשמח אם תגיד לי מה אותם סתומים (ואם הם מקללים שחקן מכבי הם סתומים) אמרו. כי אם הם סיננו "ערבי מניאק" על רקע יכולת חלשה על המגרש זה עדיין גזעני, אח שלי*.

*ואל תעלב על הקטע המטומטם הזה ותחשוב שאני מזלזל באינטיליגנציה שלך, פשוט כבר נתקלתי במקרים כאלה.

בוא נגיד והרקע לקללות היה גזעני. על סמך ההגיון הפשוט, המקללים היו נעצרים, נשפטים והיית שומע על תקרית גזענית מכוערת במשחק של מכבי מול סכנין בכל תקשורת הספורט.

זה לא קרה, כי אותם אנשים שקיללו אותו לא עשו זאת על רקע גזעני, אפילן לא ״ערבי מניאק״. והיו מספיק אוהדים שם באיזור כשזה קרה, ככה שאפשר לאמת את זה.

מקשרים את זה אוטמטית לארגון בגלל השירי שחקנים, אז צא מתוך נקודת הנחה שהארגון שיגיב למה שקורה בכל היציעים ולא רק בתחומו שלו, זה הכל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.