Jump to content

מה קרה עם בדש?

YalaMaccabi

Recommended Posts

אז עכשיו מקללים את ראדי על רקע לא גזעני בגלל שאנשים הורחקו בגלל שקיללו את ראדי על רקע גזעני?

לא ברור לי למה אתה בוחר לקשר בין שני המקרים, אבל שיהיה. אי אפשר לענות לכל אחד שיבחר להגיב בצורה רדודה כאילו מדובר בעמוד פייסבוק של מכבי. יום טוב

אנשים מכל הצדדים צריכים להירגע טיפה, לקרוא את כל מה שהולך כאן נהיה כבר עצוב .

זה נגד זה, הוא נגד ההוא וכולם בטוחים שהם צודקים.

חלאס עם זה, שכל אחד יעשה חשבון לעצמו ותבואו למגרש כדי לעודד.

אנחנו מתחילים לאבד את זה.

מעולה בא לעזרת חברו לקבוצה

רק ככה הדבר הזה יפתר ,אם בא לכם להיות גזעניים לא על חשבון מכבי ומיטצ׳ הוא מוציא מספיק כסף הוא לא צריך לשלם גם על המילים שלכם

טוב מאוד שעשה מה שעשה, בין אם נטפלו לראדי בקטע גזעני או בקטע אחר. ואם זה קורה עם שחקנים אחרים אני מצפה מהשחקנים שלנו לגונן על חבריהם בכל דרך.

ולגביי ה"לא גזעני", מוזר שאני שנתיים שומע את אותם אנשים מקללים אותו "ערבי מסריח" וכו', אבל שזה מגיע לדיונים פה ובתקשורת תמיד טוענים שזה לא גזעני ובסך הכל אמרו לו "בן-זונה".

אבל הצביעות שלכם עוברת כל גבול יבני שרמוטות אתם נגד קללות לראדי (ובצדק) אבל מקללים את אייגבור,חואן,יואב זיו, אז תגידו לי יבנים של זונות עד מתי תמשיכו להיות צבועים ?!!! ואני מדבר על המון "אוהדים" שקיבלו ממני קללות אתמול ביציע יצבועים מזדיינים מקללים שחקני מכבי בגלל שלפי דעתכם הם חלשים,שאלוהים ייקח אחד ואחד ממכם ויגאל אותנו מאוהדים כמוכם.

עכשיו נרגעתי.

אם היתה דרך להיפטר מכל מי שמקלל שחקנים שלנו באשר הם זה היה מצוין. אבל אין. וכן למרות שמקללים שחקנים אלרים גם אין מה להשוות את זה למה שראדי עובר פה בשנה וחצי האחרונות, זה לא אותו דבר.

אם היתה דרך להיפטר מכל מי שמקלל שחקנים שלנו באשר הם זה היה מצוין. אבל אין. וכן למרות שמקללים שחקנים אלרים גם אין מה להשוות את זה למה שראדי עובר פה בשנה וחצי האחרונות, זה לא אותו דבר.

מנש תקשיב אחי אני כבר כמה משחקים ביציע מתפוצץ מעצבים כמה קללות אוכלים שחקני מכבי זה פשוט לא הגיוני מה שקורה פה באלוהים,לגבי ראדי אני אומר לך שכבר תקופה לא קצרה אף אחד מהגוש שמעודד לא מקלל אותו ואפילו שהקהל הרחב מעודד אותו או ששותקים או שחלק אפילו מצטרפים לעידוד,לא שומעים בקושי בוז וגם אם אחד שתיים מקללים זה כבר נדיר ממש לא כמו שהיה בהתחלה,הקללות שאייגבור,פאבלו ויואב אוכלים כל משחק זה מאותו קהל רחב וזה מה שאוכל אותי

אחי אני לא מדבר על הגוש. יש חבורה בשער 11 שמאל למטה ליד דגל הקרן שמקללת אותו (וערבים באופן כללי) כבר הרבה זמן. זה דעך קצת כשקיבל פחות דקות משחק. ועדיין כשהוא כובש אתה יכול לשמוע קצת שריקות בוז, שזה הכי אבסורד. אני ממש לא חושב שמי שמקלל את מרגוליס או זיו פחות גרוע. אגב חלקם בהתחלה בהתחלה גם שרקו בוז לזהבי.

• מנהלים ראשיים

נושא שני ב חמישה ימים האחרונים שננעל פה כי אתם לא מסוגלים להעביר 4 הודעות בלי בן זונה, אלוהים שיקח אותך, מאנייק וכאלה.

יש כאן אנשים מתוך הפאנטיקס שבוחרים להגיב, תכבדו אותם גם אם הם לא באים לכם טוב, ואתם לא מסכימים עם הדעות שלהם.

אפשר גם לדבר על בדש בלי לשלוח אנשים למזרחי, או לבקש מהם מציצה נכון?

לא כזה מסובך.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.