Jump to content

סקר בחירות לכנסת ה-20 - דצמבר 2014

Omer

265 members have voted

1. 1. למי אתם מתכוונים להצביע בבחירות?

• אין לי זכות הצבעה - אבל אני אוהב להצביע בסקרים
      4
    • הליכוד
      38
    • הבית היהודי
      83
    • העבודה (הרצוג ולבני)
      67
    • ש"ס
      3
    • יהדות התורה
      1
    • ישראל ביתנו
      6
    • מרצ
      17
    • חד"ש
      3
    • אחר
      6
    • עדיין לא יודע
      18
    • לא מתכוון להצביע
      10
    • יש עתיד - יאיר לפיד
      46
    • כחלון
      21
    • התנועה הליברלית החדשה (עלה ירוק)
      11

Recommended Posts

אחי היקר אענה לך בכיף, אתה אחד המשתמשים החביבים עלי בפורום:

בוא נגיד ככה אני ממש לא צריך שכנועים שלעשן זה כיף מאוד, ממש לא מזיק יותר מאלכוהול שהוא חוקי ולגיטימי, יש לו סגולות רפואיות, וחמור מכל יש אנשים בישראל שיש להם עבר "פלילי" בגלל שהם נתפסו עושים שאכטה.

עדיין, קודם כל זה לא מצדיק מפלגה שתתקיים רק בשביל זה, אחרת אין גבול לאיפה מסיימים עם זה, מפלגה גם אם נותנת את הדגש למשהו מסויים חייבת אג'נדה עם כיוון ברור כמעט בכל תחום, סתם לדוגמא גם אם הייתה מפלגה למען זכויות האוהדים לא הייתי מצביע לה כי זה בעיני מגוחך במדינה כמו ישראל לבזבז את הקול על דבר מסויים שחלקו בחייך גם אם אתה סטלן מסויים עדיין...

עכשיו אני חוזר ואומר בעיקר בגלל שאני כן חושב שלפחות אי הפללה חייב להיות המצב, שהגיע הזמן לשכנע בצורה נבונה ולא ילדותית, טיעונים כמו: כולם מעשנים (לא נכון נקודה, וגם לא יהיה נכון כשזה יהיה חוקי), או זה לא מזיק לבריאות בזמן שאתה מכניס עשן לריאות, לדעתי יפגעו בהשגת המטרה, יש לעישון גם השלכות שליליות אובייקטיביות, ואני לא מדבר על שטויות שסאחים בני 80 אומרים, הרי זה כן פוגע במוטיבציה להתקדם לאנשהו בחיים, מעייף, מאבד ריכוז וכו' וכו', כל אלה פחותים בחומרתם לאין שיעור מהשפעותיו השליליות של האלכוהול, והוא לגיטימי וחוקי למהדרין. מלבד זה הייתי מראה כיצד עוד ועוד מדינות מתוקנות מפסיקות את המרדף ההזוי הזה ואיך לא נהרסה להם שום מדינה למרות כל ההפחדות והקשקושים, להיפך.

יותר מזה מפלגה כמו עלה ירוק עשתה יותר נזק מאשר תועלת לגבי התמידת של האנשים המעשנים והם עשו את כל הטעויות האפשריות.

למי להצביע? קודם כל מקמו עצמכם במפה הפוליטית המדינית וכלכלית. בעד שוק חופשי ותחרות בריאה? ימין. בעד קצבאות ומנסים גבוהים? שמאל. מדינית: בעד הסכמים ויתורים טריטוריאלי? שמאל. נגד ויתורים, אין עם מי לדבר וכו' ימין. אני בימין.

שארלי הבדו היו מתגאים בקריקטורות שציירת כאן. להרוג ערבים? ימין! ללכת לאוגנדה? שמאל! תחרות בריאה? ימין! תחרות חולה? שמאל!

נראה לי שכדאי להוסיף לכאן את ״יחד״. מפלגה של לפחות 5 מנדטים.

נכון, אבל באופן כללי צריך להכין סקר חדש עם כל האופציות, הסקר הזה כבר לא באמת רלוונטי, אישית אין לי כח לזה.

אם אף אחד אחר לא יעשה את זה אולי אני בהמשך. תחפשו באתר של ועדת הבחירות את כל הראשימות.

עריכה: טוב נו כוסאמק.

נכון, אבל באופן כללי צריך להכין סקר חדש עם כל האופציות, הסקר הזה כבר לא באמת רלוונטי, אישית אין לי כח לזה.

אם אף אחד אחר לא יעשה את זה אולי אני בהמשך. תחפשו באתר של ועדת הבחירות את כל הראשימות.

עריכה: טוב נו כוסאמק.

פתח סקר עם המפלגות שעוברות את אחוז החסימה בסקרים

הליכוד
המחנה הציוני
הבית היהודי
הרשימה המשותפת
יש עתיד
כולנו
ש"ס
יהדות התורה
מרצ
ישראל ביתנו
יחד
אחר/פתק לבן
אין לי זכות הצבעה - אבל אני אוהב להצביע בסקרים

למי להצביע? קודם כל מקמו עצמכם במפה הפוליטית המדינית וכלכלית. בעד שוק חופשי ותחרות בריאה? ימין.

לא שאני מזדהה עם השמאל, אבל אין קשר בין תחרות בריאה לבין הימין בישראל

יוקר המחיה עלה במיוחד בתקופת שלטונו של ביבי

יש פה ריכוזיות ומונופולים, אין פה תחרות בריאה, אין פה בכלל תחרות

הליכוד חיים בסרט שהם מפלגה של העם, בינתיים זו מפלגה שמזיינת את העם

ביבי טוב לטייקונים, ומשום מה חלק נכבד מהמצביעים שלו לא יכולים לאפשר לעצמם לקנות מוצרים בסיסיים בסופר

מכוניות, מחשבים, מוצרי חשמל וכו' עולים כפול בישראל- למה? זו מדינה ששותה מיסים מהאזרחים

לא שאני מזדהה עם השמאל, אבל אין קשר בין תחרות בריאה לבין הימין בישראל

יוקר המחיה עלה במיוחד בתקופת שלטונו של ביבי

יש פה ריכוזיות ומונופולים, אין פה תחרות בריאה, אין פה בכלל תחרות

הליכוד חיים בסרט שהם מפלגה של העם, בינתיים זו מפלגה שמזיינת את העם

ביבי טוב לטייקונים, ומשום מה חלק נכבד מהמצביעים שלו לא יכולים לאפשר לעצמם לקנות מוצרים בסיסיים בסופר

מכוניות, מחשבים, מוצרי חשמל וכו' עולים כפול בישראל- למה? זו מדינה ששותה מיסים מהאזרחים

אפשר לומר הרבה דברים, אבל יוקר המחיה יורד בשנתיים האחרונות. הבעיה הכלכלית החריפה היחידה היא הדיור

אחי היקר אענה לך בכיף, אתה אחד המשתמשים החביבים עלי בפורום:

בוא נגיד ככה אני ממש לא צריך שכנועים שלעשן זה כיף מאוד, ממש לא מזיק יותר מאלכוהול שהוא חוקי ולגיטימי, יש לו סגולות רפואיות, וחמור מכל יש אנשים בישראל שיש להם עבר "פלילי" בגלל שהם נתפסו עושים שאכטה.

עדיין, קודם כל זה לא מצדיק מפלגה שתתקיים רק בשביל זה, אחרת אין גבול לאיפה מסיימים עם זה, מפלגה גם אם נותנת את הדגש למשהו מסויים חייבת אג'נדה עם כיוון ברור כמעט בכל תחום, סתם לדוגמא גם אם הייתה מפלגה למען זכויות האוהדים לא הייתי מצביע לה כי זה בעיני מגוחך במדינה כמו ישראל לבזבז את הקול על דבר מסויים שחלקו בחייך גם אם אתה סטלן מסויים עדיין...

עכשיו אני חוזר ואומר בעיקר בגלל שאני כן חושב שלפחות אי הפללה חייב להיות המצב, שהגיע הזמן לשכנע בצורה נבונה ולא ילדותית, טיעונים כמו: כולם מעשנים (לא נכון נקודה, וגם לא יהיה נכון כשזה יהיה חוקי), או זה לא מזיק לבריאות בזמן שאתה מכניס עשן לריאות, לדעתי יפגעו בהשגת המטרה, יש לעישון גם השלכות שליליות אובייקטיביות, ואני לא מדבר על שטויות שסאחים בני 80 אומרים, הרי זה כן פוגע במוטיבציה להתקדם לאנשהו בחיים, מעייף, מאבד ריכוז וכו' וכו', כל אלה פחותים בחומרתם לאין שיעור מהשפעותיו השליליות של האלכוהול, והוא לגיטימי וחוקי למהדרין. מלבד זה הייתי מראה כיצד עוד ועוד מדינות מתוקנות מפסיקות את המרדף ההזוי הזה ואיך לא נהרסה להם שום מדינה למרות כל ההפחדות והקשקושים, להיפך.

וואו, נראה לי שפעם ראשונה שאני מסכים עם הודעה שלך באשכול שעוסק בפוליטיקה.

אפשר לומר הרבה דברים, אבל יוקר המחיה יורד בשנתיים האחרונות. הבעיה הכלכלית החריפה היחידה היא הדיור

תגיד אתה אמיתי? הגענו למצב שקניות בסופר יקרות יותר מבלונדון.

מחיר מוצרים בסיסיים כמו לחם, פיאות, ירקות וחלב עולים וזה עוד בלי לדבר על סיגריות ואלכוהול, מצרך בסיסי במגזר שלי לפחות.

אי אפשר לשקר אותנו יותר ולסלף את העובדות, ישראל יקרה, יקרה מאוד וקשה להתקיים בה

מחיר מוצרים בסיסיים כמו לחם, פיאות, ירקות וחלב עולים וזה עוד בלי לדבר על סיגריות ואלכוהול, מצרך בסיסי במגזר שלי לפחות.

כל זה לא ישנה את העובדה שמחירי ירקות פירות ומוצרי חלב ירדו.

סיגריות ואלכוהול זה מצרך בסיסי, באמת?

אתה ערבי, במקרה?

מוצר החלב היחידי שירד זה שמנת

אפשר עכשיו להכין גאנשים בסבבה

ואפילו קצפת בטעם לוטוס, מי שרוצה מתכונים בכיף

מעדנים וגבינות עדיין עולים כפול 5 מחו״ל, גם כל מיני תמרוקים בסיסיים כמו משחת שיניים עולים פה כפול

ועןד המון המון מוצרים בסיסיים

למה צריכים לעלות את מחירי הבירה בגלל מיסים? במרבית מדינות העולם חצי ליטר בירה בפאב עולה פחות משעת מינימום אבל הכי קל זה לעלות מסים בדברים כמו אלכוהול וסיגריות אבל הם לא חושבים על זה שהעליה במחירי האלכוהול תפגע בעיקר באלו שמיצריים בירות ישראליות , יין וכו' שמעסיקים הרבה עובדים ולא יוכלו לשרוד בתחרות נגד חברות הבירה הגדולות מה שיגרום לפיטורי עובדים ועצירת משק האלכוהול הישראלי שרק הולך וגדל בשנים האחרונות ועכשיו הלך החורה בגלל המיסים המטורפים על האלכוהול