Jump to content

סקר בחירות לכנסת ה-20 - דצמבר 2014

Omer

265 members have voted

1. 1. למי אתם מתכוונים להצביע בבחירות?

• אין לי זכות הצבעה - אבל אני אוהב להצביע בסקרים
      4
    • הליכוד
      38
    • הבית היהודי
      83
    • העבודה (הרצוג ולבני)
      67
    • ש"ס
      3
    • יהדות התורה
      1
    • ישראל ביתנו
      6
    • מרצ
      17
    • חד"ש
      3
    • אחר
      6
    • עדיין לא יודע
      18
    • לא מתכוון להצביע
      10
    • יש עתיד - יאיר לפיד
      46
    • כחלון
      21
    • התנועה הליברלית החדשה (עלה ירוק)
      11

Recommended Posts

רק בנט שרוצה שנלך לרופא מטעם המעסיק כדי לקבל ימי מחלה. רק בנט שרוצה להכניס את הצבא במקרה של שביתות. רק בנט שמבחינתו למעסיק מותר לאסור על עובדים לספר לחבריהם לעבודה על תנאי העסקה. רק בנט שלא יוותר על פיסת אדמה אבל יוותר בכיף על משאבי הטבע מתחת לאדמה הזו. בנט זה אח. של עשירים בלבד.

Roi.b אתה ההוכחה המושלמת שהיועצי פרסום של בנט מצליחים בגדול. עם הסיסמאות הזולות האלה שקונות צעירים בעיקר חיילים וכאלה לפני גיוס

איזה נזק כבר בוזי וציפי יכולים לעשות יותר משביבי עשה לנו כבר וואלה אפשר לתת להם שנה שנתיים ניסיון ומקסימום מעיפים אותם מהשלטון..אין לנו כבר מה להפסיד

באמת שבשעה כזו אני לא מסוגל להבין אם מדובר בציניות או לא , אבל קו החשיבה הכושל הזה הוא מה המוליך היום הרבה אנשים וחבל שכך.

מבחינה לוגית , אם ביבי לא טוב ( והוא לא טוב ) זה לא אומר שכל אחד אחר טוב ממנו .

Roi.b אתה ההוכחה המושלמת שהיועצי פרסום של בנט מצליחים בגדול. עם הסיסמאות הזולות האלה שקונות צעירים בעיקר חיילים וכאלה לפני גיוס

רק בנט

ג. אחלה ביבי שבעולם, אני בטוח שתושבי עוטף עזה היום חגגו את האזעקה שהם אכלו בצהריים. העיקר שיש שקט בקיסריה.

http://news.walla.co.il/item/2812173

עכישו אפשר לפחות להפסיק להיות דמגוגים? אתה גם בטוח שכל אחד היה מגיב על הרקטה התועה הזאת נכון?

אני לא מצפה, אני דורש מכל ראש ממשלה להגיב על ירי על מדינת ישראל. שמאל, מרכז, ימין - לא רלוונטי.

מעבר לכך, לא ירדת לסוף דעתי בעליל. התגובה של צה"ל זה נחמד, העובדה שאתה כבר אחרי שני סבבי הסלמה בתוך שנתיים וקצת ושום דבר לא השתנה (להיפך, רק נהיה גרוע יותר - עכשיו הם כבר מגיעים כמעט עד חיפה) היא הבעיה.

http://news.walla.co.il/item/2812173[/url]

עכישו אפשר לפחות להפסיק להיות דמגוגים? אתה גם בטוח שכל אחד היה מגיב על הרקטה התועה הזאת נכון?

ושוב חזרנו לאותו מצב...

הם יורדים ואנחנו הופכים חול ? בשביל זה יצאנו למבצע שלקח 51 יום ? איפה ההרתעה שלנו ?

אני לא מצפה, אני דורש מכל ראש ממשלה להגיב על ירי על מדינת ישראל. שמאל, מרכז, ימין - לא רלוונטי.

מעבר לכך, לא ירדת לסוף דעתי בעליל. התגובה של צה"ל זה נחמד, העובדה שאתה כבר אחרי שני סבבי הסלמה בתוך שנתיים וקצת ושום דבר לא השתנה (להיפך, רק נהיה גרוע יותר - עכשיו הם כבר מגיעים כמעט עד חיפה) היא הבעיה.

אז בוא ספר לי מה היית עושה? או מה גלאון הייתה עושה?

הרי כל המצב הזה נוצר בגלל ההתנתקות.

מצד אחד אתה בוכה על הבידוד מהעולם,מצד שני על זה שלא נפתרה הבעיה בעזה.

לפרק את חמאס מנשקו זה סיפור ארוך קשה ולא מתקבל על הדעת מבחינת העולם כי מן הסתם יהרגו רבבות של חפים מפשע.

צוק איתן היה מערכה שכולה הוקדשה למנוע אסון גדול פי מאה מרקטות וזה חדירה לישובים בראש השנה למסעות הרג של מאות אם לא אלפי אזרחים,צהל נכנס פיצץ טיהר ויצא.אולי בלי לחץ של שמאל ושל ידידינו האמריקאים והאירופאים גם הייתה הוראה להגיע לים ולפרק את חמאס אבל שוב העיקר היחסים,אז מה אם עוד זמן מסוים שוב אני אחזור לממד?

או שתיסגר על משהו אחד או שתפסיק להוציא את כל הארס שצברת על ביבי(אולי בצדק) בלי פרופורציה ובלי היגיון.

רמת דמגוגיה - פרימו.

הבידוד מהעולם לא הגיע בגלל עזה. הבידוד מהעולם הגיע בעקבות שנים של הזנחת הנושא וזריקת זין על העולם. אי אפשר מצד אחד להתעלם מאירופה, מצד שני להאשים אותם כל יומיים בזה ששואה שניה לא תקרה ובסוף עוד לנסות להפיל את אובמה לפני הבחירות.

צוק איתן בדיעבד היה מבצע שלא יצא ממנו כלום. גם אם אתה לא יזמת אותו - אתה לא יצאת ממנו עם בשורה מדינית כלשהי. רוצה לשמוע סוד? גם עמוד ענן, רק ששם אתה יזמת. מנהרות בערב ראש השנה? כבר היו התבטאויות של מרבית גורמי הביטחון במדינה שזה לא נכון. עובדתית גם אף מנהרה התקפית שחמאס ניסה לנצל לא יצאה בתוך קיבוץ. כולם היו בשטחים פתוחים או לכיוון מוצבים (לא שזה בסדר - אבל מה שביבי ניסה למכור לעולם לא בהצלחה הפך ליצירת פאניקה אצל תושבי עוטף עזה).

ואני בנושא ההתנתקות והירי כבר התבטאתי בעבר לא פעם ולא פעמיים - על כל רקטה שיצאה מ-2005 היינו צריכים להגיב בעוצמה. לא עשינו את זה, או יותר נכון לא אולמרט ולא ביבי עשו את זה. אז כן, השמאל אשם בזה שביבי ואולמרט לא הגיבו כשהיו "טפטופים" - שזאת האנלוגיה שנתנו לקסאמים ולפצמ"רים במשך יותר מדי שנים.

מה הייתי עושה אחרת - קודם כל, הייתי חושב על זה. חפשו ראיון עם בכיר במועצה לביטחון לאומי שאמר משהו לא נתפס - מאז שנתניהו עלה לשלטון ב2009 לא התקיימה פעם אחת ישיבה מסודרת שעסקה בשאלה "מה עושים עם עזה?". ככה נתניהו, אין חשיבה אסטרטגית, אין מדיניות טווח ארוך. הכל מהרגע להרגע לפי שיקולים פוליטיים צרים.

רמת דמגוגיה - פרימו.

הבידוד מהעולם לא הגיע בגלל עזה. הבידוד מהעולם הגיע בעקבות שנים של הזנחת הנושא וזריקת זין על העולם. אי אפשר מצד אחד להתעלם מאירופה, מצד שני להאשים אותם כל יומיים בזה ששואה שניה לא תקרה ובסוף עוד לנסות להפיל את אובמה לפני הבחירות.

צוק איתן בדיעבד היה מבצע שלא יצא ממנו כלום. גם אם אתה לא יזמת אותו - אתה לא יצאת ממנו עם בשורה מדינית כלשהי. רוצה לשמוע סוד? גם עמוד ענן, רק ששם אתה יזמת. מנהרות בערב ראש השנה? כבר היו התבטאויות של מרבית גורמי הביטחון במדינה שזה לא נכון. עובדתית גם אף מנהרה התקפית שחמאס ניסה לנצל לא יצאה בתוך קיבוץ. כולם היו בשטחים פתוחים או לכיוון מוצבים (לא שזה בסדר - אבל מה שביבי ניסה למכור לעולם לא בהצלחה הפך ליצירת פאניקה אצל תושבי עוטף עזה).

ואני בנושא ההתנתקות והירי כבר התבטאתי בעבר לא פעם ולא פעמיים - על כל רקטה שיצאה מ-2005 היינו צריכים להגיב בעוצמה. לא עשינו את זה, או יותר נכון לא אולמרט ולא ביבי עשו את זה. אז כן, השמאל אשם בזה שביבי ואולמרט לא הגיבו כשהיו "טפטופים" - שזאת האנלוגיה שנתנו לקסאמים ולפצמ"רים במשך יותר מדי שנים.

רמת טרוליות-Mata (איזה מצחיק אה?)

הכי קל לזרוק את המילה דמגוג לאוויר למרות שאתה מהגדולים בתחום בפורום.הגמל לא רואה את הדבשת אני מניח.

לא אמרתי שבגלל עזה יש בידוד, אמרתי שאתה בוכה על בידוד ועל זה שלא פתרו את הבעיה בעזה.אי אפשר גם וגם אבל העיקר לצעוק ולבלבל תמוח על 2005 כאילו זה רלוונטי למצב הנתון היום.

לגבי המנהרות, מר אני יודע הכל וכל מי שלא מסכים איתי טועה בגדול-

הייתי שם,ראיתי את הפיר שיצא בכרם שלום, הייתי בהערכות מצב,חיילים שלי חברים שלי ומפקדים שלי גם היו שם,פיצצו מנהרות על ימין ועל שמאל.

שוב ביבי משקר לעולם ועושה דרמה,שוב הארס שלך יוצא בצורה מביכה כי תכלס אין לך מושג.

היו פירים לישובים,למוצבים,לשטחים פתוחים. עוד בעמוד ענן גילו שישה כאלו.

צוק איתן היה מבצע ידוע בצהל כמה חודשים מראש (כשהמודיעין גילה על התכנית לפיגוע בראש השנה)

בדומה לעמוד ענן הכל הסתבך והתעכב בגלל פוליטיקה,ובגלל יוזמות של חמאס נכנסנו מעט ושגילינו את היקף המנהרות החודרות חא היה מנוס מלהשמיד את כולן.

אבל בוא נמשיך לזיין תשכל על סמך כלום ושום דבר אני רק מקווה שאנשים כאן לא לוקחים אותך ברצינות.

מה הייתי עושה אחרת - קודם כל, הייתי חושב על זה. חפשו ראיון עם בכיר במועצה לביטחון לאומי שאמר משהו לא נתפס - מאז שנתניהו עלה לשלטון ב2009 לא התקיימה פעם אחת ישיבה מסודרת שעסקה בשאלה "מה עושים עם עזה?". ככה נתניהו, אין חשיבה אסטרטגית, אין מדיניות טווח ארוך. הכל מהרגע להרגע לפי שיקולים פוליטיים צרים.

אני לא בא להגן על ביבי ולא אומר שהוא התנהל נכון עם חמאס(להפך),אני בא לתת קונטרה לבחור שכל מה שיודע להוציא מהפה זה ארס גם אם אין שום ביסוס לדברים שלו.

ראה ערך " אין הישג מדיני" ממבצע שמטרתו היא לתת מכה לחמאס ובראש ובראשונה למנוע פיגועים שישראל לא ידעה כמותם.אבל הכי קל לצעוק "דמגוגגגגגגג" כדי להרגיש גבר.

ומתא רק כדי להסביר לך עד הסוף כמה אתה טועה ודמגוג אמיתי, עובדתית היו כמה פירים שיצאו בישובים. הם הושמדו ראשונים,ובכל ישוב עם חשד כזה היה אבטחה מטורפת של יחידות עילית וכוחות מילואים.

לכן הם יצאו רק מפירים שבשטחים פתוחים(אני מניח שהיה לך קשה לעשות את ההיגיון הזה)

הנושא הזה הוכחה לכמה שהפורום הזה לא מהווה אינדיקציה לכלום בקשר לקהל שלנו

מה שכן, מישהו רשם פה שאיזה נזק כבר ציפי והרצוג יכולים לעשות הכי גרוע מעיפים אותם אחרי שנתיים

מעניין אם גם על רבין אמרו את זה, מנהרות כבר יש להם, מנהרות

אם היית אומר את זה לרבין הוא היה מאשפז אותך בבית משוגעים

השם יקום דמו, ואת דמם של כל מי שנהרג כתוצאה מאוסלו

עזבו אותכם שטויות, כולה מדינה, מה כבר יש לנו להפסיד עם 20% ערבים ו10% עוקרי ישראל

יאיר לפיד לא יקבל יותר מ8 מנדטים, עם מי בדיוק הם יקימו ממשלה, עם מרצ?

אם עלה לכם לרגע דה ז'ה וו, תגשו להצביע, שלא נבכה אחר כך

כל הכבוד שהצלחת לדחוף לי מילים לא לי לפה. מישהו אמר שלא היו מנהרות? מישהו אמר שלא צריך להשמיד אותן? מישהו אמר שלא היה צריך לרסק שכונות בעזה בזמן הלחימה? רק לך היו חברים שנלחמו שם ואיך זה רלוונטי גיבור גדול?

סלח לי אם אני מעדיף אמירות של גורמים בצבא ובשב"כ שלא הייתה תוכנית חדירה בערב ראש השנה לישובים ולא את המודיעין האיכותי שלך. מה שכן, החברים שלי שגרים בעוטף עזה אכלו ויאכלו חרדות על הנושא הזה בגלל הפאניקה שביבי ניסה לייצר. וכן ארס, לא ארס - הוא אחראי לזה. בוסה סיכם את זה בקצרה ובצורה הברורה ביותר.

אז כן, יש לי ארס כלפיי הכושל שיושב על הכס. כשיושבים על התחת ומצפים שהכל יסתדר מעצמו והעולם יהיה איתנו - אתה נכנס לבידוד. כשלא מנסים לפתור בשום צורה את הבעיה - הבעיה גומרת אותך בסוף.

(אה וכן, תכניס משפט של תקיפה אישית ולא רלוונטית).

מה עוד צריך לקרות כדי שאנשים יבינו שביבי לא מתאים?

רק שארה"ב תפסיק להטיל את הוטו, (וזה יקרה אם אם ביבי יבחר) ואזרחי ישראל יחוו את מה שחווים החקלאים בבקעת הירדן אולי אנשים יתעוררו וזאת למרות שההיסטוריה מראה שכאשר לאנשים קשה כלכלית הם רק מקצינים עוד יותר...

כל הכבוד שהצלחת לדחוף לי מילים לא לי לפה. מישהו אמר שלא היו מנהרות? מישהו אמר שלא צריך להשמיד אותן? מישהו אמר שלא היה צריך לרסק שכונות בעזה בזמן הלחימה? רק לך היו חברים שנלחמו שם ואיך זה רלוונטי גיבור גדול?

סלח לי אם אני מעדיף אמירות של גורמים בצבא ובשב"כ שלא הייתה תוכנית חדירה בערב ראש השנה לישובים ולא את המודיעין האיכותי שלך. מה שכן, החברים שלי שגרים בעוטף עזה אכלו ויאכלו חרדות על הנושא הזה בגלל הפאניקה שביבי ניסה לייצר. וכן ארס, לא ארס - הוא אחראי לזה. בוסה סיכם את זה בקצרה ובצורה הברורה ביותר.

אז כן, יש לי ארס כלפיי הכושל שיושב על הכס. כשיושבים על התחת ומצפים שהכל יסתדר מעצמו והעולם יהיה איתנו - אתה נכנס לבידוד. כשלא מנסים לפתור בשום צורה את הבעיה - הבעיה גומרת אותך בסוף.

(אה וכן, תכניס משפט של תקיפה אישית ולא רלוונטית).

אמרת שלא היו מנהרות לישובים ושביבי סתם רצה להלחיץ-טעות עובדתית.

לגבי ערב ראש השנה,אני יאמין למה שראיתי בעיניים ולמה ששמעתי באוזניים,אתה תאמין למה שאומרים לתקשורת(אני באמת צריך להסביר שהם אומרים לתקשורת מה שהם רוצים שהעם ישמע?).

אני לא מרברב במודיעין איכותי אלא בעיניים ובאוזניים שלי,לעומת זאת מתקבל הרושם שראש המוסד מעדכן אותך על בסיס יומי במצב המדינה.

אני לא מצפה שתודה שטעית כי אני מבין שאתה מלא באגו וילדותיות(מה הקשר לגבורה?)

אבל לאורך כל הנושא הזה אתה מטנף ומטבל במלא שטויות כמו השטויות שאתה מספר לי.

וזה נחמד שאתה מתבכיין וחושב שתקפתי אותך כשפשוט הגבתי לך במטבע שלך רק בישירות ולא בצורה מתנשאת ופלצנית.

בתור אחד ש2 קרובי משפחה שלו עובדים בעבודה ביטחונית וקרובים מאוד לכל המידע הזה,אני אומר לך ב1000% שהיה תכנון לפיגוע גדול בראש השנה בעזרת המנהרות

הנושא הזה הוכחה לכמה שהפורום הזה לא מהווה אינדיקציה לכלום בקשר לקהל שלנו

מה שכן, מישהו רשם פה שאיזה נזק כבר ציפי והרצוג יכולים לעשות הכי גרוע מעיפים אותם אחרי שנתיים

מעניין אם גם על רבין אמרו את זה, מנהרות כבר יש להם, מנהרות

אם היית אומר את זה לרבין הוא היה מאשפז אותך בבית משוגעים

השם יקום דמו, ואת דמם של כל מי שנהרג כתוצאה מאוסלו

עזבו אותכם שטויות, כולה מדינה, מה כבר יש לנו להפסיד עם 20% ערבים ו10% עוקרי ישראל

יאיר לפיד לא יקבל יותר מ8 מנדטים, עם מי בדיוק הם יקימו ממשלה, עם מרצ?

אם עלה לכם לרגע דה ז'ה וו, תגשו להצביע, שלא נבכה אחר כך

מצטער שאני לא רוצה לחיות בבידוד עולמי ובחרם כלכלי.. אני רוצה שהמדינה שלנו תתפתח ולא כל שנה "מבצע" /מלחמה עם הרוגים ונזק כספי עצום. אני לא רוצה להגיע למצב שנאבד את הוטן האמריקאי..

ואני יודע שביבי רק גורם לנזק אז אין כבר מה להפסיד בלנסות משהו אחר.

ברגע שנגשים את החלום האמריקאי ונצא מיו״ש, הפיכה של חמאס זה רק עניין של זמן.

יחד איתם מגיע כל החרא של רקטות, מנהרות, חדירות וכו׳.

מה יהיה המצב הכלכלי פה עם נתבג משותק ורקטות למרכז?

הצורר מאמריקה בקרוב הופך ללא רלוונטי. האיומים על הוטו שלו (הקונגרס בכלל יתן לו?) מזכירים את איומי ספטמבר השחור.

לא מחסידיו של ביבי אך בתקופתו העימותים האלימים היו מאוד מינימליים, אולי הכי מינימליים שיש, כך שאני לא מבין את ׳לא רוצה כל שנה מבצע׳.

הבעיה הציבורית של ביבי היא שהוא עוסק במספר רב מדי של פעולות מונעות, ופעולות מונעות לא מראות תוצאה אלא להיפך. אם תקחו לדוגמא קצין בטיחות- ככל שזה נראה שהוא עושה פחות- ככה העבודה שלו יותר טובה.

ביבי עוסק בלמנוע מאיראן התחמשות, למנוע את הפיגוע הגדול הבא, למנוע קריסה כלכלית וכו'. קשה לשפוט אותו כי אי אפשר לראות את התוצאות של הדברים האלה.