Jump to content

Karma Is A Bitch

almog23

Recommended Posts

ברגע שנוסא נשכב והכדור הגיע לרחבה פשוט ידעתי שזה יכנס. זה היה לי ברור לא בגלל שאנחנו סופגים השנה יותר מבעבר, לא כי שיחקנו לרגליים של ביתר בדקות האחרונות, ידעתי את זה כי נוסא שיחק טוב מאוד וכי משהו חייב להתפקשש לו כנראה, כי לא יכול להיות שייגמר משחק בלי שתהיה סיבה לזבלים האלה לרדת לו על החיים, מין קארמה מסריחה כזאת. ועוד איזה סיבה הם קיבלו, סיבה למסיבה. התכווצות שרירים בדקה ה93 , איזה בן של זונה, איך הביאו שחקן שמתכווצים לו השרירים. וכמובן שברגע כזה טבעו של האדם הוא לחפש אשמים, ומי אשם? ההרחקות הנוראיות האלה? מי שמאפשר למטוביץ׳ להרים בחופשיות? או מי שלא שמר את אצילי? לא לא לא אומר מוטי- מי שהתכווצו לו השרירים. הרי אם זה היה זהבי על הדשא, נוסא עדיין היה יוצא הבן זונה איכשהו.

אבל הנושא לא נפתח על הטיפשים האלה, ואני לא רוצה שהדיון יתפתח לכיוון הזה. מה שאני מנסה לומר זה לא משנה כמה נוסא יהיה טוב, יגיע הרגע הזה שידפוק אותו.

אולי השידוך הזה לא אמור לקרות, אני כבר לא יודע עד כמה הוא משדרג אותנו , אם בכלל. הוא כן שחקן כדורגל ראוי, הוא לא בלוף, אבל אולי הוא לא השחקן שאנחנו בכלל צריכים ואנחנו כלכך צמאים לשחקן כזה שזה כבר הופך להיות מלאכותי.

תחושה חזקה עוד מהמשחקים של פתיחת העונה שהשידוך הזה לא meant to be.

רוב האנשים ביציע לא החזיקו ממנו במהלך כל המשחק וביקשו להוציא אותו הרבה לפני זה.

ואני מבין אותם (תפרידו בין אפסים שמקללים, בטח אלה שמקללים קללות גזעניות, ואלה שפשוט לא חושבים שהוא שחקן טוב). יש לו טאץ' נוראי. עם כמה שהוא מחלץ, הוא מאבד בשלומיאליות. הוא מתקשה לעצור כדור. לוקח לו שעה לקבל החלטה, ובסוף המסירות שלו עקומות.

אני לא יודע אם זאת תקופה רעה, או שהשפעה מזה שבאמת הוא הפך לשעיר לעזאזל התורן (ואני מצדיק אותו לגמרי על זה שיצא על האוהדים בסיום, אגב), אבל משחקן קישור באלופת הליגה אני מצפה ליותר מחילוץ כדורים תועים. מילא אם היה נשאר מאחורה ויודע לשחרר מהר פס פשוט לשחקן שמתנהל עם הכדור יותר טוב, אבל גם כשהוא עושה את זה זה לוקח לו שעה הרבה פעמים.

בשורה התחתונה מכבי נראית פחות טוב מאז שהוא בהרכב וזה לא נראה לי מקרי.

אם יש משהו יותר מעצבן מכמה שנוסא היה גרוע אתמול זה האוהדים שאומרים שהוא שיחק טוב מאוד. מה לעזאזל ראיתם שאתם אומרים דבר כזה?

אם יש משהו יותר מעצבן מכמה שנוסא היה גרוע אתמול זה האוהדים שאומרים שהוא שיחק טוב מאוד. מה לעזאזל ראיתם שאתם אומרים דבר כזה?

ביקשו ממני להסתכל על השידור החוזר. אני עושה את זה ואני נדהם עוד יותר. פעם בדקה או שתיים הוא מוסר לא מדוייק או לא מצליח להשתלט על כדור.

אני פשוט לא מבין מה רואים בו.

לא מחובר, לא מתאים והוא שרוף עכשיו אצל הקהל. ואלה שנהמו אליו הם הבבונים האמיתיים.

למרות שאתמול הוא דווקא שיחק לא כזה רע אבל עדיין לא מספיק טוב.

בלי קשר למכירה שלו הוא פשוט חלש, הבן אדם לא יודע למסור, לבעוט, לא יודע לתת כדור עומק, אין לו דריבל.

מה לעזאזל הוא עושה אצלנו בהרכב 90 דק׳ חמישה משחקים?!

לפני שהוא השתחל להרכב היינו הרבה יותר טובים.

כבר ראינו באירופה מה הוא שווה והוא עדיין אותו שחקן חלש.

בשורה התחתונה מכבי נראית פחות טוב מאז שהוא בהרכב וזה לא נראה לי מקרי.

זה על סמך עובדות?

נצחון של זהבי על מכבי פ"ת, משחק רע מול רעננה במשחק שלא היינו צריכים לנצח, משחק מול חיפה שהייתה חייבת לנצח עם כל ההזדמנויות שהגיעו בתחילת המשחק כי אלברמן ומיטרוביץ לא תיפקדו והפסד מול באר שבע שהקישור קרס הגנתית במחצית השנייה.

ואז נוסא נכנס להרכב, 4-1 על עכו, 5-2 על אשדוד, פואד, 3-1 על נתניה, 2-1 לק"ש שנוסא הכי טוב במגרש במחצית השנייה כשהם לא עוברים את החצי, 3-0 על הפועל חיפה, 3-1 על סכנין והתוצאה אמש.

אין התקפה, יש בעיות בהגנה ויש שעיר לעזאזל אחד קלאסי.

מול באר שבע היה כאן קונצנזוס שהיינו טובים, ובכלל זה היה אחד המשחקים היותר טובים שלנו בתקופת ג'ורדי.

מל חיפה להגיד שהיתה חייבת לנצח אותנו? נו בחיאת. נתנו 5 דקות טובות ובנס הם יצאו בלי שביעיה.

מול מכבי פ"ת נראינו הרבה יותר טוב, ממש לא היה "ניצחון של זהבי".

את רעננה לא בדיוק ראיתי כי הייתי עם 40 מעלות בחום ואין לי מושג מה באמת ראיתי.

יש הסכמה די גורפת שמכבי ירדה לאחרונה ברמה. הירידה התחילה באיזור הדרבי, יש מי שיגיד שכבר במשחק נגד עכו היתה דעיכה, והתחילו לדבר על זה שמשהו לא עבד בחלק ההגנתי. מול אשדוד כבר היה משחק פחות שוטף מתחילת העונה, אבל אין תלונות, ושם נוסא היה בסדר לדעתי. וזה דברים שנאמרו בזמן אמת, לא בדיעבד.

מול חיפה שיחקנו 11 מול 10 מדקה 27, הקישור הפקיר את ההגנה לפני כן והיה צריך להיות 4-0 לחיפה.

מול מכבי פ"ת זה משחק תחילת העונה מול קבוצה בבנייה שבהרכב שלה שיחקו 4 שחקנים שמשחקים היום.

מול רעננה זה היה רע.

מול באר שבע אני מסכים שנראנו טוב.

זהבי עם 14 גולים, בן חיים עם 4 הרחק מאחור. יואב זיו חוזר מפנסיה להרכב, שרן עדיין לא מצליח להרים כדור מדוייק לרחבה, מיטרוביץ שחקן ההגנה הכי גרוע בישראל ויש לנו צלם בשער.

פה סיימתי, מבחינתי שנוסא ייצא מההרכב ונצליח.

למה רק 4-0, היה צריך להיות 8-0. בחיאת...

הרי גם אם אחד מהמצבים היה נכנס, האחרים לא (סביר להניח שהם לא היו מתקרבים שוב לשער בדקות שאחרי הגול), ואף אחד לא היה מתפלא אם מכבי היתה חוזרת. הם בעצמם אומרים את זה (אלה שלא הכירו בזה אז, מכירים בזה היום).

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10403557_10152962116553453_7828460522408458345_n.jpg?oh=381693affec1db43a446eff219909e4c&oe=550A29CD&__gda__=1426131163_fe25ccd167435099676a906133534f52

צא לי מהקבוצה יא בן שרמוטה צא

והייתי מתעצבן ככה על כל שחקן שהיה נשכב על הדשא. ערן לא היה עושה את זה כי ערן נלחם, ערן עשה תנועה פי 3 או 4 ממנו במשחק הזה, נכנסו בו והוא גם נפצע לא פעם ולא פעמיים, ובכל זאת דקה 93 הוא מסוגל להגן ואיגיבור נשכב על הדשא, ואחר כך מפיל את האשמה על גרסיה והולך לקלל את הקהל (רבאק אתה שחקן מקצוען תתעלם), אז לא- אני לא מוכן לשחקן כזה בקבוצה שלי.

ואני אומר לך, אם הוא היה קם ומנסה לעשות הגנה ואז מכניס שער עצמי והמשחק בכל זאת היה נגמר 1-1, לא הייתי מתעצבן עליו, כי זה כן יכול לקרות לכל אחד. אבל שחקן שבדקה 93 מוותר מראש ופשוט נשכב על הדשא- זה הגבול.

למה רק 4-0, היה צריך להיות 8-0. בחיאת...

הרי גם אם אחד מהמצבים היה נכנס, האחרים לא (סביר להניח שהם לא היו מתקרבים שוב לשער בדקות שאחרי הגול), ואף אחד לא היה מתפלא אם מכבי היתה חוזרת. הם בעצמם אומרים את זה (אלה שלא הכירו בזה אז, מכירים בזה היום).

כן צודק, היו צריכים להוביל זה המונח הנכון.

למעט 2 איבודים בהתחלה, הטוב במגרש אתמול.

אני חושב שאף פעם לא ראיתי כזאת שונות בדעה ביחס לשחקן.

אני חושב שהוא היה מספר 1 במכבי אתמול.

לצערי הקהל עכשיו יחפש אותו, אני מקווה שהוא יצליח להתעלות מעל זה ולא יצא מההרכב וימשיך לשחק, הוא פשוט רמה מעל מה שיש לנו באמצע כרגע (אולי רייכרט יכול להיות גם טוב, אבל לא ראיתי מספיק).

לצערי הקהל עכשיו יחפש אותו, אני מקווה שהוא יצליח להתעלות מעל זה ולא יצא מההרכב וימשיך לשחק, הוא פשוט רמה מעל מה שיש לנו באמצע כרגע (אולי רייכרט יכול להיות גם טוב, אבל לא ראיתי מספיק).

יש ארגון אוהדים טוב למועדון.

שייתנו לו פרחים וירגיעו את העסק.

בלי קשר למכירה שלו הוא פשוט חלש, הבן אדם לא יודע למסור, לבעוט, לא יודע לתת כדור עומק, אין לו דריבל.

מה לעזאזל הוא עושה אצלנו בהרכב 90 דק׳ חמישה משחקים?!

לפני שהוא השתחל להרכב היינו הרבה יותר טובים.

כבר ראינו באירופה מה הוא שווה והוא עדיין אותו שחקן חלש.

הסיבות לא מקצועיות. אני בטוח בזה ב100 אחוז.

גם אני חושב שיש משהו פישי בכל הסיפור הזה...

וחוץ מזה תפסיקו להאשים גזענות בהתנפלות של הקהל אליו, זה לא כי הוא שחור אלא כי שחקן חלש ומעצבן שמקבל אובר קרדיט 3 משחקים יותר מדי.

נוסא הוא בדיוק כמו מיטרוביץ',

תנו לו שקט וזמן והוא ייתן את שלו הקהל שמקלל רק מזיק לקבוצה.

עם כל התגובות של כולם על איגיבור ועל חואן פאבלו,

אף אחד לא מדבר על האשם האמיתי בשער, ובכל שער שמגיע מהאגף שלו כשהוא משחק,

שחקן כזה 0 שהנעל שהוא העיף על הקוון יותר חכמה ממנו (עומר אצילי עולה לנגיחה מעליו כמו בוגרים מול נוער).

גם אני חושב שיש משהו פישי בכל הסיפור הזה...

וחוץ מזה תפסיקו להאשים גזענות בהתנפלות של הקהל אליו, זה לא כי הוא שחור אלא כי שחקן חלש ומעצבן שמקבל אובר קרדיט 3 משחקים יותר מדי.

אם לא ינהמו כמו בגן חיות, זה יתרום לעניין.

נוסא הוא בדיוק כמו מיטרוביץ',

תנו לו שקט וזמן והוא ייתן את שלו הקהל שמקלל רק מזיק לקבוצה.

עם כל התגובות של כולם על איגיבור ועל חואן פאבלו,

אף אחד לא מדבר על האשם האמיתי בשער, ובכל שער שמגיע מהאגף שלו כשהוא משחק,

שחקן כזה 0 שהנעל שהוא העיף על הקוון יותר חכמה ממנו (עומר אצילי עולה לנגיחה מעליו כמו בוגרים מול נוער).

כנראה כל אלה שמחליטים מי שחקן ומי לא מקבלים כל שבוע דיווח מהמאמן מה התפקיד של כל שחקן על המגרש

ומה ההוראות שהוא מקבל, ועל סמך זה הם שופטים שחקנים.

כל שבוע אני נגעל יותר מהקהל הזה... לקלל את ראדי? חס וחלילה! לנהום לנוסא? מקובל אחושרמוטה.

יאללה שלחו את עצמכם.