Jump to content

הקהל היום (מופנה לאלה שישבו ב(10-11)

BMTA

Recommended Posts

אני מנוי ב7, והיום ישבתי הכי קרוב שיכלתי לצפוני (מנויי 10-11), בתור אחד שכל משחק בשער 7 קורע את הגרון ויוצא צרוד מהיציע הכי מת והכי פח בליגת העל (גם היום) אני מרשה לעצמי לבקר את הקהל שלנו.

זו תצוגת העידוד הכי גרועה שאני זוכראם אפשר לקרוא למה שהלך ביציעים עידוד בכלל

אצלנו ביציע קיללו את זהבי ופאקו בלי סוף, עשו לינ'ץ על בן חיים בחילוף, ירדו על מיטרוביץ ראדי ומיכה שהם "בני זונות גרועים ואיטיים" ואת איגאבור שלחו חזרה לצוד חיות באפריקה.

אני במגרשים המון שנים, חוויתי הרבה תצוגות נפל של הקהל שלנו, במיוחד ב2 העונות האחרונות,

אבל ביזיון כמו שהיה היום אני לא זוכר, גם מבחינת סבלנות הקהל וגם מבחינת עידוד של הגוש שהיה נורא ואיום:

א.בחירת שירים הכי גרועה שהיתה אי פעם

ב.פלאשים של פלאפונים באמצע הגוש כמעט כל המשחק

ג.גג 15 אנשים שרו בקביעות

אסכם ב3 מילים: המיץ של הזבל.

בושה וחרפה. הלוואי ולא נזכה באליפות רק בשביל שכל החלאות האלה יעופו לי כבר מהיציע, היום סופית נשברתי.

געגועים לעונת 2006/2007 ששער 11 מלא , 8 ו13 חצי ריקים ושאר היציעים סגורים.

4000 אוהדים מעודדים בטירוף קבוצה אפורה ועפים לשמיים בניצחון 1-0 על מכבי פ"ת.

היום 25,000 אלף אוהדים באצטדיון הכי טוב בארץ נתנו שמינית מהאווירה שהייתה באותה תקופה.

אנחנו קהל של פלייאוף תחתון.

אני זוכר שב2008/9 שאלתי את אחד מראשי השחקן דאז האם כל החיים אני אדבר על 2006/7 או שנחזור לימים האלו.

לא האמנתי כמה נתדרדר.

זה לא נוסטלגיה

זה לא רגעי ערגה שנחרטו לא נכון בראש

או הנטיה של לפאר את העבר ולקטול את ההווה.

היינו קהל מדהים

אנחנו קהל חרא

זהו.

געגועים לעונת 2006/2007 ששער 11 מלא , 8 ו13 חצי ריקים ושאר היציעים סגורים.

4000 אוהדים מעודדים בטירוף קבוצה אפורה ועפים לשמיים בניצחון 1-0 על מכבי פ"ת.

היום 25,000 אלף אוהדים באצטדיון הכי טוב בארץ נתנו שמינית מהאווירה שהייתה באותה תקופה.

אנחנו קהל של פלייאוף תחתון.

היה הרבה יותר כיף להגיע למשחקים אז...

לא עידוד זוועה כמו שאתם עושים ממנו אבל ציפיתם ליותר לדעתי אחרי שאתם רואים את חיפה.. לחיפה יש עמדת איש גדר ומיקרופון לאיש גדר שזה מקפיץ לך את הרמה של העידוד בכמה רמות. ובקשר לביתר, לא מתלהב מהם. אחרי שהם קיבלו את הגול הם סתמו תפה שלהם כל המשחק ולמי שזוכר עשינו להם את אמא של הבתי ספר לעידוד שנה שעברה בטדי. כולם אותו חרא

חוץ מהגוש כולם רדומים, מתעוררים קצת אחרי גול וחוזרים לישון.

כבר הפסקתי לחפש תירוצים, התרבות nba הזאת שמכבי מנסה להנחיל פה משפיעה לאט לאט.

זה שום תרבות הקהל התרגל לאמריקה פשוט שמשחק מול ביתר זה כביכול נצחון באנקר אז למה לעודד?? היו רגעים יפים אתמול יכלנו יותר...ולא יודע לגבי הקהל של ביתר אתמול שמעתי אותם פעמיים כל המשחק ושלא נדבר על אחרי היתרון....הרגיש לי מתוך הגוש שדווקא הרבה עודדו אצלנו מבפנים...

חוץ מהגוש כולם רדומים, מתעוררים קצת אחרי גול וחוזרים לישון.

כבר הפסקתי לחפש תירוצים, התרבות nba הזאת שמכבי מנסה להנחיל פה משפיעה לאט לאט.

כן כן.. ההנהלה תמיד אשמה.

שהקהל מפולג שלא יבוא בטענות להנהלה.

דווקא שער 11-10 זה הבעיה? יש קהל כפוי טובה קהל של הצלחות יושב בשעריים המרכזים במגרש ורק מקלל .. ולצערי הם פוגעים יותר מהקהל שלא מעודד ב11

קהל גרוע נהיה לנו לא יודע למה אבל פשוט ביזיון ששמעו את ביתר יותר מאיתנו בהרבה חלקים של המשחק..

ורואים שאנחנו מסוגלים לפי קטעים מסויימים של עידוד אבל פשוט הקהל מתעייף אחרי כמה דקות ממש מוזר

כולם מחפשים להוציא תסכול. זה בסדר. אבל יש חרא אקוסטיקה במגרש. היו כמה רגעים שכולם שרו, אבל תמיד לא היה קצב אחיד בין היציעים, וזה נטו אקוסטיקה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

לדעתי אין בחירת שירים נכונה... בודדים הם השירים שכולם מכירים.. וזה משפיע..צריכים להרים שירים שכולם מכירים.. למשל לא עודדנו פעם אחת עם השיר שנים רבות.. והעיר ת"א אולי פעם אחת.

צריכים להרים את שאר היציעים ולעזור להם עם עד כמה שזה נשמע מטומטם , אבל זה יכול לתרום ולעזור לרמת העידוד.. ושלא יובן שיש לי בעיה עם מי שנותן את הגרון.. פשוט הבחירת שירים פחות טובה לדעתי.. כמו למשל בחיפה אין פאבים.. מעטים מכירים את זה..

ואגב האוהדים של בית"ר לא היו כאלה טובים.. כבר שמעתי מהם תצוגות הרבה יותר טובות.

האמת שכבר נמאס לי להכחיש,חברים שלי אומרים לי את זה אבל אני אומר ששלנו הכי טוב,אבל אתמול הבנתי שיש לנו קהל מגעיל,רק הגוש נדיר! יושבים אנשים ולא שרים פשוט הלוואי והיה לי מנוי לשער 10 11 והיינו עושים שם מהפכה חלאס כבר עם האוהדים שלנו לקחנו שנתיים אליפות אז פתאום זה בסדר לא לשיר ועל כל טעות קטנה מקללים,אני באמת רוצה ופונה אל כל מי שיודע שהוא לא מעודד כל המשחק או לפחות 90% מהמזמן של המשחק תנו מעצמכם יותר

אני ישבתי בצפוני למעלה, מתחתינו ישבו 11 והרבה אצלינו לפחות שרו ועודדו חזק.

אבל כן, שמתי לב שבצדדים, ובעיקר ביציעים התחתוניים איפה שיושבים שערים 7-8-2 היה שקט מוחלט. פשוט ביזיון.

היה שיר אחד "הנה זה מגיע" שבאמת היה רעש מטורף כי כולם הצטרפו, היה את השיר על זהבי אחרי הגול, אבל בסך הכל, הקהל הרחב שלנו הוא המיץ של הזבל.

מהצפוני בקושי שמעו את ביתר למעט השיר "בתקופות " שלהם ואחרי השיוויון. אבל אני מבין שזה בגלל הגוש והרבה אצלינו עודדו.

רק בגלל זה בא לי שנתרסק ונסיים מקום 6, וכל הטרמפיסטים לא יהיה כאן שנה הבאה, והרבה אוהדי מכבי אמיתיים סוף סוף יוכלו לקנות מנוי.

אני מגיע למשחקים בודדים בעונה , ובשנים האחרונות תמיד התלהבתי מהקהל ואמרתי לעצמי שהלוואי וביד אליהו היה את הטירוף שיש בכדורגל.

אתמול היה מאוד מוזר ומאכזב, הכי גרוע היה הקללות של האוהדים כלפי השחקנים שלנו. הייתי בהלם פשוט שהיו די הרבה אוהדים שקיללו את בן חיים, קרלוס ופאקו מאשר עודדו אגב תאמינו או לא- חלק אפילו קיללו את זהבי. היה אוהד אחד שישב ממש לידי שקילל לאורך כל המשחק, אחרי הגול הסתכלתי עליו במיוחד והוא אשכרה היה נראה מאוכזב שאין לו את מי לקלל ( אחרי כמה דק' חזר לסורו כמובן).

החלק השני ונורא לא פחות שאנשים התחילו לצאת מהמגרש מאיזור הדקה ה 85 ואילך, הדקות בהן מכבי הייתה זקוקה לנו יותר מכל (דווקא מרבית המקללים נשארו עד הסוף בשביל לקלל).

אני חושב שהתצוגה שלנו הייתה נפלאה אגב, ומבחינת איכות קהל כולל (תצוגה + כמות) היה נהדר. אבל כן, שמעו את הקהל שלהם יותר חזק וזה היה ביזארי ביחס לכמות שלהם, אבל בית"ר זה קהל שלאורך שנים היה עם עוצמה אדירה כי באופן קבוע הם פשוט שרים כל שיר שלהם בטירוף וצורחים אותו. אחרי המשחק עברתי ליד כמה אוהדי בית"ר, כולם שם היו חצי צרודים (אני מניח שהם קמו ללא קול) בעוד שאצלנו אנשים היום בבוקר יכולים ללכת לאודישן של כוכב נולד וזה חבל, כי יש לנו את השירים והתצוגות היפות במדינה, ואם השירים שלנו היו נשמעים בעוצמה של הקהל הבית"רי זה היה הופך אותנו לקהל מושלם.

לא צריך להיסחף ולהגיד שאנחנו בשפל אבל כן צריך לשפר את העוצמות, אם זה לצעוק חזק יותר (אני בעיקר מתכוון לאלו שדווקא כן עודדו סביבי בחצי לחישות, וגרמו לי להרגיש מוזר אם הרמתי את הקול אז גם אני עודדתי בווליום נמוך בהרבה ממה שצריך לדעתי במגרש כדורגל) ואם זה יותר אנשים שיתחילו לצעוק.

אני ישבתי בצפוני למעלה, מתחתינו ישבו 11 והרבה אצלינו לפחות שרו ועודדו חזק.

אבל כן, שמתי לב שבצדדים, ובעיקר ביציעים התחתוניים איפה שיושבים שערים 7-8-2 היה שקט מוחלט. פשוט ביזיון.

היה שיר אחד "הנה זה מגיע" שבאמת היה רעש מטורף כי כולם הצטרפו, היה את השיר על זהבי אחרי הגול, אבל בסך הכל, הקהל הרחב שלנו הוא המיץ של הזבל.

מהצפוני בקושי שמעו את ביתר למעט השיר "בתקופות " שלהם ואחרי השיוויון. אבל אני מבין שזה בגלל הגוש והרבה אצלינו עודדו.

רק בגלל זה בא לי שנתרסק ונסיים מקום 6, וכל הטרמפיסטים לא יהיה כאן שנה הבאה, והרבה אוהדי מכבי אמיתיים סוף סוף יוכלו לקנות מנוי.

אני יכול להגיד רק דבר אחד
לא סובל איצטדיונים עם שתי קומות נפרדות.
ישבתי ממש מעל 10-11 בצפוני וגם בשירים החזקים בקושי שומעים אותם, שומעים רק אחרי דקה את ההד.
אם הגוש ישב כמה שיותר למעלה ישמעו יותר טוב כי הוא יסחוף את אלו שמתחתיו.
אותו דבר לדעתי חייב להיות גם בשאר המגרשים, זה היגיון פשוט תשבו למעלה אלו שמלפניכם ישמעו אותכם.
גם בבלומפילד אם תשבו ב11 למעלה תשמעו סביר לא כמו השורות התחתונות.
בנתניה למשל הרעש שעושה הגוש הרבה יותר חזק ממה שהיה אתמול.
במושבה למרות שזה יציע אחד שלם חייב שהגוש ישב טיפה למעלה, לא אומר שורות אחרונות אבל בטח לא בעשרה הראשונות.

בגלל שנמאס לכתוב על האוהדים ב11 שלא מעודדים (באמת נמאס) ועד שנצליח להוציא לפועל את החלפת האוכלוסיות המיוחלת בין העייפים משער 10 לאמביציונים בשער 7, אני מקווה שהפנאטיקס יתרכזו במה שהם כן יכולים להשפיע עליו, וזה השירים שלנו.

בפועל יצא לקהל כבר החשק ממרבית השירים, הקהל שבע משירים ארוכים/הולכה/יו ניים איט. הפועל וחיפה מכניסים כל יומיים שירים חדשים שפשוט כיף לשיר ולזמזם, קליטים, קצביים, עם מעט שורות ויאללה פזמון. חייבים רענון דחוף.

תקנו אותי אם אני טועה אבל בשנה וחצי האחרונות נכנס רק העיר תל אביב? וסלחו לי שאני לא מחשיב את סוזנה ואת "מכבי אין דבר יותר חשוב ממך"

אני כנראה טועה (מקווה)

אני לא יודע מה אתכם ישבתי בשערים של 7-8 ובאזור שאני ישבתי כן היה עידוד סביר אני קמתי הבוקר צרוד וגם אף אחד לא צעק לשבת לשבת

בגלל שנמאס לכתוב על האוהדים ב11 שלא מעודדים (באמת נמאס) ועד שנצליח להוציא לפועל את החלפת האוכלוסיות המיוחלת בין העייפים משער 10 לאמביציונים בשער 7, אני מקווה שהפנאטיקס יתרכזו במה שהם כן יכולים להשפיע עליו, וזה השירים שלנו.

בפועל יצא לקהל כבר החשק ממרבית השירים, הקהל שבע משירים ארוכים/הולכה/יו ניים איט. הפועל וחיפה מכניסים כל יומיים שירים חדשים שפשוט כיף לשיר ולזמזם, קליטים, קצביים, עם מעט שורות ויאללה פזמון. חייבים רענון דחוף.

תקנו אותי אם אני טועה אבל בשנה וחצי האחרונות נכנס רק העיר תל אביב? וסלחו לי שאני לא מחשיב את סוזנה ואת "מכבי אין דבר יותר חשוב ממך"

אני כנראה טועה (מקווה)

לא בקטע רע, אבל שאנשים לא טורחים ללמוד את סוזנה ואת מכבי אין דבר יותר חשוב ממך אל תצפה שיוציאו עוד שירים. כי אם את זה הם לא יודעים ולא טורחים להקשיב וללמוד מילים ( שאגב, הכי פשוטית בעולם) אז הם יטרחו ללמוד את השירים הבאים בתור?

ולגבי העידוד- הגוש היה בסדר גמור לדעתי אבל ממש אל

תצפו לעידוד להיט שיותר מחצי מהאוהדים שהגיעו למשחק אתמול הגיעו במטרה לעשות צ׳ק אין שהם בסמי עופר. כי אם חלקם מדברים על זה שהם לא יכולים להגיע למשחקי בית בגלל שאין כרטיסים אז שיטרחו להגיע למשחקי חוץ באיצטדיונים יותר נידחים כמו עכו, כי מעניין איפה היה הרצון הזה מול סכנין שבוע שעבר. אז שהם מגיעים פעם באף פעם ( ואני לא מדברת בכלל על משחקי בית כי זה סולד אווט) וגם זה כי זה משחק אליפות או איצטדיון חדש אז אל תתפלאו שהעידוד חלש- הם פשוט לא יודעים את המילים של השירים ובקושי גם יודעים איך קוראים לשחקנים, ותסלחו לי שאני לא מחשיבה אותם כאוהדים מסורים לקבוצה. כי אם הם ידעו להגיע לסמי עופר הם יכלו להגיע גם למשחק רדיוס בעכו..