Jump to content

הקהל היום (מופנה לאלה שישבו ב(10-11)

BMTA

Recommended Posts

רוב דקות המשחק נתנו עידוד אדיר דוגמא למה ילך כל משחק אם יהיה לנו יציע עידוד כזה גדול שכל מי שמעוניין לעודד יוכל לבוא להצטרף

התאהבתי בך מזמן הכי חזק שלנו בשנים האחרונות

רוב דקות המשחק נתנו עידוד אדיר דוגמא למה ילך כל משחק אם יהיה לנו יציע עידוד כזה גדול שכל מי שמעוניין לעודד יוכל לבוא להצטרף

התאהבתי בך מזמן הכי חזק שלנו בשנים האחרונות

האקוסטיקה שם מטורפת. רק לקנא.

רובן עוד לפני הגול תשרנו את זה,ולא יודע על מה אתם מדברים אולי כי ישבתי קרוב לגוש או משהו אז זה הטעה אותי

אבל לי הרגיש שהרבה דקות טובות של עידוד חזק של היציע גם בדקות מתות של המשחק שהיה 0-0

ישבתי ביציע הדרומי, ולא שמענו אותנו בכלל חוץ משיר או שניים בלחץ

מצאתי את עצמי כמה פעמים מוחא כפיים ושר שירים שאחרי שנייה אני שם לב שאני בקצב של הבבונים בכלל

ישבתי ביציע שישבו בו המנויים של שער 7.

עזבו את זה שסה"כ מעציב שרוב המשחק שמעו יותר את בית"ר, לא האמנתי שאני נמצא ביציע של אוהדי מכבי.

כל שחקן שעושה תטעות הכי קטנה הוא בן זונה, קארלוס גרסיה זבל של שחקן שצריך לחזור לספרד , פאקו מאמן זבל שאלוהים יודע איך הגיע ומה עוד לא שמעתי..

כ"כ הרבה סטייקים ואוהדים זבל, מילא זה היה סתם בודדים אבל אשכרה אני קולט שכולם מסביבי ככה. לא יאומן. יש לי מנוי לוחם עם עוד 4 ניקובים ובאמת שאני שוקל לזרוק אותו לפח וזהו, סתם עשה לי הרגשה חרא

לא פלא שהפעם ששמעו את הקהל הכי חזק היה בהנה זה מגיע. אין שירים שסוחבים את הקהל כבר שנתיים.

אפילו מלמלתי עם אוהדי בית"ר את רק בתקופות.

הגוש עשה את שלו, היו כמה רגעי טירוף. הקהל הרחב פח. שמעו את בית״ר בהרבה חלקים מהמשחק.

שער 11 חזק= קהל חזק. משוואה פשוטה.

היה עידוד טוב מאוד לדעתי

אולי שמעו יותר את אוהדי בית"ר, אבל זה כי הם ישבו למעלה ואנחנו למטה, היה להם את האפקט של הגג.

עוד כשנכנסתי ליציע שעה וחצי לפני המשחק בערך, היו שם איזה 20 אוהדים שלהם, והם שרו מכבי זונה או משהו כזה, ושמעו אותם בטירוף בגלל הגג הזה.

גם דיברתי על זה כמה פעמים בנושאי יתר המשחקים, שאו שהאקוסטיקה בסמי עופר גרועה או שהקהל של מכבי חיפה פח. כנראה שלא זה ולא זה, פשוט אלה שיושבים למטה שומעים אותם פחות מאלה שיושבים למעלה.

אולי שמעו יותר את אוהדי בית"ר, אבל זה כי הם ישבו למעלה ואנחנו למטה, היה להם את האפקט של הגג.

אולי זה כי 5,000 שלהם שרו, ואצלנו 50.

זו הסיבה היחידה, שלא תתבלבל.

לא יודע על מה אתם מדברים. עידוד חלש, הייתי בטוח נתפוצץ. אפילו אחרי ה1-0 היה חלש. בנוסף בחירת שירים על הפנים. יותר מידי שירי גוש מה שנקרא. מקווה שנלמד.

זה לא קטע של אקוסטיקה או שקר כלשהו בשיר או שניים שכל האצטדיון שר היה מפחיד ולא שמעו בכלל את בית"ר. כל שאר המשחק רק הבבונים שרו ולא שמעו אותנו

שער 11 חלש , שאר היציעים עוד יותר (אפילו בחזרות מיציע ליציע בקושי עונים),

זה לא משנה אם זה אצטדיון נתניה , בלומפילד עם החור בשער 11 או סמי עופר.

אל תחפשו מסביב , אנחנו במגמת ירידה כבר שנה.