Jump to content

פקקים

lobster

Recommended Posts

בגלל זה צריך לשחק בשבת אין ברירה אחרת לך תפתח משחקכזה ב7 שלרוב יש נסיעה של שעה וחצי ויותר

ואז 30 אלף יגיעו ברכב?

סוייר, אנשים לא נכנסו כי הם היו בכבישים בשיא עומס התנועה, אם המשחק היה ב7 אנשים היו על ההגה ב5-4. לצערי הרגילו אותנו לעבוד עד שעה מאוחרת וכך הכל נדחה.

ואז 30 אלף יגיעו ברכב?

סוייר, אנשים לא נכנסו כי הם היו בכבישים בשיא עומס התנועה, אם המשחק היה ב7 אנשים היו על ההגה ב5-4. לצערי הרגילו אותנו לעבוד עד שעה מאוחרת וכך הכל נדחה.

יש לי חברים שלפני 17:30 לא יכולים לצאת מהעבודה גם אם העולם יתהפך (וכאילו, אני מדבר על כמות לא קטנה. 20% מהחברים ה"בוגרים" בגיל). אם המשחק ב19:30 (או כל דקה לפני) הם פשוט לא נכנסים לשריקה, לא משנה מה הם יעשו.

אין ברירה, ביום חול אי אפשר להתחיל משחק לפני 20:30. לא משנה מה תעשה.

איפה ההגיון במדינה הזאת

באמת אני לפעמים לא מבין איפה השכל של האנשים שמנהלים תמדינה הזאת

היה ידוע! שיש משחק היום וכמה אלפים טובים אם לא עשרות אלפים מתוך ה30 אלף שהגיעו יינסעו דרך כביש החוף הלוך חזור.

בא בן אדם ומחליט שדווקא היום! יצבעו את הפאקינג פסים על הכביש המזדיין ויזיינו אותנו עם נתיב אחד בחזור.

מה אם לעשות את זה ביום אחר? מה אם לחכות למשהו כמו 3 בלילה שכולם כבר בבית? מה אם קצת להפעיל היגיון ולחשוב, קצת, באמת לא הרבה, טיפת מחשבה?

מדינה של חמורים.

איפה ההגיון במדינה הזאת

באמת אני לפעמים לא מבין איפה השכל של האנשים שמנהלים תמדינה הזאת

היה ידוע! שיש משחק היום וכמה אלפים טובים אם לא עשרות אלפים מתוך ה30 אלף שהגיעו יינסעו דרך כביש החוף הלוך חזור.

בא בן אדם ומחליט שדווקא היום! יצבעו את הפאקינג פסים על הכביש המזדיין ויזיינו אותנו עם נתיב אחד בחזור.

מה אם לעשות את זה ביום אחר? מה אם לחכות למשהו כמו 3 בלילה שכולם כבר בבית? מה אם קצת להפעיל היגיון ולחשוב, קצת, באמת לא הרבה, טיפת מחשבה?

מדינה של חמורים.

כרגיל, בארץ קודם עושים ורק אז מתכננים.

שזה אירוני, כי בהתחשב בזמן שלוקח להזיז פה דברים אפשר לחשוב שזה מתעכב בגלל תכנון.

למזלי הוייז הזהיר, אבל יפה שהמשטרה אומרת לנסוע דרומה רק דרך כביש החוף אבל לא בודקת עם מע"צ לפני שהיא מכוונת את התנועה.

לא יאומן,איזו אטימות...איפה התיאום בין הגורמים,הרי כבר ראו שזה ברור שלפחות 5 אלף איש יכנסו אחרי דקה 15 אז איפה ההיגיון התחשב להזיז קצת את השריקה??? ובמיוחד כש80 אחוז באים מהמרכז ובאמצע השבוע.וואלה מחדל

מדינה ללא תקנה

בנו אצטדיונים מפוארים, נתניה סמי עופר, אבל הראש נשאר שכונה אותו הדבר בדיוק כלום לא השתנה!

נסענו אתמול 6 אנשים יחד ברכב למשחק בסמי עופר, עם ילדים ונשים. התרגשות! אצטדיון מהמם.

לאחר המשחק המגרש חנייה סתום! אין שוטר אחד לרפואה שיכוון את התנועה- מה לא ידעתם שיהיו 30 אלף איש? כאוס מטורף שעה ועשר דקות לצאת מהחנייה! אין סדרן אין שוטר- למה אי אשפר לארגן כמה נערים שעומדים עם סטיקלייטים כמו בדיסנילנד? פשוט ולא יקר!

אבל הנה החלם בהתגלמותו – במחלף קיסריה החליטו לבצע תיקונים ושיפוצים – נכון בלילה – בדיוק בלילה שבו 30 אלף תל אביבים וירושלמים צריכים לחזור הבייתה!

התוצאה – עמידה בפקק אין סופי בכביש 2 שעתיים – הגענו בשתיים וחצי הבייתה!

אז תודה סמי עופר – תודה לכולכם! תחזירו אותי הבייתה לבלומפילד! רק שם אני מרגיש בבית!

איזה פקקים בדיוק ?

מי שיצא מהבית מוקדם הגיע בזמן

יצאנו מרחובות ב5 ורבע. הגענו ב8.

זה שהגענו בזמן זה טוב ויפה..זה לא סותר שהיו פקקים בכניסה לעיר המחורבנת הזאת.

ושאני אומר פקקים אני מדבר על זה שהוואיז אומר בעוד 200 מטר תפנה ימינה..וזה לקח יותר מחצי שעה

איזה פקקים בדיוק ?

מי שיצא מהבית מוקדם הגיע בזמן

בזמן אה?!

וואלה אני יותר מ25 שנה לא מפספס משחקים ומה שעברתי אתמול

לא עברתי בחיי

לצאת מכיוון המרכז ב6 ורבע ולהגיע לאצטדיון ב9 אחרי שחניתי את הרכב בהונלולו

ורצנו כמו מטורפים להספיק להגיע

ושלא נדבר על החזור

זה נשמע לך הגיוני??

מקרית שמונה הגענו הביתה לפני 1 ומפאקינג חיפה הגעתי כמעט ב2

בזמן אה?!

וואלה אני יותר מ25 שנה לא מפספס משחקים ומה שעברתי אתמול